PL
EN

Komunikaty z ostatniej chwili

Otwarcie II rundy Pucharu Polski Juniorów Młodszych - Kołobrzeg 2011

[ 11-06-2011, 15:16 ]
Otwarcie II rundy Pucharu Polski Juniorów Młodszych - Kołobrzeg 2011



W dniach 11-12 czerwca na torach łuczniczych KS Mewa w Kołobrzegu odbywa się II runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych (do lat 17-nastu). Zawody te są… zarazem II kwalifikacją… do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Teresin 2011. Na zdjęciu z otwarcia medalistki i olimpijki ze swoimi córkami, które również strzelają… z łuku.

Wyniki rundy kwalifikacyjnej:

II Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych 11-12.06.2011r. Kołobrzeg

 

wyniki kwalifikacji

 

 

 

 

 

 

poz.

Nazwisko imię

r.u.

Klub/miejscowość

I

II

razem

/10/x

 

Juniorzy młodsi - łuki klasyczne

 

 

60m

60m

 

 

1

Soboń Hubert

94

KS Stella Kielce

319

328

647

 

2

Marzec Paweł

94

UKS Talent Wrocław

323

323

646

 

3

Grzymek Aleksander

95

UKS Dziesiatka Jaworze

323

315

638

 

4

Grec Michał

94

UKS Talent Wrocław

319

315

634

 

5

Kobiałka Jan

94

KS Płaszowianka Kraków

321

311

632

 

6

Szkuta Daniel

94

KS Stella Kielce

325

306

631

 

7

Skotarski Mateusz

94

BKS Bydgoszcz

313

313

626

 

8

Adamek Kamil

95

LZS Łucznik Żywiec

316

309

625

 

9

Pają…czek Jakub

95

UKS Talent Wrocław

303

319

622

 

10

Burchart Paweł

95

UKS Talent Wrocław

309

306

615

 

11

Wytrykus Adam

95

KS ROKiS Radzymin

303

310

613

 

12

Adamus Karol

94

KS Stella Kielce

305

306

611

 

13

Szyszko Wojciech

94

KS Społem Łódź

308

302

610

15

14

Suchoński Michał

94

RKS Marymont Warszawa

303

307

610

10

15

Dobrowolski Artur

95

KS Stella Kielce

308

300

608

15

16

Ostrowski Beniamin

95

LKS Mazowsze Teresin

306

302

608

13

17

PrzybyszPatryk

95

UKS Pią…tka Zgierz

295

311

606

 

18

Anikiej Paweł

95

UKS Puszcza Supraśl

307

297

604

 

19

Baniak Damian

95

KŁ Chrobry Głuchołazy

302

298

600

 

20

Bytof Michał

94

KŁ Chrobry Głuchołazy

304

294

598

 

21

Barda Artur

95

KSŁ Mewa Kołobrzeg

303

293

596

13

22

Marczak-Maciak Piotr

95

UKS Pią…tka Zgierz

299

297

596

12

23

Jurzak Adam

95

GLKS Unia Pielgrzymka

291

305

596

9

24

Wójcik Rafał

95

ULKS Włoszczowice

299

294

593

 

25

Dukaczewski Adam

95

RKS Marymont Warszawa

298

293

591

 

26

Bajko Aleksander

95

UKS Morświn Gdynia

296

294

590

15

27

Kornafel Robert

94

PTG Sokół Radom

287

303

590

10

28

Wosiek Dariusz

95

KS Stella Kielce

296

293

589

 

29

Lubera Wojciech

95

OSŁ Strzelec Legnica

299

289

588

 

30

Makowski Dominik

94

KS Obuwnik Prudnik

294

291

585

 

31

Kalkowski Dawid

95

nie zrzeszony

295

288

583

 

32

Szoja Cezary

95

ŁKS Radom

281

300

581

14

33

Hodyl Patryk

94

GLKS Unia Pielgrzymka

288

293

581

11

34

Greń Bartłomiej

95

LZS Łucznik Żywiec

296

280

576

 

35

Lokś Rafał

95

UKS Victoria Ścinawka Śr

298

276

574

 

36

Danieluk Alan

95

KŁ Chrobry Głuchołazy

296

277

573

 

37

Hefta Piotr

95

MRKS Gdańsk

288

275

563

 

38

Heczko Damian

94

LZS Łucznik Żywiec

281

279

560

 

39

Ofman Rafał

95

UKS Puszcza Supraśl

293

264

557

 

40

Kogut Łukasz

95

MLKS Dą…brovia Dą…browa Tar.

272

283

555

8

41

Fidziukiewicz Piotr

94

UKS Puszcza Supraśl

273

282

555

3

42

Białobrzeski Aleksander

94

KS Drukarz Warszawa

275

270

545

 

43

Dybikowski Wojciech

94

UKS Puszcza Supraśl

278

261

539

 

44

Michalczyk Marek

95

UKS Pią…tka Zgierz

252

280

532

 

45

Zają…c Bartłomiej

95

MKS Sokół Domaradz

274

257

531

 

46

Pikul Kamil

95

MLKS Dą…brovia Dą…browa Tar.

272

250

522

 

47

Deja Mateusz

95

ŁKS Radom

261

257

518

 

48

Olczak Błażej

95

UKS Pią…tka Zgierz

261

253

514

 

49

Wiśniewski Kajetan

94

BKS Bydgoszcz

254

253

507

 

50

Mendoń Radosław

94

CWKS Resovia Rzeszów

264

241

505

 

51

Oczoś Karol

95

SKS 25 Rzeszów

247

254

501

 

52

Paczuski Paweł

95

KS ROKiS Radzymin

241

252

493

 

53

Wiejacki Mirosław

94

MLKS Dą…brovia Dą…browa Tar.

222

269

491

7

54

Brodka Bartłomiej

95

LZS Łucznik Żywiec

256

235

491

4

55

Piróg Wojciech

95

ŁKS Radom

251

233

484

7

56

Łobaza Maciej

95

MKS Sokół Domaradz

232

242

474

6

57

Tonderski Jan

94

ŁKS Radom

229

242

471

 

58

Lipień Jan

95

KSŁ Mewa Kołobrzeg

236

229

465

 

59

Gabarkiewicz Jakub

95

UKS Hubertus Zalesie Górne

247

217

464

 

60

Pecka Patryk

94

CWKS Resovia Rzeszów

247

214

461

 

61

Czarniecki Mateusz

94

UKS Hubal Białystok

222

239

461

4

62

Klata Dawid

95

LKS Mazowsze Teresin

239

221

460

3

63

Mortka Mikołaj

95

ŁKS Radom

238

222

460

4

64

Afelt Kacper

95

BKS Bydgoszcz

199

215

414

3

65

Zaremba Bartosz

95

KSŁ Mewa Kołobrzeg

168

242

410

 

66

Skalniak Mateusz

94

CWKS Resovia Rzeszów

234

156

390

 

67

Mą…kosa Piotr

94

PTG Sokół Radom

184

198

382

 

68

Kurjański Mateusz

94

CWKS Resovia Rzeszów

215

152

367

 

69

Targowicki Szymon

95

KS Leśnik Poznań

161

134

295

 

70

Łuc Jakub

95

UKS Sport Tramp

128

129

257

 

II Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych 11-12.06.2011r. Kołobrzeg

 

 

wyniki kwalifikacji

 

 

 

 

 

 

poz.

Nazwisko imię

r.u.

Klub/miejscowość

I

II

razem

/10/x

 

Juniorki młodsze - łuki klasyczne

 

 

60m

60m

 

 

1

Huk Anna

94

UKS Tatar Legnickie Pole

302

313

615

 

2

Juszczuk Natalia

94

LKS Mazowsze Teresin

294

298

592

 

3

Śliwiana Oliwia

94

KSŁ Mewa Kołobrzeg

276

301

577

 

4

Kręcioch Anna

94

ULKS Sokole Oko Zawadka

281

293

574

 

5

Wyszkowska Olga

94

UKS Puszcza Supraśl

294

279

573

12

6

Zajkowska Angelika

95

UKS Puszcza Supraśl

286

287

573

10

7

Góral Małgorzata

95

KS Stella Kielce

292

277

569

 

8

Pizulska Dominika

94

KS Stella Kielce

285

283

568

 

9

Kalwinek Martyna

95

KS Społem Łódź

276

285

561

 

10

Kabzińska Agnieszka

94

RKS Marymont Warszawa

287

271

558

 

11

Blejch Angelika

94

KS Boruta Zgierz

284

273

557

 

12

Klochowicz Magdalena

95

ŁKS Radom

280

274

554

 

13

Kisyk Paula

94

LKS Jar Kielmarowa

269

281

550

 

14

Trzebińska Adrianna

95

UKS Talent Wrocław

283

262

545

/8/

15

Grzyśka Kinga

94

MLKS Czarna Strzała Bytom

283

262

545

/7/

16

Kleszcz Klaudia

94

RKS Marymont Warszawa

258

284

542

 

17

Pietrzyk Małgorzata

94

PTG Sokół Radom

275

264

539

 

18

Pogoda Agata

94

OSŁ Strzelec Legnica

258

279

537

 

19

Jakimiec Edyta

95

ŁLKS Karima Przasław

278

258

536

 

20

Kwarciak Barbara

95

ULKS Sokole Oko Zawadka

255

276

531

 

21

Stachurska Julia

94

KS Stella Kielce

261

265

526

//

22

Marszałek Agnieszka

94

KS Piast Nowa Ruda

261

264

525

 

23

Dróżdż Marta

94

LZS Łucznik Żywiec

259

258

517

 

24

Szmyd Iwona

95

GKS Górnik Grabownica

264

252

516

 

25

Hildebrandt Klaudia

95

UKS Morświn

251

260

511

8

26

Żurek Katarzyna

94

LZS Łucznik Żywiec

270

241

511

4

27

Wylężek Agata

95

MLKS Czarna Strzała Bytom

260

250

510

 

28

Tyszkiewicz Katarzyna

95

LZS Orlęta Gorzów Wlkp

265

242

507

7

29

Psiuk Małgorzata

95

LZS Orlęta Gorzów Wlkp

255

252

507

1

30

Zamirska Martyna

94

KS Boruta Zgierz

257

237

494

 

31

Pieprzyca Anna

95

MLKS Czarna Strzała Bytom

245

248

493

 

32

Przystaś Maria

94

LKS Jar Kielmarowa

267

223

490

 

33

Cięgotura Roksana

95

UKS Sokół Brzoza

245

240

485

 

34

Wierzchowska Monika

95

GLKS Unia Pielgrzymka

256

225

481

4/2/

35

Rabska Karolina

94

GLKS Unia Pielgrzymka

235

246

481

4/0

36

Hołownia Maria

94

UKS Puszcza Supraśl

231

249

480

 

37

Sułowska Antonina

94

RKS Marymont Warszawa

238

234

472

 

38

Konopińska Dominika

94

KS Drukarz Warszawa

239

231

470

 

39

Mikołajczak Barbara

95

KSŁ Mewa Kołobrzeg

232

223

455

 

40

Ziółkowska Michalina

95

KŁ Chrobry Głuchołazy

226

227

453

 

41

Korzeniowska Katarzyna

94

ULKS Sokole Oko Zawadka

214

238

452

 

42

Wejnerowska Marlena

95

LZS Łucznik Żywiec

248

201

449

 

43

Trusz Kinga

95

UKS Victoria Ścinawka Śr

198

248

446

 

44

Faber Sylwia

95

OSŁ Strzelec Legnica

208

233

441

 

45

Zaborniak Dorota

95

LKS Jar Kielmarowa

239

198

437

 

46

Rogiewicz Monika

94

BKS Bydgoszcz

225

208

433

 

47

Olinkiewicz Katarzyna

95

KS Obuwnik Prudnik

216

216

432

 

48

Drozd Adrianna

94

KS Boruta Zgierz

214

206

420

 

49

Antoniak Natalia

95

OSŁ Strzelec Legnica

197

216

413

 

50

Lubaszewska Agnieszka

95

LZS Orlęta Gorzów Wlkp

206

194

400

 

51

Łakatosz Oliwia

95

ŁTS Zamek Suski Sucha Besk.

195

204

399

 

52

Mikuła Marta

95

AZS KS Surma Poznań

220

167

387

 

53

Zgrzelik Sylwia

94

PTG Sokół Radom

192

168

360

 

54

Żurek Żaneta

95

LZS Łucznik Żywiec

198

159

357

 

55

Popowczak Kinga

95

CWKS Resovia Rzeszów

174

172

346

 

56

Ziółek Anna

95

KS Drukarz Warszawa

164

181

345

 

57

Domeracka Paulina

95

LZS Orlęta Gorzów Wlkp

176

161

337

 

58

Weron Anna

95

CWKS Resovia Rzeszów

151

159

310

 

59

Gajda Julia

95

KS Drukarz Warszawa

146

136

282

 

60

Ślesińska Patrycja

95

UKS Sokół Brzoza

138

143

281

 


KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY XXXIII MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI W ŁUCZNICTWIE
Krajowe:  Bytom (PL)
Termin:   30.06-01.07
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Młodzieżowcy,