PL
EN

Strona główna

Rozstawienie zawodniczek i zawodników w rundzie kwalifikacyjnej HMPSen w Dą…browie Tarnowskiej

[ 15-02-2012, 23:53 ]




Rozstawienie zawodników I Tura kategoria: RW, CM -7.30 otwarte tory

St

Kol

Imię

Nazwisko

Rok ur.

Nr lic.

Klub

Kategoria

1

A

Piotr

Kiser

1987

839

X10 JAWORZE

CM

AA

 

 

 

 

 

 

B

Jerzy

Więzik

1963

525

LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC

CM

BB

 

 

 

 

 

 

2

A

Roman

Sikora

1963

840

X10 JAWORZE

CM

AA

 

 

 

 

 

 

B

Łukasz

Lach

1983

507

LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC

CM

BB

Adam

Stolorz

1978

1633

UKS GROT RUDA ŚLĄSKA

CM

3

A

Dariusz

Socha

1974

838

X10 JAWORZE

CM

AA

Przemysław

Ką…dziela

1958

1167

ŁLKS OLIMPIA SUCHEDNIÓW

CM

B

Witold

Kijas

1973

527

LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC

CM

BB

 

 

 

 

 

 

4

A

Adam

Bisok

1969

832

X10 JAWORZE

CM

AA

 

 

 

 

 

 

B

Zbigniew

Okrzesik

1964

1331

LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC

CM

BB

 

 

 

 

 

 

5

A

Jarosław

Matoga

1966

833

X10 JAWORZE

CM

AA

 

 

 

 

 

 

B

Henryk

Skrzypek

1936

528

LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC

CM

BB

Dariusz

Wyciślik

1986

577

UKS GROT RUDA ŚLĄSKA

CM

6

A

Adam

Cymkiewicz

1960

1623

X10 JAWORZE

CM

AA

 

 

 

 

 

 

B

Marian

Młynarczyk

1960

848

UKS NOWY MARYMONT

CM

BB

 

 

 

 

 

 

7

A

Tomasz

Olejniczak

1971

1624

X10 JAWORZE

CM

AA

Wojciech

Szwajkowski

1993

1534

UKS WYSPIAŃSKI KRAKÓW

CM

B

Witold

Madziar

1964

340

UKS NOWY MARYMONT

CM

BB

 

 

 

 

 

 

8

A

Zdzisław

Śliwa

1968

1625

X10 JAWORZE

CM

AA

 

 

 

 

 

 

B

Marcin

Affek

1975

1194

UKS NOWY MARYMONT

CM

BB

Wojciech

Satora

1976

1622

MGOKIS DOBCZYCE

CM

9

A

Marcin

Szemiot

1978

386

DOLNOŚLĄZAK

CM

AA

 

 

 

 

 

 

B

Dariusz

Gawryś

1966

337

UKS NOWY MARYMONT

CM

BB

 

 

 

 

 

 

10

A

Bogusław

Piekarski

1962

387

DOLNOŚLĄZAK

CM

AA

Tomasz

Ćwak

1991

1528

UKS WYSPIAŃSKI KRAKÓW

CM

B

Wojciech

Wyroślak

1986

1165

OSŁ STRZELEC LEGNICA

CM

BB

 

 

 

 

 

 

11

A

Waldemar

Worońko

1959

382

DOLNOŚLĄZAK

CM

AA

 

 

 

 

 

 

B

Jerzy

Dzikowski

1954

147

OSŁ STRZELEC LEGNICA

CM

BB

Paweł

Olszewski

1993

748

ŁLKS KARIMA PRZĄSŁAW

CM

12

A

Andrzej

Domaradzki

1959

384

DOLNOŚLĄZAK

CM

AA

 

 

 

 

 

 

B

Krzysztof

Gorczyca

1967

808

OSŁ STRZELEC LEGNICA

CM

BB

 

 

 

 

 

 

13

A

Piotr

Kociołek

1963

822

DOLNOŚLĄZAK

CM

AA

Grzegorz

Bogusławski

1953

447

UKS PIĄTKA ZGIERZ

CM

B

Marcin

Gołygowski

1975

214

AZS KS SURMA POZNAŃ

CM

BB

 

 

 

 

 

 

14

A

Piotr

Czyrski

1960

383

DOLNOŚLĄZAK

CM

AA

 

 

 

 

 

 

B

Dariusz

Sobel

1975

1266

LUKS ORLIK GOLESZÓW

CM

BB

 

 

 

 

 

 

15

A

Marek

Cinkusz

1961

446

UKS PIĄTKA ZGIERZ

CM

AA

 

 

 

 

 

 

B

Stanisław

Mroszczyk

 1963

1558

LUKS ORLIK GOLESZÓW

CM

BB

Wiesław

Kutyła

1977

1168

UKS-T SPORT-TRAMP JAWORZE

CM

16

A

Tomasz

Gralak

1975

1133

UKS PIĄTKA ZGIERZ

CM

AA

Stanisław

Kalisiak

1954

1300

UKS KALINKA 51 SZCZECIN

CM

B

Bartłomiej

Duraj

1979

1557

LUKS ORLIK GOLESZÓW

CM

BB

 

 

 

 

 

 

17

A

Katarzyna

Anioł

1990

400

ULKS GROT ZABIERZÓW

RW

AA

 

 

 

 

 

 

B

Małgorzata

Trojnar

1963

806

CWKS RESOVIA RZESZÓW

RW

BB

 

 

 

 

 

 

18

A

Karina

Lipiarska

1987

401

ULKS GROT ZABIERZÓW

RW

AA

 

 

 

 

 

 

B

Ewa

Łobaza

1993

884

CWKS RESOVIA RZESZÓW

RW

BB

Karolina

Kotowska

1992

1100

MRKS GDAŃSK

RW

19

A

Karolina

Szajnowska

1984

405

ULKS GROT ZABIERZÓW

RW

AA

Gabriela

Cieślar

1994

979

LUKS ORLIK GOLESZÓW

RW

B

Anita

Kurzeja

1994

1637

CWKS RESOVIA RZESZÓW

RW

BB

 

 

 

 

 

 

20

A

Agata

Stanieczek

1986

403

ULKS GROT ZABIERZÓW

RW

AA

 

 

 

 

 

 

B

Adrianna

Żurańska

1991

190

GLKS UNIA PIELGRZYMKA

RW

BB

 

 

 

 

 

 

21

A

Agata

Bulwa

1975

24

MLKS DĄBROVIA

RW

AA

 

 

 

 

 

 

B

Paulina

Borowiak

1990

185

GLKS UNIA PIELGRZYMKA

RW

BB

Aleksandra

Wojnicka

1992

40

KŁ CHROBRY GŁUCHOŁAZY

RW

22

A

Katarzyna

Mickiewicz

1986

27

MLKS DĄBROVIA

RW

AA

 

 

 

 

 

 

B

Monika

Jurzak

1993

193

GLKS UNIA PIELGRZYMKA

RW

BB

 

 

 

 

 

 

23

A

Małgorzata

Mickiewicz

1987

28

MLKS DĄBROVIA

RW

AA

Agata

Wylężek

1994

1310

UKS GROT RUDA ŚLĄSKA

RW

B

Marzena

Stupkiewicz

1993

640

LKS JAR KIELNAROWA

RW

BB

 

 

 

 

 

 

24

A

Natalia

Leśniak

1991

579

LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC

RW

AA

 

 

 

 

 

 

B

Paula

Kisyk

1994

952

LKS JAR KIELNAROWA

RW

BB

Barbara

Kozłowska

1987

322

UKS WESOŁEK WARSZAWA

RW

25

A

Joanna

Rzą…sa

1990

522

LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC

RW

AA

 

 

 

 

 

 

B

Maria

Przystaś

1994

951

LKS JAR KIELNAROWA

RW

BB

 

 

 

 

 

 

26

A

Paula

Wyczechowska

1991

559

LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC

RW

AA

Agata

Pogoda

1994

1187

OSŁ STRZELEC LEGNICA

RW

B

Renata

Grunt

1975

1223

PTG SOKÓŁ RADOM

RW

BB

 

 

 

 

 

 

27

A

Wioletta

Myszor

1983

531

LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC

RW

AA

 

 

 

 

 

 

B

Małgorzata

Sobieraj

1982

667

PTG SOKÓŁ RADOM

RW

BB

 

 

 

 

 

 

28

A

Dagmara

Janeczek

1990

569

MLKS CZARNA STRZAŁA BYTOM

RW

AA

 

 

 

 

 

 

B

Małgorzata

Pietrzyk

1994

941

PTG SOKÓŁ RADOM

RW

BB

Jagienka

Król Schlotter

1963

1143

KS DRUKARZ WARSZAWA

RW

29

A

Natalia

Dukland

1989

723

MLKS CZARNA STRZAŁA BYTOM

RW

AA

Anna

Huk

1994

615

UKS TALENT WROCŁAW

RW

B

Agata

Piróg

1987

247

ŁKS RADOM

RW

BB

 

 

 

 

 

 

30

A

Anna

Szukalska

1984

213

MLKS CZARNA STRZAŁA BYTOM

RW

AA

 

 

 

 

 

 

B

Joanna

Gorczyca

1993

248

ŁKS RADOM

RW

BB

 

 

 

 

 

 

31

A

Sylwia

Szweda

1976

1288

MLKS CZARNA STRZAŁA BYTOM

RW

AA

 

 

 

 

 

 

B

Emilia

Jędra

1991

244

ŁKS RADOM

RW

BB

Oliwia

Śliwiana

1994

111

KSŁ MEWA KOŁOBRZEG

RW

32

A

Zuzanna

Ćwiklińska

1993

662

UKS HUBAL BIAŁYSTOK

RW

AA

 

 

 

 

 

 

B

Patrycja

Robakowska

1986

1569

KSŁ MEWA KOŁOBRZEG

RW

BB

 

 

 

 

 

 
 

 

"wolna" kolejka - bez zawodnika

   

CM

42

 

 

3 zawodników na stanowisku

   

RW

41

 

 

2 zawodników na stanowisku

   

RAZEM

83

RM - mężczyźni klasyki, RW - kobiety klasyki, CM - mężczyźni bloczki, CW - kobiety bloczki

 

 

Rozstawienie zawodników II Tura kategoria: RM, CW     ok.11.15 otwarte tory

St

Kol

Imię

Nazwisko

Rok ur.

Nr lic.

Klub

Kategoria

1

A

Barbara

Okońska

1989

331

UKS NOWY MARYMONT

CW

AA

 

 

 

 

 

 

B

Anna

Schramm-Dubiel

1978

1636

UKS GROT RUDA ŚLĄSKA

CW

BB

 

 

 

 

 

 

2

A

Ewa

Płoszaj

1986

1047

UKS WYSPIAŃSKI KRAKÓW

CW

AA

Joanna

Austyn-Gawryś

1976

120

UKS NOWY MARYMONT

CW

B

Anna

Staniczek

1955

45

LUKS ORLIK GOLESZÓW

CW

BB

 

 

 

 

 

 

3

A

Renata

Leśniak

1989

777

MGOKIS DOBCZYCE

CW

AA

 

 

 

 

 

 

B

Maria

Białek

1980

526

LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC

CW

BB

Aleksandra

Perchuć

1984

1275

ŁLKS OLIMPIA SUCHEDNIÓW

CW

4

A

Magdalena

Olesek

1992

773

MGOKIS DOBCZYCE

CW

AA

Joanna

Cymkiewicz

1983

325

UKS NOWY MARYMONT

CW

B

Katarzyna

Szałańska

1992

143

OSŁ STRZELEC LEGNICA

CW

BB

 

 

 

 

 

 

5

A

Ewelina

Olesek

1990

776

MGOKIS DOBCZYCE

CW

AA

 

 

 

 

 

 

B

Angelika

Piotrowiak

1994

1552

OSŁ STRZELEC LEGNICA

CW

BB

Aleksandra

Karoń

1994

1531

ŁLKS KARIMA PRZĄSŁAW

CW

6

A

Magdalena

Zarzycka

1992

775

MGOKIS DOBCZYCE

CW

AA

Karolina

Perwenis

1984

1277

UKS NOWY MARYMONT

CW

B

Dorota

Gil

1984

1539

OSŁ STRZELEC LEGNICA

CW

BB

 

 

 

 

 

 

7

A

Jan

Popowicz

1948

1034

CWKS RESOVIA RZESZÓW

RM

AA

 

 

 

 

 

 

B

Rafał

Cwajna

1982

1076

LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC

RM

BB

 

 

 

 

 

 

8

A

Andrzej

Wią…cek

1953

1520

CWKS RESOVIA RZESZÓW

RM

AA

 

 

 

 

 

 

B

Daniel

Leśniak

1989

509

LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC

RM

BB

Mirosław

Dzienis

1960

917

UKS HUBAL BIAŁYSTOK

RM

9

A

Wacław

Siuta

1960

929

CWKS RESOVIA RZESZÓW

RM

AA

Adam

Ścibski

1990

1498

UKS GROT RUDA ŚLĄSKA

RM

B

Damian

Goły

1988

521

LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC

RM

BB

 

 

 

 

 

 

10

A

Jerzy

Brzeski

1972

1119

CWKS RESOVIA RZESZÓW

RM

AA

 

 

 

 

 

 

B

Bartłomiej

Stańko

1989

505

LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC

RM

BB

Maciej

Pukaluk

1975

784

KSŁ MEWA KOŁOBRZEG

RM

11

A

Filip

Szydłowski

1993

1614

CWKS RESOVIA RZESZÓW

RM

AA

Piotr

Stachwiuk

1971

1032

UKS WESOŁEK WARSZAWA

RM

B

Paweł

Zarzecki

1991

515

LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC

RM

BB

 

 

 

 

 

 

12

A

Radosław

Mendoń

1994

1238

CWKS RESOVIA RZESZÓW

RM

AA

 

 

 

 

 

 

B

Tomasz

Cis

1986

536

LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC

RM

BB

Michael

Księżyk

1989

1566

KSŁ MEWA KOŁOBRZEG

RM

13

A

Patryk

Pecka

1994

1241

CWKS RESOVIA RZESZÓW

RM

AA

Tomasz

Taratuta

1990

566

MRKS GDAŃSK

RM

B

Piotr

Pią…tek

1982

535

LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC

RM

BB

 

 

 

 

 

 

14

A

Rafał

Makowski

1991

434

KS AGROS ZAMOŚĆ

RM

AA

 

 

 

 

 

 

B

Robert

Kornafel

 1994

 945

PTG SOKÓŁ RADOM

RM

BB

Roman

Pękalski

1953

1328

UKS NOWY MARYMONT

RM

15

A

Michał

Gucz

1989

421

KS AGROS ZAMOŚĆ

RM

AA

Marek

Lewandowski

1964

1053

MRKS GDAŃSK

RM

B

Tomasz

Maliszewski

 1984

 253

PTG SOKÓŁ RADOM

RM

BB

 

 

 

 

 

 

16

A

Jakub

Gucz

1988

423

KS AGROS ZAMOŚĆ

RM

AA

 

 

 

 

 

 

B

Michał

Kornafel

1984

1033

PTG SOKÓŁ RADOM

RM

BB

Stanisław

Junczyk

1972

858

UKS NOWY MARYMONT

RM

17

A

Patryk

Kołtun

1988

417

KS AGROS ZAMOŚĆ

RM

AA

Krzysztof

Hetman

1968

1564

LKS JAR KIELNAROWA

RM

B

Jacek

Kwaczyński

1986

252

PTG SOKÓŁ RADOM

RM

BB

 

 

 

 

 

 

18

A

Mateusz

Kossowski

1991

433

KS AGROS ZAMOŚĆ

RM

AA

 

 

 

 

 

 

B

Rafał

Cichy-Choroniewski

1962

124

KS PŁASZOWIANKA KRAKÓW

RM

BB

Sławomir

Napłoszek

1968

803

UKS NOWY MARYMONT

RM

19

A

Paweł

Dernoga

1982

1226

UKS-T SPORT-TRAMP JAWORZE

RM

AA

 

 

 

 

 

 

B

Jakub

Kot

1986

25

MLKS DĄBROVIA

RM

BB

 

 

 

 

 

 

20

A

Rafał

Dobrowolski

1983

85

KS STELLA KIELCE

RM

AA

Piotr

Nowak

1991

235

ŁLKS KARIMA PRZĄSŁAW

RM

B

Władysław

Grodniewicz

1962

1081

KS PŁASZOWIANKA KRAKÓW

RM

BB

 

 

 

 

 

 

21

A

Mateusz

Toborowicz

1989

89

KS STELLA KIELCE

RM

AA

 

 

 

 

 

 

B

Mirosław

Przygoda

1959

1602

KS PŁASZOWIANKA KRAKÓW

RM

BB

Tomasz

Pytlak

1952

772

MGOKIS DOBCZYCE

RM

22

A

Maciej

Fałdziński

1992

91

KS STELLA KIELCE

RM

AA

Jędrzej

Karoń

1991

236

ŁLKS KARIMA PRZĄSŁAW

RM

B

Jan

Kobiałka

1994

127

KS PŁASZOWIANKA KRAKÓW

RM

BB

 

 

 

 

 

 

23

A

Michał

Detka

1989

88

KS STELLA KIELCE

RM

AA

 

 

 

 

 

 

B

Maurycy

Świeczak

1990

358

KS DRUKARZ WARSZAWA

RM

BB

Maciej

Wiatr

1988

232

KS OBUWNIK PRUDNIK

RM

24

A

Hubert

Soboń

1994

98

KS STELLA KIELCE

RM

AA

Krzysztof

Karoń

1954

1010

ŁLKS KARIMA PRZĄSŁAW

RM

B

Maciej

Huszcz

1987

363

KS DRUKARZ WARSZAWA

RM

BB

 

 

 

 

 

 

25

A

Karol

Adamus

1994

817

KS STELLA KIELCE

RM

AA