PL
EN

Strona główna

Zawody krajowe w 2012 roku - podział terytorialny zatwierdzony przez Zarzą…d PZŁucz 27.08.2011

[ 11-09-2011, 21:21 ]



Zawody krajowe w 2012 roku - podział terytorialny zatwierdzony uchwałą… przez Zarzą…d PZŁucz 27.08.2011 roku na podstawie zgłoszonych ofert

Wysokość ewentualnego dofinansowania będzie negocjowana z organizatorami bezpośrednimi po podpisaniu umowy na szkolenie w 2012 roku.

 PZŁucz zastrzega sobie zmianę terminów rozgrywania zawodów wiosną… 2012 z powodu braku opublikowanego kalendarza Pucharów Europy Juniorów .

 Organizatorzy pozostałych zawodów proszeni są… o przesłanie proponowanych terminów na adres: archery@archery.pl

lp

data

nazwa zawodów

Miasto

organizator

1

14-15.01

HZKwal do HMŚwiata

Głuchołazy

Chrobry

2

21-22.01

HZ 4x70m+rundki

 Prudnik

Obuwnik 

3

4-5.02

HZKontrolne

 Milówka

 Ślą…ski OZŁucz

4

18-19.02

HMPSeniorów

Dą…browa Tarnowska

Dą…brovia

5

25-26.02

HZ 4x70m+rundki

 Prudnik

 Obuwnik

6

3-4.03

HMPJuniorów i Mł

 Węgierska Górka

 Ślą…ski OZŁucz

7

10-11.03

HMPJun Młodszych

 Kielnarowa

Jar

8

17-18.03

HZ 4x70m+rundki

 Spała

 

 PZŁucz

9

7 8.04

HMP Młodzików

Teresin

 Mazowsze

10

1.04

2x70m + rundki

 Legnica

 Strzelec

11

21-22.04

I runda PP Sen i Jun

Żywiec

Łucznik

12

12-13.05

II runda PP Sen i Jun

Kielce

Stella

13

19-20.05

I runda PP Jun Młodszego

Radom

Sokół

14

2-3.06

II runda PP Jun Młodszego

Kołobrzeg

Mewa

15

9-10.06

III runda PP Sen i Jun

 Kraków

 Płaszowianka

16

16-17.06

Strefy do OOM

OZŁucz

Strefy

17

23-24.06

III runda PP Jun Młodszego

Nowa Ruda

Piast

18

30.06-1.07

Mistrzostwa Zrzeszenia LZS

 Żołędowo/Propozycja PZŁucz

 Łucznik/KPZLZS

19

20-22.07

OOM

 

 

20

27-29.07

MPJ

Zamość

Agros

21

4-5.08

MMP

 Żywiec

 Łucznik

22

11-12 / 18-19.08

Memoriał Ireny Szydłowskiej

Warszawa

KS Drukarz

23

25-26.08

IV runda PP Sen i Jun

 Głuchołazy

 Chrobry

24

1-2.09

OTJMł

Kołobrzeg

Mewa

25

7-9.09

MPSeniorów

 Rzeszów

 Resovia

26

15-16.09

MPMłodzików

 Wadowice

 Sokole Oko

27

22-23.09

IV runda PP Jun Młodszych

Prudnik

Obuwnik

28

29-30.09

V runda PP Sen i Jun

Teresin

Mazowsze

29

30.09

Finał Ogólnopolskiej Ligii Młodzików

Ścinawka Średnia

UKS Victoria

30

6-7.10

Międzynarodowy T. Ciupaga

Żywiec

Łucznik


Wykaz plików:

.doc PDF DOC XLS ZIP

II Runda Pucharu Europy Juniorów
Zagraniczne:  Bukareszt (RO)
Termin:   15-20.07
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Juniorzy, Jun. Młodsi,
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
Krajowe:  Gorzów Wielkopolski (PL)
Termin:   19-21.07
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Jun. Młodsi,
LXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów
Krajowe:  Kraków (PL)
Termin:   26-28.07
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Juniorzy,
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
Krajowe:  Dobrcz (PL)
Termin:   03-04.08
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Juniorzy,