PL
EN

Kluby

 « < 4 5 6 7 > »

Brak zdjęcia KSAZS Politechnika Wrocław

Rodzaj stowarzyszenia: Klub Sportowy AZS
Nazwa: Politechnika Wrocław
Adres: ul. Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław
Telefon: Tel. 713202609, Fax. 713203904
Strona internetowa:
Brak zdjęcia UKS Południe

Rodzaj stowarzyszenia: Uczniowski Klub Sportowy
Nazwa: Południe
Adres: ul. Czarnoleska 10, 26-600 Radom
Telefon: Tel. 483651882, Fax.
Strona internetowa:
Brak zdjęcia AZSOŚ Poznań

Rodzaj stowarzyszenia: Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiska
Nazwa: Poznań
Adres: ul. Noskowskiego 25 , 61-705 Poznań
Telefon: Tel. 618529817, Fax. 618529817
Strona internetowa:
Brak zdjęcia UKS Precyzja

Rodzaj stowarzyszenia: Uczniowski Klub Sportowy
Nazwa: Precyzja
Adres: Zarzecze 1, 37-205 Zarzecze
Telefon: Tel. , Fax.
Strona internetowa:
Brak zdjęcia KS Prometeusz

Rodzaj stowarzyszenia: Klub Sportowy
Nazwa: Prometeusz
Adres: ul. Daszyńskiego 33/18 , 08-110 Siedlce
Telefon: Tel. 517729485, Fax.
Strona internetowa:
Brak zdjęcia KS Przebój

Rodzaj stowarzyszenia: Klub Sportowy
Nazwa: Przebój
Adres: ul. Leśna 2, 32-340 Wolbrom
Telefon: Tel. , Fax.
Strona internetowa:
Brak zdjęcia UKS Puszcza

Rodzaj stowarzyszenia: Uczniowski Klub Sportowy
Nazwa: Puszcza
Adres: ul. J.Piłsudskiego 1, 16-030 Supraśl
Telefon: Tel. 857183016, Fax. 857183016
Strona internetowa:
Brak zdjęcia KS Radical Culture

Rodzaj stowarzyszenia: Klub Sportowy
Nazwa: Radical Culture
Adres: Os. Sady 1, 47-303 Krapkowice
Telefon: Tel. 664133088, Fax.
Strona internetowa:
Brak zdjęcia ŁKS Radom

Rodzaj stowarzyszenia: Łuczniczy Klub Sportowy
Nazwa: Radom
Adres: ul.Sruga 63, 26-600 Radom
Telefon: Tel. 483858272, Fax.
Strona internetowa:
Brak zdjęcia GTS Raków

Rodzaj stowarzyszenia: Górnicze Towarzystwo Sportowe
Nazwa: Raków
Adres: ul. Łagowska 25, 26-035 Raków
Telefon: Tel. 413311748, Fax. 413535098
Strona internetowa:
Brak zdjęcia ŚKŁ REFLEX

Rodzaj stowarzyszenia: Śląski Klub Łuczniczy
Nazwa: REFLEX
Adres: ul.Raciborska 38, 44-200 Rybnik
Telefon: Tel. , Fax.
Strona internetowa: www.klub-reflex.pl
Resovia Rzeszów CWKS Resovia

Rodzaj stowarzyszenia: Cywilno-Wojskowy Klub Sportowy
Nazwa: Resovia
Adres: ul. Wyspiańskiego 22, Skr.poczt. 176, 35-111 Rzeszów
Telefon: Tel. 178530171, Fax. 178530170
Strona internetowa:
Brak zdjęcia KŁ Robin Hood

Rodzaj stowarzyszenia: Klub Łuczniczy
Nazwa: Robin Hood
Adres: ul. Hawajska 2/38, 02-776 Warszawa
Telefon: Tel. 880588904, Fax.
Strona internetowa:
ROKIS Radzymin KS ROKIS

Rodzaj stowarzyszenia: Klub Sportowy
Nazwa: ROKIS
Adres: al. Jana Pawła II 20, 05-250 Radzymin
Telefon: Tel. 227865701, Fax. 227865299
Strona internetowa: http://klubluczniczy.pl/
Brak zdjęcia GOKS Rycerz

Rodzaj stowarzyszenia: Gminny Okręg Kultury i Sportu
Nazwa: Rycerz
Adres: ul. Benedyktów 7, 59-241 Legnickie Pole
Telefon: Tel. 768582827, Fax. 768525349
Strona internetowa:
Brak zdjęcia ŁKS Sagit

Rodzaj stowarzyszenia: Łuczniczy Klub Sportowy
Nazwa: Sagit
Adres: Humniska 675A, 36-206 Humniska
Telefon: Tel. 607864805, Fax.
Strona internetowa:
Brak zdjęcia STRZELIŃSKIECENTRUMSPORTOWOEDUKACYJNE Sekcja Łucznicza Granit

Rodzaj stowarzyszenia: STRZELIŃSKIE CENTRUM SPORTOWO-EDUKACYJNE
Nazwa: Sekcja Łucznicza Granit
Adres: Ul. gen. L.OKULICKIEGO 10, 57-100 Strzelin
Telefon: Tel. 792727999, Fax.
Strona internetowa:
Brak zdjęcia UKS Skosz

Rodzaj stowarzyszenia: Uczniowski Klub Sportowy
Nazwa: Skosz
Adres: Skoszewy Stare 19, 92-701 Łódź
Telefon: Tel. 426484109, Fax. 426484199
Strona internetowa:
Brak zdjęcia UKS Skrzat

Rodzaj stowarzyszenia: Uczniowski Klub Sportowy
Nazwa: Skrzat
Adres: ul. Radosna 17, 59-220 Legnica
Telefon: Tel. 505665720, Fax.
Strona internetowa:
Brak zdjęcia ULKS Sokole Oko

Rodzaj stowarzyszenia: Uczniowski Ludowy Klub Sportowy
Nazwa: Sokole Oko
Adres: ul. Zawadka 90, 34-100 Zawadka
Telefon: Tel. 338732202, Fax. 338732202
Strona internetowa:

 « < 4 5 6 7 > »
„XXXV Memoriał Ireny Szydłowskiej”
Krajowe:  Warszawa (PL)
Termin:   23-24.06
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY XXXIII MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI W ŁUCZNICTWIE
Krajowe:  Bytom (PL)
Termin:   30.06-01.07
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Młodzieżowcy,