PL
EN

Strona główna

 < 1 2 3 4 > »

 [ 15-04-2019, 07:06 ]
   [ Wyniki 2019 ]   

Protokół z XII Pucharu Gór Opawskich, XII Memoriału Romana Karawana

 [ 11-04-2019, 22:28 ]
   [ Organizacja szkol. nieolimp. w 2019 ]   

Lista uczestników zawodów III Rundy Pucharu Świata Antalya – Turcja 18-25.05.2019 r.

Przybylski Łukasz...   [ więcej ]
 [ 11-04-2019, 22:27 ]
   [ Organizacja szkolenia FRKF w 2019 ]   

Lista uczestników zgrupowania kadry narodowej - Szczyrk 22-27.04.2019

Basiuras Michał Banaszak Jakub Farasiewicz Karolina Kasprowski Oskar Ogrodowczyk Mateusz Szafran Marek Zyzańska Sylwia Trener: Kocik Kazimierz...   [ więcej ]
 [ 11-04-2019, 22:27 ]
   [ Organizacja szkolenia BP w 2019 ]   

Lista uczestników zgrupowania kadry narodowej - Szczyrk 22-27.04.2019

Leśniak Natalia Rząsa Joanna Trener Antonov Serhiy...   [ więcej ]
 [ 1-04-2019, 10:19 ]
   [ Organizacja szkolenia BP w 2019 ]   

Lista Zawodników powołanych na Zawody Pucharu Europy Bukareszt 7-13.04.2019

Góral Małgorzata Leśniak Natalia Sierakowski Kacper Rząsa Joanna ...   [ więcej ]
 [ 1-04-2019, 10:18 ]
   [ Organizacja szkolenia FRKF w 2019 ]   

Lista Zawodników powołanych na Zawody Pucharu Europy Bukareszt 7-13.04.2019

Banaszak Jakub Basiuras Michał Farasiewicz Karolina Kasprowski Oskar Ogrodowczyk Mateusz Śmiałkowska Magdalena Szafran Marek Zyzańska Sylwia ...   [ więcej ]
 [ 27-03-2019, 07:12 ]
   [ Organizacja szkolenia FRKF w 2019 ]   

Lista Zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Żywcu 4-7.04.2019

Banaszak Jakub Basiuras Michał Farasiewicz Karolina Kasprowski Oskar Ogrodowczyk Mateusz Śmiałkowska Magdalena Szafran Marek Zyzańska Sylwia ...   [ więcej ]
 [ 27-03-2019, 07:12 ]
   [ Organizacja szkol. nieolimp. w 2019 ]   

Lista Zawodników powołanych na Zawody Pucharu Europy Bukareszt 7-13.04.2019

Przybylski Łukasz Gomoliszek Michał Szeląg Filip ...   [ więcej ]
 [ 26-03-2019, 12:14 ]
   [ Organizacja szkolenia ON w 2019 ]   

Skład Reprezentacji PZŁucz ON na I Rundę Pucharu Europy 28.04-05.05 Olbia Sardynia

1. Bartuzi Dorota 2. Olszewska Milena 3. Dudka Adam 4. Kapusta Ireneusz 5. Kornatowski Krzysztof 6. Piotrowski Wojciech 7. Sawicki Piotr  Trenerzy:  Ryszard Pacura  Olejnik Ryszard...   [ więcej ]
 [ 21-03-2019, 08:09 ]
   [ Komunikaty org. zawodów ]   

Lista startowa XXXIV HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW i XII MŁODZIEŻOWCÓW

 [ 20-03-2019, 11:42 ]
   [ Organizacja szkolenia ON w 2019 ]   

Lista uczestników konsultacji szkoleniowej kadry narodowej ON 12-14.04.2019 Prudnik

1. Bartuzi Dorota 2. Dudka Adam 3. Olszewska Milena 4. Kapusta Ireneusz 5. Chmielewski Marcin 6. Łabuda Marcin  7. Kornatowski Krzysztof 8. Piotrowski Wojciech 9. Sawicki Piotr  10.  Zapała Mirosław Trenerzy:  Ryszard Pacura  Olejnik Ryszard...   [ więcej ]
 [ 20-03-2019, 11:42 ]
   [ Organizacja szkolenia FRKF w 2019 ]   

Lista Zawodników powołanych na zgrupowanie KNJiJM w Szczyrku 1-7.04.2019

Zawodnicy 1 Ceklarz Paweł   2 Ferens Anna   3 Jurasz Karolina   4 Kaczmarek Natalia   5 Kocaj Marlena   6 Łazowski Filip   7 Oberda Julia   8 Pintak Paulina   9 Rytlewski Michał   10 Szymański Jakub   11 Wojtala Adam   12 Zając Sylwia             Trenerzy   Jacek Trojnar     Leszek Stempel ...   [ więcej ]

 < 1 2 3 4 > »
III Runda Pucharu Świata
Zagraniczne:  Antalya (TR)
Termin:   20-26.05
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,
III Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN + Ekstraklasa
Krajowe:  Żywiec (PL)
Termin:   01-02.06
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,
Mistrzostwa Świata Osób z Niepełnosprawnością
Zagraniczne:  Hertogenbosch (NL)
Termin:   03-09.06
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,
II Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych
Krajowe:  Zgierz (PL)
Termin:   08.06
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Jun. Młodsi,