PL
EN

Kadra narodowa

 1 2 >

Reprezentacja Polski na Zawody Pucharu Europy w Sofii 29.07 - 5.08.2018 r.

[ 13-07-2018, 09:15 ]
Mężczyźni łuk klasyczny 1.      Napłoszek Sławomir 2.      Kasprowski Oskar 3.      Jurzak Adam 4.      Banaszak Jakub 5.      Bucki Mateusz 6.      Po zawodach w Berlinie Kobiety łuk klasyczny 1.      Śmiałkowska Magdalena 2.      Napłoszek Kamila 3.      Góral Małgorzata 4.      Farasiewicz Karolina 5.      Barakońska Milena 6.      Po zawodach w Berlinie Mężczyźni łuk bloczkowy: 1.      Przybylski Łukasz 2.      Gomoliszek Michał 3.   ...   [ więcej ]

[ 14-04-2018, 12:27 ]

SKŁAD REPREZENTACJI POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH NA MIĘDZYNARODOWE ZAWODY NADZIEJE OLIMPIJSKIE WE LWOWIE
W DNIACH 26-30.04.2018r.



Dział Szkolenia PZŁucz. wytypował reprezentację narodową na podstawie kwalifikacji przeprowadzonych podczas zawodów „Międzynarodowy Puchar Gór Opawskich” w Prudniku:


Juniorzy młodsi:
1. Kępa Karol – MGOKiS Dobczyce
2. Windak Wiktor – Strzelec Legnica
3. Nowak Dawid – Tramp Jarosław
4. Kozłowski Antoni – Talent Wrocław
5. Łazowski Filip – Łucznik Żywiec
6. Mędrzak Mateusz – Łucznik Żywiec
7. Neścior Andrzej – Agros Zamość
8. Kulik Dawid – Stella Kielce 


Juniorki młodsze:
1. Święcka Weronika – Obuwnik Prudnik
2. Pintak Paulina – Obuwnik Prudnik
3. Jurasz Karolina – Łucznik Żywiec
4. Oberda Julia – Agros Zamość
5. Wyka Melania – Społem Łódź
6. Zając Sylwia – Tramp Jarosław
7. Waligóra Łucja - LKS Łucznik Żywiec
8. Kaczmarek Natalia – Płaszowianka Kraków

Skład reprezentacji kraju juniorów zostanie wytypowany na podstawie wyników uzyskanych
w I Rundzie Pucharu Polski OPEN w dniach 14-15.04.2018r.


Trenerzy reprezentacji:
1. Jurzak Henryk
2. Patlewicz Henryk
3. Kowalczyk Zbigniew
4. Stempel Leszek
5. Pyk Wiktor
6. Włosik Krzysztof
Kierownik ekipy: Sekretarz Generalny PZŁucz. – Rafał Wosik
Wyjazd reprezentacji kraju nastąpi w dniu 25.04.2018r. autokarem w godzinach popołudniowych.

 


V-ce Prezes PZŁucz. ds. szkoleniowo-sportowych
Leszek Stempel


Kierownik Wyszkolenia PZŁucz.
Jacek Maciaszek

Skład na Puchar Świata - Salt Lake City 18-25.06.2017r.

[ 17-06-2017, 19:48 ]
Skład na Puchar Świata - Salt Lake City 18-25.06.2017r. 1. Zyzańska Sylwia – Łucznik Żywiec 2. Leśniak Natalia – Łucznik Żywiec 3. Myszor Wioleta – Łucznik Żywiec 4. Farasiewicz Karolina – Obuwnik Prudnik 5. Choi Sungho – trener główny kadry narodowej PZŁucz. ...   [ więcej ]

Zgrupowanie Kadry Narodowej - Żywiec 1-8.07.2017r.

[ 11-06-2017, 20:36 ]
ZGRUPOWANIE KADRY NARODOWEJ PZŁUCZ Żywiec 1-8.07.2017r . 1. Lipiarska-Pałka Karina – Grot 2. Śmiałkowska Magdalena – Społem - do 5.07.17r. 3. Tobolewska Anna – Zryw - do 5.07.17r. 4. Góral Małgorzata – Stella - do 5.07.17r. 5. Zyzańska Sylwia – Łucznik 6. Szafran Marek – Społem - do 5.07.17r. 7. Jurzak Adam – Unia - do 5.07.17r. 8. Sierakowski ...   [ więcej ]

Zgrupowanie Kadry Narodowej - COS Zakopane 12-16.06.2017r.

[ 11-06-2017, 20:30 ]
ZGRUPOWANIE KADRY NARODOWEJ PZŁUCZ COS Zakopane 12-16.06.2017r . 1. Barakońska Milena – Obuwnik 2. Jurzak Monika – Unia 3. Tobolewska Anna – Zryw 4. Juszczuk Gloria – Łucznik 5. Grzymek Zuzanna – Łucznik 6. Kasprowski Oskar – Łucznik 7. Czyż Tomasz – Resovia 8. Goły Damian – Łucznik ...   [ więcej ]

 1 2 >
XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach letnich - Śląskie 2018
Krajowe:  Bytom (PL)
Termin:   20-22.07
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Jun. Młodsi,
LXVII Mistrzostw Polski Juniorów w łucznictwie klasycznym i bloczkowym kobiet i mężczyzn
Krajowe:  Kielce (PL)
Termin:   27-29.07
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Juniorzy,