PL
EN

Komunikaty z ostatniej chwili

Polskie Ćwierćfinały - IV dzień Mistrzostw Świata

[ 25-08-2011, 21:03 ]
Polskie Ćwierćfinały - IV dzień Mistrzostw Świata






Dziś rano będziemy się emocjonować aż trzema polskimi ćwierćfianałami indywidualnie.

Wśród juniorek Natalia Leśniak oraz Paula Wychechowska - obie Łucznik Żywiec natomiast w kategorii juniorów młodszych Hubert Soboń - Stella Kielce.

Wyniki eliminacji NA ŻYWO - Mistrzostw Świata Juniorów w Legnicy - KLIKNIJ -

Podajemy wyniki rundy eliminacyjnej do ćwierćfinałów, którymi zaczyna się dziś IV dzień Mistrzostw Świata Juniorów w Legnicy:

Wyniki eliminacji juniorek - łuk klasyczny - (Natalia Leśniak walczy o półfinał z KUMARI Deepika z Indii - tarcze 6 i 5 oraz Paula Wyczechowska pojedynkuje się z LIN Shih-Chia z Tajwanu - tarcze 7 i 8) Mistrzostw Świata Juniorów w Legnicy - KLIKNIJ -

Wyniki eliminacji juniorów - łuk klasyczny - Mistrzostw Świata Juniorów w Legnicy - KLIKNIJ -

Wyniki eliminacji juniorów młodszych (Hubert Soboń walczy z Koreańczykiem na tarczach 31 i 32) - łuk klasyczny - Mistrzostw Świata Juniorów w Legnicy - KLIKNIJ -


Wyniki eliminacji juniorek młodszych - łuk klasyczny - Mistrzostw Świata Juniorów w Legnicy - KLIKNIJ -

Wyniki eliminacji juniorek - łuk bloczkowy - Mistrzostw Świata Juniorów w Legnicy - KLIKNIJ -


Wyniki eliminacji juniorów - łuk bloczkowy - Mistrzostw Świata Juniorów w Legnicy - KLIKNIJ -


Wyniki eliminacji juniorów młodszych - łuk bloczkowy - Mistrzostw Świata Juniorów w Legnicy - KLIKNIJ -

Wyniki eliminacji juniorek młodszych - łuk bloczkowy - Mistrzostw Świata Juniorów w Legnicy - KLIKNIJ -

Program zawodow na pią…tek:

INDIVIDUAL
08:00 Training Field open
08:30 - 09:00 Warm-up in competition targets RJW, RJM, RCW, RCM, CJM, CCM, CCW, CJW
09:00 - 09:40 1/4 Elimination RJW, RJM, RCW, RCM, CJM, CCM, CCW, CJW
09:40 - 10:15 1/2 Elimination RJW, RJM, RCW, RCM, CJM, CCM, CCW, CJW
10:15 - 10:40 Warm-up in competition targets RJX, RCX, CJX, CCX
10:40 - 11:10 Bronze matches MIXED Teams RJX, RCX, CJX, CCX
11:10 - 12:00 LUNCH break
TEAMS
12:00 - 12:30 Warm-up in competition targets RJW, RJM
12:30 - 13:00 1/8 Elimination TEAMS RJW, RJM
13:00 - 13:15 move targets
13:15 - 13:45 Warm-up in competition targets RCW, RCM
13:45 - 14:15 1/8 Elimination TEAMS RCW, RCM
14:15 - 14:45 1/4 Elimination TEAMS RCW, RCM, RJW, RJM,
14:45 - 15:00 move targets
15:00 - 15:30 Warm-up in competition targets RCW, RJW, RCM, RJM, CCW, CJW, CCM, CJM
15:30 - 16:00 1/2 Elimination TEAMS RCW, RJW, RCM, RJM, CCW, CJW, CCM, CJM
16:00 - 16:30 Bronze Matches TEAMS RCW, RJW, RCM, RJM, CCW, CJW, CCM, CJM

I Runda Pucharu Świata
Zagraniczne:  Medelein (CO)
Termin:   22-28.04
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,
Zawody Międzynarodowe - Puchar Veroniki
Zagraniczne:  Kamnik (SI)
Termin:   26-28.04
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,
I Runda Pucharu Polski Seniorów Open + Ekstraklasa
Krajowe:  Prudnik (PL)
Termin:   27-28.04
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,
I Runda Pucharu Europy ON
Zagraniczne:  Olbia (IT)
Termin:   28.04-05.05
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,