PL
EN

STRONA GŁÓWNA

ILOŚĆ ZAWODNIKÓW W KADRZE NARODOWEJ PZŁUCZ. Z PODZIAŁEM NA KATEGORIE WIEKOWE W I PÓŁROCZU 2021

[ 17-12-2020, 17:29 ]

Ilość zawodników w kadrze narodowej PZŁucz. z poszczególnych klubów sportowych na I półrocze 2021 wg. kategorii wiekowych

Kobiety i Mężczyźni

Miejsce

Nazwa klubu sportowego

K

M

Razem

1

LKS „Łucznik-Żywiec’

7

4

11

2

SŁ „Marymont” Warszawa

2

5

7

3

KS „Społem” Łódź

1

2

3

4

GLKS Zryw Dobrcz

1

1

2

5

CWKS Resovia Rzeszów

1

1

2

6

BKS Bydgoszcz

-

1

1

7

KS Boruta Zgierz

1

-

1

8

MLKS Czarna Strzała Bytom

1

-

1

9

AZS Oś Surma Poznań

1

-

1

10

Start Kielce

-

1

1

11

PTG Sokół Radom

1

-

1

12

Rokis Radzymin

-

1

1


Młodzieżowcy

Miejsce

Nazwa klubu sportowego

K

M

Razem

1

MLKS Czarna Strzała Bytom

3

3

6

2

SŁ „Marymont” Warszawa

3

1

4

3

AZS Oś Surma Poznań

-

4

4

4

UKS Talent Wrocław

1

2

3

5

KS Stella Kielce

1

2

3

6

KS Obuwnik Prudnik

2

-

2

7

KS „Społem” Łódź

-

2

2

8

LKS „Łucznik-Żywiec’

-

2

2

9

UKS Tramp Jarosław

2

-

2

10

MRKS Gdańsk

-

1

1

11

KS Drukarz Warszawa

-

1

1

12

KS Boruta Zgierz

-

1

1

13

UKS 95 Wrocław

-

1

1

14

Niestowarzyszona

1

-

1

15

KSŁ Mewa Kołobrzeg

1

-

1

16

KS Płaszowianka Kraków

1

-

1

17

GLKS Unia Pielgrzymka

1

-

1

18

KS Leśnik Poznań

1

-

1


Juniorzy

 

Miejsce

Nazwa klubu sportowego

K

M

Razem

1

LKS „Łucznik-Żywiec’

5

2

7

2

KS Stella Kielce

1

3

4

3

KS Społem Łódź

1

2

3

4

SNIS Błękit Gruszowiec

1

2

3

5

UKS Talent Wrocław

1

1

2

6

SŁ Marymont Warszawa

1

1

2

7

KS Agros Zamość

1

1

2

8

GLKS Unia Pielgrzymka

1

1

2

9

BKS Bydgoszcz

1

1

2

10

ULKS Zryw Dobrcz

1

1

2

11

KS Boruta Zgierz

2

-

2

12

MLKS Czarna Strzała Bytom

1

1

2

13

KS Płaszowianka Kraków

-

1

1

14

MLKS Dąbrovia Dąbrowa T.

-

1

1

15

UKS Tramp Jarosław

1

-

1

16

KS Obuwnik Prudnik

1

-

1

17

ULKS Tarcza Kolbudy

-

1

1

18

SŁ Achilles Dobczyce

-

1

1


Juniorzy młodsi

 

Miejsce

Nazwa klubu sportowego

K

M

Razem

1

LKS „Łucznik-Żywiec’

6

2

8

2

KSŁ Mewa Kołobrzeg

3

3

6

3

MLKS Dąbrovia Dąbrowa T.

-

4

4

4

SŁ Marymont Warszawa

2

1

3

5

ULKS Zryw Dobrcz

1

1

2

6

KS Społem Łódź

1

1

2

7

MLKS Czarna Strzała Bytom

1

1

2

8

UKS Hubertus Zalesie Górne

-

2

2

9

UKS Tramp Jarosław

2

-

2

10

UKS Świstrzały Białystok

-

2

2

11

KS Obuwnik Prudnik

-

1

1

12

KS Drukarz Warszawa

-

1

1

13

UKS 95 Wrocław

-

1

1

14

UKS Piątka Zgierz

1

-

1

15

LKS Mazowsze Teresin

1

-

1

16

KS Agros Zamość

1

-

1

17

ULKS Sokole Oko Zawadka

1

-

1