PL
EN

Strona główna

 « < 6 7 8 9 > »

 [ 11-04-2019, 22:27 ]
   [ Organizacja szkolenia BP w 2019 ]   

Lista uczestników zgrupowania kadry narodowej - Szczyrk 22-27.04.2019

Leśniak Natalia Rząsa Joanna Trener Antonov Serhiy...   [ więcej ]
 [ 11-04-2019, 22:26 ]
   [ Organizacja szkolenia ON w 2019 ]   

Akcje szkoleniowe maj 2019

Lista uczestników konsultacji  szkoleniowej kadry narodowej ON 10-12.05.2019 Legnica 1. Bartuzi Dorota 2. Dudka Adam 3. Łabuda Marcin  4. Kornatowski Krzysztof Trener:  Marek Olszewski Lista uczestników konsultacji  szkoleniowej kadry narodowej ON 17-19.05.2019 Kraków 1. Olszewska Milena 2. Chmielewski Marcin 3. Daleszyński Paweł 4. Sawicki Piotr  Trener: Ryszard Pacura Lista uczestników zgrupowania  szkoleniowego kadry narodowej ON 19-28.05....   [ więcej ]
 [ 1-04-2019, 10:19 ]
   [ Organizacja szkolenia BP w 2019 ]   

Lista Zawodników powołanych na Zawody Pucharu Europy Bukareszt 7-13.04.2019

Góral Małgorzata Leśniak Natalia Sierakowski Kacper Rząsa Joanna ...   [ więcej ]
 [ 1-04-2019, 10:18 ]
   [ Organizacja szkolenia FRKF w 2019 ]   

Lista Zawodników powołanych na Zawody Pucharu Europy Bukareszt 7-13.04.2019

Banaszak Jakub Basiuras Michał Farasiewicz Karolina Kasprowski Oskar Ogrodowczyk Mateusz Śmiałkowska Magdalena Szafran Marek Zyzańska Sylwia ...   [ więcej ]
 [ 27-03-2019, 07:12 ]
   [ Organizacja szkolenia FRKF w 2019 ]   

Lista Zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Żywcu 4-7.04.2019

Banaszak Jakub Basiuras Michał Farasiewicz Karolina Kasprowski Oskar Ogrodowczyk Mateusz Śmiałkowska Magdalena Szafran Marek Zyzańska Sylwia ...   [ więcej ]
 [ 27-03-2019, 07:12 ]
   [ Organizacja szkol. nieolimp. w 2019 ]   

Lista Zawodników powołanych na Zawody Pucharu Europy Bukareszt 7-13.04.2019

Przybylski Łukasz Gomoliszek Michał Szeląg Filip ...   [ więcej ]
 [ 26-03-2019, 12:14 ]
   [ Organizacja szkolenia ON w 2019 ]   

Skład Reprezentacji PZŁucz ON na I Rundę Pucharu Europy 28.04-05.05 Olbia Sardynia

1. Bartuzi Dorota 2. Olszewska Milena 3. Dudka Adam 4. Kapusta Ireneusz 5. Kornatowski Krzysztof 6. Piotrowski Wojciech 7. Sawicki Piotr  Trenerzy:  Ryszard Pacura  Olejnik Ryszard...   [ więcej ]
 [ 20-03-2019, 11:42 ]
   [ Organizacja szkolenia ON w 2019 ]   

Lista uczestników konsultacji szkoleniowej kadry narodowej ON 12-14.04.2019 Prudnik

1. Bartuzi Dorota 2. Dudka Adam 3. Olszewska Milena 4. Kapusta Ireneusz 5. Chmielewski Marcin 6. Łabuda Marcin  7. Kornatowski Krzysztof 8. Piotrowski Wojciech 9. Sawicki Piotr  10.  Zapała Mirosław Trenerzy:  Ryszard Pacura  Olejnik Ryszard...   [ więcej ]
 [ 20-03-2019, 11:42 ]
   [ Organizacja szkolenia FRKF w 2019 ]   

Lista Zawodników powołanych na zgrupowanie KNJiJM w Szczyrku 1-7.04.2019

Zawodnicy 1 Ceklarz Paweł   2 Ferens Anna   3 Jurasz Karolina   4 Kaczmarek Natalia   5 Kocaj Marlena   6 Łazowski Filip   7 Oberda Julia   8 Pintak Paulina   9 Rytlewski Michał   10 Szymański Jakub   11 Wojtala Adam   12 Zając Sylwia             Trenerzy   Jacek Trojnar     Leszek Stempel ...   [ więcej ]
 [ 14-03-2019, 08:07 ]
   [ Zgromadzenia Delegatów PZŁucz ]   

Kurs Sędziowski - Kielce 13-14.04.2019 r.

Świętokrzyski Okręgowy Związek Łuczniczy informuje iż w dniach 13-14.04.2019 r. na obiektach KS Stella Kielce zlokalizowanych w Kielcach przy ul. Krakowskiej 374 organizuje kurs sędziowski umożliwiający zdobycie uprawnień sędziego klasy trzeciej. Sędzią klasy trzeciej może być osoba która ukończyła 18 lat i ukończy kurs sędziowski oraz zda z wynikiem pozytywnym egzamin na koniec kursu. Odpłatność za kurs zakończony egzaminem wynosi 50,00 zł..  Zakwaterowan...   [ więcej ]
 [ 13-03-2019, 08:34 ]
   [ Kolegium Sędziów PZŁucz ]   

Deklaracje Sędziowskie zawodów w 2019 r.

Prosimy zainteresowanych sędziów o wypełnienie załącznika (plik excel), dotyczącego obsady sędziowskiej na zawodach w sezonie 2019 w i odesłanie na adres archery@archery.pl w nieprzekraczalnym terminie do 24.03.2019 r....   [ więcej ]

 « < 6 7 8 9 > »