PL
EN

Komunikaty z ostatniej chwili

Zatwierdzony przez Zarząd PZŁucz kalendarz zawodów na 2017 rok

[ 8-01-2017, 16:33 ]



Lp. NAZWA Miejsce TERMIN
1 Halowe Zawody Kontrolne  KN Zarzecze 15.01
2 Halowe Zawody Kontrolne  KN Prudnik 04.02-05.02.
3 Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów Rzeszów/Kielnarowa 18.02-19.02
4 Halowe Mistrzostwa Polski Młodzieżowców i Juniorów Dąbrowa Tarnowska 25.02-26.02
5 Halowe Mistrzostwa Europy Vittel (Francja) 07-11.03
6 Halowe Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych Kielce 25-26.03
7 Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Zgierz 18.03-19.03
8 Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików Głuchołazy 25.03-26.03
9 Zawody Międzynarodowe Dageu (Korea) 5.04-8.04
10 Puchar Gór Opawskich Prudnik 8.04-9.04
11 Puchar Europy Juniorów Marathon (Grecja) 17.04-21.04
12 Zawody Międzynarodowe Dageu (Korea) 19.04-22.04
13 Puchar Polski Seniorów  Prudnik 22.04-23.04
14 Puchar Europy Seniorów Legnica 25.04-29.04
15 Puchar Polski Seniorów  Kielce  6.05-7.05
16 Puchar Polski Juniorów młodszych Zgierz 13.05-14.05
17 Puchar Świata Seniorów Shanghai (Chiny) 16.05-21.05
18 Puchar Polski Seniorów  Głuchołazy 27.05-28.05
19 I Runda Pucharu Europy ON Olbia (Włochy) 04-11.06
20 Puchar Świata Seniorów Antalya (Turcja) 6.06-11.06
21 Puchar Polski Seniorów  Bytom 17.06-18.06
22 Puchar Świata Salt Lake City (USA) 20.06-25.06
23 Puchar Polski Juniorów młodszych Kielce 24.06-25.06
24 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Żywiec 01.07-02.07
25 Puchar Europy Juniorów Poreć (Chorwacja) 10.07-14.07
26 II Runda Pucharu Europy ON Nove Mesto (Czechy) 15-23.07
27 Światowe Igrzyska Sportowe  Wrocław 20-30.07
28 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych / OOM Warszawa 27.07-30.07
29 Mistrzostwa Polski Juniorów Zamość 05.08-06.08
30 Puchar Świata Seniorów Berlin (Niemcy) 08.08-13.08
31 Puchar Polski Seniorów / XXX Ciupaga Żywiec 12.08-13.08
32 Uniwersjada Tajwan 20.08-24.08
33 Puchar Europy Seniorów Rumunia 22.08-26.08
34 Puchar Polski Juniorów młodszych Zamość 26.08-27.08
35 Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Zamość 02.09-03.09
36 Mistrzostwa Polski Seniorów Dobczyce 09.09-10.09
37 Mistrzostwa Świata ON Pekin (Chiny) 11-17.09
38 Mistrzostwa Polski Młodzików Kielce 16.09-17.09
39 Puchar Polski Seniorów Żołędowo 29.09-30.09
40 Mistrzostwa Świata Juniorów Rosario (Argentyna) 02.10-08.10
41 Mistrzostwa Polski Studentów Kraków 08.10
42 Mistrzostwa Świata Seniorów Meksyk 16.10-22.10
43 Halowe Zawody Kontrolne Zarzecze 18.11
44 Międzynarodowe Zawody Halowe „24h” Radzymin 02-03.12
45 Berlin OPEN Berlin (Niemcy) 08.12-10.12
46 Halowe Zawody Kontrolne Prudnik 16.12

„XXXV Memoriał Ireny Szydłowskiej”
Krajowe:  Warszawa (PL)
Termin:   23-24.06
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,