PL
EN

STRONA GŁÓWNA

 < 1 2 3 4 > »

 [ 26-02-2020, 07:31 ]
   [ Organizacja szkolenia BP w 2020 ]   

Lista zawodników obecnych na zgrupowaniu KNS w Zakopanem 2-6.03.2020

Banaszak Jakub Czyż Paweł Płaza Klaudia Tobolewska Anna ...   [ więcej ]
 [ 25-02-2020, 20:01 ]
   [ Wyniki zawodów 2020 ]   


16-sto letnia żywczanka
Klaudia Płaza 


oraz 
Sławomir Napłoszek            

  
z Marymontu Warszawa - tryumfatorami
w konkurencji łuków klasycznych
w Mistrzostwach Polski Seniorów
w Świebodzicach              

 

KLASYFIKACJA MEDALOWA XXXVIII HALOWYCH MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW  
ŚWIEBODZICE 22-23.02.2020R.             

Konkurencja łuków olimpijskich – klasycznych

Miejsce

Nazwa klubu sportowego 

Złoty

Srebrny

Brązowy

1

LKS „Łucznik-Żywiec”

3

1

2

2

SŁ „Marymont” Warszawa

1

2

5

3

ROKIS Radzymin 

1

-

-

4

LKS „Mazowsze” Teresin

-

1

1

5

KS „Boruta” Zgierz 

-

1

-

6

KS „Społem” Łódź 

-

-

1

7

KS „Talent” Wrocław 

-

-

1

 
Łukasz Przybylski

 

gwiazdą zawodów w konkurencji

łuków bloczkowych.
Podczas zawodów ustanowił dwa rekordy Polski:
596 pkt w konkurencji 2x18m
299 1x18m 

Magdalena Zakarawacz - OSŁ Strzelec Legnica

Mistrzyni Polski w konkurencji łuków bloczkowych
       

KLASYFIKACJA MEDALOWA XXXVIII HALOWYCH MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW  
ŚWIEBODZICE 22-23.02.2020R.             

Konkurencja łuków bloczkowych

Miejsce

Nazwa klubu sportowego 

Złoty

Srebrny

Brązowy

1

OSŁ Strzelec Legnica 

3

1

3

2

KŁ A3D Toszek 

2

-

2

3

KS Płaszowianka Kraków 

-

2

1

4

UKS Defmar Police  

-

1

-

5

LKS Łucznik-Żywiec  

-

1

-

6

KS Lew Krynki  

-

-

1

7

LKS Mazowsze Teresin  

-

-

1

 

W Świebodzicach w hali miejscowego OSiR-u odbyły się w dniach 22-23.02.2020r. XXXVIII Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów w łucznictwie z udziałem 176 zawodniczek i zawodników z 40 klubów sportowych w kraju. Największą sensacją Mistrzostw okazała się Klaudia Płaza z Łucznika Żywiec, 16-sto letnia uczennica I klasy LO Niepublicznej Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Żywieckich Habsburgów w Żywcu. Została ona dopuszczona dodatkowo do zawodów przez Dział Szkolenia PZŁucz., jako zawodniczka kadry narodowej seniorów, chociaż jest jeszcze juniorką młodszą. Nie dość, że wygrała strzelania kwalifikacyjne wśród kobiet w sobotę najlepszym wynikiem w tym roku w hali w kraju – 579pkt. w konkurencji międzynarodowej Światowej Federacji Łuczniczej 2x18m to wygrała wszystkie pojedynki eliminacyjne z zawodniczkami od 1/16 aż do finału w niedzielę. Klaudia uzyskała o 2 pkt. lepszy wynik od najlepszego wyniku dorosłego utytułowanego zawodnika w kategorii mężczyzn. W drodze do tytułu Mistrzyni Polski Seniorek pokonała kolejno zawodniczki:
w 1/16 Patrycję Dudek z Unii Pielgrzymki wynikiem w setach 7 do 1pkt., w 1/8 Natalię Babiak z Tramp Jarosław wynikiem 6 do 0pkt., w 1/4 Joannę Rząsę z Łucznika Żywiec wynikiem 7 do 1pkt.,
w 1/2 Magdalenę Zając z Marymontu Warszawa 6 do 2pkt. a w finale Kamilę Napłoszek również
z Marymontu wynikiem 6 do 2pkt.

Końcowa klasyfikacja Mistrzostw Polski wśród kobiet:

1. Płaza Klaudia – Łucznik Żywiec
2. Napłoszek Kamila – Marymont Warszawa
3. Myszor Wioleta – Łucznik
3. Zając Magdalena – Marymont Warszawa          

5. Zyzańska Sylwia – Łucznik
6. Tobolewska Anna – Zryw Dobrcz
7. Gajda Julia – Mazowsze Teresin
8. Rząsa Joanna – Łucznik
9. Goclan Weronika – Talent Wrocław
10. Leśniak Natalia – Łucznik 

Nie mniejszą sensację wśród mężczyzn sprawił Sławomir Napłoszek z Marymontu Warszawa (ojciec zawodniczki Kamili-srebrnej medalistki), który z  14-tego – wynik 561pkt. po strzelaniach kwalifikacyjnych pokonał wyżej rozstawionych w rankingu po sobotnich strzelaniach zawodników: w 1/16 Pawła Gołębiewskiego z Rokis Radzymin wynikiem 6 do 2pkt., w 1/8 Roberta Marcinkiewicza również z Rokisu 6 do 0pkt., w 1/4 po barażu Antoniego Kozłowskiego z Talentu Wrocław 6 do 5pkt. i również w barażu w 1/2 swojego kolegę klubowego Kacpra Sierakowskiego 6 do 5pkt.. Natomiast w finale wygrał z aktualnym Mistrzem Polskim na torach otwartych Patrykiem Gołąbczakiem z Boruty Zgierz wynikiem 6 do 2pkt. uzyskując w każdej z 4 serii po 29pkt. Patryk Gołąbczak zajmował I miejsce po sobotnich strzelaniach kwalifikacyjnych wynikiem 577pkt. a więc o 2pkt. mniejszym niż 16-sto letnia Klaudia Płaza.

Końcowa klasyfikacja Mistrzostw Polski wśród mężczyzn:

1. Napłoszek Sławomir – Marymont Warszawa
2. Gołąbczak Patryk – Boruta Zgierz
3. Sierakowski Kacper – Marymont          

3. Starzycki Piotr – Marymont
5. Fałdziński Maciej – Stella Kielce
6. Łazowski Filip – Łucznik Żywiec
7. Kozłowski Antoni – Talent Wrocław
8. Banaszak Jakub – BKS Bydgoszcz
9. Michalak Sławomir – Rokis Radzymin
10. Zalewski Michał – Marymont 

W konkurencji drużynowej zdecydowany prym wiodły zawodniczki Łucznika Żywiec, które zajmowały po kwalifikacjach I miejsce i w finale pokonały zawodniczki z Mazowsza Teresin (6-ste miejsce po kwalifikacjach) wynikiem 6 do 0pkt., strzelając kolejno w seriach: 58,59,59pkt. przy wynikach konkurentek: 49,55,53 i były to wyniki najwyższe w strzelaniach drużynowych zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Dla porównania wśród mężczyzn niespodziewany zwycięzca Rokis Radzymin uzyskał serie na poziomie: 52,57,58,56pkt. i wygrał w barażu z Marymontem Warszawa wynikiem 29 - 28pkt.
Żywczanki strzelały w składzie: W. Myszor, S. Zyzańska, N. Leśniak, Zuzanna Grzymek
a Mazowszanki: J. Gajda, Małgorzata Maciągowska, Natalia Skrok, Alicja Maciągowska/ była V-ce Mistrzyni Świata i II-ga V-ce Mistrzyni Europy strzelając wtedy, jako Alicja Ciskowska.
Łucznik Żywiec w drodze do złotego medalu pokonał drużyny: w 1/8 – wolne przejście, w 1/4 Unię Pielgrzymka 6 do 0pkt., i takimi samymi wynikami w ½ Marymont Warszawa oraz w finale Mazowsze Teresin.
3 miejsce – Łucznik Żywiec II (2-gi po kwalifikacjach) w składzie którego występowała w sobotę Klaudia Płaza, późniejsza Mistrzyni Polski w konkurencji indywidualnej oraz Joanna Rząsa, Łucja Waligóra, Joanna Misiura.
3 miejsce – Marymont Warszawa (4 miejsce po kwalifikacjach): K. Napłoszek, M. Zając, Bączyk Zuzanna.
5 – UKS Tramp Jarosław / 3
6 – UKS Talent Wrocław / 7
7 – GLKS Unia Pielgrzymka / 8
8 – MLKS Czarna Strzała Bytom / 5 

 Podium zespoły kobiet łuk klasyczny od lewej: LKS Mazowsze teresin, LKS Łucznik Żywiec, LKS Łucznik Żywiec, SŁ Marymont Warszawa

Wśród mężczyzn wygrał wspomniany wyżej Rokis Radzymin / 3 po kwalifikacjach w składzie: Sławomir Michalak, Robert Marcinkiewicz, Paweł Gołębiewski, Adam Wytrykus.
2 - Marymont Warszawa: S. Napłoszek, K. Sierakowski, P. Starzycki / 1
3 – Społem Łódź: Michał Basiuras, Marek Szafran, Kamil Siczek
3 – Talent Wrocław: Antoni Kozłowski, Bartłomiej Bątkiewicz, Kajetan Kotlarz, Jędrzej Grabowski
5 – Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
6 – Stella Kielce
7 – Łucznik Żywiec
8 – Marymont Warszawa II 

 Podium zespoły łuk klasyczny od lewej: SŁ Marymont Warszawa, ROKIS Radzymin, KS Społem Łódź, UKS Talent Wrocław

W konkurencji mikstów najwyższe miejsca na podium zajęły łuczniczki i łucznicy z Żywca powtarzając swoje tytuły z Mistrzostw Polski na torach otwartych z Bytomia z roku 2019: Mistrzowski tytuł zdobył mikst w składzie: Łazowski Filip i Zyzańska Sylwia, którzy pokonali w finale po bardzo zaciętym pojedynku  swoich rywali z klubu: Kasprowski Oskar i Leśniak Natalia dopiero w barażu przy wyniku 19 do 19pkt. o 3mm. W 4 kolejnych setach pary uzyskiwały ten sam wynik remisowy 1-1
3 – Mazowsze Teresin – M. Maciągowska i Dominik Kozłowski
3 – Marymont Warszawa III – M. Zając i P. Starzycki
5 – Marymont Warszawa – K. Napłoszek i Mateusz Sapiej
6 – Łucznik Żywiec II – W. Myszor i Rafał Cwajna
7 – AZS Oś Surma Poznań – Julia Czyż i Mateusz Ogrodowczyk
8 – ULKS Zryw Dpbrcz – Anna Tobolewska i Arkadiusz Smoliński  

Podium Miksty łuk klasyczny od lewej: LKS Łucznik Żywiec, LKS Łucznik Żywiec, LKS Mazowsze Teresin, SŁ Marymont Warszawa




Podium łuki bloczkowe, zespoły mężczyzn. Od lewej: Defmar Police, A3D Toszek Boguszyce, OSŁ Strzelec Legnica



Miksty łuki bloczkowe. Od lewej: OSŁ Strzelec Legnica, OSŁ Strzelec Legnica, A3D Toszek Boguszyce, Płaszowianka Kraków

 [ 25-02-2020, 12:20 ]
   [ Wyniki zawodów 2020 ]   

Protokół XXXVIII Halowych Mistrzostw Polski Seniorów w łucznictwie

 [ 15-02-2020, 12:06 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   



ZAPROSZENIE PREZESA POLSKIEGO ZWIĄZKU ŁUCZNICZEGO

 

Prezes Polskiego Związku Łuczniczego Zygmunt Pluta serdecznie zaprasza Prezesów Okręgowych Związków Łuczniczych i Prezesów 20-tu najlepszych klubów łuczniczych na spotkanie Prezesa i członków Zarządu Polskiego Związku Łuczniczego. Spotkanie odbędzie się na przełomie maja i czerwca bieżącego roku. 

O dokładnym terminie i miejscu spotkania oraz zaproponowanym programie poinformowani zostaną Państwo do końca marca br. 

 

Uprzejmie proszę o przygotowanie uwag i wniosków związanych z przyszłością polskiego łucznictwa.

 

                                                                                      Prezes PZŁucz. Zygmunt Pluta

 [ 10-02-2020, 13:31 ]
   [ Organizacja szkolenia ON w 2020 ]   

Skład reprezentacji KN ON na zawody międzynarodowe Para Archery World Ranking Tournament 16-22.02 Dubai 2020 oraz zgrupowanie szkoleniowe 23-28.02.2020 Dubai

1. Ciszek Łukasz 2. Dudka Adam 3. Kapusta Ireneusz 4. Olszewska Milena 5. Sawicki Piotr  Trenerzy: Olejnik Ryszard Olszewski Marek...   [ więcej ]
 [ 1-02-2020, 08:37 ]
   [ REGULAMINY ]   

INFORMACJA SZKOLENIOWA

  W dniach 8-9.11.2019r. odbyła się w Krakowie kursokonferencja szkoleniowa trenerów Polskiego Związku Łuczniczego. Na kursokonferencję zostali zaproszeni trenerzy najlepszych klubów sportowych oraz trenerzy kadry wojewódzkich wg poniższego zestawienia. Lp. Nazwisko i Imię funkcja uczestnictwo 1 Bukański Ryszard trener klubowy NIE 2 Chmielewska Beata trener woj. NIE 3 ...   [ więcej ]
 [ 31-01-2020, 17:27 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   

KURSOKONFERENCJA SĘDZIÓW PZŁucz.

KURSOKONFERENCJA SĘDZIÓW PZŁucz.   Polski  Związek Łuczniczy  informuje, że  w dniach 15 - 16.02.2020 r. organizuje  kursokonferencję  sędziowską w Zgierzu na obiekcie KS Boruta Zgierz. Zwracamy się  z prośbą  do  Okręgowych Związków Łuczniczych  o wytypowanie po dwóch  sędziów  posiadających aktualne licencje PZŁucz., którzy będą reprezentować Wasz Okręg. PZŁucz. pokrywa koszt  zakwaterowania i  wyżywienia uczestników, natomiast dojazd we własnym zakr...   [ więcej ]
 [ 29-01-2020, 11:12 ]
   [ Organizacja szkolenia BP w 2020 ]   

Lista zawodników powołanych na zgrupowaniu KNS w Zakopanem 10-15.02.2020

Zyzańska Sylwia Leśniak Natalia Myszor Wioleta Śmiałkowska Magdalena Tobolewska Anna Sierakowski Kacper Basiuras Michał Gołąbczak Patryk Napłoszek Kamila Szafran Marek ...   [ więcej ]
 [ 28-01-2020, 12:45 ]
   [ REGULAMINY ]   

REGULAMIN WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO MŁODZIEŻY UZDOLNIONEJ SSM 2020

 [ 24-01-2020, 07:28 ]
   [ Druki - formularze - opłaty ]   

Formularze wniosków licencyjnych na rok 2020

Aktualne druki - wnioski do przedłużenia, wydania licencji na rok 2020 w Polskim Związku Łuczniczym. Polski Związek Łuczniczy informuje, iż wszystkie licencje przyznane i oraz licencje, któych ważność przedłużono w 2019 roku pozostają ważne do 31 marca 2020 roku....   [ więcej ]
 [ 24-01-2020, 02:18 ]
   [ Organizacja szkolenia ON w 2020 ]   

Lista uczestników zgrupowania szkoleniowego 24.01-02.02.2020 Kraków

1. Milena Olszewska 2. Ksenia Markitantova 3. Ireneusz Kapusta 4. Piotr Sawicki 5. Marcin Chmielewski  6.Łukasz  Ciszek  Trenerzy: Ryszard PacuraRyszard Olejnik ...   [ więcej ]
 [ 23-01-2020, 11:46 ]
   [ Wyniki zawodów 2019 ]   


Wyniki współzawodnictwa sportowego województw za rok 2019

w kategoriach: młodzik, junior młodszy, junior, młodzieżowiec


M.

Województwo 

młodzik 

jun. młodszy 

junior 

młodzieżowiec 

Razem 

1

ŚL 

67,18

35,75

75

220

397,93

2

MAZ 

67,32

58,25

73

109

307,57

3

ŁDZ 

41,5

24

29

153

247,5

4

DŚL 

65,44

25,5

42

44

176,94

5

MŁP 

40,17

59,5

35

28

162,67

6

KPM 

22,33

10

6

118

156,33

7

PKR 

38,26

43

44

17

142,26

8

WLP 

11

1

33

59

104

9

OPO 

8

24

5

62

99

10

POM 

18,84

29,5

 

26

74,34

11

ŚWI

24

5

18

10

56,50

12

LUB

7,99

10

28

10

55,99

13

ZPM

27,50

 

12

 

39,50

14

PDL

3

1

 

 

4,00

15

LBU

1

 

 

 

1,00

 

razem

443,03

326,5

400

856

2025,53

 

 [ 23-01-2020, 11:39 ]
   [ Wyniki zawodów 2019 ]   


Wyniki współzawodnictwa sportowego klubów za rok 2019

w kategoriach: młodzik, junior młodszy, junior, młodzieżowiec

 

Miejsce

Nazwa klubu

Woj. 

młodzik 

jun. mł. 

junior 

młodzieżowiec

Razem 

1

LKS Łucznik Żywiec 

ŚL 

38,84

27,75

66

155

287,59

2

KS Społem Łódź 

ŁDZ 

22,5

9

29

123

183,5

3

St.Łuczniczy Marymont Warszawa 

MAZ 

5

39,75

63

69

176,75

4

ULKS Zryw Dobrcz 

KPM 

10,33

3,83

 

85

99,16

5

AZS OŚ. Poznań 

WLP 

5

1

33

59

98

6

UKS Talent Wrocław 

DŚL 

21,34

14,5

24

28

87,84

7

MLKS Czarna Strzała Bytom 

ŚL 

5,34

7,75

9

65

87,09

8

KS Obuwnik Prudnik 

OPO 

3

17,16

4

62

86,16

9

KS Płaszowianka Kraków 

MŁP 

4

10,5

25

28

67,5

10

MRKS Gdańsk 

POM 

16,84

19,25

 

26

62,09

11

LKS Mazowsze Teresin 

MAZ 

9,5

12,5

10

30

62

12

UKS Sport-Tramp Jarosław 

PKR 

14,42

19,08

28

 

61,5

13

KS Agros Zamość 

LUB 

7,99

10

28

10

55,99

14

KS Stella Kielce 

ŚWI 

13

5

18

10

46

15

GLKS Unia Pielgrzymka 

DŚL 

3

4,75

18

16

41,75

16

KSŁ Mewa Kołobrzeg 

ZPM 

27,5

 

12

 

39,5

17

BKS Bydgoszcz 

KPM 

 

5,58

6

25

36,58

18

UKS Piątka Zgierz 

ŁDZ 

7

9,5

 

18

34,5

19

SNiS Błękit Gruszowiec 

MŁP 

 

31,92

 

 

31,92

20

KS Boruta Zgierz 

ŁDZ 

11

5,5

 

12

28,5

21

CWKS Resovia Rzeszów 

PKR 

 

1,33

10

17

28,33

22

KS Drukarz Warszawa 

MAZ 

12,67

5

 

10

27,67

23

MLKS Dąbrowia Dąbrowa Tarn. 

MŁP 

16,67

5,75

 

 

22,42

24

WKS Orkan Żoliborz 

MAZ 

21,83

 

 

 

21,83

25

UKS Grot Ruda Śląska 

ŚL 

20

 

 

 

20

26

MUKS Podkarpacie Jedlicze 

PKR 

 

16,25

 

 

16,25

27

UKS Victoria Ścinawka Śr. 

DŚL 

15,59

0

 

 

15,59

28

MGOKiS Dobczyce 

MŁP 

5

 

10

 

15

29

ULKS Sokole Oko Zawadka 

MŁP 

10,5

3,58

 

 

14,08

30

LZS Jar Kielnarowa 

PKR 

12,84

 

 

 

12,84

30

KŁ Chrobry Głuchołazy 

OPO 

5

6,84

1

 

12,84

32

ULKS Tarcza Kolbudy 

POM 

2

10,25

 

 

12,25

33

LZS SKS Raszówka 

DŚL 

7,34

4,75

 

 

12,09

34

ULKS Włoszczowice 

ŚWI 

10,5

 

 

 

10,5

35

KS Hubertus Zalesie Górne 

MAZ 

9

1

 

 

10

36

LKS Łucznik Żołędowo 

KPM 

1

0,59

 

8

9,59

37

KŁ Łuczniczka Bydgoszcz 

KPM 

9

 

 

 

9

38

UKS 95 Wrocław 

DŚL 

8,5

 

 

 

8,5

39

ŁKS Sagit Humniska 

PKR 

1

0,34

6

 

7,34

40

SKS Piast 25 Rzeszów 

PKR 

 

6

 

 

6

41

PTG Sokół Radom 

MAZ 

5,32

 

0

 

5,32

42

UKS Jedynka Kórnik 

WLP 

5

 

 

 

5

43

ŁTS Zamek Suski Sucha Beskidz. 

MŁP 

1

3,75

 

 

4,75

44

SŁ Granit Strzelin 

DŚL 

4,67

 

 

 

4,67

45

OSŁ Strzelec Legnica 

DŚL 

3

1,25

 

 

4,25

46

UKS Świstrzały Białystok 

PDL 

3

1

 

 

4

46

UKS Sajdak Głogów Małopolski 

PKR 

4

 

 

 

4

48

UKS Ósemka Kraków 

MŁP 

3

 

 

 

3

48

KS Ożarowianka Ożarów Maz. 

MAZ 

3

 

 

 

3

50

ULKS Grot Zabierzów 

MŁP 

 

2,75

 

 

2,75

51

UKS Ameoli Świebodzice 

DŚL 

2

 

 

 

2

51

LKS Makovia Makowisko 

PKR 

2

 

 

 

2

51

UKS Sokół Brzoza 

KPM 

2

 

 

 

2

54

UKS Diana Wolbrom 

MŁP 

 

1,25

 

 

1,25

55

UKS Resovia Łucznictwo 

PKR 

1

 

 

 

1

55

ŁKS Radom 

MAZ 

1

 

 

 

1

55

KS Silesia Miechowice 

ŚL 

1

 

 

 

1

55

LKS Tempo Stolarzowice

ŚL 

1

 

 

 

1

55

UKS Jedynka Rzeszów 

PKR 

1

 

 

 

1

55

LKS Orlęta Gorzów Wlkp. 

LBU 

1

 

 

 

1

55

KS Leśnik Poznań 

WLP 

1

 

 

 

1

55

LUKS Czerniawka Łagiewniki N. 

ŁDZ 

1

 

 

 

1

55

KS Tempo Stolarzowice 

ŚL 

1

 

 

 

1

55

MUKS Okrążek Zarzecze 

PKR 

1

 

 

 

1

55

UKS Szesnastka Rzeszów 

PKR 

1

 

 

 

1

66

KS Piast Nowa Ruda 

DŚL 

 

0,25

 

 

0,25

66

UKS 10 Jaworze 

ŚL 

 

0,25

 

 

0,25

 

 

Razem: 

443,03

326,5

400

856

2025,53

 [ 23-01-2020, 10:54 ]
   [ Druki - formularze - opłaty ]   

Opłaty PZŁucz na rok 2020

Zarzą Polskieg Związku Łuczniczego informuje, że zgodnie z Uchwałą nr 14/12/2019 z dnia 13 grudnia 2019 roku opłaty w Polskim Związku Łuczniczym w 2020 roku obowiązują wg. tabeli opłat PZŁucz na rok 2020....   [ więcej ]
 [ 19-01-2020, 17:46 ]
   [ Kadra Narodowa ]   

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Zakopanem w dniach 27.01 - 1.02.2020

Zyzańska Sylwia Leśniak Natalia Myszor Wioleta Śmiałkowska Magdalena Tobolewska Anna Sierakowski Kacper Basiuras Michał Gołąbczak Patryk Trener: Kowalczyk Zbigniew...   [ więcej ]

 < 1 2 3 4 > »
XIII Międzynarodowy Turniej Gór Opawskich
Krajowe:  Prudnik (PL)
Termin:   04-05.04
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,
I Runda Pucharu Polski Seniorów + I Runda Ekstraklasy K i M
Krajowe:  Prudnik (PL)
Termin:   17-18.04
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,
II Runda Pucharu Polski Seniorów + II Runda Ekstraklasy K i M
Krajowe:  Żywiec (PL)
Termin:   09-10.05
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,
I Runda Pucharu Polski łuków bloczkowych
Krajowe:  Legnica (PL)
Termin:   09-10.05
Konkurencje:
Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,