PL
EN

Komunikaty z ostatniej chwili

Lista startowa - Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Teresin 2011

[ 9-03-2011, 23:00 ]
Lista startowa - Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych   Teresin 2011



Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Teresin 2011
Lista startowa mężczyźni
         
Stanowisko Kolejność Nazwisko i imię Rok urodzenia Klub macierzysty
1 A
B
C
D
Heczko Damian
Mendoń Radosław
Anikiej Paweł
Hodyl Patryk

94
95
94
Łucznik Żywiec
Resovia Rzeszów
Puszcza Supraśl
Unia Pielgrzymka
2 A
B
C
D
Brodka Bartłomiej
Pecka Patryk
Dybikowski Wojciech
Jurzak Adam

94
94
95
Łucznik Żywiec
Resovia Rzeszów
Puszcza Supraśl
Unia Pielgrzymka
3 A
B
C
D
Greń Bartłomiej
Kamycki Krzysztof
Fidziukiewicz Piotr
Szułkowski Kacper

94
94
96
Łucznik Żywiec
Resovia Rzeszów
Puszcza Supraśl
Unia Pielgrzymka
4 A
B
C
D
Majak Dariusz
Skalniak Mateusz
Kędzierski Karol
Czernatowicz Krzysztof

95
95
96
Łucznik Żywiec
Resovia Rzeszów
Puszcza Supraśl
Unia Pielgrzymka
5 A
B
C
D
Wyczechowski Dymitr
Guz Dominik
Lepionka Mateusz
Ubogi Bartosz

96
96
96
Łucznik Żywiec
Resovia Rzeszów
Puszcza Supraśl
Unia Pielgrzymka
6 A
B
C
D
Bizoń Kacper
Korbecki Paweł
Ofman Rafał
Korzystko Jacek

96
95
95
Łucznik Żywiec
Resovia Rzeszów
Puszcza Supraśl
Unia Pielgrzymka
7 A
B
C
D
Lach Adrian
Więcek Adam
Wyszkowski Mikołaj
Drą…żkiewicz Kamil

96
96
95
Łucznik Żywiec
Resovia Rzeszów
Puszcza Supraśl
Zryw Dobrcz
8 A
B
C
D
Kamiński Przemysław
Ostrowski Benjamin
Szoja Cezary
Migocki Cezary

95
95
95
Łucznik Żywiec
Mazowsze Teresin
ŁKS Radom
Zryw Dobrcz
9 A
B
C
D
Ciemny Dominik
Klata Dawid
Piróg Wojciech
Tykwiński Patryk

95
95
96
Łucznik Żywiec
Mazowsze Teresin
ŁKS Radom
Zryw Dobrcz
10 A
B
C
D
Rogalski Marcin
Barzyc Adrian
Mortka Mikołaj
Tobolewski Łukasz
94
96
95
96
Pią…tka Zgierz
Mazowsze Teresin
ŁKS Radom
Zryw Dobrcz
11 A
B
C
D
Przybysz Patryk
Załuski Filip
Traczewski Patryk
Wojciechowski Wiktor
95

95
96
Pią…tka Zgierz
Mazowsze Teresin
ŁKS Radom
Zryw Dobrcz
12 A
B
C
D
Michalczyk Marek
Grec Michał
Soboń Hubert
Makowski Dominik
94
94
94
94
Pią…tka Zgierz
Talent Wrocław
Stella Kielce
Obuwnik Prudnik
13 A
B
C
D
Marczak-Maciak Piotr
Marzec Paweł
Szkuta Daniel
Kloc Maciej
95
94
94
96
Pią…tka Zgierz
Talent Wrocław
Stella Kielce
Obuwnik Prudnik
14 A
B
C
D
Wiejacki Mirosław
Burchart Paweł
Adamus Karol
Helbin Kacper
94
95
94
95
Dą…brovia Dą…browa Tar.
Talent Wrocław
Stella Kielce
Obuwnik Prudnik
15 A
B
C
D
Pikul Kamil
Pają…czek Jakub
Wosiek Sławomir
Konopka Przemysław
95
95
95
95
Dą…brovia Dą…browa Tar.
Talent Wrocław
Stella Kielce
Obuwnik Prudnik
16 A
B
C
D
Kogut Łukasz
Szyszko Wojciech
Skotarski Mateusz
Bernat Oskar
95
94
94
94
Dą…brovia Dą…browa Tar.
Społem Łódź
BKS Bydgoszcz
Agros Zamość
17 A
B
C
D
Filipek Bartosz
Lewczuk Piotr
Sosnowki Filip
Grela Adrian
96
96
95
94
Dą…brovia Dą…browa Tar.
Społem Łódź
BKS Bydgoszcz
Agros Zamość
18 A
B
C
D
Grodzicki Paweł
Szafran Marek
Wiśniewski Kajetan
Wydmiński Mateusz
96
96
95
95
Piast 25 Rzeszów
Społem Łódź
BKS Bydgoszcz
Agros Zamość
19 A
B
C
D
Majka Marcin
Dziewulski Patryk
Bytof Michał
Bazan Aron
96
96
94
95
Piast 25 Rzeszów
Ożarowianka
Chrobry Głuchołazy
Płaszowianka Kraków
20 A
B
C
D
Oczoś Karol
Jaworski Karol
Baniak Damian
Kobiałka Jan
95
96
95
94
Piast 25 Rzeszów
Ożarowianka
Chrobry Głuchołazy
Płaszowianka Kraków
21 A
B
C
D

Wożniak Michał
Danieluk Alan
Komsza Kamil

96
95
96

Ożarowianka
Chrobry Głuchołazy
Płaszowianka Kraków
22 A
B
C
D
Zaremba Bartosz
Grzesiak Marcin
Dukaczewski Adam
Bojko Aleksander
95
96
95
95
Mewa Kołobrzeg
Boruta Zgierz
Marymont Warszawa
Morświn Gdynia
23 A
B
C
D
Ziętek Michał
Polakowski Mateusz
Suchoński Michał
Kalkowski Dawid
95
96
94
94
Mewa Kołobrzeg
Boruta Zgierz
Marymont Warszawa
Morświn Gdynia
24 A
B
C
D
Barda Artur
Gołą…bczak Patryk
Pietrusiński Ludwik
Fatyga Mateusz
95
96
96
95
Mewa Kołobrzeg
Boruta Zgierz
Marymont Warszawa
Karima Przą…sław
25 A
B
C
D
Skupień Patryk
Głuszek Przemysław
Onisk Paweł
Nowak Karol
95
96
95
96
Bobry Jelenia Góra
10- Jaworze
Drukarz Warszawa
Karima Przą…sław
26 A
B
C
D
Belter Oskar
Grzymek Aleksander
Białobrzeski Aleksander
Seller Andrzej
96
95
94
96
Bobry Jelenia Góra
10- Jaworze
Drukarz Warszawa
ROKIS Radzymin
27 A
B
C
D
Lubera Wojciech
Gołębiewski Mateusz
Strzałka Marek
Czarniecki Mateusz
95
95
96
94
Strzelec Legnica
Dobre Miasto
Łucznik Żołędowo
Hubal Białystok
28 A
B
C
D
Zają…c Bartłomiej
Chęć Wojciech
Hefta Piotr
Wytrykus Adam
95
95
95
95
Sokół Domaradz
Grot Ruda Ślą…ska
MRKS Gdańsk
ROKiS Radzymin
29 A
B
C
D
Wójcik Rafał
Kornafel Robert

Patuszkis Paweł
95
94

95
UKS Włoszczowice
PTG Sokół Radom

ROKiS Radzymin
30 A
B
C
D


 


 


 


Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Teresin 2011
Lista startowa mężczyźni (Łuki bloczkowe)
         
Stanowisko Kolejność Nazwisko i imię Rok urodzenia Klub macierzysty
31 A
B
C
D
Olszanka Andrzej
Urbanowicz Maciej

Borowski Sebastian
94
95

94
Wesołek Wesoła
Dobre Miasto

Strzelec Legnica
32 A
B
C
D
Kołodziejczyk Michał
 
Hubeny Jakub
 
94
 
94
 
Wesołek Wesoła
 
niestowarzyszony
 


Sędzia główny
Mirosław Jabłoński



Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Teresin 2011
Lista startowa kobiety
         
Stanowisko Kolejność Nazwisko i imię Rok urodzenia Klub macierzysty
1 A
B
C
D
Drożdż Marta
Orłowska Iwona
 
Kręcioch Anna
 
96
 
94
Łucznik Żywiec
Unia Pielgrzymka
 
Sokole Oko Zawadka
2 A
B
C
D
Żurek Katarzyna
Rabska Karolina
Korzeniowska Katarzyna
 
 
94
94
 
Łucznik Żywiec
Unia Pielgrzymka
Sokole Oko Zawadka
 
3 A
B
C
D
Zurek Żaneta
Zą…bek Izabela
 
Kwarciak Barbara
 
95
 
95
Łucznik Żywiec
Unia Pielgrzymka
 
Sokole Oko Zawadka
4 A
B
C
D
Kliś Karolina
Wierzchowska Monika
Tyszkiewicz Katarzyna
 
 
95
95
 
Łucznik Żywiec
Unia Pielgrzymka
Orlęta Gorzów
 
5 A
B
C
D
Wojnarowska Marlena
Jakubiak Aleksandra
 
Kamińska Justyna
 
95

95
Łucznik Żywiec
Unia Pielgrzymka
 
Sokole Oko Zawadka
6 A
B
C
D
Działowa Marta
Jadach Dominika
Psiuk Małgorzata
 
 
96
95
 
Łucznik Żywiec
Unia Pielgrzymka
Orlęta Gorzów
 
7 A
B
C
D
Rakowska Sylwia
Pizulska Dominika
 
Trzebińska Adrianna
 
94
 
95
Łucznik Żywiec
Stella Kielce
 
Talent Wrocław
8 A
B
C
D
Dziergas Aleksandra
Stachurska Julia
Domaradzka Paulina
 
 
94
95
 
Łucznik Żywiec
Stella Kielce
Orlęta Gorzów
 
9 A
B
C
D
Lubaszewska Agnieszka
Góral Małgorzata
 
Bielecka Dominika
95
95

95
Orlęta Gorzów
Stella Kielce
 
Talent Wrocław
10 A
B
C
D
Śliwiana Oliwia
Sorys Karolina
Grzyśka Kinga
 
94
96
95
 
Mewa Kołobrzeg
Stella Kielce
Czarna Strzała Bytom
 
11 A
B
C
D
Mikołajczak Barbara
Hołownia Maria
 
Kobosko Monika
95
94
 
95
Mewa Kołobrzeg
Puszcza Supraśl
 
Talent Wrocław
12 A
B
C
D
Dą…browska Jagoda
Łukojko Katarzyna
Piepszyca Anna
 
94
95
94
 
Mewa Kołobrzeg
Talent Wrocław
Czana Strzała Bytom
 
13 A
B
C
D
Milaszkiewicz Kinga
Wyszkowska Olga
 
Brańska Izabela
95
94
 
94
Mewa Kołobrzeg
Puszcza Supraśl
 
Boruta Zgierz
14 A
B
C
D
Waścińska Karolina
Zajkowska Angelika
Kleszcz Klaudia
 
95
95
94
 
Mewa Kołobrzeg
Puszcza Supraśl
Marymont Waszawa
 
15 A
B
C
D
Kabzińska Agnieszka
Blech Angelika
 
Hejne Natalia
94
96
 
96
Marymont Warszawa
Bouta Zgierz
 
Sokół Brzoza
16 A
B
C
D
Sułowska Antonina
Drozd Adrianna
Krzywonos Monika
 
94
94
94
 
Maymont Warszawa
Boruta Zgierz
Resovia Rzeszów
 
17 A
B
C
D
Popowczak Kinga
Cięgotura Roksana
 
Zgrzeli Sylwia
95
95
 
94
Resovia Rzeszów
Sikół Brzoza
 
PTG Sokół Radom
18 A
B
C
D
Weron Anna
Szal Dominika
Olinkiewicz Katarzyna
 
95
96
95
 
Resovia Rzeszów
Sokół Brzoza
Obuwnik Prudnik
 
19 A
B
C
D
Konopińska Dominika
Pietrzyk Małgorzata
 
 
94
94
 
 
Drukarz Warszawa
PTG Sokół Radom
 
 
20 A
B
C
D
Gajda Julia
Kiksyk Paula
Farasiewicz Karolina
 
95
94
96
 
Drukarz Warszawa
Jar Kielnarowa
Obuwnik Prudnik
 
21 A
B
C
D
Ziółek Anna
Przystaś Maria
 
 
95
94
 
 
Drukarz Warszawa
Jar Kielnarowa
 
 
22 A
B
C
D
Sędor Aneta
Zaborniak Dorota
 
 
95
95
 
 
Bobry Jelenie Góra
Jar Kielnarowa
 
 
23 A
B
C
D
Rurak Anna
Jakimiec Edyta
 
 
96
95
 
 
Bobry Jelenia Góra
Karima Przą…sław
 
 
24 A
B
C
D
Bińkowska Katarzyna
Lechowicz Iwona
 
 
95
96
 
 
Ożarowianka
Karima Przą…sław
 
 
25 A
B
C
D
Wrzodak Katarzyna
Kłoda Katarzyna
 
 
95
94
 
 
Ożarowianka
Agros Zamość
 
 
26 A
B
C
D
Wylężek Agata
Lachawiec Patrycja
 
 
94
95
 
 
Grot Ruda Ślą…ska
Agros Zamość
 
 
27 A
B
C
D
Kierkowska Jolanta
Ziółkowska Michalina
 
Łakatosz Oliwia
96
95
 
95
Mazowsze Teresin
Chrobry Głuchołazy
 
Zamek Suski Sucha Besk.
28 A
B
C
D
Juszczuk Natalia
Pogoda Agata
 
 
94
94
 
 
Mazowsze Teresin
Strzelec Legnica
 
 
29 A
B
C
D
Klochowicz Magdalena
Kalwinek Martyna
 
Huk Anna
95
95
 
94
ŁKS Radom
Społem Łódź
 
Tatar Legnickie Pole
30 A
B
C
D
Rosiewicz Monika
Wikło Karolina
 
 
94
94
 
 
BKS Bydgoszcz
Olimpia Suchedniów
 
 
31 A
B
C
D
Hildebrandt Klaudia
 
 
Antoniak Natalia
95
 
 
95
Morświn Gdynia
 
Strzelec Legnica
(Łuk bloczkowy)


Sędzia główny
Mirosław Jabłoński

XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach letnich - Śląskie 2018
Krajowe:  Bytom (PL)
Termin:   20-22.07
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Jun. Młodsi,
LXVII Mistrzostw Polski Juniorów w łucznictwie klasycznym i bloczkowym kobiet i mężczyzn
Krajowe:  Kielce (PL)
Termin:   27-29.07
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Juniorzy,