PL
EN

Komunikaty z ostatniej chwili

Wykaz drużyn Ogólnopolskiej Ligi Młodzików zakwalifikowanych do rundy Finałowej w Zarzeczu k/Przeworska

[ 13-09-2016, 11:27 ]



Młodzicy

1.  Ludowy Klub Sportowy  "ŁUCZNIK - ŻYWIEC" Żywiec I                                        - 7246

2. Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Włoszczowice                                                - 6774

3. Ludowy Klub Sportowy  "ŁUCZNIK - ŻYWIEC"  Żywiec                                        -  6717

4. Uczniowski Klub Sportowy  "Piątka" Zgierz I                                                            - 6644

5. Uczniowski Klub Sportowy  "Talent" Wrocław II                                                      - 6319

6. Uczniowski  Ludowy  Klub  Sportowy  "Zbójnik" Żywiec I                                       - 6193

7. Klub Sportowy  "Boruta" Zgierz                                                                                  - 6077

8. Uczniowski Klub Sportowy  "Talent"  Wrocław I                                                        - 6040

9. Uczniowski Ludowy Klub Sportowy  "Sokole Oko"  Zawadka                                 - 5617

10. Ludowy Związek Sportowy Szkolnego  Koła  Sportowego  Raszówka                  - 5152

11. Uczniowski Klub Sportowy  "Junior"  Kamesznica                                                    - 5054

12. Gminny Ludowy Klub Sportowy  "Unia"  Pielgrzymka                                             - 4897

13. Ludowy Uczniowski Klub Sportowy   "Żak Pogoń"  Kamyk                                     - 4884

14. Uczniowski Klub Sportowy  "Piątka"  Zgierz II                                                         - 4286

15. Uczniowski Klub Sportowy  "Dwójka"  Żywiec                                                          - 3703

16. Klub Sportowy  "Stella"  Kielce                                                                                    - 3415

17. Uczniowski Klub Sportowy  "Grot"  Ruda Śląska                                                      - 3376

18. Uczniowski Klub Sportowy  "SMS MTB "  Żywiec                                                     - 3305

19. Uczniowski Klub Sportowy  "Jedynka-Kórnik"  Kórnik                                           - 3295

20. Miejski Klub Sportowy  "Bobry"  Jelenia Góra                                                          - 2623

21. Klub Sportowy  "Agros"  Zamość                                                                                 - 1941

22. Uczniowski Klub Sportowy  "95"  Wrocław I                                                             - 1887

23. Uczniowski  Ludowy  Klub  Sportowy  "Zbójnik"  Żywiec II                                     - 1765

24. Uczniowski Klub Sportowy  "95"  Wrocław II                                                            - 752

Młodziczki

1. Ludowy Klub Sportowy  "ŁUCZNIK - ŻYWIEC"  Żywiec I                                           - 7031

2. Ludowy Klub Sportowy  "ŁUCZNIK - ŻYWIEC"  Żywiec II                                          - 6508

3. Uczniowski Klub Sportowy  "Victoria"  Ścinawka  Średnia                                      - 6493

4. Łuczniczy Ludowy Klub Sportowy  "Karima"  Prząsław                                            - 6476

5. Klub Sportowy  "Piast"  Nowa Ruda                                                                            - 6397

6. Ośrodek Sportów Łuczniczych Dzieci i Młodzieży  "Strzelec"  Legnica                  - 6363

7. Uczniowski Klub Sportowy  "Talent"  Wrocław I                                                       - 6354

8. Uczniowski Ludowy Klub Sportowy  "Sokole  Oko"  Zawadka                                - 6210

9. Uczniowski Klub Sportowy  "Dwójka"  Żywiec                                                          - 5802

10. Uczniowski Klub Sportowy  "SMS MTB "  Żywiec                                                   - 5224

11. Uczniowski  Ludowy  Klub  Sportowy  "Zbójnik"  Żywiec                                      - 5172

12. Uczniowski Klub Sportowy  "95"  Wrocław                                                             - 4973

13. Uczniowski Ludowy Klub Sportowy  Włoszczowice                                               - 4575

14. Ludowy Związek Sportowy Szkolnego Koła Sportowego  Raszówka                  - 4561

15. Strzelińskie Centrum Sportowo - Edukacyjne Sp. z o.o.  Strzelin                        - 4163

16. Uczniowski Klub Sportowy  "Talent"  Wrocław II                                                   - 3119

17. Klub Sportowy  "Stella"  Kielce                                                                                  - 1967

18. Uczniowski Ludowy Klub Sportowy  "Grot"  Zabierzów                                        - 1810

19. Uczniowski Klub Sportowy  "Jedynka-Kórnik"  Kórnik                                           - 1540

20. Klub Sportowy  "Boruta"  Zgierz                                                                                - 1451


„XXXV Memoriał Ireny Szydłowskiej”
Krajowe:  Warszawa (PL)
Termin:   23-24.06
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY XXXIII MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI W ŁUCZNICTWIE
Krajowe:  Bytom (PL)
Termin:   30.06-01.07
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Młodzieżowcy,