PL
EN

Strona główna

Lista zawodników zgłoszonych do Halowych Mistrzostw Polski Seniorów

[ 8-02-2012, 21:14 ]



Ta lista jest informacją… dla zainteresowanych klubów, czy ich zgłoszenie dotarło.
Kluby mogą… zweryfikować swoje zgłoszenia i w razie problemów, kontakt - tel. 502-684-770 oraz drogą… elektroniczną…: mlksdabrovia@gmail.com lub dk_geod@interia.pl. W razie wysyłania zgłoszeń proszę żą…dać potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia.

 

KLUB

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZ.

NR LICENCJI

1

ŁLKS OLIMPIA SUCHEDNIÓW

Aleksandra

Perchuć

1984

1275

2

ŁLKS OLIMPIA SUCHEDNIÓW

Przemysław

Ką…dziela

1958

1167

3

DOLNOŚLĄZAK

Marcin

Szemiot

1978

386

4

DOLNOŚLĄZAK

Bogusław

Piekarski

1962

387

5

DOLNOŚLĄZAK

Waldemar

Worońko

1959

382

6

DOLNOŚLĄZAK

Andrzej

Domaradzki

1959

384

7

DOLNOŚLĄZAK

Piotr

Kociołek

1963

822

8

DOLNOŚLĄZAK

Piotr

Czyrski

1960

383

9

UKS HUBAL BIAŁYSTOK

Zuzanna

Ćwiklińska

1993

662

10

UKS HUBAL BIAŁYSTOK

Mirosław

Dzienis

1960

917

11

ULKS GROT ZABIERZÓW

Karina

Lipiarska

1987

401

12

ULKS GROT ZABIERZÓW

Katarzyna

Anioł

1990

400

13

ULKS GROT ZABIERZÓW

Agata

Stanieczek

1986

403

14

ULKS GROT ZABIERZÓW

Karolina

Szajnowska

1984

405

15

UKS NOWY MARYMONT

Marian

Młynarczyk

1960

848

16

UKS NOWY MARYMONT

Witold

Madziar

1964

340

17

UKS NOWY MARYMONT

Marcin

Affek

1975

1194

18

UKS NOWY MARYMONT

Dariusz

Gawryś

1966

337

19

UKS NOWY MARYMONT

Joanna

Austyn-Gawryś

1976

120

20

UKS NOWY MARYMONT

Barbara

Okońska

1989

331

21

UKS NOWY MARYMONT

Joanna

Cymkiewicz

1983

325

22

UKS NOWY MARYMONT

Karolina

Perwenis

1984

1277

23

UKS NOWY MARYMONT

Roman

Pękalski

1953

1328

24

UKS NOWY MARYMONT

Sławomir

Napłoszek

1968

803

25

UKS NOWY MARYMONT

Stanisław

Junczyk

1972

858

26

UKS PIĄTKA ZGIERZ

Grzegorz

Bogusławski

1953

447

27

UKS PIĄTKA ZGIERZ

Marek

Korczak

1958

448

28

UKS PIĄTKA ZGIERZ

Marek

Cinkusz

1961

446

29

UKS PIĄTKA ZGIERZ

Tomasz

Gralak

1975

1133

30

GLKS UNIA PIELGRZYMKA

Adrianna

Żurańska

1991

190

31

GLKS UNIA PIELGRZYMKA

Monika

Jurzak

1993

193

32

GLKS UNIA PIELGRZYMKA

Paulina

Borowiak

1990

185

33

MLKS DĄBROVIA

Jakub

Kot

1986

25

34

MLKS DĄBROVIA

Katarzyna

Mickiewicz

1986

27

35

MLKS DĄBROVIA

Małgorzata

Mickiewicz

1987

28

36

MLKS DĄBROVIA

Agata

Bulwa

1975

24

37

ŁLKS KARIMA PRZĄSŁAW

Piotr

Nowak

1991

235

38

ŁLKS KARIMA PRZĄSŁAW

Jędrzej

Karoń

1991

236

39

ŁLKS KARIMA PRZĄSŁAW

Krzysztof

Karoń

1954

1010

40

ŁLKS KARIMA PRZĄSŁAW

Paweł

Olszewski

1993

748

41

ŁLKS KARIMA PRZĄSŁAW

Aleksandra

Karoń

1994

1531

42

LUKS ORLIK GOLESZÓW

Artur

Ciszewski

1973

1263

43

LUKS ORLIK GOLESZÓW

Dariusz

Sobel

1975

1266

44

LUKS ORLIK GOLESZÓW

Stanisław

Mroszczyk

 1963

1558

45

LUKS ORLIK GOLESZÓW

Bartłomiej

Duraj

1979

1557

46

LUKS ORLIK GOLESZÓW

Anna

Staniczek

1955

45

47

LUKS ORLIK GOLESZÓW

Gabriela

Cieślar

1994

979

48

UKS TALENT WROCŁAW

Paweł

Marzec

1994

394

49

UKS TALENT WROCŁAW

Dawid

Malicki

1993

392

50

UKS TALENT WROCŁAW

Michał

Grec

1994

395

51

UKS TALENT WROCŁAW

Piotr

Pają…czek

1993

381

52

UKS TALENT WROCŁAW

Anna

Huk

1994

615

53

CWKS RESOVIA RZESZÓW

Małgorzata

Trojnar

1963

806

54

CWKS RESOVIA RZESZÓW

Ewa

Łobaza

1993

884

55

CWKS RESOVIA RZESZÓW

Jan

Popowicz

1948

1034

56

CWKS RESOVIA RZESZÓW

Andrzej

Wią…cek

1953

1520

57

CWKS RESOVIA RZESZÓW

Wacław

Siuta

1960

929

58

CWKS RESOVIA RZESZÓW

Jerzy

Brzeski

1972

1119

59

CWKS RESOVIA RZESZÓW

Filip

Szydłowski

1993

 

60

CWKS RESOVIA RZESZÓW

Radosław

Mendoń

1994

1238

61

CWKS RESOVIA RZESZÓW

Patryk

Pecka

1994

1241

62

UKS WESOŁEK WARSZAWA

Piotr

Stachwiuk

1971

1032

63

UKS WESOŁEK WARSZAWA

Barbara

Kozłowska

1987

322

64

UKS KALINKA 51 SZCZECIN

Stanisław

Kalisiak

1954

1300

65

ŁKS RADOM

Emilia

Jędra

1991

244

66

ŁKS RADOM

Joanna

Gorczyca

1993

248

67

ŁKS RADOM

Agata

Piróg

1987

247

68

KS STELLA KIELCE

Rafał

Dobrowolski

1983

85

69

KS STELLA KIELCE

Mateusz

 Toborowicz

1989

89

70

KS STELLA KIELCE

Maciej

 Fałdziński

1992

91

71

KS STELLA KIELCE

Michał

Detka

1989

88

72

KS STELLA KIELCE

Tomasz

Przepióra

1985

94

73

KS STELLA KIELCE

Hubert

Soboń

1994

 

74

KS STELLA KIELCE

Karol

Adamus

1994

 

75

X10 JAWORZE

Piotr

Kiser

1987

839

76

X10 JAWORZE

Roman

Sikora

1963

840

77

X10 JAWORZE

Dariusz

Socha

1974

838

78

X10 JAWORZE

Adam

Bisok

1969

832

79

X10 JAWORZE

Jarosław

Matoga

1966

833

80

X10 JAWORZE

Adam

Cymkiewicz

1960

 

81

X10 JAWORZE

Tomasz

Olejniczak

1971

 

82

X10 JAWORZE

Zdzisław

Śliwa

1968

 

83

UKS-T SPORT-TRAMP JAROSŁAW

Paweł

Dernoga

1982

1226

84

UKS-T SPORT-TRAMP JAROSŁAW

Wiesław

Kutyła

1977

1168

85

OSŁ STRZELEC LEGNICA

Katarzyna

Szałańska

1992

143

86

OSŁ STRZELEC LEGNICA

Angelika

Piotrowiak

1994

1552

87

OSŁ STRZELEC LEGNICA

Dorota

Gil

1984

1539

88

OSŁ STRZELEC LEGNICA

Agata

Pogoda

1994

1187

89

OSŁ STRZELEC LEGNICA

Jacek

Proć

1981

156

90

OSŁ STRZELEC LEGNICA

Michał

Gomoliszek

1992

686

91

OSŁ STRZELEC LEGNICA

Mariusz

Chochel

1984

1313

92

OSŁ STRZELEC LEGNICA

Wojciech

Wyroślak

1986

1165

93

OSŁ STRZELEC LEGNICA

Jerzy

Dzikowski

1954

147

94

OSŁ STRZELEC LEGNICA

Krzysztof

Gorczyca

1967

808

95

BKS BYDGOSZCZ

Łukasz

Lis

1990

1343

96

BKS BYDGOSZCZ

Tomasz

Bochanowicz

1981

1509

97

BKS BYDGOSZCZ

Rafał

Lis

1968

636

98

KS DRUKARZ WARSZAWA

Maurycy

Świeczak

1990

358

99

KS DRUKARZ WARSZAWA

Maciej

Huszcz

1987

363

100

KS DRUKARZ WARSZAWA

Paweł

Rutkowski

1981

1097

101

KS DRUKARZ WARSZAWA

Gaweł

Kucowski

1978

354

102

KŁ CHROBRY GŁUCHOŁAZY

Aleksandra

Wojnicka

1992

40

103

KŁ CHROBRY GŁUCHOŁAZY

Oskar

NowakOskar

1992

39

104

KŁ CHROBRY GŁUCHOŁAZY

Michał

BytofMichał

1994

729

105

KŁ CHROBRY GŁUCHOŁAZY

Mariusz

Mańkiewicz

1992

732

106

KŁ CHROBRY GŁUCHOŁAZY

Zbigniew

Hirszfeld

1956

41

107

MGOKIS DOBCZYCE

Renata

Leśniak

1989

777

108

MGOKIS DOBCZYCE

Magdalena

Olesek

1992

773

109

MGOKIS DOBCZYCE

Ewelina

Olesek

1990

776

110

MGOKIS DOBCZYCE

Magdalena

Zarzycka

1992

775

111

MGOKIS DOBCZYCE

Elżbieta

Krzemińska-Krupa

1977

 

112

MGOKIS DOBCZYCE

Tomasz

Pytlak

1952

772

113

MGOKIS DOBCZYCE

Wojciech

Satora

 

 

114

MGOKIS DOBCZYCE

Anna

Olesek

1993

880

115

KSŁ MEWA KOŁOBRZEG

Maciej

Pukaluk

1975

784

116

KSŁ MEWA KOŁOBRZEG

Michael

Księżyk

1989

1566

117

KSŁ MEWA KOŁOBRZEG

Patrycja

Robakowska

1986

1569

118

KSŁ MEWA KOŁOBRZEG

Oliwia

Śliwiana

1994

111

119

MRKS GDAŃSK

Tomasz

Taratuta

1990

566

120

MRKS GDAŃSK

Marek

Lewandowski

1964

1053

121

MRKS GDAŃSK

Karolina

Kotowska

1992

1100

122

LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC

Maria

Białek

1980

 

123

LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC

Tomasz

Cis

1986

536

124

LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC

Rafał

Cwajna

1982

1076

125

LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC

Damian

Goły

1988

 

126

LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC

Witold

Kijas

1973

527

127

LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC

Łukasz

Lach

1983

507

128

LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC

Natalia

Leśniak

1991

579

129

LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC

Daniel

Leśniak

1989

509

130

LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC

Wioletta

Myszor

1983

531

131

LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC

Zbigniew

Okrzesik

1964

1331

132

LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC

Piotr

Pią…tek

1982

535

133

LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC

Joanna

Rzą…sa

1990

522

134

LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC

Henryk

Skrzypek

1936

 

135

LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC

Bartłomiej

Stańko

1989

505

136

LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC

Jerzy

Więzik

1963

525

137

LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC

Paula

Wyczechowska

1991

559

138

LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC

Paweł

Zarzecki

1991

515

139

PTG SOKÓŁ RADOM

Małgorzata

Pietrzyk

1994

941

140

PTG SOKÓŁ RADOM

Małgorzata

Sobieraj

1982

667

141

PTG SOKÓŁ RADOM

Renata

Grunt

1975

1223

142

PTG SOKÓŁ RADOM

Jacek

Kwaczyński

1986

252

143

PTG SOKÓŁ RADOM

Michał

Kornafel

1984

1033

144

PTG SOKÓŁ RADOM

Tomasz

Maliszewski

 1984

 253

145

PTG SOKÓŁ RADOM

Robert

Kornafel

 1994

 945

146

UKS GROT RUDA ŚLĄSKA

Agata

Wylężek

1994

 

147

UKS GROT RUDA ŚLĄSKA

Adam

Ścibski

1990

 

148

UKS GROT RUDA ŚLĄSKA

Dariusz

Wyciślik

1986

 

149

UKS GROT RUDA ŚLĄSKA

Tomasz

Szybalski

1984

 

150

UKS GROT RUDA ŚLĄSKA

Adam

Stolorz

1978

 

151

UKS GROT RUDA ŚLĄSKA

Anna

Schramm-Dubiel

1978

 

152

KS OBUWNIK PRUDNIK

Maciej

Wiatr

1988

232

153

AZS KS SURMA POZNAŃ

Marcin

Gołygowski

1975

214

154

KS AGROS ZAMOŚĆ

Rafał

Makowski

1991

434

155

KS AGROS ZAMOŚĆ

Michał

Gucz

1989

421

156

KS AGROS ZAMOŚĆ

Jakub

Gucz

1988

423

157

KS AGROS ZAMOŚĆ

Patryk

Kołtun

1988

417

158

KS AGROS ZAMOŚĆ

Mateusz

Kossowski

1991

433

159

ULKS ZRYW DOBRCZ

Michał

Migocki

1993

728

160

ULKS ZRYW DOBRCZ

Paweł

Olech

1989

1046

161

ULKS ZRYW DOBRCZ

Wojciech

Pater

1987

31

162

LKS JAR KIELNAROWA

Krzysztof

Hetman

1968

1564

163

LKS JAR KIELNAROWA

Marzena

Stupkiewicz

1993

640

164

LKS JAR KIELNAROWA

Paula

Kisyk

1994

952

165

LKS JAR KIELNAROWA

Maria

Przystaś

1994

951

           

Wykaz plików:

lista .pdf PDF DOC XLS ZIP

I Runda Pucharu Świata
Zagraniczne:  Medelein (CO)
Termin:   22-28.04
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,
Zawody Międzynarodowe - Puchar Veroniki
Zagraniczne:  Kamnik (SI)
Termin:   26-28.04
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,
I Runda Pucharu Polski Seniorów Open + Ekstraklasa
Krajowe:  Prudnik (PL)
Termin:   27-28.04
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,