PL
EN

Strona główna

Ogólnopolski Turniej Nadziei Olpimpijskich, Klubowe Mistrzostwa Juniorów Młodszych - Dobrcz 24-25.09.2011

[ 24-09-2011, 10:24 ]
Ogólnopolski Turniej Nadziei Olpimpijskich, Klubowe Mistrzostwa Juniorów Młodszych - Dobrcz 24-25.09.2011



     Wojewoda Kujawsko-Pomorski, Ewa Mes (na zdjęciu między Henrykiem Jurzak i Henrykiem Pater) oworzyła w Dobrczu Ogólnopolski Turniej Nadziei Olpimpijskich, Klubowe Mistrzostwa Juniorów Młodszych. W zawodach bierze udział osiemdziesią…t łuczniczek i łuczników z całej Polski

Wyniki rundy kwalifikacyjnej:
 

wyniki kwalifikacji

           
               

poz.

Nazwisko imię

r.u.

Klub/miejscowość

I odl.

II odl.

razem

/10/x

 

junior młodszy - łuki klasyczne

       

 

1

Gołą…bczak Patryk

96

Boruta Zgierz

327

308

635

 

2

Marzec Paweł

94

Talent Wrocław

313

316

629

/16/29

3

Heczko Damian

94

Łucznik Żywiec

311

318

629

/12/37

4

Grec Michał

94

Talent Wrocław

315

311

626

 

5

Bernat Oskar

94

Agros Zamość

313

310

623

 

6

Burchart Paweł

95

Talent Wrocław

306

316

622

 

7

Wydmański Mateusz

95

Agros Zamość

311

303

614

 

8

Pają…czek Jakub

95

Talent Wrocław

300

313

613

/22/14

9

Fatyga Mateusz

95

Karima Przą…sław

314

299

613

/15/22

10

Szułkowski Kacper

96

Unia Pielgrzymka

299

305

604

 

11

Skotarski Mateusz

94

BKS Bydgoszcz

294

307

601

 

12

Kalkowski Dawid

94

Mazowsze Teresin

304

291

595

 

13

Adamek Kamil

95

Łucznik Żywiec

293

301

594

 

14

Barzyc Adrian

96

Mazowsze Teresin

294

299

593

 

15

Strzałka Marek

96

Łucznik Żołędowo

301

286

587

 

16

Wytrykus Adam

95

Rokis Radzymin

301

284

585

 

17

Dukaczewski Adam

95

Marymont Warszawa

297

284

581

 

18

Marczak-Maciak Piotr

95

UKS Pią…tka Zgierz

295

285

580

 

19

Pietrusiński Ludwik

96

Marymont Warszawa

297

275

572

/10/25

20

Przybysz Patryk

95

UKS Pią…tka Zgierz

281

291

572

/10/15

21

Anikiej Paweł

95

Puszcza Supraśl

293

278

571

 

22

Jurzak Adam

95

Unia Pielgrzymka

283

281

564

/13/14

23

Barda Artur

95

Mewa Kołobrzeg

295

269

564

/6/23

24

Wyczechowski Dymitr

95

Łucznik Żywiec

284

278

562

/11/17

25

Romanik Jan

95

Łucznik Żołędowo

292

270

562

/8/21

26

Hodyl Patryk

94

Unia Pielgrzymka

304

255

559

 

27

Swędrak Radosław

96

UKS Pią…tka Zgierz

277

277

554

 

28

Majdak Dariusz

94

Łucznik Żywiec

279

274

553

 

29

Wojciechowski Wiktor

96

Zryw Dobrcz

275

276

551

 

30

Korzystko Jacek

95

Unia Pielgrzymka

276

273

549

 

31

Turek Mateusz

96

Czarna Strzała Bytom

279

268

547

 

32

Grzesiak Marcin

96

Boruta Zgierz

271

274

545

 

33

Seller Andrzej

96

Rokis Radzymin

285

253

538

 

34

Ostrowski Beniamin

95

Mazowsze Teresin

280

256

536

 

35

Banaszak Jakub

96

BKS Bydgoszcz

253

262

515

 

36

Potakowski Mateusz

96

Boruta Zgierz

252

253

505

 

37

Brą…żkiewicz Kamil

95

Zryw Dobrcz

265

239

504

 

38

Paczuski Paweł

95

Rokis Radzymin

256

224

480

/3/9

39

Doberski Dominik

96

Łucznik Żołędowo

243

237

480

/2/11

40

Lipień Jan

95

Mewa Kołobrzeg

235

244

479

 

41

Napieralski Tomasz

94

Surma Poznań

242

236

478

 

42

Zaremba Bartosz

95

Mewa Kołobrzeg

237

234

471

 

43

Migocki Cezary

95

Zryw Dobrcz

228

239

467

 

44

Czapczyk Marcin

96

Surma Poznań

234

229

463

 

45

Afelt Kacper

95

BKS Bydgoszcz

241

214

455

 

46

Tobolewski Łukasz

96

Zryw Dobrcz

192

240

432

/8/4

47

Jeliński Jacek

96

Surma Poznań

237

195

432

/3/5

48

Klata Dawid

95

Mazowsze Teresin

220

203

423

 

49

Graczyk Jacek

95

Łucznik Żołędowo

229

173

402

 

50

Tikwiński Patryk

96

Zryw Dobrcz

200

195

395

 

51

Michorowski Jacek

95

Agros Zamość

204

144

348

 

 

juniorka młodsza - łuki klasyczne

         

 

1

Kłoda Katarzyna

94

Agros Zamość

307

303

610

 

2

Lachawiec Patrycja

95

Agros Zamość

295

281

576

 

3

Śliwiana Oliwia

94

Mewa Kołobrzeg

288

268

556

 

4

Zajkowska Angelika

95

Puszcza Supraśl

278

261

539

 

5

Juszczuk Natalia

94

Mazowsze Teresin

274

262

536

 

6

Milaszkiewicz Kinga

96

Mewa Kołobrzeg

265

264

529

 

7

Trzebińska Adrianna

95

Talent Wrocław

281

246

527

 

8

Chrostowska Maria

96

Marymont Warszawa

261

254

515

 

9

Klochowicz Magdalena

95

ŁKS Radom

240

253

493

 

10

Hejne Natalia

96

Sokół Brzoza

251

240

491

 

11

Olesińska Patrycja

94

LUKS Czerniawka

256

226

482

 

12

Ślesińska Patrycja

95

Sokół Brzoza

252

228

480

 

13

Brańska Izabela

94

Boruta Zgierz

254

217

471

 

14

Drozd Adriana

94

Boruta Zgierz

232

232

464

 

15

Szal Dominika

96

Sokół Brzoza

237

210

447

 

16

Pieprzyca Anna

94

Czarna Strzała Bytom

261

184

445

 

17

Sułowska Antonina

94

Marymont Warszawa

238

205

443

 

18

Jakimiec Edyta

95

Karima Przą…sław

221

220

441

 

19

Cięgotura Roksana

95

Sokół Brzoza

215

222

437

 

20

Zamirska Martyna

94

Boruta Zgierz

210

222

432

 

21

Mikołajczak Barbara

95

Mewa Kołobrzeg

213

213

426

 

22

Małkowska Magdalena

96

Sokół Brzoza

221

186

407

 

23

Rogiewicz Monika

94

BKS Bydgoszcz

185

177

362

 

24

Urbańska Dominika

96

Sokół Brzoza

153

190

343

 

25

Ładzińska Anna

96

Sokół Brzoza

113

155

268

 

 

juniorzy - łuki bloczkowe

         

/0/0

 

juniorka młodsza - łuki bloczkowe

         

/0/0

1

Karoń Aleksandra

94

Karima Przą…sław

208

245

453

 

 

junior młodszy - łuki bloczkowe

 

 

     

 

1

Hubeny Jakub

94

Mazowsze Teresin

308

292

600

 



Wyniki  kwalifikacji mixtów

       
           

poz.

Klub, miejscowość

razem

 

zawodnik,zawodniczka

wyn

1

Agros Zamość

1233

1

Bernat Oskar

623

     

2

Kłoda Katarzyna

610

   

 

 

 

 

2

Agros Zamość

1190

1

Wydmański Mateusz

614

     

2

Lachawiec Patrycja

576

   

 

 

 

 

3

Talent Wrocław

1156

1

Marzec Paweł

629

     

2

Trzebińska Adrianna

527

   

 

 

 

 

4

Mazowsze Teresin

1131

1

Kalkowski Dawid

595

     

2

Juszczuk Natalia

536

   

 

 

 

 

5

Mewa Kołobrzeg

1120

1

Barda Artur

564

     

2

Śliwiana Oliwia

556

   

 

 

 

 

6

Puszcza Supraśl

1110

1

Anikiej Paweł

571

     

2

Zajkowska Angelika

539

   

 

 

 

 

7

Marymont Warszawa

1087

1

Pietrusiński Ludwik

572

     

2

Chrostowska Maria

515

   

 

 

 

 

8

Boruta Zgierz

1067

1

Gołą…bczak Patryk

635

     

2

Zamirska Martyna

432

   

 

 

 

 

9

Karima Przą…sław

1054

1

Fatyga Mateusz

613

     

2

Jakimiec Edyta

441

   

 

 

 

 

10

Marymont Warszawa

1024

1

Dukaczewski Adam

581

     

2

Sułowska Antonina

443

   

 

 

 

 

11

Boruta Zgierz

1016

1

Grzesiak Marcin

545

     

2

Brańska Izabela

471

   

 

 

 

 

12

Mewa Kołobrzeg

1008

1

Milaszkiewicz Kinga

529

     

2

Lipień Jan

479

   

 

 

 

 

13

Czarna Strzała Bytom

992

1

Turek Mateusz

547

     

2

Pieprzyca Anna

445

   

 

 

 

 

14

Boruta Zgierz

969

1

Potakowski Mateusz

505

     

2

Drozd Adriana

464

   

 

 

 

 

15

BKS Bydgoszcz

963

1

Skotarski Mateusz

601

     

2

Rogiewicz Monika

362

   

 

 

 

 

16

Mewa Kołobrzeg

897

1

Zaremba Bartosz

471

     

2

Mikołajczak Barbara

426

   

 

 

 

 



 

kwalifikacje zespołów

       
           

 

 juniorzy młodsi

 

 

 

 

1

Talent Wrocław

1877

1

Marzec Paweł

629

     

2

Grec Michał

626

     

3

Burchart Paweł

622

 

 

 

4

Pają…czek Jakub

613

2

Łucznik Żywiec

1785

1

Heczko Damian

629

     

2

Adamek Kamil

594

     

3

Wyczechowski Dymitr

562

 

 

 

4

Majdak Dariusz

553

3

Unia Pielgrzymka

1727

1

Szułkowski Kacper

604

     

2

Jurzak Adam

564

     

3

Hodyl Patryk

559

 

 

 

4

Korzystko Jacek

549

4

Mazowsze Teresin

1724

1

Kalkowski Dawid

595

     

2

Barzyc Adrian

593

     

3

Ostrowski Beniamin

536

 

 

 

4

Klata Dawid

423

5

UKS Pią…tka Zgierz

1706

1

Marczak-Maciak Piotr

580

     

2

Przybysz Patryk

572

     

3

Swędrak Radosław

554

 

 

 

4

 

 

6

Boruta Zgierz

1685

1

Gołą…bczak Patryk

635

     

2

Grzesiak Marcin

545

     

3

Potakowski Mateusz

505

 

 

 

4

 

 

7

Łucznik Żołędowo

1629

1

Strzałka Marek

587

     

2

Romanik Jan

562

     

3

Doberski Dominik

480

 

 

 

4

Graczyk Jacek

402

8

Rokis Radzymin

1603

1

Wytrykus Adam

585

     

2

Seller Andrzej

538

     

3

Paczuski Paweł

480

 

 

 

4

 

 

9

Agros Zamość I

1585

1

Bernat Oskar

623

     

2

Wydmański Mateusz

614

     

3

Michorowski Jacek

348

 

 

 

4

 

 

10

BKS Bydgoszcz I

1571

1

Skotarski Mateusz

601

     

2

Banaszak Jakub

515

     

3

Afelt Kacper

455

 

 

 

4

 

 

11

Zryw Dobrcz I

1522

1

Wojciechowski Wiktor

551

     

2

Brą…żkiewicz Kamil

504

     

3

Migocki Cezary

467

 

 

 

4

Tobolewski Łukasz

432

12

Mewa Kołobrzeg

1514

1

Barda Artur

564

     

2

Lipień Jan

479

     

3

Zaremba Bartosz

471

 

 

 

4

 

 

13

Surma Poznań

1373

1

Napieralski Tomasz

478

     

2

Czapczyk Marcin

463

     

3

Jeliński Jacek

432

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 juniorki młodsze

 

 

 

 

1

Mewa Kołobrzeg

1511

1

Śliwiana Oliwia

556

     

2

Milaszkiewicz Kinga

529

     

3

Mikołajczak Barbara

426

 

 

 

4

 

 

2

Sokół Brzoza I

1418

1

Hejne Natalia

491

     

2

Ślesińska Patrycja

480

     

3

Szal Dominika

447

 

 

 

4

Cięgotura Roksana

437

3

Boruta Zgierz

1367

1

Brańska Izabela

471

     

2

Drozd Adriana

464

     

3

Zamirska Martyna

432

 

 

 

4

 

 

4

Sokół Brzoza II

1018

1

Małkowska Magdalena

407

     

2

Urbańska Dominika

343

     

3

Ładzińska Anna

268

 

 

 

4

 

 


Galeria:

1 3 4 5

Mistrzostwa Świata Seniorów
Zagraniczne:  Hertogenbosch (NL)
Termin:   10-16.06
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,
Puchar Beskidów
Krajowe:  Żywiec (PL)
Termin:   15-16.06
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi, Dzieci, Młodzicy,
III Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych
Krajowe:  Zamość (PL)
Termin:   22.06
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Jun. Młodsi,
XXXVI Memoriał Ireny Szydłowskiej
Krajowe:  Warszawa (PL)
Termin:   22-23.06
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,
Igrzyska Europejskie
Zagraniczne:  Mińsk (BY)
Termin:   23-29.06
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,