PL
EN

Strona główna

Ranking światowy FITA-IPC Łuczników Niepełnosprawnych

[ 15-12-2011, 9:41 ]



Podajemy rankingi tylko w konkurencjach, w których występują… reprezentanci Polski ON. Zestawienie sporzą…dził trener II klasy
Ryszard Bukański:

Ranking 14 december 2011

Recurve Woman Standing

 1 Magali COMTE SUI                                            142,240

2 Fanxia GAO CHN                                               141,410

3 Eliane SALDEN-OTTEN NED                          119,720

4 Kay LUCAS GBR                                                 91,700

5 Milena OLSZEWSKA POL                                87,200

6 Irina BATOROVA RUS                                       85,000

7 Kimiko KONISHI JPN                                          82,625

8 Huilian YAN CHN                                               81,710

9 Ransook KIM KOR                                              81,043

10 Anna TZIKA GRE                                             79,725

11 Hwa Sook LEE KOR                                         77,280

12 Rezieh SHIR MOHAMMADI IRI                      75,700

13 Oyun-Erdene BUYANIJARGAL MGL            74,100

14 Javsmaa BYAMBASUREN MGL                    73,850

15 Silvia GERRITS NED                                       70,400

15 D'Arce HESS USA                                            70,400

17 Brigitte DUBOC FRA                                        58,795

18 Lee FORD USA                                                             58,250

19 Wasana KHUTHAWISAP THA                       54,240

20 Grazyna WOJCIECHOWSKA POL               54,170

21 Natalie WELLS USA                                         54,000

22 Wieslawa WOLAK POL                                   51,200

23 Patricia LAYOLLE BRA                                    50,200

24 Yu-Hsien LEE TPE                                           41,100

25 Sharon VENNARD GBR                                 40,200

26 Leight WALMSLEY GBR                                 34,600

27 Alicja BUKANSKA POL                                  32,360

28 Katharina SCHETT GER                                 25,500

29 Gemma MORRIS GBR                                     21,000

30 Nikola STRAKOSOVA CZE                            19,440

31 Lindsey CARMICHAEL USA                          17,500

32 Bohdana NIKITENKO UKR                             16,438

 

Compound Open Man

 

1 Philippe HORNER SUI                                      244,000

2 John Stephen STUBBS GBR                          157,800

3 Maurice CHAMPEY FRA                                  126,400

4 Peter KASKAK SVK                                           107,900

5 Abdullah SENER TUR                                      100,300

6 Alberto SIMONELLI ITA                                     95,650

7 Sung Kil GO KOR                                               95,200

8 Leos BARTOS CZE                                            95,000

9 Chel Soo LEE KOR                                            94,200

10 Frank HAUDOIN FRA                                     83,800

11 Richard HENNEHANE GBR                          79,000

12 Ouk Soo LEE KOR                                           76,200

13 Jonathan MIZE USA                                        75,400

14 Hyun Joo KWEON KOR                                 75,200

15 Jukka PETAJA FIN                                          70,550

16 Alexey SHCHERBAKOV RUS                      70,400

17 JirĂ­ KLICH CZE                                                 69,275

18 Robert LARSSON SWE                                  66,900

19 Eric THOMAS GBR                                          66,800

20 Jaroslav ZELENKA CZE                                 63,800

20 Mikhail DIKTOVANNIY RUS                          63,800

22 Keijo KALLUNKI FIN                                        63,200

23 Hakan TORNSTROM SWE                            63,000

24 Dogan HANCI TUR                                          60,250

25 Marek KANTCZAK POL                                60,000

25 Lewis DENTON USA                                       60,000

27 Erdogan AYGAN TUR                                     59,900

28 Guillelmo J RODRIGUEZ GONZ. ESP         58,400

29 Kevin EVANS CAN                                          58,000

30 Michael MULLER GER                                   57,800

31 Lorenzo SCHIEDA ITA                                    56,000

31 Ryszard BUKANSKI POL                             56,000

 

Recurve Man Standing

 

1 Zhi DONG CHN                                                  136,500

2 Timur TUCHINOV RUS                                     121,600

3 Mikhail OYUN RUS                                            114,000

4 Matthias ALPERS GER                                     106,000

5 Kenny ALLEN GBR                                           100,750

6 Fabrice MEUNIER FRA                                                95,050

7 Oleg SHESTAKOV RUS                                   90,400

8 Suk Ho KIM KOR                                                85,000

9 Joel PERROT FRA                                             79,700

10 Manern INKAEW THA                                     79,400

11 Yuriy KOPIY UKR                                            75,400

12 Alexandre LASVENES FRA                          74,400

13 Juan Miguel ZARZUELA ESP                       68,650

14 Baatarjav DAMBADONDOG MGL                 67,900

15 Michael LUKOW USA                                     67,850

16 Imrich LYOCSA SVK                                       67,400

17 Luciano REZENDES BRA                             66,500

18 Oguzhan POLAT TUR                                                61,250

19 Zafer KORKMAZ TUR                                     60,000

20 Phillip David BOTTOMLEY GBR                   59,900

21 Jody O' NEILL IRL                                            56,250

22 Roman CHAYKA UKR                                                53,650

23 Mario ESPOSITO ITA                                       53,500

24 Hak Young LEE KOR                                      51,800

25 Mustafa AK TUR                                               50,275

26 Vaclav KOSTAL CZE                                       50,000

27 Tomasz LEZANSKI POL                               48,650

28 Armando CABREIRA FRA                             42,500

29 Yordanov LACHEZAR BUL                           37,500

29 Wiktor PATRYAS POL                                   37,500

31 Luis Jose MARTINEZ VEN                             34,700

32 Pi-Ching LEE TPE                                           34,550

 

Recurve Man W2

 

1 Ebrahim RANJBARKIVAJ IRI                           140,000

1 Muhamad Salam SIDIK MAS                           140,000

3 Young Joo JUNG KOR                                      105,000

4 Roham SHAHABIPOUR IRI                             103,000

5 Lung Hui TSENG TPE                                       98,000

6 Paul James BROWNE GBR                             97,750

7 Vittorio BARTOLI ITA                                          95,000

8 Changie CHENG CHN                                      94,000

9 Oscar DE PELLEGRIN ITA                               90,000

10 Piotr SAWICKI POL                                        87,000

11 Zulkifli MAT ZIN MAS                                      86,000

12 Myeong-Gu LEE KOR                                     85,000

13 Mustafa DEMIR TUR                                       83,250

14 In Sik YOU KOR                                               83,000

15 Jose Manuel MARIN ESP                              79,000

16 Ozgur OZEN TUR                                            77,000

17 Mario OEHME GER                                         64,500

18 Marco VITALE ITA                                            62,250

19 Gints JONASTS LAT                                        58,250

20 Sathien PHIMTHONG THA                            58,000

21 Taras CHOPIK UKR                                         55,563

22 Stephane GILBERT FRA                                55,000

22 Gerard ZEEMAN NED                                     55,000

24 Zafi Abdu RAHMAN MAS                               54,000

25 Yukata AJIMA JPN                                           53,000

26 Amol Bhagwansa BORIWALE IND               48,000

27 Mohd Zafi MAT SALEH MAS                         47,000

28 Hasihin SANAWI MAS                                                41,000

29 Amit DROR ISR                                                            39,000

30 Hong Gu LEE KOR                                          36,500

31 Martin CHALOUPSKY CZE                           35,400

32 Russell WOLFE USA                                      34,400



Mistrzostwa Świata Seniorów
Zagraniczne:  Hertogenbosch (NL)
Termin:   10-16.06
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,
Puchar Beskidów
Krajowe:  Żywiec (PL)
Termin:   15-16.06
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi, Dzieci, Młodzicy,
III Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych
Krajowe:  Zamość (PL)
Termin:   22.06
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Jun. Młodsi,
XXXVI Memoriał Ireny Szydłowskiej
Krajowe:  Warszawa (PL)
Termin:   22-23.06
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,
Igrzyska Europejskie
Zagraniczne:  Mińsk (BY)
Termin:   23-29.06
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,