PL
EN

Strona główna

Halowe Mistrzostwa Europy - runda eliminacyjna

[ 24-03-2011, 0:21 ]
Halowe Mistrzostwa Europy - runda eliminacyjnaMałgorzata Ćwienczek wśród seniorek i Aleksandra Wojnicka wśród juniorek po strzelaniach barażowych wywalczyły ćwierćfinały HME - jednak obie uległy w walce o półfinał swoim rywalkom i zajęły miejsca odpowiednio 6 i 8.

O 9.40 rano Natalia Lesniak (Łucznik Żywiec) walczyła o ćwierćfinał z FOLKARD Naomi (Wielka Brytania), wcześniej pokonała DIASAMIDZE Asmat (Gruzja) 6 -2 w setach. Małgorzata Ćwienczek (Czarna Strzała Bytom)  strzelała z BEZAULT Celine z Francji. Paula Wyczechowska (Łucznik Żywiec) musiała uznać wyższość MIRCA Alexandra z Mołdawii, której uległa po zaciętej walce 3 - 7.

Po zakwalifikowaniu się w kwalifikacjach do rundy eliminacyjnej, juniorzy indywidualnie niestety przegrali swoje pojedynki już w 1/16 finału. Najbliżej wygrania była Maciej Fałdziński (Stella Kielce), który uległ po barażu 9 -10. Również w barażu przegrała pojedynek z DASHIDORZHIEVA Tuyana (Rosja) Emilia Jędra (ŁKS Radom), Joanna Kamińska nie dała rady OSWALD Lisa (Grecja) i uległa w 1/16 finału 3 - 7.

Jedyną… naszą… juniorską… reprezentantką… w walce o ćwierćfinał była pią…ta po rundzie kwalifikacyjnej Aleksandra Wojnicka (Chrobry Głuchołazy), która spotkała się z CHORTI Ariadni (Grecja) o godzinie 9.40 i wygrała strzałą… barażową… w "9".

KLIKNIJ Tu aby zobaczyć wyniki

KLIKNIJ Tu aby zobaczyć wyniki rundy kwalifikacyjnej po południu na metryczkach

KLIKNIJ Tu aby zobaczyć wyniki pierwszego pojedynku Piotra Pią…tka

Ogólnopolskie Halowe Zawody Kontrolne –Prudnik 17-18.11.2018
Krajowe:  Prudnik (PL)
Termin:   17-18.11
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,