PL
EN

Strona główna

 « < 3 4 5 6 > »

 [ 16-02-2019, 18:14 ]
   [ Licencje ]   

Regulamin licencji PZŁucz.

 [ 8-02-2019, 09:39 ]
   [ Organizacja szkolenia ON w 2019 ]   

Lista uczestników zgrupowania szkoleniowego kadry narodowej ON 08-17.02.2019 Wisła

1. Bartuzi Dorota 2. Dudka Adam 3. Olszewska Milena do 15.02 4. Kapusta Ireneusz do 15.02 5. Daleszyński Paweł 6. Kornatowski Krzysztof 7. Piotrowski Wojciech 8. Sawicki Piotr do 15.02   Trenerzy  Ryszard Pacura  Olejnik Ryszarddo 15.02...   [ więcej ]
 [ 4-02-2019, 12:05 ]
   [ Druki, formularze, opłaty ]   

Opłaty PZŁucz w 2019 r.

 [ 4-02-2019, 07:40 ]
   [ Organizacja szkolenia BP w 2019 ]   

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie zagraniczne w Hiszpanii 25.02-1.03 i zawody GP Hiszpanii 2.03-4.03.2019

Leśniak Natalia Góral Małgorzata Rząsa Joanna Sierakowski Kacper Trener: Antonov Serghiy...   [ więcej ]
 [ 4-02-2019, 07:40 ]
   [ Organizacja szkolenia BP w 2019 ]   

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Prudniku 8-17.02.2018

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Prudniku 8-17.02.2018 Góral Małgorzata Leśniak Natalia Rząsa Joanna Sierakowski Kacper Trener: Antonow Serhiy...   [ więcej ]
 [ 4-02-2019, 07:34 ]
   [ Organizacja szkolenia FRKF w 2019 ]   

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie zagraniczne w Hiszpanii 25.02-1.03 i zawody GP Hiszpanii 2.03-4.03.2019

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie zagraniczne w Hiszpanii 25.02-1.03 i zawody GP Hiszpanii 2.03-4.03.2019 Basiuras Michał Farasiewicz Karolina Kasprowski Oskar Szafran Marek Zyzańska Sylwia Trener: Kazimierz Kocik...   [ więcej ]
 [ 30-01-2019, 12:31 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   


Po długiej chorobie, 27 stycznia zmarł Henryk Chemicz –  wychowawca młodzieży, trener, sędzia i pasjonat łucznictwa.Henryk Chemicz w jeleniogórskich klubach MZKS Karkonosze i MKS Bobry Jelenia Góra z wielką pasją trenował łucznictwo, wychowując wielu medalistów mistrzostw Dolnego Śląska jak i Polski.

Pogrzeb Henryka Chemicza odbędzie się w najbliższy czwartek 31 stycznia o godzinie 14:00 na „Starym Cmentarzu”. w Jeleniej Górze

 [ 22-01-2019, 23:45 ]
   [ Kadra narodowa ]   


Frekwencja
 [ 15-01-2019, 10:50 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   


Polski Związek Łuczniczy z siedzibą w Warszawie wyraża głęboki żal i przeprasza Pana Józefa Baściuka z Legnicy za naruszenie w toku postępowania dyscyplinarnego fundamentalnych przepisów Regulaminu Dyscyplinarnego mających istotny wpływ na wynik sprawy. Podjęcie tego rodzaju działań względem powoda Józefa Baściuka stanowiło rażące naruszenie jego dóbr osobistych.

 [ 11-01-2019, 09:28 ]
   [ Organizacja szkolenia FRKF w 2019 ]   

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Prudniku 8-17.02.2019

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Prudniku 8-17.02.2018 Banaszak Jakub Basiuras Michał Farasiewicz Karolina Kasprowski Oskar Kocaj Marlena Ogrodowczyk Mateusz Szafran Marek Zyzańska Sylwia Trener: Kazimierz Kocik...   [ więcej ]
 [ 11-01-2019, 09:28 ]
   [ Organizacja szkolenia FRKF w 2019 ]   

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Zakopanem w dniach 21-26.01.2019 r.

Banaszak Jakub Basiuras Michał Farasiewicz Karolina Jurasz Karolina Kasprowski Oskar Kocaj Marlena Ogrodowczyk Mateusz Szafran Marek Zyzańska Sylwia Trener Kazimierz Kocik...   [ więcej ]
 [ 11-01-2019, 09:26 ]
   [ Organizacja szkolenia BP w 2019 ]   

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Zakopanem w dniach 21-26.01.2019 r.

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie kadry narodowej w  Zakopanem w dniach 21-26.01.2019 r.    Kobiety:1. Zyzańska Sylwia – Łucznik Żywiec 2. Leśniak Natalia – Łucznik Żywiec 3. Farasiewicz Karolina – Obuwnik Prudnik 4. Śmiałkowska Magdalena – Społem Łódź 5. Napłoszek Kamila– Marymont Warszawa6. Góral Małgorzata – Stella Kielce 7. Kocaj Marlena – Resovia Rzeszów Mężczyźni: 1. Sierakowski Kacper – Marymont Warszawa 2. Ogrodowczyk Mateus...   [ więcej ]
 [ 4-01-2019, 23:11 ]
   [ Regulaminy ]   

Regulaminy Halowych Mistrzostw Polski 2019

 [ 4-01-2019, 22:50 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   


WORLD ARCHERY’S 2018 ATHLETE OF THE YEAR AWARDS

Ireneusz Kapusta i Milena Olszewska nominowani w konkursie 

 

 

WORLD ARCHERY’S 2018 ATHLETE OF THE YEAR 

Głosowanie odbywa się za pośrednictwem portalu internetowego
i potrwa do północy czasu środkowoeuropejskiego -
niedziela 3 lutego 2019 roku.
więcej szczegółów na 

https://worldarchery.org/news/165173/voting-opens-world-archerys-2018-athlete-year-awards

 [ 27-12-2018, 15:10 ]
   [ Organizacja szkolenia BP w 2019 ]   

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie kadry narodowej w Szczyrku w dniach 6-12.01.2019 r. w Szczyrku.

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie kadry narodowej w  Szczyrku w dniach 6-12.01.2019 r. w Szczyrku.   Kobiety: 1. Zyzańska Sylwia – Łucznik Żywiec  2. Leśniak Natalia – Łucznik Żywiec  3. Farasiewicz Karolina – Obuwnik Prudnik  4. Śmiałkowska Magdalena – Społem Łódź  5. Napłoszek Kamila– Marymont Warszawa 6. Góral Małgorzata – Stella Kielce  7. Kocaj Marlena – Resovia Rzeszów Mężczyźni:  1. Sierakowski Kacper – Marymont Warszawa  2. ...   [ więcej ]
 [ 20-12-2018, 14:13 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   


648


 « < 3 4 5 6 > »
III Runda Pucharu Świata
Zagraniczne:  Antalya (TR)
Termin:   20-26.05
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,
III Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN + Ekstraklasa
Krajowe:  Żywiec (PL)
Termin:   01-02.06
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,
Mistrzostwa Świata Osób z Niepełnosprawnością
Zagraniczne:  Hertogenbosch (NL)
Termin:   03-09.06
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,
II Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych
Krajowe:  Zgierz (PL)
Termin:   08.06
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Jun. Młodsi,