PL
EN

Komunikaty z ostatniej chwili

Jutro o 18.00 Otwarcie MISTRZOSTW ŚWIATA w Legnicy

[ 21-08-2011, 11:50 ]
Jutro o 18.00 Otwarcie MISTRZOSTW ŚWIATA w Legnicy            Uroczyste rozpoczęcie Mistrzostw Swiata Juniorów pod honorowym patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego odbędzie się 22 sierpnia o godzinie 18.00 w północno-wschodniej części Rynku (od strony ul. Rycerskiej).

            Wcześniej łucznicze reprezentacje 56 państw świata zgromadzą… się na Placu Mariackim i w kolumnie prowadzonej przez orkiestrę "Bolesławiec", z flagami przemaszerują… ulicą… Najświętszej Marii Panny, aby później zatrzymać się na Rynku i wzią…ć udział w ślubowaniu.

               W części artystycznej o godzinie 19. 00 wystą…pią… Gabriel Fleszar i Zespół KTO TO, którzy wykonają… wspólnie Hymn Mistrzostw Świata Juniorów, oraz teatr AVATAR (na zdjęciu) wraz grupą… taneczno-akrobatyczną… BESSALI, którzy zaprezentują… niezwykły spektakl, inspirowany tematyką… Mistrzostw.

          Na zakończenie Mistrzostw (28 sierpnia) na Stadionie odbędzie się dekoracja zwycięzców, a na muszli koncertowej (ok. 18.00) wystą…pią… Trebunie Tutki &Twinkle Brothers, a także Bakszysz i Naaman.

ZAPRASZAMY !

strona www Mistrzostw - KLIKNIJ -