PL
EN

Strona główna

 1 2 3 > »

 [ 24-05-2019, 18:59 ]
   [ Kolegium Sędziów PZŁucz ]   

Informacja na temat kurskonferencji dla sędziów - Zgierz 8-9.06.2019 r.

Polski Związek Łuczniczy informuje, że w dniach 08.06 -09.06.2019 r. w Zgierzu odbędzie się kursokonferencja szkoleniowa dla sędziów. Zwracamy się z prośbą do Okręgowych Związków Łuczniczych o wytypowanie po dwóch  sędziów posiadających aktualne licencje, którzy będą  reprezentantami okręgów. Polski Związek Łuczniczy pokrywa koszt  zakwaterowania i wyżywienia uczestników w trakcie kursokonferencji. Koszty dojazdu pokrywają okręgi, kluby lub zainteresowani...   [ więcej ]
 [ 24-05-2019, 08:34 ]
   [ Komunikaty org. zawodów ]   

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ,, II Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych 2019” Zgierz 8.06.2019 r.

 [ 20-05-2019, 08:21 ]
   [ Wyniki 2019 ]   

PROTOKÓŁ II RUNDA PUCHARU POLSKI SENIORÓW OPEN - Kraków 18-19.05.2019r.

PROTOKÓŁ II RUNDA PUCHARU POLSKI SENIORÓW OPEN - Kraków 18-19.05.2019r.
 [ 17-05-2019, 23:15 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   


Puchar Europy Juniorów i Juniorów Młodszych – podsumowanie.

 

W dniach 13-18.05.2019 r. w Catez - Słowenia odbyły się zawody I Rundy Pucharu Europy Juniorów i Juniorów Młodszych. Reprezentacja Polski liczyła 16 zawodników.

 

 

Wśród juniorek najlepiej spisała się Kamila Napłoszek (SŁ Marymont Warszawa) 22 po kwalifikacjach wywalczyła wysoką 6 lokatęindywidualnie. Najlepszy z juniorów Filip Łazowski (LKS Łucznik Żywiec) ósmy po rundzie kwalifikacyjnej został sklasyfikowany na 17 miejscu.

Wśród juniorek młodszych bardzo udany występ zaliczyła Klaudia Płaza (LKS Łucznik Żywiec), która uzyskała trzeci wynik kwalifikacji a zawody ostatecznie zakończyła na 8 miejscu.

Najlepszy junior młodszy Michał Rytlewski (MRKS Gdańsk) zajął 14 miejsce w kwalifikacjach a zawody ukończył ostatecznie na 17 pozycji.

 

 

Znakomicie spisała się drużyna juniorek w składzie: Kamila Napłoszek, Karolina Jurasz i Marlena Kocaj, która zdobyła srebrny medal przegrywając w finale z zawodniczkami z Ukrainy 2:6.

Również dobrze zaprezentowały się juniorki młodsze w składzie: Klaudia Płaza, Łucja Wesołowska i Sylwia Zając zajmując 4 lokatę.

 

Zespoły juniorów oraz juniorów młodszych ukończyły rywalizację na 7 miejscu.

 

Mikst juniorów Łazowski, Kocaj 6 miejsce a juniorów młodszych: Rytlewski, Płaza miejsce 9.

 [ 17-05-2019, 22:06 ]
   [ Komunikaty org. zawodów ]   

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY XIV Międzynarodowego Pucharu Beskidów Żywiec 15-16.06.2019 r.

 [ 12-05-2019, 11:01 ]
   [ Wyniki 2019 ]   

PROTOKÓŁ I RUNDA PUCHARU POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - Kielce 11.05.2019 r.

PROTOKÓŁ I RUNDA PUCHARU POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - Kielce 11.05.2019 r.
 [ 7-05-2019, 15:00 ]
   [ Organizacja szkolenia FRKF w 2019 ]   

Lista uczestników zawodów III Rundy Pucharu Świata Antalya – Turcja 18-25.05.2019 r.

Farasiewicz Karolina Kasprowski Oskar Ogrodowczyk Mateusz Szafran Marak Zyzańska Sylwia   Trener: Kazimierz Kocik  ...   [ więcej ]
 [ 7-05-2019, 14:56 ]
   [ Organizacja szkolenia BP w 2019 ]   

Lista uczestników zawodów III Rundy Pucharu Świata Antalya – Turcja 18-25.05.2019 r.

Leśniak Natalia Rząsa Joanna Sierakowski Kacper   Trener: Sergiej Antonov...   [ więcej ]
 [ 1-05-2019, 21:23 ]
   [ Wyniki 2019 ]   

Protokół z I Rundy Pucharu Polski - Prudnik 27-28.04.2019

Protokół z I Rundy Pucharu Polski - Prudnik 27-28.04.2019
 [ 28-04-2019, 09:37 ]
   [ Wyniki 2019 ]   

Wyniki kwalifikacji Puchar Polski Prudnik 27.04.2019 r.

Wyniki kwalifikacji Puchar Polski Prudnik 27.04.2019 r.
 [ 22-04-2019, 13:26 ]
   [ Organizacja szkolenia FRKF w 2019 ]   

Lista uczestników zgrupowania kadry narodowej - Szczyrk 10-17.05.2019

1. Kasprowski Oskar2. Szafran Marek3. Zyzańska Sylwia4. Farasiewicz Karolina5. Ogrodowczyk Mateusz Trener: Kazimierz Kocik...   [ więcej ]
 [ 22-04-2019, 13:10 ]
   [ Organizacja szkolenia FRKF w 2019 ]   

Lista zawodników powołanych na konsultację szkoleniową kadry narodowej juniorów Zamość 28-30.04.2019 r. i na zawody międzynarodowe Lwów 30.04-4.05.2019 r.

  Juniorki młodsze:   Juniorzy młodsi: 1 Pintak Paulina 1 Chojecki Miłosz 2 Płaza Klaudia rozmiar 2 Kupczak Konrad  3 Wesołowska Łucja 3 Rytlewski Michał 4 Zając Sylwia 4 Trzópek Marek              Juniorki:   Juniorzy: 1 Jurasz Karolina 1 Czapczyk Michał 2 Kocaj Marlena 2 Filipowicz Jakub 3 Napłoszek Kamila 3 Kozłowski Antoni 4 Święcka Weronika 4 Neścior Andrze...   [ więcej ]

 1 2 3 > »
III Runda Pucharu Świata
Zagraniczne:  Antalya (TR)
Termin:   20-26.05
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,
III Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN + Ekstraklasa
Krajowe:  Żywiec (PL)
Termin:   01-02.06
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,
Mistrzostwa Świata Osób z Niepełnosprawnością
Zagraniczne:  Hertogenbosch (NL)
Termin:   03-09.06
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,
II Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych
Krajowe:  Zgierz (PL)
Termin:   08.06
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Jun. Młodsi,