STRONA GŁÓWNA

< 1 2 3 4 > »

[ 1-09-2020, 22:10 ]
   [ Komunikaty organizacyjne zawodów ]

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY XXXV Młodzieżowych Mistrzostw Polski o Puchar PKOL Żywiec 19-20.09.2020r.

[ 1-09-2020, 22:04 ]
   [ Organizacja szkolenia BP w 2020 ]

Lista zawodników obecnych na zgrupowaniu KNS w Szczyrku 1-7.09.2020

Banaszak Jakub Leśniak Natalia Myszor Wioleta Szafran Marek Tobolewska Anna Zyzańska Sylwia ~Trener: Piotr Piątek...   [ więcej ]
 [ 31-08-2020, 18:17 ]
   [ Wyniki zawodów 2020 ]

Zuzanna Bączyk (SŁ Marymont Warszawa) i Miłosz Chojecki (GLKS Unia Pielgrzymka) złotymi medalistami LXIX Mistrzostw Polski Juniorów w łucznictwie.

W dniach 28-30 sierpnia 2020 r. na wzorowo przygotowanym obiekcie klubu ULKS Zryw Dobrcz rozegrano tegoroczne Mistrzostwa Polski Juniorów w łucznictwie.

W kategorii juniorek najlepsza okazała się zawodniczka Marymontu Warszawa Zuzanna Bączyk, która w finale pokonała 7:1 Paulinę Pintak z klubo sportowego Obuwnik Prudnik. Brązowe medale zdobyły Aleksandra Błaszczyk (Boruta Zgierz) i Małgorzata Kędzierska (GLKS Unia Pielgrzymka).

789

Na zdjęciu: Zuzanna Bączyk Mistrzyni Polski Juniorek na rok 2020

Wśród Juniorów zwycięzcą został Miłosz Chojecki (GLKS Unia Pielgrzymka), który w pojedynku finałowym pokonał 6:5 Karola Kępę (Achilles Dobczyce). Miłosz wykazał się znakomitą odpornością psychiczną strzelając w barażu dziesiątkę.

Brązowe medale zdobyli Antoni Powała (SŁ Marymont Warszawa) i Ceklarz Paweł (SNIS Błękit Gruszowiec)

793

Na zdjęciu: Miłosz Chojecki Mistrz Polski Juniorów na rok 2020

W konkurencji zespołowej wśród juniorek pierwsze miejsce i złoty medal zdobyły zawodniczki warszawskiego Marymontu w składzie: Zuzanna Bączyk, Aleksandra Paczuska, Monika Żurko, które w finale pokonały żywczanki w składzie: Łucja Waligóra, Karolina Jurasz, Joanna Misiura i Magdalena Ślusarczyk. Brązowe medale wywalczyły zawodniczki z MLKS Czarna Strzała Bytom oraz KS Płaszowianka Kraków.

790

Na zdjęciu: złote medalistki - SŁ Marymont Warszawa

Złotymi medalistami wśród juniorów zostali łucznicy z LKS Łucznik Żywiec w składzie: Oskar Kasprowski, Adam Wojtala, Patryk Cacak, Bogdan Hudyma pokonując w pojedynku finałowym reprezentantów KS AGROS Zamość (Andrzej Neścior, Bartłomiej Ostasz, Mateusz Proć). Brązowe medale zdobyli zawodnicy z Talentu Wrocław i AZS OŚ Surmy Pożnań.

791

Na zdjęciu: zespół LKS Łucznik w pojedynku z Agrosem Zamość

W konkurencji mikstów złotymi medalistami zostali Julia Czyż i Konrad Kasprzak z Surmy. Srebrny medal wywalczyli Ferens Anna i Andrzej Neścior z Agrosu Zamość. Brązowe medale przypadły w udziale zawodnikom z GLKS Unia Pielgrzymka i BKS-u Bydgosz.

798

Na zdjęciu: Julia Czyż (Surma) i Andrzej Neścior (Agros) w pojedynku o złoty medal w konkurencji mikstów.

W kategorii łuków bloczkowych I miejsce wśród juniorów zajął Przemysław Konecki z ORLIKA Goleszów pokonując w finale Pascala Kubika TEMPO Stolarzowice.

Wśród juniorek I miejsce zajęła Pałka Urszula Achilles Dobczyce a na drugiej pozycji sklasyfikowana została Alicja Forajter TEMPO Stolarzowice.

795

Na zdjęciu: Przemysław Konecki - zwycięzca zawodów, nadzieja polskich łuków  bloczkowych.

[ 30-08-2020, 21:06 ]

Protokół z LXIX Mistrzostw Polski Juniorów 28-30.08.2020 Dobrcz

[ 26-08-2020, 16:20 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]

Klaudia Płaza – LKS Łucznik i Marek Trzópek SNIS Błękit Gruszowiec złotymi medalistami Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w łucznictwie Zgierz 2020.

Klaudia Płaza Marek Trzópek W tegorocznych finałach rozegranych na torach łuczniczych KS Boruty Zgierz wystartowało 76 zawodniczek i 74 zawodników wyłonionych na podstawie rankingu.    Medale zdobyli:   Juniorki młodsze:   złoty Płaza Klaudia LKS Łucznik Żywiec srebrny Wesołowska Łucja  UKS Talent Wrocław brązowy Tomaszewicz Kinga LKS Łucznik Żywiec brązowy Małolepsza M...   [ więcej ]
 [ 14-08-2020, 11:08 ]

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY UCZESTNIKÓW Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych - Zgierz 2020 oraz przyszłych zawodów na terenie kraju.

UWAGA!

W związku ze wzrastającą liczbą zakażeń SARS-COV2 na terenie kraju oraz ogłoszeniem przez Ministerstwo Zdrowia w dniu 8 sierpnia 2020 stref „czerwonej” i „żółtej”,   Zarząd Polskiego Związku Łuczniczego podjął decyzję dotycząca uczestnictwa w zawodach łuczniczych o obowiązku przedstawienia zaświadczenia wykonania badania serologicznego na obecność przeciwciał  Covid-19 (badanie przesiewowe) dla zawodników z klubów znajdujących się na terenie wyżej wymienionych stref. Decyzja podyktowana jest względami bezpieczeństwa pozostałych uczestników zawodów.

Do zawodów zostaną dopuszczeni tylko uczestnicy, którzy przedstawią zaświadczenie wykonania badania . Badanie dotyczy wszystkich uczestników z w/w stref: zawodników, trenerów, osób towarzyszących.

[ 14-08-2020, 08:29 ]

Protokół z zawodów III Rundy Pucharu Polski OPEN - Żywiec 8-9.08.2020

[ 4-08-2020, 16:34 ]

Zgłoszenia na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży / Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Zgierzu - informacje

Polski Związek Łuczniczy informuje, że zgłoszeń na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży / Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Zgierzu dokonują trenerzy koordynatorzy danego województwa, na załączonym druku. Dodatkowo informujemy o limitach osób towarzyszących (trenerzy, kierownicy ekip i inne osoby) podczas OOM/MPJM: LICZBA ZAWODNIKÓW LICZA OSÓB TOWARZYSZĄCYCH 1 – 5 1 6 – 10 2 11 - 16 3 17 ...   [ więcej ]
 [ 31-07-2020, 22:40 ]

Ranking Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

[ 26-07-2020, 13:05 ]

Światowa Federacja Łucznicza podała terminy zawodów na rok 2021

Puchar Świata:   Runda 1: Guatemala City, Gwatemala - 19-25 kwietnia Runda 2: Szanghaj, Chiny - 17-23 maja Runda 3: Paryż, Francja - 22-27 czerwca Finał: (nie ma jeszcze organizatora) - wrzesień-październik   Finałowy Turniej Kwalifikacyjny do Igrzysk Tokio odbędzie się jako samodzielna impreza, bezpośrednio przed zawodami Pucharu Świata, w dniach 18-21 czerwca w Paryżu.   Mistrzostwa Świata   Mistrzostwa Świata Seniorów w Łucznictwie: Yankton, ...   [ więcej ]
 [ 25-07-2020, 10:53 ]

Ranking "10-ciu" najlepszych wyników uzyskanych w sezonie 2020 w konkurencj 2x70 m - stan na 24.07.2020

Nazwisko i imię klub wynik 1 Zyzańska Sylwia LKS Łucznik Żywiec 664 2 Myszor Wioleta LKS Łucznik Żywiec 650 3 Śmiałkowska Magdalena KS Społem Łódź 647 4 Leśniak Natalia LKS Łucznik Żywiec 643 5 Trzebińska Adrianna UKS Talent Wrocław 627 6 Rząsa Joanna LKS Łu...   [ więcej ]