PL
EN

Strona główna

Lista zgłoszonych zawodniczek i zawodników I Mistrzostw Polski Młodzików - Ścinawka Średnia na dzień 6 września 2011

[ 7-09-2011, 7:31 ]




      Zgłoszenia na dzień 06.09.2011r.
           
L.p   Ns Nazwisko i Imię r.u Klub
1     Stefańska Monika 98 UKS 95 Wrocław
2     Trybka Małgorzata 98 UKS 95 Wrocław
3     Majchrzak Karolina 96 UKS Victoria Ścinawka Śr
4     Kręcichwost Kamila 96 UKS Victoria Ścinawka Śr
5     Burnus Sara 98 UKS Victoria Ścinawka Śr
6     Jankowska Weronika 97 UKS Victoria Ścinawka Śr
7     Dudzik Klaudia 98 UKS Victoria Ścinawka Śr
8     Domagała Tomasz 96 UKS Victoria Ścinawka Śr
9     Łaba Wojciech 96 UKS Victoria Ścinawka Śr
10     Traczewski Patryk 96 ŁKS Radom
11     Gorczyca Sławomir 97 ŁKS Radom
12     Brondel Bartłomiej 98 ŁKS Radom
13     Klochowicz Mikołaj 98 ŁKS Radom
14     Rybczyńska Anna 97 KS Piast Nowa Ruda
15     Rybczyńska Małgorzata 97 KS Piast Nowa Ruda
16     Czerwińska Klaudia 97 KS Piast Nowa Ruda
17     Szyjut Natalia 97 KS Piast Nowa Ruda
18     Wandzel Miłosz 97 KS Piast Nowa Ruda
19     Musik Dawid 97 KS Piast Nowa Ruda
20     Grzesiak Marcin 96 KS Boruta Zgierz
21     Potakowski Mateusz 96 KS Boruta Zgierz
22     Gołą…bczak Patryk 96 KS Boruta Zgierz
23     Kierzkowska Jolanta 96 LKS Mazowsze Teresin
24     Barzyc Adrian 96 LKS Mazowsze Teresin
25     Chojnacki Michał 96 LKS Mazowsze Teresin
26     Grą…dzik Agnieszka 98 LKS Mazowsze Teresin
27     Ostrowska Paulina 98 LKS Mazowsze Teresin
28     Bryńska Agnieszka 97 LKS Mazowsze Teresin
29     Klata Kacper 97 LKS Mazowsze Teresin
30     Załuski Filip 97 LKS Mazowsze Teresin
31     Ratowski Radosław 97 LKS Mazowsze Teresin
32     Woźniak Michał 96 KS Ożarowianka Ożarów
33     Krawczyk Adam 97 KS Ożarowianka Ożarów
34     Florczyński Radek 97 KS Ożarowianka Ożarów
35     Skowroński Szymon 97 KS Ożarowianka Ożarów
36     Milaszkiewicz Kinga 96 KSŁ Mewa Kołobrzeg
37     Adamowska Agnieszka 99 KSŁ Mewa Kołobrzeg
38     Dawid Dorota 97 KSŁ Mewa Kołobrzeg
39     Jagła Patrycja 98 KSŁ Mewa Kołobrzeg
40     Wacławek Sandra 99 KSŁ Mewa Kołobrzeg
41     Brodziak Dominika 97 KSŁ Mewa Kołobrzeg
42     Wieczorek Bartosz 99 KSŁ Mewa Kołobrzeg
43     Gorczyca Agnieszka 97 OSŁ Strzelec Legnica
44     Bą…k Karolina 97 OSŁ Strzelec Legnica
45     Maga Paulina 97 OSŁ Strzelec Legnica
46     Żmuda Przemysław 97 OSŁ Strzelec Legnica
47     Jadłosz Sławomir 96 OSŁ Strzelec Legnica
48     Mosiołek Sylwester 98 OSŁ Strzelec Legnica
49     Wiśniewski Piotr 97 OSŁ Strzelec Legnica
50     Charyszczak Paweł 97 OSŁ Strzelec Legnica
51     Hejne Natalia 96 UKS Sokół Brzoza
52     Ładzińska Anna 96 UKS Sokół Brzoza
53     Małkowska Magdalena 96 UKS Sokół Brzoza
54     Szal Dominika 96 UKS Sokół Brzoza
55     Urbańska Dominika 96 UKS Sokół Brzoza
56     Dudziński Szymon 98 UKS Sokół Brzoza
57     Martynowicz Kamil 98 UKS Sokół Brzoza
58     Seller Andrzej 96 KS ROKiS Radzymin
59     Jeznach Arkadiusz 96 KS ROKiS Radzymin
60     Królik Jarosław 96 KS ROKiS Radzymin
61     Wójcik Rafał 97 KS ROKiS Radzymin
62      Kisielewska Wiktoria 97 KS ROKiS Radzymin
63      Borys Antonina 97 KS ROKiS Radzymin
64      Seller Zofia 97 KS ROKiS Radzymin
65     Dawidowska Joanna 96 UKS Kuźnia Kowale
66     Zasadna Joanna 96 UKS Kuźnia Kowale
67     Kobiela Tymoteusz 96 UKS Kuźnia Kowale
68     Gostomski Paweł 96 UKS Kuźnia Kowale
69     Robaczyński Paweł 98 UKS-T Sport-Tramp Jarosław
70     Wasio Sebastian 97 UKS-T Sport-Tramp Jarosław
71     Siwoń Jakub 97 UKS-T Sport-Tramp Jarosław
72     Marcinkiewicz Alicja 96 UKS-T Sport-Tramp Jarosław
73     Ryba Agata 98 GKS Górnik Grabownica
74     Kędra Patrycja 98 GKS Górnik Grabownica
75     Toczek Wiktoria 99 GKS Górnik Grabownica
76     Bryś Wojciech 96 GKS Górnik Grabownica
77     Sawicki Konrad 96 GKS Górnik Grabownica
78     Winiarski Daniel 96 GKS Górnik Grabownica
79     Konarski Sebastian  98 MRKS Gdańsk
80     Ciszewski Paweł  97 MRKS Gdańsk
81     Makowska Agnieszka 96 KS Agros Zamość
82     Garbuz Jan 97 KS Agros Zamość
83     Biczak Kamila 97 KS Agros Zamość
84     Leśniak Mariusz 98 KS Agros Zamość
85     Kopeć Marcel 98 KS Agros Zamość
86     Gucz Kacper 98 KS Agros Zamość
87     Wojciechowski Wiktor 96 ULKS Zryw Dobrcz
88     Tobolewski Łukasz 96 ULKS Zryw Dobrcz
89     Tikwiński Patryk 96 ULKS Zryw Dobrcz
90     Tobolewska Anna 98 ULKS Zryw Dobrcz
91     Szmudanowska Klaudia 98 ULKS Zryw Dobrcz
92     Orłowska Iwona 96 GLKS Unia Pielgrzymka
93     Jadach Dominika 96 GLKS Unia Pielgrzymka
94     Szułkowski Kacper 96 GLKS Unia Pielgrzymka
95     Ubogi Bartosz 96 GLKS Unia Pielgrzymka
96     Czernatowicz Krzysztof 96 GLKS Unia Pielgrzymka
97     Górajec Grzegorz 96 GLKS Unia Pielgrzymka
98     Gil Mariusz 96 GLKS Unia Pielgrzymka
99     Rabski Szymon 99 GLKS Unia Pielgrzymka
100     Buła Hubert 97 GLKS Unia Pielgrzymka
101     Baszczak Artur 97 GLKS Unia Pielgrzymka
102     Michalik Anna 98 ULKS Grot Zabierzów
103     Wyroda Ada 97 ULKS Grot Zabierzów
104     Puchalska Katarzyna  97 ULKS Grot Zabierzów
105     Dudek Jakub 97 ULKS Grot Zabierzów
106     Molenda Krystian 97 ULKS Grot Zabierzów
107     Puchalski Michał 97 ULKS Grot Zabierzów
108     Słwaińska Magdalena 96 UKS Pią…tka Zgierz
109     Olczyk Bartłomiej 96 UKS Pią…tka Zgierz
110     Swedrak Radosław 96 UKS Pią…tka Zgierz
111     Debowski Artur 96 UKS Pią…tka Zgierz
112     Kolenda Marcin 96 UKS Pią…tka Zgierz
113     Pawłowski Robert 97 UKS Pią…tka Zgierz
114     Belter Oskar 96 MKS Bobry Jelenia Góra
115     Maciejewski Bartosz 97 MKS Bobry Jelenia Góra
116     Wojtowicz Hugo 99 MKS Bobry Jelenia Góra
117     Rurak Anna 96 MKS Bobry Jelenia Góra
118     Wawrzyniak Magdalena 98 MKS Bobry Jelenia Góra
119     Majka Marcin 96 SKS Piast 25 Rzeszów
120     Grodzicki Paweł 96 SKS Piast 25 Rzeszów
121     Podolak Jakub 97 SKS Piast 25 Rzeszów
122     Sikora Kinga 96 SKS Piast 25 Rzeszów
123     Warchoł Patryk 98 LKS Jar Kielnarowa
124     Kotlarz Kajetan 97 UKS Talent Wrocław
125     Zadka Patryk 98 UKS Talent Wrocław
126     Nycz Mateusz 97 UKS Talent Wrocław
127     Niedźwiedź Maciej 97 UKS Talent Wrocław
128     Skomorowski Franciszek 97 UKS Talent Wrocław
129     Trębiński Kacper 97 UKS Talent Wrocław
130     Mikulewicz Katarzyna 97 UKS Talent Wrocław
131     Futyma Anna 98 UKS Talent Wrocław
132     Kamińska Paulina 97 ULKS Sokole Oko Zawadka
133     Warchał Sylwia 98 ULKS Sokole Oko Zawadka
134     Targosz Edyta 97 ULKS Sokole Oko Zawadka
135     Korzeniowska Justyna 98 ULKS Sokole Oko Zawadka
136     Jankowski Kacper 97 UKS Puszcza Supraśl
137     Lepionka Mateusz 96 UKS Puszcza Supraśl
138     Wyszkowski Mikołaj 96 UKS Puszcza Supraśl
139     Hołownia Piotr 96 UKS Puszcza Supraśl
140     Filipek Bartosz 96 MLKS Dą…brovia Dą…browa Tar.
141     Malik Wiktoria 98 MLKS Dą…brovia Dą…browa Tar.
142     Foszcz Artur 98 MLKS Dą…brovia Dą…browa Tar.
143     Warias Grzegorz 98 MLKS Dą…brovia Dą…browa Tar.
144     Kmiecik Wiktor 97 MLKS Dą…brovia Dą…browa Tar.
145     Grzymek Zuzanna 97 UKS Dziesiatka Jaworze
146     Kruczek Martyna 96 UKS Dziesiatka Jaworze
147     Głuszek Przemysław 96 UKS Dziesiatka Jaworze
148     Kubala Szymon 97 UKS Dziesiatka Jaworze
149     Matejko Maciej 97 ŁTS Zamek Suski Sucha Bes.
150     Sitarz Paweł 98 ŁTS Zamek Suski Sucha Bes.
151     Konopka Karolina 97 KS Obuwnik Prudnik
152     Farasiewicz Karolina 96 KS Obuwnik Prudnik
153     Kloc Maciej 96 KS Obuwnik Prudnik
154     Hejwosz Mateusz 97 AKS KS Surma Poznań
155     Juszczak Bartosz 97 AKS KS Surma Poznań
156     Ogrodowczyk Mateusz 98 AKS KS Surma Poznań
157     Furmanek Roland 98 AKS KS Surma Poznań
158     Komsza Kamil 96 KS Płaszowianka Kraków
159     Badura Wojciech 98 KS Płaszowianka Kraków
160     Biela Dariusz 98 KS Płaszowianka Kraków
161     Wójcik Bartłomiej 98 KS Płaszowianka Kraków
162     Napłoszek Kamila 99 RKS Marymont Warszawa
163     Pietrusiński Ludwik 96 RKS Marymont Warszawa
164     Kenski Marek 97 RKS Marymont Warszawa
165     Kowalski Bartosz 98 ZUKS Mutka Zielonka
166     Wachowski Ryszard 96 ZUKS Mutka Zielonka
167     Bogacki Adrian 98 UKS Kusy Warszawa
168     Płanecka Aleksandra 97 KS Drukarz Warszawa
169     Czajkowski Michał 96 KS Drukarz Warszawa
170     Bizoń Kacper 96 LKS Łucznik Zywiec
171     Ciemny Krzysztof 96 LKS Łucznik Zywiec
172     Zwardoń Przemysław 96 LKS Łucznik Zywiec
173     Gołuch Piotr 96 LKS Łucznik Zywiec
174     Gą…siorek Michał 96 LKS Łucznik Zywiec
175     Spyrka Aleksander 96 LKS Łucznik Zywiec
176     Lach Adrian 96 LKS Łucznik Zywiec
177     Działowa Marta 96 LKS Łucznik Zywiec
178     Dziergas Aleksandra 96 LKS Łucznik Zywiec
179     Suchoń Aleksandra 96 LKS Łucznik Zywiec
180     Okrzesik Paulina 96 LKS Łucznik Zywiec
181     Patryas Dominik 97 LKS Łucznik Zywiec
182     Patryas Krystian 97 LKS Łucznik Zywiec
183     Okrzesik Krzysztof 98 LKS Łucznik Zywiec
184     Działowy Tadeusz 98 LKS Łucznik Zywiec
185     Salachna Patryk 98 LKS Łucznik Zywiec
186     Kozieł Sebastian 98 LKS Łucznik Zywiec
187     Słowik Konrad 97 LKS Łucznik Zywiec
188     Tyrlik Mikołaj 97 LKS Łucznik Zywiec
189     Okrzesik Mateusz 98 LKS Łucznik Zywiec
190     Biernat Kacper 98 LKS Łucznik Zywiec
191     Zuzańska Sylwia 97 LKS Łucznik Zywiec
192     Kotrys Klaudia 97 LKS Łucznik Zywiec
193     Wiewióra Łucja 98 LKS Łucznik Zywiec
194     Gumińska Natalia 98 LKS Łucznik Zywiec
195     Pawlus Karina 98 LKS Łucznik Zywiec
196     Michulec Natalia 98 LKS Łucznik Zywiec
197     Porębski Mateusz 98 UKS Grot Ruda Ślą…ska
198     Porębski Szymon 98 UKS Grot Ruda Ślą…ska
199     Setlak Michał 96 KŁ Chrobry Głuchołazy
200     Ponikwa Damian 99 KŁ Chrobry Głuchołazy
201     Kowalski Adrian 98 KŁ Chrobry Głuchołazy
202     Strzelecka Joanna 97 KŁ Chrobry Głuchołazy
203     Kowszyn Olimpia 97 KŁ Chrobry Głuchołazy
204     Majcherczyk Karolina 98 KŁ Chrobry Głuchołazy
205     Kuśnierz Dagmara 97 KŁ Chrobry Głuchołazy
206     Łowiński Kamil 97 UKS Skrzat Legnica
207     Pliński Wojciech 97 UKS Skrzat Legnica
208     Skinder Michał 99 UKS Skrzat Legnica
209     Doniek Katarzyna 96 UKS Skrzat Legnica
210     Banel Monika 97 UKS Hubal Białystok
211     Blank Piotr 97 UKS Hubal Białystok
212     Dylewski Karol 97 UKS Hubal Białystok
213     Mikucki Filip 98 UKS Hubal Białystok
214     Wróblewski Mateusz 97 UKS Hubal Białystok
215     Rasiński Maciej 97 UKS Hubal Białystok
216     Grabowski Daniel 98 UKS Hubal Białystok
217     Chraplewski Dawid 96 BKS Bydgoszcz
218     Banaszek Jakub 96 BKS Bydgoszcz
219       96 CWKS Resovia Rzeszów
220       96 CWKS Resovia Rzeszów
221       96 CWKS Resovia Rzeszów
222     Jabłońska Jagoda 97 UKS Morświn Gdynia
223     Bździon Kamil 98 ŁLKS Karima Przasław
224     Szczerbińska Gabriela 98 ŁLKS Karima Przasław
225     Fatyga Marta 98 ŁLKS Karima Przasław
226     Sęk Karol 96 ŁLKS Karima Przasław
227     Sęk Justyna 99 ŁLKS Karima Przasław
228     Sorys Karolina 96 KS Stella Kielce
229     Durlik Michalina 96 KS Stella Kielce
230     Maciejewska Kinga 97 KS Stella Kielce
231     Głogowska Dominika 97 KS Stella Kielce
232     Stemplewska Dorota 97 KS Stella Kielce
233     Pepasiński Przemysław 96 KS Stella Kielce
234     Szkuta Kamil 96 KS Stella Kielce
235     Bujarski Adam 96 KS Stella Kielce
236     Pabian Filip 97 KS Stella Kielce
237     Smelcerz Michał 96 UKS Włoszczowice
238     Wójcik Izabela 96 UKS Włoszczowice


PROGRAM ZAWODÓW:

09.09.2011 / pią…tek /   biuro zawodów - Kompleks Sportowy w Ścinawce Średniej                                                                                                      godz. 10.00 16.00 przyjazd ekip informacja o miejscu zakwaterowania i wyżywienia

godz. 16.00 18.00 oficjalny trening / kontrola sprzętu/

 

           10.09.2011r / sobota /

            godz.  11.30 12.00 otwarte tory - Młodzika Starszy r.u  96

            godz.  12.00 14.00 strzelania konkursowe Młodzik Starszy/ 50m+30m/  

            godz.  14.00 14.30 oficjalne otwarcie 

            godz.  14.30 15.00 otwarte tory Młodzik r.u 97-99

            godz.  15.00 19.00 strzelania konkursowe Młodzik /40m+30m/

 

            11.09.2011r. /niedziela/

            godz.  08.00   08.30 otwarte tory - Młodzika Starszy r.u  96

            godz.  09.30   11.30 -  strzelania konkursowe Młodzik Starszy/ 50m+30m/    

            godz.  11.30 12.00 otwarte tory Młodzik r.u 97-99

            godz.  12.00 15.00 strzelania konkursowe Młodzik /40m+30m/

godz.  15.00 15.30 strzelania specjalne medalistów do Maka-

            godz.  16.30 ceremonia dekoracji zwycięzców i zakończenie zawodów.

            Program zawodów może ulec zmianie w zależności od ilości  zawodników.

 

                                                                                              Organizator



I Runda Pucharu Świata
Zagraniczne:  Medelein (CO)
Termin:   22-28.04
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,
Zawody Międzynarodowe - Puchar Veroniki
Zagraniczne:  Kamnik (SI)
Termin:   26-28.04
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,
I Runda Pucharu Polski Seniorów Open + Ekstraklasa
Krajowe:  Prudnik (PL)
Termin:   27-28.04
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,