PL
EN

STRONA GŁÓWNA

 1 2 3 > »

 [ 15-02-2020, 12:06 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   



ZAPROSZENIE PREZESA POLSKIEGO ZWIĄZKU ŁUCZNICZEGO

 

Prezes Polskiego Związku Łuczniczego Zygmunt Pluta serdecznie zaprasza Prezesów Okręgowych Związków Łuczniczych i Prezesów 20-tu najlepszych klubów łuczniczych na spotkanie Prezesa i członków Zarządu Polskiego Związku Łuczniczego. Spotkanie odbędzie się na przełomie maja i czerwca bieżącego roku. 

O dokładnym terminie i miejscu spotkania oraz zaproponowanym programie poinformowani zostaną Państwo do końca marca br. 

 

Uprzejmie proszę o przygotowanie uwag i wniosków związanych z przyszłością polskiego łucznictwa.

 

                                                                                      Prezes PZŁucz. Zygmunt Pluta

 [ 10-02-2020, 13:31 ]
   [ Organizacja szkolenia ON w 2020 ]   

Skład reprezentacji KN ON na zawody międzynarodowe Para Archery World Ranking Tournament 16-22.02 Dubai 2020 oraz zgrupowanie szkoleniowe 23-28.02.2020 Dubai

1. Ciszek Łukasz 2. Dudka Adam 3. Kapusta Ireneusz 4. Olszewska Milena 5. Sawicki Piotr  Trenerzy: Olejnik Ryszard Olszewski Marek...   [ więcej ]
 [ 1-02-2020, 08:37 ]
   [ REGULAMINY ]   

INFORMACJA SZKOLENIOWA

  W dniach 8-9.11.2019r. odbyła się w Krakowie kursokonferencja szkoleniowa trenerów Polskiego Związku Łuczniczego. Na kursokonferencję zostali zaproszeni trenerzy najlepszych klubów sportowych oraz trenerzy kadry wojewódzkich wg poniższego zestawienia. Lp. Nazwisko i Imię funkcja uczestnictwo 1 Bukański Ryszard trener klubowy NIE 2 Chmielewska Beata trener woj. NIE 3 ...   [ więcej ]
 [ 31-01-2020, 17:27 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   

KURSOKONFERENCJA SĘDZIÓW PZŁucz.

KURSOKONFERENCJA SĘDZIÓW PZŁucz.   Polski  Związek Łuczniczy  informuje, że  w dniach 15 - 16.02.2020 r. organizuje  kursokonferencję  sędziowską w Zgierzu na obiekcie KS Boruta Zgierz. Zwracamy się  z prośbą  do  Okręgowych Związków Łuczniczych  o wytypowanie po dwóch  sędziów  posiadających aktualne licencje PZŁucz., którzy będą reprezentować Wasz Okręg. PZŁucz. pokrywa koszt  zakwaterowania i  wyżywienia uczestników, natomiast dojazd we własnym zakr...   [ więcej ]
 [ 30-01-2020, 11:39 ]
   [ Komunikaty organizacyjne zawodów ]   

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY Halowego Pucharu Polski w Łucznictwie-Prudnik 09.02.2020

 [ 29-01-2020, 11:12 ]
   [ Organizacja szkolenia BP w 2020 ]   

Lista zawodników powołanych na zgrupowaniu KNS w Zakopanem 10-15.02.2020

Zyzańska Sylwia Leśniak Natalia Myszor Wioleta Śmiałkowska Magdalena Tobolewska Anna Sierakowski Kacper Basiuras Michał Gołąbczak Patryk Napłoszek Kamila Szafran Marek ...   [ więcej ]
 [ 28-01-2020, 12:45 ]
   [ REGULAMINY ]   

REGULAMIN WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO MŁODZIEŻY UZDOLNIONEJ SSM 2020

 [ 24-01-2020, 07:28 ]
   [ Druki - formularze - opłaty ]   

Formularze wniosków licencyjnych na rok 2020

Aktualne druki - wnioski do przedłużenia, wydania licencji na rok 2020 w Polskim Związku Łuczniczym. Polski Związek Łuczniczy informuje, iż wszystkie licencje przyznane i oraz licencje, któych ważność przedłużono w 2019 roku pozostają ważne do 31 marca 2020 roku....   [ więcej ]
 [ 24-01-2020, 02:18 ]
   [ Organizacja szkolenia ON w 2020 ]   

Lista uczestników zgrupowania szkoleniowego 24.01-02.02.2020 Kraków

1. Milena Olszewska 2. Ksenia Markitantova 3. Ireneusz Kapusta 4. Piotr Sawicki 5. Marcin Chmielewski  6.Łukasz  Ciszek  Trenerzy: Ryszard PacuraRyszard Olejnik ...   [ więcej ]
 [ 23-01-2020, 11:46 ]
   [ Wyniki zawodów 2019 ]   


Wyniki współzawodnictwa sportowego województw za rok 2019

w kategoriach: młodzik, junior młodszy, junior, młodzieżowiec


M.

Województwo 

młodzik 

jun. młodszy 

junior 

młodzieżowiec 

Razem 

1

ŚL 

67,18

35,75

75

220

397,93

2

MAZ 

67,32

58,25

73

109

307,57

3

ŁDZ 

41,5

24

29

153

247,5

4

DŚL 

65,44

25,5

42

44

176,94

5

MŁP 

40,17

59,5

35

28

162,67

6

KPM 

22,33

10

6

118

156,33

7

PKR 

38,26

43

44

17

142,26

8

WLP 

11

1

33

59

104

9

OPO 

8

24

5

62

99

10

POM 

18,84

29,5

 

26

74,34

11

ŚWI

24

5

18

10

56,50

12

LUB

7,99

10

28

10

55,99

13

ZPM

27,50

 

12

 

39,50

14

PDL

3

1

 

 

4,00

15

LBU

1

 

 

 

1,00

 

razem

443,03

326,5

400

856

2025,53

 

 [ 23-01-2020, 11:39 ]
   [ Wyniki zawodów 2019 ]   


Wyniki współzawodnictwa sportowego klubów za rok 2019

w kategoriach: młodzik, junior młodszy, junior, młodzieżowiec

 

Miejsce

Nazwa klubu

Woj. 

młodzik 

jun. mł. 

junior 

młodzieżowiec

Razem 

1

LKS Łucznik Żywiec 

ŚL 

38,84

27,75

66

155

287,59

2

KS Społem Łódź 

ŁDZ 

22,5

9

29

123

183,5

3

St.Łuczniczy Marymont Warszawa 

MAZ 

5

39,75

63

69

176,75

4

ULKS Zryw Dobrcz 

KPM 

10,33

3,83

 

85

99,16

5

AZS OŚ. Poznań 

WLP 

5

1

33

59

98

6

UKS Talent Wrocław 

DŚL 

21,34

14,5

24

28

87,84

7

MLKS Czarna Strzała Bytom 

ŚL 

5,34

7,75

9

65

87,09

8

KS Obuwnik Prudnik 

OPO 

3

17,16

4

62

86,16

9

KS Płaszowianka Kraków 

MŁP 

4

10,5

25

28

67,5

10

MRKS Gdańsk 

POM 

16,84

19,25

 

26

62,09

11

LKS Mazowsze Teresin 

MAZ 

9,5

12,5

10

30

62

12

UKS Sport-Tramp Jarosław 

PKR 

14,42

19,08

28

 

61,5

13

KS Agros Zamość 

LUB 

7,99

10

28

10

55,99

14

KS Stella Kielce 

ŚWI 

13

5

18

10

46

15

GLKS Unia Pielgrzymka 

DŚL 

3

4,75

18

16

41,75

16

KSŁ Mewa Kołobrzeg 

ZPM 

27,5

 

12

 

39,5

17

BKS Bydgoszcz 

KPM 

 

5,58

6

25

36,58

18

UKS Piątka Zgierz 

ŁDZ 

7

9,5

 

18

34,5

19

SNiS Błękit Gruszowiec 

MŁP 

 

31,92

 

 

31,92

20

KS Boruta Zgierz 

ŁDZ 

11

5,5

 

12

28,5

21

CWKS Resovia Rzeszów 

PKR 

 

1,33

10

17

28,33

22

KS Drukarz Warszawa 

MAZ 

12,67

5

 

10

27,67

23

MLKS Dąbrowia Dąbrowa Tarn. 

MŁP 

16,67

5,75

 

 

22,42

24

WKS Orkan Żoliborz 

MAZ 

21,83

 

 

 

21,83

25

UKS Grot Ruda Śląska 

ŚL 

20

 

 

 

20

26

MUKS Podkarpacie Jedlicze 

PKR 

 

16,25

 

 

16,25

27

UKS Victoria Ścinawka Śr. 

DŚL 

15,59

0

 

 

15,59

28

MGOKiS Dobczyce 

MŁP 

5

 

10

 

15

29

ULKS Sokole Oko Zawadka 

MŁP 

10,5

3,58

 

 

14,08

30

LZS Jar Kielnarowa 

PKR 

12,84

 

 

 

12,84

30

KŁ Chrobry Głuchołazy 

OPO 

5

6,84

1

 

12,84

32

ULKS Tarcza Kolbudy 

POM 

2

10,25

 

 

12,25

33

LZS SKS Raszówka 

DŚL 

7,34

4,75

 

 

12,09

34

ULKS Włoszczowice 

ŚWI 

10,5

 

 

 

10,5

35

KS Hubertus Zalesie Górne 

MAZ 

9

1

 

 

10

36

LKS Łucznik Żołędowo 

KPM 

1

0,59

 

8

9,59

37

KŁ Łuczniczka Bydgoszcz 

KPM 

9

 

 

 

9

38

UKS 95 Wrocław 

DŚL 

8,5

 

 

 

8,5

39

ŁKS Sagit Humniska 

PKR 

1

0,34

6

 

7,34

40

SKS Piast 25 Rzeszów 

PKR 

 

6

 

 

6

41

PTG Sokół Radom 

MAZ 

5,32

 

0

 

5,32

42

UKS Jedynka Kórnik 

WLP 

5

 

 

 

5

43

ŁTS Zamek Suski Sucha Beskidz. 

MŁP 

1

3,75

 

 

4,75

44

SŁ Granit Strzelin 

DŚL 

4,67

 

 

 

4,67

45

OSŁ Strzelec Legnica 

DŚL 

3

1,25

 

 

4,25

46

UKS Świstrzały Białystok 

PDL 

3

1

 

 

4

46

UKS Sajdak Głogów Małopolski 

PKR 

4

 

 

 

4

48

UKS Ósemka Kraków 

MŁP 

3

 

 

 

3

48

KS Ożarowianka Ożarów Maz. 

MAZ 

3

 

 

 

3

50

ULKS Grot Zabierzów 

MŁP 

 

2,75

 

 

2,75

51

UKS Ameoli Świebodzice 

DŚL 

2

 

 

 

2

51

LKS Makovia Makowisko 

PKR 

2

 

 

 

2

51

UKS Sokół Brzoza 

KPM 

2

 

 

 

2

54

UKS Diana Wolbrom 

MŁP 

 

1,25

 

 

1,25

55

UKS Resovia Łucznictwo 

PKR 

1

 

 

 

1

55

ŁKS Radom 

MAZ 

1

 

 

 

1

55

KS Silesia Miechowice 

ŚL 

1

 

 

 

1

55

LKS Tempo Stolarzowice

ŚL 

1

 

 

 

1

55

UKS Jedynka Rzeszów 

PKR 

1

 

 

 

1

55

LKS Orlęta Gorzów Wlkp. 

LBU 

1

 

 

 

1

55

KS Leśnik Poznań 

WLP 

1

 

 

 

1

55

LUKS Czerniawka Łagiewniki N. 

ŁDZ 

1

 

 

 

1

55

KS Tempo Stolarzowice 

ŚL 

1

 

 

 

1

55

MUKS Okrążek Zarzecze 

PKR 

1

 

 

 

1

55

UKS Szesnastka Rzeszów 

PKR 

1

 

 

 

1

66

KS Piast Nowa Ruda 

DŚL 

 

0,25

 

 

0,25

66

UKS 10 Jaworze 

ŚL 

 

0,25

 

 

0,25

 

 

Razem: 

443,03

326,5

400

856

2025,53

 [ 23-01-2020, 10:54 ]
   [ Druki - formularze - opłaty ]   

Opłaty PZŁucz na rok 2020

Zarzą Polskieg Związku Łuczniczego informuje, że zgodnie z Uchwałą nr 14/12/2019 z dnia 13 grudnia 2019 roku opłaty w Polskim Związku Łuczniczym w 2020 roku obowiązują wg. tabeli opłat PZŁucz na rok 2020....   [ więcej ]
 [ 20-01-2020, 18:27 ]
   [ Komunikaty organizacyjne zawodów ]   

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY XXXVIII HALOWYCH MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW W ŁUCZNICTWIE ŚWIEBODZICE 22-23.02.2020r.

 [ 19-01-2020, 17:46 ]
   [ Kadra Narodowa ]   

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Zakopanem w dniach 27.01 - 1.02.2020

Zyzańska Sylwia Leśniak Natalia Myszor Wioleta Śmiałkowska Magdalena Tobolewska Anna Sierakowski Kacper Basiuras Michał Gołąbczak Patryk Trener: Kowalczyk Zbigniew...   [ więcej ]
 [ 19-01-2020, 17:44 ]
   [ Organizacja szkolenia FRKF w 2020 ]   

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KNJ w Zakopanem 2-7.02.2020

Bargiel Joanna Kępa Karol Kulik Dawid Kupczak Konrad Michalska Natalia Płaza Klaudia Trzópek Marek Wesołowska Łucja Trener Jacek Trojnar...   [ więcej ]
 [ 19-01-2020, 17:43 ]
   [ Organizacja szkolenia BP w 2020 ]   

Lizta zawodników obecnych na zgrupowaniu KNS w Zakopanem 27.01 - 1.02.2020

Zyzańska Sylwia Leśniak Natalia Myszor Wioleta Banaszak Jakub Trener: Kowalczyk Zbigniew...   [ więcej ]

 1 2 3 > »
Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów
Krajowe:  Świebodzice (PL)
Termin:   22-23.02
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,

Halowe Zawody Kadry Narodowej 70m
Krajowe:  Prudnik (PL)
Termin:   07-08.03
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,
Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Mlodzieżowców
Krajowe:  Zgierz (PL)
Termin:   14-15.03
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Juniorzy, Młodzieżowcy,