PL
EN

Strona główna

Sędziowanie

[ 11-02-2012, 8:58 ]



Zarzą…d PZŁucz. informuje, iż do sędziowania zawodów w sezonie 2012 (hala) zostali powołani przez Zwią…zek następują…cy sędziowie:


_____________________________________________________________________________________________________
1.HALOWE M.P SENIORÓW                         18-19.02   Dą…browa Tarn.           SG--Jawor     Tadeusz
                                                                                                             PKT--  Wołkowicka   Ewa
                                                                                                             PKK--Jagła Andrzej _____________________________________________________________________________________________________
2.halowe zawody kontrolne                     25.02       Prudnik                SG--Worońko    Arkadiusz
   4 x 70m   +  IOR FITA                                                                                   PKT--Witkowski Ryszard
                                                                                                             PKK--Radoń  Wacław
_____________________________________________________________________________________________________    
3.HALOWE  MP  JUNIORÓW                        2-4.03      Węgierska Górka        SG-- Bonus    Alojzy
  HALOWE   MP  MŁODZIEŻOWCÓW                                                                                  PKT-- Dyjak    Joanna  
                                                                                                              PKK-- Abucewicz   Henryk
_____________________________________________________________________________________________________
4.HALOWE MP JUNIOR  Młodszy                  10-11.03    Tyczyn                SG-- Jawor  Tadeusz
                                                                                                              PKT-- Jabłoński Mirosław  
                                                                                                              PKK-- Abucewicz Henryk
_____________________________________________________________________________________________________
5.HALOWE  MP  MŁODZIKÓW                      17-18.03     Teresin               SG-- Jabłoński Mirosław
                                                                                                              PKT-- Smoczyńska   Iwona
                                                                                                              PKK-- Jawor   Tadeusz
_____________________________________________________________________________________________________
6.halowe zawody kontrolne                   24.03         Prudnik              SG-- Worońko   Arkadiusz
      4 x 70m  IOR FITA                                                                                       PKT-- Witkowska Diana
                                                                                                              PKK-- Abucewicz  Henryk       
_____________________________________________________________________________________________________
7.VIII wiosenny turniej "O pietruszkę"      24-25.03     Radzymin              SG-- Smoczyńska  Iwona
                                                                                                              PKT-- Czapińska  Karolina
                                                                                                              + s. miejscowi

I Runda Pucharu Świata
Zagraniczne:  Medelein (CO)
Termin:   22-28.04
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,
Zawody Międzynarodowe - Puchar Veroniki
Zagraniczne:  Kamnik (SI)
Termin:   26-28.04
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,
I Runda Pucharu Polski Seniorów Open + Ekstraklasa
Krajowe:  Prudnik (PL)
Termin:   27-28.04
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,