PL
EN

STRONA GŁÓWNA

GRUPA SZKOLENIA OLIMPIJSKIEGO TOKIO 2021 - PARYŻ 2024

[ 17-12-2020, 17:50 ]
GRUPA SZKOLENIA OLIMPIJSKIEGO TOKIO 2021 - PARYŻ 2024

Ilość zawodników w grupie szkolenia olimpijskiego PZŁucz.
„Tokio 2021 – Paryż 2024” wg klubów sportowych

Grupa olimpijska PZŁucz. „Tokio 2021”

KOBIETY

 

       

 

Lp.

Nazwisko i Imię

Rocz.

Klub sportowy

Kryteria

1

Leśniak Natalia

1991

LKS ŁUCZNIK, Żywiec

2603pkt.

2

Zyzańska Sylwia

1997

LKS ŁUCZNIK, Żywiec

2592

3

Tobolewska Anna

1998

ULKS ZRYW, Dobrcz

2546

4

Sobieraj Małgorzata

1982

PTG SOKÓŁ, Radom

2545

5

Śmiałkowska Magdalena

1997

KS SPOŁEM, Łódź

2540

6

Myszor Wioleta

1983

LKS ŁUCZNIK, Żywiec

2511

7

Jadczyk Ewelina

1989

KS BORUTA, Zgierz

2487

8

Bączyk Zuzanna

2002

SŁ MARYMONT, Warszawa

2481

9

Rząsa Joanna

1990

LKS ŁUCZNIK, Żywiec

Decyzja Zarządu PZŁucz.

10

Napłoszek Kamila

1999

SŁ MARYMONT, Warszawa

Decyzja Zarządu PZŁucz.

MĘŻCZYŹNI

 

       

 

Lp.

Nazwisko i Imię

Rocz.

Klub sportowy

Kryteria

1

Napłoszek Sławomir

1968

SŁ MARYMONT, Warszawa

2612pkt.

2

Szafran Marek

1997

KS SPOŁEM, Łódź

2610

3

Kasprowski Oskar

2000

LKS ŁUCZNIK, Żywiec

2590

4

Sierakowski Kacper

1993

SŁ MARYMONT, Warszawa

2573

5

Basiuras Michał

1996

KS SPOŁEM, Łódź

2570

6

Banaszak Jakub

1996

BKS, Bydgoszcz

2570

7

Starzycki Piotr

1998

SŁ MARYMONT, Warszawa

2564

8

Kępa Karol

2001

SŁ ACHILLES, Dobczyce

2539

9

Smoliński Arkadiusz

1997

ULKS ZRYW, Dobrcz

Decyzja Zarządu PZŁucz.

10

Bąk Jakub

2005

LKS ŁUCZNIK, Żywiec

Decyzja Zarządu PZŁucz.

 

Grupa olimpijska PZŁucz. „Paryż 2024”

KOBIETY

 

       

 

Lp.

Nazwisko i Imię

Rocz.

Klub sportowy

Kryteria

1

Czyż Julia

2000

AZS OŚ SURMA, Poznań

2450pkt.

2

Płaza Klaudia

2003

LKS ŁUCZNIK, Żywiec

2423

3

Stach Martyna

2002

MLKS CZARNA STRZAŁA, Bytom

2411

4

Kocaj Marlena

1999

CWKS RESOVIA, Rzeszów

2406

5

Wider Aleksandra

2003

LKS ŁUCZNIK, Żywiec

2380

6

Michalska Natalia

2002

MLKS CZARNA STRZAŁA, Bytom

2380

7

Trzebińska Adrianna

1995

UKS TALENT, Wrocław

2380

8

Żurko Monika

2002

SŁ MARYMONT, Warszawa

2376

9

Nowak Dominika

2001

KS SPOŁEM, Łódź

2360

10

Tomaszewicz Kinga

2003

LKS ŁUCZNIK, Żywiec

2350

 

MĘŻCZYŹNI

 

       

 

Lp.

Nazwisko i Imię

Rocz.

Klub sportowy

Kryteria

1

Wojtala Adam

2001

LKS ŁUCZNIK, Żywiec

2537pkt.

2

Malak Mateusz

1994

AZS OŚ SURMA, Poznań

2527

3

Czyż Paweł

1998

CWKS RESOVIA, Rzeszów

2517

4

Ceklarz Paweł

2002

SNIS BŁĘKIT, Gruszowiec

2493

5

Ogrodowczyk Mateusz

1998

AZS OŚ SURMA, Poznań

2476

6

Kupczak Konrad

2003

LKS ŁUCZNIK, Żywiec

2456

7

Słowik Konrad

1997

LKS ŁUCZNIK, Żywiec

2455

8

Pietrusiński Ludwik

1996

SŁ MARYMONT, Warszawa

2449

9

Ostasz Bartłomiej

2001

KS AGROS, Zamość

2443

10

Chojecki Miłosz

2002

GLKS UNIA, Pielgrzymka

Decyzja Zarządu PZŁucz.

 

M-ce

Nazwa klubu sportowego

Tokio K

Tokio

M

Paryż

K

Paryż

M

Razem

1

LKS „Łucznik-Żywiec’

4

2

3

3

12

2

SŁ Marymont Warszawa

2

3

1

1

7

3

KS Społem Łódź

1

2

1

-

4

4

ULKS Zryw Dobrcz

1

1

-

-

2

6

KS Boruta Zgierz

1

-

-

-

1

7

PTG Sokół Radom

1

-

-

-

1

8

BKS Bydgoszcz

-

1

-

-

1

9

SŁ Achilles Dobczyce

-

1

-

-

1

10

AZS Oś Surma Poznań

-

-

1

2

3

11

CWKS Resovia Rzeszów

-

-

1

1

2

12

MLKS Czarna Strzała Bytom

-

-

2

-

2

13

UKS Talent Wrocław

-

-

1

-

1

14

SNIS Błękit Gruszowiec

-

-

-

1

1

15

KS Agros Zamość

-

-

-

1

1

16

GLKS Unia Pielgrzymka

-

-

-

1

1