PL
EN

Strona główna

 « < 2 3 4 5 > »

 [ 30-08-2019, 12:43 ]
   [ Organizacja szkolenia ON w 2019 ]   

Lista uczestników konsultacji szkoleniowej KN ON 30.08-01.09.2019 Kielce

1. Milena Olszewska2. Ciszek Łukasz3. Ireneusz Kapusta4. Piotr SawickiTrenerzy:Ryszard PacuraRyszard Olejnik...   [ więcej ]
 [ 29-08-2019, 17:14 ]
   [ Komunikaty org. zawodów ]   

Komunikat Organizacyjny IV Rundy Pucharu Polski Juniorów Młodszych - Żołędowo

 [ 29-08-2019, 13:05 ]
   [ Komunikaty org. zawodów ]   

Komunikat Organizacyjny „ VIII Memoriału Jana Konopczyńskiego” Żołędowo 22.09.2019 r

 [ 27-08-2019, 07:21 ]
   [ Komunikaty org. zawodów ]   

Komunikat organizacyjny - LXXXIII Mistrzostwa Polski Seniorów Bytom

 [ 25-08-2019, 17:41 ]
   [ Organizacja szkolenia ON w 2019 ]   

Lista uczestników MP ON Kielce 23-25.08.2019

L.p. Nazwisko i imię (kadra trenerska) 1. Olejnik Ryszard 2. Pacura  Ryszard L.p. Nazwisko i imię (zawodnicy - alfabetycznie) 1. Bartuzi Dorota 2. Ciszek Łukasz 3. Chmielewski Marcin 4. Daleszyński  Paweł 5. Dudka Adam 6. Piotrowski Wojciech  7. Łabuda Marcin 8. Kapusta Ireneusz 9. Olszewska Milena 10. Sawicki Piotr ...   [ więcej ]
 [ 25-08-2019, 17:31 ]
   [ Organizacja szkolenia ON w 2019 ]   

Skład Reprezentacji PZŁucz ON na Finał PE Wisbaden 15.08 - 20.08.2019

1. Milena Olszewska2. Piort Sawicki Trener: Ryszrd Olejnik...   [ więcej ]
 [ 23-08-2019, 08:04 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   


ZESPÓŁ JUNIOREK NA „5”

 

Juniorki w składzie: Kamila Napłoszek – SŁ Marymont Warszawa, Marlena Kocaj – CWKS Resovia Rzeszów, Karolina Jurasz – LKS Łucznik Żywiec na V miejscu zakończyły rywalizację w Mistrzostwach Świata w Madrycie. Polki w 1/8 pokonały reprezentację Chin a w 1/4 przegrały z Ukrainą. W obydwu pojedynkach o zwycięstwie zadecydowały strzelania barażowe. Gratulacje!

 

 

Na zdjęciu Zawodniczki z Trenerem kadry juniorek Jackiem Trojnarem - Gratulujemy

 [ 22-08-2019, 19:05 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   


KAMILA NAPŁOSZEK SIÓDMĄ JUNIORKĄ NA ŚWIECIE

 

 

Znakomicie podczas Mistrzostw Świata Juniorów w Madrycie strzelała Kamila Napłoszek – SŁ Marymont Warszawa. Polka po kwalifikacjach zajmowała 44 lokatę co nie przeszkodziło jej w bardzo dobrym strzelaniu pojedynków eliminacyjnych. Kamila pokonała kolejno zawodniczki:

 

1/48 PRANEVICIUTE Migle (Litwa) 6:2

1/24 ZULETA-VISSER Alex (USA) 6:2

1/16 MACHADO Ana (Brazylia) 6:4

1/8 CHYBISOVA Yevheniia (Brazylia) 6:2

 

Dopiero w 1/4 uległa późniejszej finalistce VAZQUEZ Anie Pauli z Meksyku 2:4 zajmując ostatecznie wysokie VII miejsce.

Gratulujemy!

 [ 22-08-2019, 18:35 ]
   [ Wyniki 2019 ]   


ZŁOTO W FINALE PUCHARU EUROPY

W dniach 17-18 sierpnia w niemieckim Wiesbaden odbył się Finał Pucharu Europy Paraarchery. W Finale startowało po 4 najlepszych zawodników i zawodniczek w strzelaniach indywidualnych oraz 4 najlepsze miksty.
Nasi reprezentanci Milena Olszewska (Start Gorzów) i Piotr Sawicki (Start Lublin) startowali w konkurencji mikstów, a Milena Olszewska również w strzelaniach indywidualnych. 
W mikście polska para zdobyła złoty medal pokonując w półfinale Włochów 6:0, a w finale 5:1 reprezentację Ukrainy. 
Indywidualnie Milena Olszewska zajęła 4 miejsce

 [ 20-08-2019, 15:58 ]
   [ Komunikaty org. zawodów ]   

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY MISTRZOSTW POLSKI FIELD Jaworze - 31.08.-01.09.2019

 [ 11-08-2019, 09:57 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   


UWAGA SENSACJA W ŻYWCU

 

 

Zwycięstwo polskiej reprezentacji kobiet w pojedynku drużynowym nad reprezantkami Korei Południowej z miasta Deagu w składzie: Jeon Nayeong - 672 pkt, Lee Yunah - 657pkt, Choi Yeji - 668 wynikiem w setach 6:2 pkt.

Polki strzelały w składzie: Sylwia Zyzańska -660, Natalia Leśniak – 658, Wioleta Myszor – 642.

W pierwszym secie Polki uzyskały 54 pkt a Koreanki 53, w drugim polki 55 a Koreanki 54, w trzecim secie Koreanki 56 pkt a Polki 50, w czwartym secie Polki 51 a Koreanki 50 pkt.

Pojedynki drużynowe z reprezentacją Korei Płd. odbywały się w ramach Ekstraklasy Łuczniczej

 [ 10-08-2019, 09:40 ]
   [ Komunikaty org. zawodów ]   

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW W ŁUCZNICTWIE GŁUCHOŁAZY 2019 24-25.08.2019

 [ 9-08-2019, 19:52 ]
   [ Wyniki 2019 ]   


Punktacja Województw w roku 2019

/Aktualny stan na dzień 9.08.2019r./

Miejsce

Województwo

MŁMP

MPJ

OOM

MMM
stan na 30.09

Suma

1

ŚLĄSKIE

220,00

75,00

24,25

-

319,25

2

MAZOWIECKIE

109,00

72,00

58,25

-

239,25

3

ŁÓDZKIE

153,00

29,00

24,00

-

206,00

4

KUJAWSKO-POMORSKIE

118,00

7,00

9,41

-

134,41

5

MAŁOPOLSKIE

28,00

35,00

57,50

-

120,50

6

DOLNOŚLĄSKIE

44,00

42,00

25,50

-

111,50

7

PODKARPACKIE

17,00

44,00

43,00

-

104,00

8

WIELKOPOLSKIE

59,00

33,00

1,00

-

93,00

9

OPOLSKIE

62,00

5,00

23,33

-

90,33

10

POMORSKIE

26,00

0

29,50

-

55,50

11

LUBELSKIE

10,00

28,00

10,00

-

48,00

12

ŚWIĘTOKRZYSKIE

10,00

18,00

5,00

-

33,00

13

ZACHODNIO-POMORSKIE

0

11,00

0

-

11,00

14

PODLASKIE

0

0

1,00

-

1,00

Współzawodnictwo w sporcie dzieci i młodzieży
w łucznictwie wg punktacji
Ministerstwa Sportu i Turystyki za rok 2019

/Aktualny stan na dzień 9.08.2019r./

Miejsce

Nazwa Klubu Sportowego

Mł. MP

MPJ

OOM

MMM

stan na 30.09

Razem

1

LKS Łucznik Żywiec

155,00

66,00

16,25

-

237,25

2

SŁ Marymont Warszawa

69,00

62,00

39,75

-

170,75

3

KS Społem Łódź

123,00

29,00

9,00

-

161,00

4

OŚ AZS Surma Poznań

59,00

33,00

1,00

-

93,00

5

ULKS Zryw Dobrcz

85,00

1,00

3,83

-

89,83

6

KS Obuwnik Prudnik

62,00

4,00

16,50

-

82,50

7

MLKS Czarna Strzała Bytom

65,00

9,00

7,75

-

81,75

8

UKS Talent Wrocław

28,00

24,00

14,50

-

66,50

9

KS Płaszowianka Kraków

28,00

25,00

10,50

-

63,50

10

LKS Mazowsze Teresin

30,00

10,00

12,50

-

52,50

11

KS Agros Zamość

10,00

28,00

10,00

-

48,00

12

UKS Tramp Jarosław

0

28,00

19,08

47,08

13

MRKS Gdańsk

26

0

19,25

-

45,25

14

GLKS Unia Pielgrzymka

16,00

18,00

4,75

-

38,75

15

BKS Bydgoszcz

25,00

6,00

5,00

-

36,00

16

KS Stella Kielce

10,00

18,00

5,00

-

33,00

17

Błękit Gruszowiec

0

0

31,92

-

31,92

18

CWKS Resovia Rzeszów

17,00

10,00

1,34

-

28,34

19

UKS Piątka Zgierz

18,00

0

9,50

-

27,50

20

KS Boruta Zgierz

12,00

0

5,50

-

17,50

21

ŁUKS Jedlicze

0

0

16,25

-

16,25

22

KS Drukarz Warszawa

10,00

0

5,00

-

15,00

23

KSŁ Mewa Kołobrzeg

0

11,00

0

-

11,00

24

ULKS Tarcza Kolbudy

0

0

10,25

-

10,25

25

MGOKiS Dobczyce

0

10,00

0

-

10,00

26

LKS Łucznik Żołędowo

8,00

0

0,58

-

8,58

27

KŁ Chrobry Głuchołazy

0

1,00

6,83

-

7,83

28

UKS Sagit Humniska

0

6,00

0,33

-

6,33

29

MRKS Dąbrovia Dąbrowa T.

0

0

5,75

-

5,75

30

KŁ Chrobry Głuchołazy

0

1,00

6,83

-

7,83

31

ULKS Tarcza Kolbudy

0

0

10,25

-

10,25

32

SKS Piast 25 Rzeszów

0

0

6

-

6,00

33

SKS LZS Raszówka

0

0

4,75

-

4,75

34

ŁTS Zamek Suski

0

0

3,75

-

3,75

35

UKS Grot Zabierzów

0

0

2,75

-

2,75

36

ULKS Sokole Oko Zawadka

0

0

1,58

-

1,58

37

OSŁ Strzelec Legnica

0

0

1,25

-

1,25

38

UKS Diana Wolbrom

0

0

1,25

-

1,25

39

KS Hubertus

0

0

1,00

-

1,00

40

UKS Świststrzały Białystok

0

0

1,00

-

1,00

41

KS Piast Nowa Ruda

0

0

0,25

-

0,25

42

UKS 10 Jaworze

0

0

0,25

-

0,25

 [ 7-08-2019, 21:02 ]
   [ Komunikaty org. zawodów ]   


Uwaga ważna informacja

Polski Związek Łuczniczy informuje, że wyniki zawodów XXVIII Memoriał Michała Sawickiego w Łucznictwie – Radom 17.08.2018 r. będą brane pod uwagę do ustalania składu kadry narodowej na I półrocze 2020 w kategorii junior młodszy oraz kategorii łuk bloczkowy. 

 [ 6-08-2019, 14:54 ]
   [ Wyniki 2019 ]   


Kamila Napłoszek i Oskar Kasprowski

Mistrzami Polski Juniorów na 2019 rok.



W dniach 26-28.07.2019 r. w Krakowie odbyły się LXVIII MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW
W ŁUCZNICTWIE.
W kategorii łuków klasycznych swoją dominację na arenie krajowej potwierdzili
Kamila Napłoszek (SŁ Marymont Warszawa) i Oskar Kasprowski (LKS Łucznik Żywiec).
Zarówno Kamila jak i Oskar zajmowali I miejsca po kwalifikacjach.



Kamila Napłoszek - Mistrzyni Polski Juniorek 2019



Oskar Kasprowski - Mistrz Polski Juniorów 2019



Srebrne medale indywidualnie zdobyli Czyż Julia (AZS OŚ Surma Poznań) i Filip Łazowski (LKS Łucznik Żywiec).



Brązowe medale indywidualnie przypadły w udziale Marii Górce (KS Płaszowianka) i Marlenie Kocaj (CWKS Resovia Rzeszów) – wśród juniorek oraz Konradowi Kasprzakowi (AZS OŚ Surma Poznań)
i Karolowi Kępie (MGOKIS Dobczyce)



Klasyfikacja zespołowa juniorek


  1. GLKS Unia Pielgrzymka (Wierzchowska Maja, Kędzierska Małgorzata, Dudek Patrycja, Ozga Sylwia)
  2. UKS Tramp Jarosław (Marcinkiewicz Natalia, Osuch Agata, Gilowska Joanna, Cackowska Julia)
  3. SŁ Marymont Warszawa (Napłoszek Kamila, Dullas Laura, Paczuska Aleksandra, Borowska Oliwia)
  4. KSŁ Mewa Kołobrzeg (Wacławek Sandra, Sydlak Ewelina, Milczarek Julia)


Klasyfikacja zespołowa juniorów


  1. LKS Łucznik Żywiec (Kasprowski Oskar, Łazowski Filip, Wojtala Adam)
  2. SŁ Marymont Warszawa (Powała Antoni, Korczewski Emilian, Szyszko Michał, Bzdyra Karol)
  3. KS Stella Kielce (Borusiński Wiktor, Kulig Dawid, Wojtyś Maciej)
  4. KS Agros Zamość (Neścior Andrzej, Ostasz Bartłomiej, Łysiak Mateusz, Momot Piotr)


Klasyfikacja mikstów


  1. KS Agros Zamość (Oberda Julia, Neścior Andrzej)
  2. SŁ Marymont Warszawa (Napłoszek Kamila, Powała Antoni)
  3. LKS Łucznik Żywiec (Jurasz Karolina, Łazowski Filip)
  4. AZS OŚ Surma Poznań (Czyż Julia, Kasprzak Konrad)


Klasyfikacja medalowa klubów

medale

miejsce

klub

złote

srebrne

brązowe

1

LKS Łucznik Żywiec

2

1

1

2

Marymont Warszawa

1

2

1

3

KS Agros Zamość

1

1

4

GLKS Unia Pielgrzymka

1

5

AZS Oś Surma Poznań

1

2

6

UKS Tramp Jarosław

1

7

MGOKIS Dobczyce

1

7

CWKS Resovia Rzeszów

1

7

KS Płaszowianka Kraków

1

7

KS Stella Kielce

1

7

KSŁ Mewa Kołobrzeg

1



 [ 6-08-2019, 13:48 ]
   [ Organizacja szkolenia FRKF w 2019 ]   

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie kadry narodowej juniorów i juniorów młodszych - Spała 12-18.08.2019

1. Kasprowski Oskar 2. Łazowski Filip 3. Neścior Andrzej 4. Napłoszek Kamila 5. Płaza Klaudia 6. Kozioł Katarzyna 7. Rytlewski Michał 8. Chojecki Miłosz 9. Jurasz Karolina 10. Ferens Anna 11. Sputo Jerzy 12. Kocaj Marlena Trenerzy: Stempel LeszekTrojnar JacekAntonov Serghiy...   [ więcej ]

 « < 2 3 4 5 > »