PL
EN

Strona główna

 1 2 3 > »

 [ 8-12-2018, 19:03 ]
   [ Organizacja szkolenia FRKF w 2018 ]   

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie kadry narodowej w Spale w dniach 16-21.2018 r.

Kasprowski Oskar Góral Małgorzata Śmiałkowska Magdalena Ogrodowczyk Mateusz ...   [ więcej ]
 [ 8-12-2018, 19:00 ]
   [ Organizacja szkolenia BP w 2018 ]   

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie kadry narodowej w Spale w dniach 16-21.2018 r.

1. Leśniak Natalia          2. Zyzańska Sylwia         3. Farasiewicz Karolina4. Banaszak Jakub...   [ więcej ]
 [ 8-12-2018, 18:52 ]
   [ Organizacja szkolenia FRKF w 2018 ]   

Lista zawodników powołanych na konsultację szkoleniową KN juniorów i młodzieżowców w dniach 12-15.2018 r – Prudnik.

1 Farasiewicz Karolina  2 Napłoszek Kamila  3 Śmiałkowska Magdalena  4 Jurasz Karolina  5 Kocaj Marlena  6 Kalwinek Martyna  7 Dullas Laura  8 Święcka Weronika 9 Wierzchowska Maja  10 Wyka Melania  11 Ogrodowczyk Mateusz  12 Szafran Marek  13 Kasprowski Oskar  14 ...   [ więcej ]
 [ 8-12-2018, 17:53 ]
   [ Komunikaty org. zawodów ]   

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY Ogólnopolskie Halowe Zawody Kontrolne –Prudnik 14-15.12.2018

 [ 30-11-2018, 08:15 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   


Ranking klubów sportowych PZŁucz. wg ilości zawodników zakwalifikowanych do kadry narodowej na I półrocze każdego roku w latach 2017-2019

M-ce

Nazwa klubu

Okręg

2017

2018

2019

Razem

1

LKS Łucznik-Żywiec

Śląski

28

26

25

79

2

KS Społem Łódź

Łódzki

10

13

12

35

3

SŁ Marymont Warszawa

Warszawsko-Mazowiecki

13

11

10

34

4

UKS Talent Wrocław

Dolnośląski

13

11

10

34

5

KS Stella Kielce

Świętokrzyski

10

10

6

26

6

KS Obuwnik Prudnik

Opolski

7

11

6

24

7

GLKS Unia Pielgrzymka

Dolnośląski

5

6

8

19

8

CWKS Resovia Rzeszów

Podkarpacki

8

7

4

19

9

KS Agros Zamość

Lubelski

4

8

5

17

10

MLKS Czarna Strzała Bytom

Śląski

5

3

8

16

 

 [ 30-11-2018, 08:10 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   


Ranking medalistów Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy wg klubów sportowych w latach
2013-2018 w kategorii seniorów

M-ce

Zawodnik 

Nazwa klubu

Okręg

Złoty

Srebrny

Brązowy

Razem

1

Leśniak Natalia

Łucznik Żywiec

Śląski

1 ME

2 MŚw
2 ME

1 MŚw
1 ME

7

2

Myszor Wioleta

Łucznik Żywiec

Śląski

1 ME

1 MŚw.

0

2

3

Farasiewicz Karolina

Obuwnik Prudnik

Opolski

1 ME

0

0

1

4

Shkolna Maria

Łucznik Żywiec

Śląski

1 ME

0

0

1

5

Lipiarska-Pałka Karina

Grot Zabierzów

Małopolski

0

1 MŚw.

1 MŚw.
1 ME

3

6

Mospinek Justyna

Piątka Zgierz

Łódzki

0

0

1 ME

1

7

Żurańska Adriana

Unia Pielgrzymka

Dolnośląski

0

0

1 MŚw.

1

8

Rząsa Joanna

Łucznik Żywiec

Śląski

0

0

1 MŚw.

1

 

Ranking medalistów Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy wg klubów sportowych w latach
2013-2018 w kategorii juniorów

M-ce

Zawodnik 

Nazwa klubu

Okręg

Złoty

Srebrny

Brązowy

Razem

1

Sierakowski Kacper

Marymont Warszawa

Warszawsko- Mazowiecki

0

1
MŚw

0

1

2

Wójcik Rafał

 Włoszczowice

Świętokrzyski

0

1 ME

1 ME

2

3

Szułkowski Kacper

Unia Pielgrzymka

Dolnośląski

0

1 ME

0

1

4

Helbin Kasper

Obuwnik Prudnik

Opolski

0

1 ME

0

1

5

Zyzańska Sylwia

Łucznik Żywiec

Śląski

0

0

1 MŚw.
1 ME

2

 

 [ 25-11-2018, 16:12 ]
   [ Kadra narodowa ]   

Skład Grupy Szkolenia Olimpijskiego Tokio 2020


Zarząd PZŁucz. na swoim posiedzeniu w dniu 17.11.2018r. podjął uchwałę nr 11/11/2018:
Zatwierdza się na wniosek trenera głównego kadry narodowej skład osobowy „Grupy szkolenia olimpijskiego PZŁucz. – Tokio 2020”.

 

Kobiety:
1. Zyzańska Sylwia – 1997 – Łucznik Żywiec
2. Leśniak Natalia – 1991 – Łucznik Żywiec
3. Farasiewicz Karolina – 1996 – Obuwnik Prudnik
4. Śmiałkowska Magdalena – 1997 – Społem Łódź
5. Napłoszek Kamila – 1998 – Marymont Warszawa
6. Góral Małgorzata – 1995 – Stella Kielce
7. Kocaj Marlena – 1999 – Resovia Rzeszów

Mężczyźni:
1. Sierakowski Kacper – 1993 – Marymont Warszawa
2. Ogrodowczyk Mateusz – 1998 – Surma Poznań
3. Kasprowski Oskar – 2000 – Łucznik Żywiec
4. Szafran Marek – 1997 – Społem Łódź
5. Basiuras Michał – 1996 – Społem Łódź
6. Banaszak Jakub – 1996 – BKS Bydgoszcz
7. Bucki Mateusz – 1993 – Stella Kielce

 [ 25-11-2018, 15:47 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   

Zawiadomienie


 [ 25-11-2018, 09:46 ]
   [ Wyniki 2018 ]   

Protokół z Ogólnopolskich Halowych Zawodów Kontrolnych KN 17-18.11.2018 r.

 [ 25-11-2018, 09:37 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   


Zarząd PZŁucz. w dniu 17.11.2018 r. zatwierdził organizatorów zawodów centralnych PZŁucz.

Kalendarz Zawodów Centralnych PZŁucz. na rok 2019

                                            Seniorzy, juniorzy, juniorzy młodsi, młodzicy

 

Lp.

NAZWA ZAWODÓW

MIEJSCE

TERMIN

1

Halowe Zawody Kontrolne  PZŁucz 18+70m

Prudnik

12.01

2

Halowy Puchar Świata

Nimes – Francja

20.01-22.01

3

Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów

Wilkowice

2-3.02

4

Międzynarodowe Halowe Zawody Kontrolne  PZŁucz. 18+70m

Spała

9.02

5

Halowe ME

Samsun / Turcja

26.02 – 2.03

6

GP Hiszpaia

CACERES / Hiszpania

2-3.03

7

Międzynarodowe Halowe Zawody kontrolne PZŁucz. 70m

Spała

9 – 10.03

8

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

Prudnik

16 – 17.03

9

Zawody Międzynarodowe

Maroko

17.03

10

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzieżowców i Juniorów

Wilkowice

23-24.03

11

Halowe Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych

Kielce/Lublin

Marzec

12

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików

Zgierz

30 – 31.03

13

Zawody – kontrolne kadry 70m

Prudnik

30 – 31.03

14

KAHRAMAN BAGATIR SPRING ARROWS ARCHERY TOURNAMENT

Antalya / Turcja

4-7.04

15

Puchar Europy Seniorów

Bukareszt / Rumunia

9 -13.04

16

I Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN + Ekstraklasa

Prudnik

27-28.04

17

I Runda Pucharu Europy ON

Olbia / Włochy

28.04 – 5.05

18

Zawody Międzynarodowe

Kamnik/Słowenia

26-28.04

19

I Runda Pucharu Polski Juniorów mł.

Zgierz

4-5.05

20

I Runda Pucharu Świata

Szanghaj / Chiny

6-12.05

21

II Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN + Ekstraklasa

Kraków

18-19.05

22

Puchar Europy Juniorów

Catez / Słowenia

13-18.05

23

II Runda Pucharu Świata

Antalya – Turcja

21-26.05

24

Zawody Międzynarodowe

Lwów/Ukraina

?

25

III Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN + Ekstraklasa

Żywiec

1-2.06

26

Mistrzostwa Świata ON

Hertogenbosch / Holandia

3-9.06

27

II Runda Pucharu Polski Juniorów młodszych

Kielce

8.06

28

Mistrzostwa Świata Seniorów

Hertogenbosch / Holandia

10 – 16.06

29

III Pucharu  Polski Juniorów młodszych

Zamość

22.06

30

XXXV Międzynarodowy Memoriał Ireny Szydłowskiej

Warszawa

22-23.06

31

II Igrzyska Europejskie

Mińsk / Białoruś

23 – 29.06

32

III Runda Pucharu Świata

Berlin – Niemcy

1-7.07

33

Uniwersjada

Neapol / Włochy

9-13.07

34

Tokyo 2020 – test przedolimpijski
w łukach klasycznych, ON

Tokyo / Japonia

11.07 – 18.07

35

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży/ Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

Woj. Lubuskie Dżonków

19-21.07

36

LXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów

Kraków

26-28.07

37

II Runda Pucharu Europy Osób Niepełn.

Nove Mesto/Czechy

1.07-8.07

38

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

Dobrcz

3-4.08

39

IV Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN+ Ekstraklasa

Kielce

10.08-11.08

40

Mistrzostwa Świata Juniorów

Madryt

19-25.08

41

IV Runda Pucharu Świata

Salt Lake City/USA

19 – 25.08

42

Mistrzostwa Polski Osób Niepełnospraw.

Lublin - Kielce

Sierpień

43

Mistrzostwa Zrzeszenia LZS

Bytom

31.08-1.09

44

LXXXIII Mistrzostwa Polski Seniorów

Bytom

5-8.09

45

Mistrzostwa Polski Młodzików

Zgierz

24-25.08

46

Mistrzostwa Polski Seniorów w Łukach Bloczkowych

Więcławice

14-15.09

47

IV Runda Pucharu Polski Juniorów młodszych

Dobczyce

21.09

48

Klubowy Puchar Europy

 

?

49

Mistrzostwa Polski Studentów

Rzeszów

27.09

50

V Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN + Ekstraklasa

Rzeszów

28-29.09

51

Halowe Zawody Kontrolne PZŁucz

Prudnik

Listopad

52

Międzynarodowe Zawody 24 godzinne

 

Grudzień

53

Halowe Zawody Kontrolne PZŁucz

Prudnik

Grudzień

 

 [ 25-11-2018, 09:32 ]
   [ Organizacja szkolenia FRKF w 2018 ]   

Zgrupowanie szkoleniowe kadry młodzieżowej i juniorów Kielce 5-9.12.2018r. Lista powołanych zawodników

Zgrupowanie szkoleniowe kadry młodzieżowej i juniorów Kielce  5-9.12.2018r. Powołani zawodnicy: 1. Łazowski Filip – Łucznik Żywiec 2. Wojtala Adam – Łucznik Żywiec 3. Filipowicz Jakub – Unia Pielgrzymka 4. Chojecki Miłosz – Unie Pielgrzymka 5. Kozłowski Antoni – Talent Wrocław 6. Neścior Andrzej – Agros Zamość 7. Kępa Karol – MGOKiS Dobczyce 8. Kulik Dawid – Stella Kielce 9. Starzycki Piotr – Marymont Warszawa 10. Napłoszek Kamila – Marymont Wars...   [ więcej ]
 [ 25-11-2018, 09:32 ]
   [ Wyniki 2018 ]   


Ranking 10 najleszych wyników w konkurencji 2x70m w 2018 roku
         
kobiety        
         
miejsce wynik Nazwisko i imię miejsce czas strzelania
1 663 Leśniak Natalia Ciupaga skrócony
2 659 Leśniak Natalia Puchar Beskidów skrócony
2 659 Zyzańska Sylwia Ciupaga skrócony
3 658 Zyzańska Sylwia IV RPP skrócony
4 653 Zyzańska Sylwia Puchar Beskidów skrócony
5 650 Napłoszek Kamila Memoriał Nowakowskiego normalny
6 647 Leśniak Natalia V R PP skrócony
7 646 Rząsa Joanna Puchar Beskidów skrócony
8 643 Zyzańska Sylwia V R PP skrócony
9 642 Farasiewicz Karolina IV RPP skrócony
9 642 Śmiałkowska Magdalena Memoriał Nowakowskiego normalny
         
         
mężczyźni      
         
miejsce wynik Nazwisko i imię miejsce czas strzelania
1 668 Szafran Marek Ciupaga skrócony
1 668 Sierakowski Kacper ME Legnica normalny
2 660 Napłoszek Sławomir I R PP skrócony
3 658 Basiuras Michał IV R PP skrócony
4 657 Napłoszek Sławomir Memoriał Nowakowskiego normalny
5 656 Kasprowski Oskar IV R PP skrócony
5 656 Napłoszek Sławomir Memoriał Nowakowskiego normalny
6 655 Kasprowski Oskar MP LZS skrócony
7 654 Szafran Marek V R PP skrócony
8 653 Szafran Marek V R PP skrócony
8 653 Banaszak Jakub PE Sofia normalny
8 653 Ogrodowczyk Mateusz PŚ Antalya normalny
 [ 19-11-2018, 17:38 ]
   [ Wyniki 2018 ]   

341 pkt na 70m podczas Halowych Zawodów Kontrolnych w Prudniku 17-18.11.2018 r

Podczas Halowych Zawodów Kontrolnych w Prudniku Marek Szafran KS Społem Łódź ustanowił nieofocjalny rekord polski na 70 m w hali 341 pkt....   [ więcej ]
341 pkt na 70m podczas Halowych Zawodów Kontrolnych w Prudniku 17-18.11.2018 r
 [ 17-11-2018, 19:43 ]
   [ Kadra narodowa ]   

Lista zawodników powołanych na Międzynarodowe Zawody w Kielcach 7-9.12.2018 r.

 [ 17-11-2018, 15:32 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   

Lista zawodników powołanych na kontrolne zawody KN w Prudniku 14-15.12.2018 r.

Zawodnicy powołani z kadry narodowej na ogólnopolskie halowe zawody w Prudniku w dniach 14-15.12.2018r. w konkurencji 2x18m + HIORWA, 2x70m + IORWA.  Wykaz zawodników: 1. Zyzańska Sylwia 2. Leśniak Natalia 3. Rząsa Joanna 4. Lipiarska-Pałka Karina 5. Góral Małgorzata 6. Farasiewicz Karolina 7. Napłoszek Kamila 8. Śmiałkowska Magdalena 9. Jurasz Karolina 10. Kocaj Marlena  11. Kalwinek Martyna  12. Czyż Julia  13. Baran Aleksandra 14. Grzymek ...   [ więcej ]
 [ 15-11-2018, 08:07 ]
   [ Komunikaty org. zawodów ]   

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY Międzynarodowych Halowych Zawodów Mikołajkowych 2018 - 7-9.12.2018 Kielce

KOMUNIKAT  ORGANIZACYJNY Międzynarodowych Halowych Zawodów Mikołajkowych 2018 - 7-9.12.2018 Kielce
 [ 14-11-2018, 08:14 ]
   [ Organizacja szkolenia BP w 2018 ]   

Lista uczestników zgrupowania KN w Zakopanem 25-30.11.2018 r

Lista uczestników zgrupowania KN w Zakopanem 25-30.2018 r. Leśniak Natalia Banaszak Jakub (O.B) Zyzańska Sylwia (O.B) Farasiewicz Karolina (O.B) ...   [ więcej ]
 [ 14-11-2018, 08:14 ]
   [ Organizacja szkolenia FRKF w 2018 ]   

Zgrupowanie KN w Zakopanem 25-30.11.2018

Lista uczestników zgrupowania KN w Zakopanem w dniach 25-30.11.2018 r. Kocaj Marlena Czyż Paweł Kasprowski Oskar Neścior Andrzej ...   [ więcej ]
 [ 14-11-2018, 08:13 ]
   [ Kadra narodowa ]   

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Łucznictwie w dniach 25-30.11.2018 - Zakopane.

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Łucznictwie w dniach 25-30.11.2018 - Zakopane.   1.      Leśniak Natalia 2.      Zyzańska Sylwia 3.      Farasiewicz Karolina 4.      Napłoszek Kamila 5.      Sierakowski Kacper 6.      Ogrodowczyk Mateusz 7.      Kasprowski Oskar 8.      Banaszak Jakub Rezerwa: 1.      Kocaj Marlena 2.      Kępa Karol3.    Neścior Andrzej...   [ więcej ]

 1 2 3 > »