PL
EN

STRONA GŁÓWNA

 1 2 3 > »

 [ 8-01-2021, 11:07 ]
   [ Druki - formularze - opłaty ]   

Opłaty PZŁucz. na rok 2021

Zarząd Polskieg Związku Łuczniczego informuje, że zgodnie z Uchwałą nr 9/12/2020 z dnia 30 grudnia 2020 roku zatwierdza opłaty w Polskim Związku Łuczniczym w 2021 roku obowiązują wg. tabeli opłat PZŁucz na rok 2021....   [ więcej ]
 [ 12-01-2021, 08:59 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   

Informacja dotycząca wątpliwości w sprawie obowiązujących obostrzeń w czasie ferii

W związku z ogłoszeniem rozporządzenia Rady Ministrów z 21 grudnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii oraz otrzymywanych pytań dotyczących obowiązujących zasad w czasie ferii, poniżej publikujemy komunikat do zgłaszanych wątpliwości. Przypominamy, że zasady obowiązują w okresie od 28 grudnia do 17 stycznia.  Zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudni...   [ więcej ]
Informacja dotycząca wątpliwości w sprawie obowiązujących obostrzeń w czasie ferii
 [ 9-01-2021, 07:40 ]
   [ Komunikaty organizacyjne zawodów ]   

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY XXXIX HALOWYCH MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW w ŁUCZNICTWIE w WILKOWICACH 29-31.01.2021r.

 [ 5-01-2021, 10:52 ]
   [ Kadra Narodowa ]   

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie kadry narodowej w Szczyrku 16-22.01.2021

1 Leśniak Natalia LKS ŁUCZNIK, Żywiec 2 Zyzańska Sylwia LKS ŁUCZNIK, Żywiec 3 Tobolewska Anna ULKS ZRYW, Dobrcz 4 Sobieraj Małgorzata PTG SOKÓŁ, Radom 5 Śmiałkowska Magdalena KS SPOŁEM, Łódź 6 Myszor Wioleta LKS ŁUCZNIK, Żywiec 7 Jadczyk Ewelina KS BORUTA, Zgierz 8 Bączyk Zuzanna SŁ MARYMONT, Warszawa 9 Rząsa Joanna LKS ŁUCZNIK, Żywiec 10 Napłoszek Kamila SŁ MARYMONT, Warszawa 11 ...   [ więcej ]
 [ 5-01-2021, 10:46 ]
   [ Komunikaty organizacyjne zawodów ]   

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY III Runda Halowego Pucharu Polski OPEN

 [ 28-12-2020, 07:24 ]
   [ Wyniki zawodów 2020 ]   


 

Wyniki Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży 2020 – 

klasyfikacja województw wg. punktacji Ministerstwa Sportu




Miejsce

Województwo

MMP

MPJ

OOM

MMM

Suma pkt.


1

Śląskie

166

87

84,75

66,16

403,91


2

Mazowieckie

196

79

61,75

42,64

379,39


3

Łódzkie

138

17

16,00

40,99

211,99


4

Dolnośląskie

34

49

26,75

52,84

162,59


5

Małopolskie

0

49

31,16

50,02

130,18


6

Podkarpackie

62

7

35,00

23,00

127,00


7

Kujawsko-pomorskie

52

14

4,00

44,00

114,00


8

Wielkopolskie

49

36

6,00

15,34

106,34


9

Świętokrzyskie

55

15

9,66

24,50

104,16


10

Opolskie

52

13

12,00

8,16

85,16


11

Pomorskie

34

4

13,75

13,00

64,75


12

Lubelskie

18

32


13,00

63,00


13

Zachodniopomorskie



15,58

20,00

35,58


14

Lubuskie




5,67

5,67


15

Podlaskie



4,00


4,00


 [ 28-12-2020, 07:21 ]
   [ Wyniki zawodów 2020 ]   


Wyniki Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży 2020 - klasyfikacja klubów wg. punktacji Ministerstwa Sportu













Miejsce

Nazwa klubu

MMP

MPJ

OOM

MMM

SUMA


1

LKS Łucznik Żywiec

142

53

58,6

43,83

297,41


2

SŁ Marymont Warszawa 

127

68

22,5

2

219,50


3

KS Społem Łódź

138

6

11,5

12

167,50


4

KS Stella Kielce

55

15

9,66

24,5

104,16


5

ULKS Zryw Dobrcz

52

14

3

31

100,00


6

LKS Mazowsze Teresin

55

7

28,3

2

92,25


7

UKS Talent Wrocław

34

10

15,5

24,34

83,84


8

OŚ AZS Surma Poznań 

33

36

6

8,34

83,34


9

KS Obuwnik Prudnik

52

13

8,91

7,16

81,07


10

MLKS Czarna Strzała Bytom

24

34

7,17

6

71,17


11

UKS Tramp Jarosław

29

7

21,8

9,5

67,25


12

KS Agros Zamość

18

32


13

63,00


13

GLKS Unia Pielgrzymka


39


7,5

46,50


14

MRKS Gdańsk

22

2

4,75

9

37,75


15

KSŁ Mewa Kołobrzeg 



15,6

20

35,58


16

CWKS Resovia Rzeszów

33




33,00


17

KS Płaszowianka Kraków


19

8,5

5,01

32,51


18

KS Drukarz Warszawa 

14

4

1,75

10

29,75


19

UKS Grot Ruda Śląska



19

10,66

29,66


20

SNIS Błękit Gruszowiec


17

10,5


27,50


21

KS Leśnik Poznań

16



6

22,00


22

MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska

1

7

13

21,00


23

SŁ Achilles Dobczyce


12

1,5

5

18,50


24

UKS Piątka Zgierz



3,5

14,66

18,16


25

KS Boruta Zgierz


11

1

5

17,00


26

ULKS Sokole Oko Zawadka



1,5

14

15,50


27

LZS LKS Raszówka



6,25

8

14,25


28

BKS Bydgoszcz


14



14,00


29

WKS Orkan Żoliborz




13,64

13,64


30

LKS Jar Kielnarowa



5,5

6,51

12,01


31

KŁ Łuczniczka Bydgoszcz




11

11,00


32

ULKS Tarcza Kolbudy


2

8


10,00


33

ULKS Grot Zabierzów




9

9,00


34

STS Lechita Bedlno




8,33

8,33


35

KS Hubertus Zalesie Górne



7,5


7,50


36

LKS Orlęta Gorzów Wlkp




5,67

5,67


37

KS ROKIS Radzymin




5

5,00


38

PTG Sokół Radom



1,75

3

4,75


39

UKS Sajdak Głogów MŁP.



1,5

3

4,50


40

KS Chrobry Głuchołazy



3,09

1

4,09


41

UKS Świstrzały Białstok



4


4,00


42

ŁKS Radom




4

4,00


43

UKS Morświn Gdynia




4

4,00


44

UKS Ósemka Kraków



0,66

3

3,66


45

ŁUKS Jedlicze



3,25


3,25


46

UKS Victoria Ściniawka Śr.



3


3,00


47

KS Ożarowianka Ożarów Mazowiecki



3

3,00


48

LKS Tempo Stolarzowice




3

3,00


49

ŁKS SAGIT Humniska




3

3,00


50

SKS Piast 25 Rzeszów



1,5

1

2,50


51

UKS 95 Wrocław



2


2,00


52

OSŁ Strzelec Legnica




2

2,00


53

KS Piast Nowa Ruda




2

2,00


54

UKS Sokół Brzoza




2

2,00


55

RSSR Legenda




1,99

1,99


56

LKS Makovia Makowisko



1,5


1,50


57

ŁTS Zamek Suski Sucha B.



1,5


1,50


58

LKS Łucznik Żołędowo



1


1,00


59

UKS Jedynka Kórnik




1

1,00


60

UKS LUKS Wrocław




1

1,00


61

KS Silesia Miechowice




1

1,00


62

LUKS Czerniawka




1

1,00


 [ 23-12-2020, 13:54 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   

Nowe regulacje w obszarze sportu

Od poniedziałku 28 grudnia wchodzi w życie rozporządzenie Rady Ministrów z 21 grudnia 2020 r., zgodnie z którym do 17 stycznia 2021 r. będą obowiązywać nowe regulacje w obszarze sportu w ramach walki z koronawirusem.  Nowe rozporządzenie Rady Ministrów wprowadza następujące obostrzenia: Zakaz prowadzenia przez przedsiębiorców oraz przez inne podmioty działalności polegającej na prowadzeniu: dyskotek i klubów nocnych lub działalności, która polega ...   [ więcej ]
Nowe regulacje w obszarze sportu
 [ 21-12-2020, 20:34 ]
   [ Wyniki zawodów 2020 ]   


SYLWIA ZYZAŃSKA I OSKAR KASPROWSKI PONOWNIE ZWYCIĘŻAJĄ W HALOWWYM PUCHARZE POLSKI

  

W dniach 19-20.12.2020 w Tresnej odbyły się zawody II Rundy Halowego Pucharu Polski. Podczas zawodów swoją bardzo dobrą dyspozycję potwierdzili Sylwia Zyzańska i Oskar Kasprowski wygrywając kolejne zawody cyklu.

 

W finale Oskar Kasprowski wygrał z Jakubem Bąkiem 6 - 5pkt. – obaj LKS Łucznik Żywiec.

Sylwia Zyzańska pokonała koleżankę klubową Natalię Leśniak 6 – 4 pkt.

886

Pierwsza ósemka wśród kobiet

  1. 1. Sylwia Zyzańska - LKS Łucznik Żywiec
  2. 2. Natalia Leśniak – LKS Łucznik Żywiec
  3. 3. Myszor Wioleta – LKS Łucznik Żywiec
  4. 4. Śmiałkowska Magdalena – KS Społem Łódź
  5. 5. Wider Aleksandra – LKS Łucznik Żywiec
  6. 6. Tobolewska Anna – ULKS Zryw Dobrcz
  7. 7. Rząsa Joanna – LKS Łucznik Żywiec
  8. 8. Hankus Oliwia – LKS Łucznik Żywiec

887

Pierwsza ósemka wśród mężczyzn

  1. 1. Oskar Kasprowski – LKS Łucznik Żywiec
  2. 2. Bąk Jakub – LKS Łucznik Żywiec
  3. 3. Kupczak Konrad – LKS Łucznik Żywiec
  4. 4. Słowik Konrad – LKS Łucznik Żywiec
  5. 5. Napłoszek Sławomir – SŁ Marymont Warszawa
  6. 6. Szafran Marek – KS Społem Łódź
  7. 7. Basiuras Michał – KS Społem Łódź
  8. 8. Smoliński Arkadiusz – ULKS Zryw Dobrcz

 

Żywieccy łucznicy zdominowali II Rundę Halowego Pucharu Polski pokonując w kategorii mężczyzn wszystkich faworytów i zajmując wszystkie miejsca od 1 do 4.

 [ 21-12-2020, 10:01 ]
   [ Wyniki zawodów 2020 ]   


ZWYCIĘZCY HALOWYCH MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW

Nowa Ruda 28.11.2020


Kategoria Młodziczek

  1. 1 miejsce Sikoń Milena - UKS Talent Wrocław

  2. 2 miejsce Knopek Amelia - LKS Łucznik Żywiec

  3. 3 miejsce Smutek Maja - LKS Łucznik Żywiec

892

Kategoria Młodzików

  1. 1 miejsce Lisiecki Jan - LKS Mazowsze ~Teresin

  2. 2 miejsce Dziurda Bartosz - MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska

  3. 3 miejsce Charków Kajetan - KS Obuwnik Prudnik

891

Miksty

1 miejsce UKS Talent Wrocław - Sikoń Milena, Komórek Wiktor

2 miejsce LKS Łucznik Żywiec - Knopek Amelia, Stasica Kacper

3 miejsce LKS Łucznik Żywiec - Smutek Maja, Batius Bohdan

888

Zespoły Młodziczek

1 miejsce LKS Łucznik Żywiec - Knopek Amelia, Smutek Maja, Kliś Karolina, Pytko Alicja

2 miejsce LKS Łucznik Żywiec - Łętowska Edyta, Strzałka Otylia, Strzałka Roksana, Kleszcz Zuzanna

3 miejsce UKS Talent Wrocław - Sikoń Milena, Dzielniak Wiktoria, Krzemień Milena, Dzierka Daria

889

Zespoły Młodzików

1 miejsce MLKS Doąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Dziurda Bartosz, Marszalik Nikodem, Mikos Piotr

2 miejsce UKS Grot Ruda Śląska - Czarnik Szymon, Sporek Filip, Sypion Stanisław, Kamiński Daniel

3 miejsce LKS Łucznik Żywiec - Stasica Kacper, Batius Bohdan, Jeziorski Mateusz, Harat Mateusz


890


 [ 17-12-2020, 17:50 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   

GRUPA SZKOLENIA OLIMPIJSKIEGO TOKIO 2021 - PARYŻ 2024

GRUPA SZKOLENIA OLIMPIJSKIEGO TOKIO 2021 - PARYŻ 2024

Ilość zawodników w grupie szkolenia olimpijskiego PZŁucz.
„Tokio 2021 – Paryż 2024” wg klubów sportowych

Grupa olimpijska PZŁucz. „Tokio 2021”

KOBIETY

 

       

 

Lp.

Nazwisko i Imię

Rocz.

Klub sportowy

Kryteria

1

Leśniak Natalia

1991

LKS ŁUCZNIK, Żywiec

2603pkt.

2

Zyzańska Sylwia

1997

LKS ŁUCZNIK, Żywiec

2592

3

Tobolewska Anna

1998

ULKS ZRYW, Dobrcz

2546

4

Sobieraj Małgorzata

1982

PTG SOKÓŁ, Radom

2545

5

Śmiałkowska Magdalena

1997

KS SPOŁEM, Łódź

2540

6

Myszor Wioleta

1983

LKS ŁUCZNIK, Żywiec

2511

7

Jadczyk Ewelina

1989

KS BORUTA, Zgierz

2487

8

Bączyk Zuzanna

2002

SŁ MARYMONT, Warszawa

2481

9

Rząsa Joanna

1990

LKS ŁUCZNIK, Żywiec

Decyzja Zarządu PZŁucz.

10

Napłoszek Kamila

1999

SŁ MARYMONT, Warszawa

Decyzja Zarządu PZŁucz.

MĘŻCZYŹNI

 

       

 

Lp.

Nazwisko i Imię

Rocz.

Klub sportowy

Kryteria

1

Napłoszek Sławomir

1968

SŁ MARYMONT, Warszawa

2612pkt.

2

Szafran Marek

1997

KS SPOŁEM, Łódź

2610

3

Kasprowski Oskar

2000

LKS ŁUCZNIK, Żywiec

2590

4

Sierakowski Kacper

1993

SŁ MARYMONT, Warszawa

2573

5

Basiuras Michał

1996

KS SPOŁEM, Łódź

2570

6

Banaszak Jakub

1996

BKS, Bydgoszcz

2570

7

Starzycki Piotr

1998

SŁ MARYMONT, Warszawa

2564

8

Kępa Karol

2001

SŁ ACHILLES, Dobczyce

2539

9

Smoliński Arkadiusz

1997

ULKS ZRYW, Dobrcz

Decyzja Zarządu PZŁucz.

10

Bąk Jakub

2005

LKS ŁUCZNIK, Żywiec

Decyzja Zarządu PZŁucz.

 

Grupa olimpijska PZŁucz. „Paryż 2024”

KOBIETY

 

       

 

Lp.

Nazwisko i Imię

Rocz.

Klub sportowy

Kryteria

1

Czyż Julia

2000

AZS OŚ SURMA, Poznań

2450pkt.

2

Płaza Klaudia

2003

LKS ŁUCZNIK, Żywiec

2423

3

Stach Martyna

2002

MLKS CZARNA STRZAŁA, Bytom

2411

4

Kocaj Marlena

1999

CWKS RESOVIA, Rzeszów

2406

5

Wider Aleksandra

2003

LKS ŁUCZNIK, Żywiec

2380

6

Michalska Natalia

2002

MLKS CZARNA STRZAŁA, Bytom

2380

7

Trzebińska Adrianna

1995

UKS TALENT, Wrocław

2380

8

Żurko Monika

2002

SŁ MARYMONT, Warszawa

2376

9

Nowak Dominika

2001

KS SPOŁEM, Łódź

2360

10

Tomaszewicz Kinga

2003

LKS ŁUCZNIK, Żywiec

2350

 

MĘŻCZYŹNI

 

       

 

Lp.

Nazwisko i Imię

Rocz.

Klub sportowy

Kryteria

1

Wojtala Adam

2001

LKS ŁUCZNIK, Żywiec

2537pkt.

2

Malak Mateusz

1994

AZS OŚ SURMA, Poznań

2527

3

Czyż Paweł

1998

CWKS RESOVIA, Rzeszów

2517

4

Ceklarz Paweł

2002

SNIS BŁĘKIT, Gruszowiec

2493

5

Ogrodowczyk Mateusz

1998

AZS OŚ SURMA, Poznań

2476

6

Kupczak Konrad

2003

LKS ŁUCZNIK, Żywiec

2456

7

Słowik Konrad

1997

LKS ŁUCZNIK, Żywiec

2455

8

Pietrusiński Ludwik

1996

SŁ MARYMONT, Warszawa

2449

9

Ostasz Bartłomiej

2001

KS AGROS, Zamość

2443

10

Chojecki Miłosz

2002

GLKS UNIA, Pielgrzymka

Decyzja Zarządu PZŁucz.

 

M-ce

Nazwa klubu sportowego

Tokio K

Tokio

M

Paryż

K

Paryż

M

Razem

1

LKS „Łucznik-Żywiec’

4

2

3

3

12

2

SŁ Marymont Warszawa

2

3

1

1

7

3

KS Społem Łódź

1

2

1

-

4

4

ULKS Zryw Dobrcz

1

1

-

-

2

6

KS Boruta Zgierz

1

-

-

-

1

7

PTG Sokół Radom

1

-

-

-

1

8

BKS Bydgoszcz

-

1

-

-

1

9

SŁ Achilles Dobczyce

-

1

-

-

1

10

AZS Oś Surma Poznań

-

-

1

2

3

11

CWKS Resovia Rzeszów

-

-

1

1

2

12

MLKS Czarna Strzała Bytom

-

-

2

-

2

13

UKS Talent Wrocław

-

-

1

-

1

14

SNIS Błękit Gruszowiec

-

-

-

1

1

15

KS Agros Zamość

-

-

-

1

1

16

GLKS Unia Pielgrzymka

-

-

-

1

1

 

 

 

 

 [ 17-12-2020, 17:29 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   

ILOŚĆ ZAWODNIKÓW W KADRZE NARODOWEJ PZŁUCZ. Z PODZIAŁEM NA KATEGORIE WIEKOWE W I PÓŁROCZU 2021


Ilość zawodników w kadrze narodowej PZŁucz. z poszczególnych klubów sportowych na I półrocze 2021 wg. kategorii wiekowych

Kobiety i Mężczyźni

Miejsce

Nazwa klubu sportowego

K

M

Razem

1

LKS „Łucznik-Żywiec’

7

4

11

2

SŁ „Marymont” Warszawa

2

5

7

3

KS „Społem” Łódź

1

2

3

4

GLKS Zryw Dobrcz

1

1

2

5

CWKS Resovia Rzeszów

1

1

2

6

BKS Bydgoszcz

-

1

1

7

KS Boruta Zgierz

1

-

1

8

MLKS Czarna Strzała Bytom

1

-

1

9

AZS Oś Surma Poznań

1

-

1

10

Start Kielce

-

1

1

11

PTG Sokół Radom

1

-

1

12

Rokis Radzymin

-

1

1


Młodzieżowcy

Miejsce

Nazwa klubu sportowego

K

M

Razem

1

MLKS Czarna Strzała Bytom

3

3

6

2

SŁ „Marymont” Warszawa

3

1

4

3

AZS Oś Surma Poznań

-

4

4

4

UKS Talent Wrocław

1

2

3

5

KS Stella Kielce

1

2

3

6

KS Obuwnik Prudnik

2

-

2

7

KS „Społem” Łódź

-

2

2

8

LKS „Łucznik-Żywiec’

-

2

2

9

UKS Tramp Jarosław

2

-

2

10

MRKS Gdańsk

-

1

1

11

KS Drukarz Warszawa

-

1

1

12

KS Boruta Zgierz

-

1

1

13

UKS 95 Wrocław

-

1

1

14

Niestowarzyszona

1

-

1

15

KSŁ Mewa Kołobrzeg

1

-

1

16

KS Płaszowianka Kraków

1

-

1

17

GLKS Unia Pielgrzymka

1

-

1

18

KS Leśnik Poznań

1

-

1


Juniorzy

 

Miejsce

Nazwa klubu sportowego

K

M

Razem

1

LKS „Łucznik-Żywiec’

5

2

7

2

KS Stella Kielce

1

3

4

3

KS Społem Łódź

1

2

3

4

SNIS Błękit Gruszowiec

1

2

3

5

UKS Talent Wrocław

1

1

2

6

SŁ Marymont Warszawa

1

1

2

7

KS Agros Zamość

1

1

2

8

GLKS Unia Pielgrzymka

1

1

2

9

BKS Bydgoszcz

1

1

2

10

ULKS Zryw Dobrcz

1

1

2

11

KS Boruta Zgierz

2

-

2

12

MLKS Czarna Strzała Bytom

1

1

2

13

KS Płaszowianka Kraków

-

1

1

14

MLKS Dąbrovia Dąbrowa T.

-

1

1

15

UKS Tramp Jarosław

1

-

1

16

KS Obuwnik Prudnik

1

-

1

17

ULKS Tarcza Kolbudy

-

1

1

18

SŁ Achilles Dobczyce

-

1

1


Juniorzy młodsi

 

Miejsce

Nazwa klubu sportowego

K

M

Razem

1

LKS „Łucznik-Żywiec’

6

2

8

2

KSŁ Mewa Kołobrzeg

3

3

6

3

MLKS Dąbrovia Dąbrowa T.

-

4

4

4

SŁ Marymont Warszawa

2

1

3

5

ULKS Zryw Dobrcz

1

1

2

6

KS Społem Łódź

1

1

2

7

MLKS Czarna Strzała Bytom

1

1

2

8

UKS Hubertus Zalesie Górne

-

2

2

9

UKS Tramp Jarosław

2

-

2

10

UKS Świstrzały Białystok

-

2

2

11

KS Obuwnik Prudnik

-

1

1

12

KS Drukarz Warszawa

-

1

1

13

UKS 95 Wrocław

-

1

1

14

UKS Piątka Zgierz

1

-

1

15

LKS Mazowsze Teresin

1

-

1

16

KS Agros Zamość

1

-

1

17

ULKS Sokole Oko Zawadka

1

-

1

 

 [ 15-12-2020, 18:15 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   

ILOŚĆ ZAWODNIKÓW W KADRZE NARODOWEJ PZŁUCZ. WG. KLUBÓW SPORTOWYCH Z POSZCZEGÓLNYCH KATEGORII WIEKOWYCH W I PÓŁROCZU 2021


Miejsce

Klub

Senior

Młodzieżowiec

Junior

Junior Młodszy

Razem

1

LKS „Łucznik-Żywiec’

11

2

7

8

28

2

SŁ Marymont Warszawa

7

4

2

3

16

3

MLKS Czarna Strzała Bytom

1

6

2

2

11

4

KS Społem Łódź

3

2

3

2

10

5

KSŁ Mewa Kołobrzeg

-

1

-

6

7

6

KS Stella Kielce

-

3

4

-

7

7

ULKS Zryw Dobrcz

2

-

2

2

6

8

UKS Talent Wrocław

-

3

3

-

6

9

MLKS Dąbrovia Dąbrowa

-

-

1

4

5

10

UKS Tramp Jarosław

-

2

1

2

5

11

AZS Oś Surma Poznań

1

4

-

-

5

12

KS Obuwnik Prudnik

-

2

1

1

4

13

KS Boruta Zgierz

1

1

2

-

4

14

BKS Bydgoszcz

1

-

2

-

3

15

GLKS Unia Pielgrzymka

-

1

2

-

3

16

SNIS Błękit Gruszowiec

-

-

3

-

3

17

KS Agros Zamość

-

-

2

1

3

18

CWKS Resovia Rzeszów

2

-

-

-

2

19

KS Drukarz Warszawa

-

1

-

1

2

20

UKS 95 Wrocław

-

1

-

1

2

21

KS Płaszowianka Kraków

-

1

1

-

2

22

KS Hubertus Zalesie Gór.

-

-

-

2

2

23

UKS Świstrzały Białystok

-

-

-

2

2

24

ZSiR Start Kielce

1

-

-

-

1

25

Rokis Radzymin

1

-

-

-

1

26

PTG Sokół Radom

1

-

-

-

1

27

MRKS Gdańsk

-

1

-

-

1

28

KS Leśnik Poznań

-

1

-

-

1

29

SŁ Achilles Dobczyce

-

-

1

-

1

30

ULKS Tarcza Kolbudy

-

-

1

-

1

31

ULKS Sokole Oko Zawadka

-

-

-

1

1

32

LKS Mazowsze Teresin

-

-

-

1

1

33

UKS Piątka Zgierz

-

-

-

1

1

 [ 12-12-2020, 09:29 ]
   [ Wyniki zawodów 2020 ]   


SYLWIA ZYZAŃSKA I OSKAR KASPROWSKI ZWYCIĘZCAMI I HALOWEGO PUCHARU POLSKI


Kobiety i mężczyźni kadry narodowej i grupy szkolenia olimpijskiego „Tokio 2021” rozpoczęli nowy sezon sportowy w przygotowaniach do Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Krajowa czołówka wystartowała w zawodach w hali sportowej w Wilkowicach, która gościła wcześniej juniorów młodszych w Halowych Mistrzostwach Polski. Sylwia Zyzańska ustanowiła wcześniej w strzelaniach kwalifikacji 2x18m rekord Polski młodzieżowców wynikiem 582pkt. a następnie w pojedynkach eliminacyjnych wygrała 3 pojedynki by w finale spotkać się z Anną Tobolewską Zryw Dobrcz wygrywając w setach 6 do 4pkt., 3 miejsce zajęła Natalia Leśniak, 4-te Aleksandra Wider - obie z Łucznika Żywiec

884

Na zdjęciu od lewej: Sylwia Zyzańska, Anna Tobolewska, Natalia Leśniak, Aleksandra Wider, Kamila Napłoszek, Joanna Rząsa, Wioleta Myszor, Natalia Michalska.


Wśród mężczyzn Oskar Kasprowski - Łucznik Żywiec wygrał z Markiem Szafranem Społem Łódź po zaciętym pojedynku finałowym dopiero w barażu przy stanie 5 do 5pkt.. Obaj zawodnicy strzelili „10” ale strzała Oskara była bliżej środka tarczy o 3mm. Oskar to aktualny Halowy Mistrz Polski Juniorów, który tytuł zdobył w listopadzie w Zgierzu. 3 miejsce zajął Jakub Bąk po wygranym pojedynku ze Sławomirem Napłoszkiem Marymont Warszawa. Wynik pojedynku 6 do 2pkt. dla 15-letniego jeszcze juniora młodszego z Żywca.


885

Na zdjęciu od lewej: Oskar Kasprowski, Marek Szafran, Jakub Bąk, Sławomir Napłoszek, Jakub Banaszak, Paweł Czyż, Ostap Dowgan, Konrad Kupczak

 [ 10-12-2020, 06:52 ]
   [ Wyniki zawodów 2020 ]   


ZŁOCI MEDALIŚCI HALOWYCH MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW I MŁODZIEŻOWCÓW

Zgierz 2020


880Sylwia Zyzańska -  Halowa Mistrzyni Polski Młodzieżowców 2020 -   LKS Łucznik Żywiec

881Marek Szafran -  Halowy Mistrz Polski
 Młodzieżowców 2020 KS Społem Łódź

882Natalia Michalska- Halowa Mistrzyni Polski Juniorek 2020 - MLKS Czarna Strzała Bytom

883Oskar Kasprowski- Halowy Mistrz Polski 
Juniorów 2020- LKS Łucznik Żywiec
 [ 7-12-2020, 14:53 ]
   [ Organizacja szkolenia ON w 2020 ]   

Lista uczestników zgrupowania szkoleniowego KN ON w dniach 9-20.12.2020 OPO COS Zakopane

1. Dudka Dorota 2. Dudka Adam 3. Markitantova Ksenia 4. Olszewska Milena  5. Jacniacki Piotr 6. Piotrowski Wojciech trenerzy: Ryszard Pacura Ryszard Olejnik ...   [ więcej ]
 [ 7-12-2020, 14:52 ]
   [ Organizacja szkolenia FRKF w 2020 ]   

Lista uczestników zgrupowania w Tresnej w dniach 13-20.12.2020

1 Ceklarz Paweł 2 Matuszek Tacjana 3 Michalska Natalia 4 Oberda Anna 5 Rytlweski Michał 6 Smoliński Arkadiusz 7 Stach Martyna 8 Tomaszewicz Kinga 9 Trzópek Marek 10 Wider Aleksandra Trener: Leszek Stempel...   [ więcej ]
 [ 7-12-2020, 14:51 ]
   [ Organizacja szkol. nieolimp. w 2020 ]   

Lista uczestników zgrupowania w Zakopanem w dniach -17-22.12.2020

Forajter Alicja Gomoliszek Michał Gorczyca Krzystof Kapusta Małgorzata Konecki Przemysław Przybylski Łukasz Szałańska Katarzya Szeląg Filip Trener: Józef Baściuk...   [ więcej ]
 [ 7-12-2020, 14:51 ]
   [ Organizacja szkolenia BP w 2020 ]   

Lista iczestników zgrupowania w Tresnej w dniach 13-20.12.2020

1 Banaszak Jakub 2 Kasprowski Oskar 3 Leśniak Natalia 4 Myszor Wioleta 5 Napłoszek Kamila 6 Napłoszek Sławomir 7 Rząsa Joanna 8 Szafran Marek 9 Tobolewska Anna  10 Zyzańska Sylwia Trener: Piotr Piątek...   [ więcej ]
 [ 30-11-2020, 20:56 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   

Aktualne regulacje dotyczące organizacji imprez i zawodów sportowych oraz zajęć sportowych w szkołach

Od soboty, 28 listopada, wchodzi w życie rozporządzenie Rady Ministrów, zgodnie z którym zmniejszony zostaje limit osób mogących uczestniczyć w zajęciach lub wydarzeniach sportowych oraz współzawodnictwie sportowym z 250 do 150 osób.  Ponadto, w poniedziałek, 30 listopada, wchodzi w życie rozporządzenie Ministra Edukacji i Naukizmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganie...   [ więcej ]
Aktualne regulacje dotyczące organizacji imprez i zawodów sportowych oraz zajęć sportowych w szkołach

 1 2 3 > »