PL
EN

Komunikaty z ostatniej chwili

 « < 10 11 12 13 > »

Otwarcie Akademickich Mistrzostw Świata - Ułan Bator 2016

[ 3-06-2016, 02:55 ]
Wyniki zwodów znajduą się TUTAJ - KLIKNIJ -...   [ więcej ]
Otwarcie Akademickich Mistrzostw Świata - Ułan Bator 2016

Uroczystości pogrzebowe

[ 2-06-2016, 17:20 ]
Dziś w godzinach południowych odbyło się ostatnie pożegnanie świętej pamięci prezesa Zdzisława Kozłowskiego. W uroczystościach pogrzebowych uczestniczyła rodzina, przyjaciele, przedstawiciele środowiska łuczniczego, Biura, członkowie Zarządu, prezesi Polskiego Związku Łuczniczego oraz przedstawiciele organizacji sportowych..."Dla mnie Zdzisław był wzorem tytanicznej pracy. Niezwykle cichy człowiek i cichuteńko odszedł.Podlaski OZŁucz. stracił także swego P...   [ więcej ]
Uroczystości pogrzebowe

Pogrzeb Świętej Pamięci Prezesa Zdzisława Kozłowskiego

[ 31-05-2016, 11:12 ]
Uroczystości pogrzebowe Śp. Pana Prezesa Polskiego Związku Łuczniczego Zdzisława Kozłowskiego odbędą się w czwartek 2 czerwca 2016r. w Kaplicy na Cmentarzu Miejskim w Białymstoku, ul. Władysława Wysockiego 63. godzina 12:00 wystawienie Urny – pożegnanie dla Rodziny oraz najbliższych godzina 13:00 Msza Św., a następnie złożenie Urny w Grobie Rodzinnym...   [ więcej ]

Ostatnie pożegnanie

[ 28-05-2016, 14:50 ]
Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że odszedł od nas Zdzisław Kozłowski – Prezes Polskiego Związku Łuczniczego, członek Zarządu Polskiego Komitetu Olimpijskiego, wieloletni i zasłużony działacz sportowy, sędzia klasy państwowej w łucznictwie olimpijskim od ponad pół wieku, członek Władz PZŁucz od 1976 roku. Zmarł niezwykły człowiek o wielkim sercu i otwartości dla ludzi, uroczystości pogrzebowe rozpoczną sie 2 czerwca w kaplicy cmentarza komunalnego...   [ więcej ]
Ostatnie pożegnanie

Nottingham po rundzie kwalifikacyjnej i pierwszych pojedynkach

[ 25-05-2016, 21:22 ]
26 maja od rana w 1/16 finału będzie rywalizowało 2 mężczyzn i 3 kobiety, pozostali odpadli z rywalizacji wcześniej. Drużynowo zajeliśmy miejsca w 1/8 finału. w godzinach popołudniowych odbędzie się rywalizacja mikstów od 1/8 finału z udziałem dwóch polskich par mieszanch.Wyniki Mistrzostw Europy - KLIKNIJ -...   [ więcej ]
Nottingham po rundzie kwalifikacyjnej i pierwszych pojedynkach

Mistrzostwa Europy - Nottingham - 23-29 maja 2016 roku

[ 22-05-2016, 12:57 ]
Od 23 maja rozpoczną się zmagania o mistrzostwo Europy w angielskim Nottingham z udziałem reprezentacji Polski w łucznictwie olimpijskim i bloczkowym.Witryna Mistrzostw - KLIKNIJ -Wyniki Mistrzostw Europy - KLIKNIJ -...   [ więcej ]
Mistrzostwa Europy - Nottingham - 23-29 maja 2016 roku

Przeniesienie na stałe do kategorii

[ 20-05-2016, 23:28 ]
Dział Szkolenia w/g regulaminu PZŁucz w Komunikacie nr 1/470/2016 str 41na wniosek KS przenosi na stałe do kategorii juniorek młodszych zawodniczki z rocznika 2001: - Julia Polak  -  KS"Stella" Kielce - Weronika Święcka - KS "Obuwnik" PrudnikPrzewodniczący Działu SzkoleniaKazimierz Kocik...   [ więcej ]

Piąty maja dniem juniorów młodszych na Węgrzech

[ 5-05-2016, 23:28 ]
Juniorzy młodsi pozazdrościli wczorajszego medalu juniorom i w rundzie eliminacyjnej o medale w finałach będą walczyć:Marlena Kocaj (Resovia Rzeszów) o złoty medal Pucharu Europy w Heviz,Kamila Napłoszek (Łuczniczy Marymont Warszawa) i Oskar Kasprowski (Łucznik Żywiec) o brązowy medal....   [ więcej ]
Piąty maja dniem juniorów młodszych na Węgrzech

Srebrny mikst w Heviz

[ 4-05-2016, 22:08 ]
Reprezenacja Polski juniorów w węgierskim Heviz ma pierwszy sukces. Srebrny medal Pucharu Europy juniorów wystrzelał mikst w składzie Karolina Farasiewicz (Obuwnik Prudnik) i Michał Basiuras (Społem Łódź) pod kierunkiem trenera kadry Zbigniewa Kowalczyka....   [ więcej ]
Srebrny mikst w Heviz

Puchar Europy Juniorów w Heviz na Węgrzech

[ 2-05-2016, 23:17 ]
Od wtorku 3 maja runda kwalifikacyjnaWyniki PE w Heviz - KLIKNIJ -...   [ więcej ]
Puchar Europy Juniorów w Heviz na Węgrzech

Uwaga - organizatorzy, sędziowe zawodów z kalendarza PZŁucz

[ 29-04-2016, 13:44 ]
W ślad za pismem Sekretarza Generalnego WA Pana Tom Dielen z dnia 23.04.2016 roku bardzo proszę wszystkich organizatorów i sędziów wszystkich zawodów z kalendarza zawodów Polskiego Związku Łuczniczego o dopilnowanie aby zawieszony przez WA brakiem akredytacji na zawody trener Jan Lach do 12.06.2016 roku nie przebywał w strefie sprzętu i strefie oczekiwania oraz innych strefach zawodów łuczniczych przeznaczonych jedynie dla trenerów a także kierowników ekip...   [ więcej ]

Uwaga - zmiana terminu rozgrywania Ekstraklasy w Kielcach

[ 27-04-2016, 22:57 ]
Dział Szkolenia PZŁucz ze względów szkoleniowych przygotowań do ME zmienił termin rozegrania Ekstraklasy łuczniczej kobiet i mężczyzn w Kielcach na niedzielę 8 maja. Przepraszamy zainteresowane Kluby....   [ więcej ]

Komunikat seminarium Field

[ 27-04-2016, 21:25 ]

Sylwia Zyzańska na brązowo w Sofii

[ 16-04-2016, 14:58 ]
Sylwia Zyzańska (LKS Łucznik Żywiec) wygrywając z ANAGOZ Yasemin Ecem z Turcji 6 - 2 wystrzelała brązowy medal Pucharu Europy w łucznictwie olimpijskim...   [ więcej ]
Sylwia Zyzańska na brązowo w Sofii

Katarzyna Szałańska w srebrze wróci z Sofii

[ 16-04-2016, 11:06 ]
Katarzyna Szałańska reprezentująca OSŁ Strzelec w Legnicy uległa w finale łuku nieolimpijskiego SONNICHSEN Sarah Holst z Danii 139 - 147...   [ więcej ]
Katarzyna Szałańska w srebrze wróci z Sofii

Dwa finały w Sofii

[ 14-04-2016, 21:51 ]
W finale Pucharu Europy w Sofii wystąpi Katarzyna Szałańska (w sobotę o godzinie 10.10 czasu polskiego) w łuku bloczkowym a w walce o brązowy medal w łuku olimpijskim będzie strzelać Sylwia Zyzańska (sobota , godzina 15.00 naszego czasu)....   [ więcej ]
Dwa finały w Sofii

Skład reprezentacji KS w łucznictwie na zawody do słoweńskiego Kamnika – 23-24.04.2016r.

[ 12-04-2016, 21:58 ]
Juniorzy: Starzycki Piotr 98 St. Łuczniczy Marymont Warszawa Ogrodowczyk  Mateusz 98 AZS Poznań Biela Dariusz 98 KS Płaszowianka Kraków Banaszak Jakub 97 BKS Bydgoszcz Czyż Tomasz 97 CWKS Resowia Rzeszów Pietrusiński Ludwik 96 St. Łuczniczy Marymont Warszawa  Juniorki: Farasiewicz Karolina 96 KS Obuwnik Prudnik Tobolewska Anna 98 UKS Zryw Dobrcz Maciejewska Marta 97 KS Stella Kielce Kowszyn Olimpia 97 KS Chrobry Głuchołazy Milas Lidia 98 ...   [ więcej ]

Program Klub - UWAGA

[ 12-04-2016, 13:26 ]
Szanowni Państwo,   nawiązując do ogłoszonego przez Ministra Sportu i Turystyki, konkursu dotyczącego programu „Klub” oraz w związku z licznymi pytaniami klubów dotyczących formy przesyłania wniosków do siedziby Ministerstwa Sportu i Turystyki, zwracam się z uprzejmą prośbą o przesłanie informacji zainteresowanym podmiotom o konieczności wysłania wniosków wraz załącznikami zarówno w wersji elektronicznej za pośrednictwem systemu Amodit oraz w wersji papi...   [ więcej ]

Puchar Gór Opawskich - runda kwalifikacyjna

[ 9-04-2016, 21:32 ]
  Seniorzy                 Poz. Nazwisko i Imię r.u. nr lic. Klub 70 m 70 m SUMA X/10 1 Helbin Kasper   1995 745 KS Obuwnik Prudnik 322 323 645 21 2 Szafran Marek   1997 653 KS Społem Łódź 325 320 645 18 3 Michalak Sławomir 1972 2713 KS Rokis Radzymin 319 312 631   4 Jurzak Adam   1995 205 GLKS Unia Pielgrzymka 323 305 628   5 Niedźwiedź Maciej 1997 1728 U...   [ więcej ]

 « < 10 11 12 13 > »
VII Memoriał Jana Konopczyńskiego
Krajowe:  Żołędowo (PL)
Termin:   22.09
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,