PL
EN

Komunikaty z ostatniej chwili

Zatwierdzona uchwałą przez Zarząd PZŁucz kadra narodowa w łucznictwie olimpijskim na I półrocze 2017 r.w dniu 9.10.2016 roku.

[ 13-10-2016, 10:30 ]



Skład Kadry Narodowej na I półrocze 2017 roku wg kategorii wiekowych, zatwierdzony przez Zarząd Polskiego Związku Łucnziczego w dniu 9.10.2016 wg uchwały nr 7/2016/4.

  Kadra narodowa kobiet na I półrocze 2017 roku wg kategorii wiekowych 
  Seniorki        
LP Nazwisko i imię klub rocznik lic wynik
1 Leśniak Natalia LKS Łucznik Żywiec 1991 579 2 x medalistka HMŚ
2 Lipiarska -Pałka Karina ULKS Grot Zabierzów 1987 401 medalistka HMŚ
3 Myszor Wioletta LKS Łucznik Żywiec 1983 531 medalistka HMŚ
4 Zyzańska Sylwia LKS Łucznik Żywiec 1997 1851 2 x medalistka PE i MEJ
5 Rzasa Joanna LKS Łucznik Żywiec 1990 522 medalistka MŚ
6 Farasiewicz Karolina  KS Obuwnik Prudnik 1996 1619 repr. AMŚ
7 Jurzak Monika GLKS Unia Pielgrzymka 1993 192 repr. AMŚ
8 Śmiałkowska Magdalena KS Społem Łódź 1997 1771 2635
9 Napłoszek Kamila SŁ Marymont Warszawa 1999 2279 2596
10 Tobolewska Anna ULKS Zryw Dobrcz 1998 1650 2552
11 Trojnar Małgorzata CWKS Resovia Rzeszów 1963 806 2505
12 Grzymek Zuzanna LKS Łucznik Żywiec 1997 1562 2504
13 Baran Aleksandra KS Stella Kielce 1997 2156 2488
14 Juszczuk Gloria LKS Łucznik Żywiec 1999 2432 2480
15 Trzebińska Adrianna UKS Talent Wrocław 1995 649 2477
           
LP Młodzieżówki        
  Nazwisko i imię klub rocznik lic wynik
1 Góral Małgorzata KS Stella Kielce 1995 1303 2441
2 Chrostowska Maria SŁ Marymont Warszawa 1996 1583 2437
3 Wierzchowska Monika  GLKS Unia Pielgrzymka 1995 1396 2391
4 Śliwiana Oliwia KSŁ Mewa Kołobrzeg 1994 111 2335
5 Wardak Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 1995 1639 2326
6 Grzyśka Kinga MLKS Czarna Strzała Bytom 1995 1432 2323
7 Kalwinek Martyna KS Społem Łódź 1995 655 2214
8 Długoszek Marta LKS Łucznik Żywiec 1996 1764 2143
9 Pieprzyca Anna MLKS Czarna Strzała Bytom 1994 1092 2014
10 Rakowska Sylwia LKS Łucznik Żywiec 1994 998 1972
11 Trojnar Angelika LKS Łucznik Żywiec 1996 1848 1785
12 Górska Hanna UKS Piątka Zgierz 1996 1879 1744
13 Kleszcz Klaudia SŁ Marymont Warszawa 1994 850 1682
14 Pietrzyk Małgorzata PTG Sokół Radom 1994 941 1543
15 Sułowska Antonina SŁ Marymont Warszawa 1994 846 1449
16 Huk Anna UKS Talent Wrocław 1994 615 1155
17 Sławińska Magdalena UKS Piątka Zgierz 1996 465 1048
18 Okrześik Paulina LKS Łucznik Żywiec 1996 1758 1037
19 Sorys Karolina KS Stella Kielce 1996 1629 945
20 Pawlina Maja PTG Sokół Radom 1996 3131 803
           
  Juniorki        
LP Nazwisko i imię klub rocznik lic wynik
1 Kocaj Marlena CWKS Resovia Rzeszów 1999 2290 repr. MEJ
2 Toczek Wiktoria ŁKS Sagit Humniska 1999 2303 repr. MEJ
3 Maciejewska Marta KS Stella Kielce 1997 1940 2474
4 Kłos-Kufel Gabriela MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 1999 2042 2392
5 Kwiecień Aleksandra SŁ Marymont Warszawa 1997 1906 2388
6 Koszańska Dominika  KS Obuwnik Prudnik 1997 1856 2353
7 Szmit Klaudia  MLKS Czarna Strzała Bytom 1998 1924 2345
8 Wacławek Sandra KSŁ Mewa Kołobrzeg 1999 2027 2318
9 Zdulska Maja SŁ Marymont Warszawa 1998 2364 2306
10 Antczak Zuzanna  KS Społem Łódź 1999 2852 2278
11 Syldatk Ewelina KSŁ Mewa Kołobrzeg 1999 2781 2266
12 Długoszek Wioletta  LKS Łucznik Żywiec 1999 2717 2259
13 Lach Paulina LKS Łucznik Żywiec 1997 1853 2259
14 Futyma Anna  UKS Talent Wrocław 1998 1731 2250
15 Domańska Dominika  KS Agros Zamość 1997 2001 2247
16 Biczak Kamila  KS Agros Zamość 1997 1698 2237
17 Milas Lidia  MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 1998 2331 2180
18 Brewczyńska Iza KS Agros Zamość 1997 1998 2159
19 Smolak Marta  UKS Talent Wrocław 1999 1792 2153
20 Smolińska Marta  ULKS Zryw Dobrcz 1997 2757 2152
           
  Juniorki młodsze        
LP Nazwisko i imię klub rocznik lic wynik
1 Wyciślik Justyna Grot Ruda Śląska 2000 1888 medalistka PEJ
2 Jurasz Karolina  Łucznik Żywiec 2001 3113 1912
3 Czyż Julia Oś. AZS Surma Poznań 2000 2995 1873
4 Zielińska Stefania KS Społem Łódź 2000 3107 1808
5 Marcinkiewicz Natalia UKS Tramp Jarosław 2000 2893 1804
6 Zemanek Berenika 2000 Płaszowianka Kraków 2000 2982 1803
7 Ciszewska Zofia MRKS Gdańsk 2000 1787 1790
8 Święcka Weronika KS Obuwnik Prudnik 2001 3208 1757
9 Szymczak Ewelina KSŁ Mewa Kołobrzeg 2001 3170 1710
10 Kozaczka Karolina MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 2000 3058 1703
11 Polak Julia KS Stella Kielce 2001 3147 1728
12 Piotrowska Patrycja ŁKS Sagit Humniska 2000 2731 1693
13 Drzażdżyńśka Klaudia Czarna Strzała Bytom 2000 3095 1685
14 Sabadach Gabriela GLKS Unia Pielgrzymka 2000 3190 1685
15 Osuch Agata UKS Tramp Jarosław 2000 2894 1654
16 Byk Gabriela Stella Kiece 2000 3146 1635
17 Nowicka Roksana ULKS Tarcza Kolbudy 2000 3110 1631
18 Góra Zuzanna Płaszowianka Kraków 2000 3050 1619
19 Woźniak Kornelia KŁ Chrobry Głuchołazy 2000 2196 1618
20 Sawicka Barbara UKS Talent Wrocław 2000 2437 1598
           
Kadra narodowa mężczyzn na I półrocze 2017 roku wg kategorii wiekowych   
  Seniorzy        
  LP Nazwisko i imię klub rocznik lic wynik
1 Marzec Paweł UKS Talent Wrocław 1991 579 repr ME
2 Sierakowski Kacper SŁ Marymont Warszawa 1987 401 repr ME
3 Napłoszek Sławomir SŁ Marymont Warszawa 1983 531 repr ME
4 Helbin Kasper KS Obuwnik Prudnik 1997 1851 repr AMŚ
5 Fałdziński Maciej KS Stella Kielce 1990 522 repr AMŚ
6 Jurzak Adam GLKS Unia Pielgrzymka 1996 1619 repr AMŚ
7 Michalak Sławomir ROKIS Radzymin 1993 329 2610
8 Szafran Marek KS Społem Łódź 1997 653 2556
9 Bizoń Kacper LKS Łucznik Żywiec 1996 1353 2555
10 Starzycki Piotr SŁ Marymont Warszawa 1998 2348 2547
11 Basiuras Michał KS Społem Łódź 1996 1768 2545
12 Ogrodowczyk Mateusz OŚ AZS Poznań 1988 521 2527
13 Goły Damian LKS Łucznik Żywiec 1988 521 2527
14 Kasprowski Oskar LKS Łucznik Żywiec 2000 2863 2522
15 Czyż Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 1997 1908 2513
           
  Młodzieżowcy        
  LP Nazwisko i imię klub rocznik lic wynik
1 Banaszak Jakub BKS Bydgoszcz 1996 1508 2508
2 Korbecki Paweł CWKS Resovia Rzeszów 1996 1250 2454
3 Sawicki Piotr SŁ Marymont Warszawa 1995 1329 2422
4 Brążkiewicz Kamil ULKS Zryw Dobrcz 1995 726 2411
5 Czernatowisz Krzysztof GLKS Unia Pielgrzymka 1996 1548 2407
6 Szkuta Daniel KS Stella Kielce 1994 821 2404
7 Suchoński Michał SŁ Marymont Warszawa 1994 334 2402
8 Turek Mateusz  MLKS Czarna Strzała Bytom 1996 1647 2398
9 Wójcik Rafał ULKS Włoszczowice 1995 1281 2394
10 Grec Michał UKS Talent Wrocław 1994 395 2389
11 Adamek Kamil LKS Łucznik Żywiec 1995 1352 2364
12 Pietrusiński Ludwik, Gustaw SŁ Marymont Warszawa 1996 1582 2311
13 Malak Mateusz OŚ AZS Poznań 1994 2891 2296
14 Soboń Hubert KS Stella Kielce 1994 98 2287
15 Smelcerz Michał  ULKS Włoszczowice 1996 1402 2245
16 Jaślar Rafał  KS Obuwnik Prudnik 1996 1615 2207
17 Heczko Damian LKS Łucznik Żywiec 1994 538 2126
18 Makowski Dominik KS Obuwnik Prudnik 1994 743 2126
19 Lach Adrian LKS Łucznik Żywiec 1996 1354 2118
20 Jeznach Arkadiusz ROKIS Radzymin 1996 1522 2066
           
  Juniorzy        
  LP Nazwisko i imię klub rocznik lic wynik
1 Rabski Szymon  GLKS Unia Pielgrzymka 1999 2685 repr MEJ
2 Słowik Konrad LKS Łucznik Żywiec 1997 1849 2468
3 Włodarczyk Szymon ULKS Zryw Dobrcz 1997 2055 2451
4 Biela Dariusz KS Płaszowianka Kraków 1998 2029 2403
5 Czyż Paweł CWKS Resovia Rzeszów 1998 2287 2381
6 Siwoń Jakub  UKS Tramp Jarosław 1997 1994 2372
7 Zalewski Michał SŁ Marymont Warszawa 1997 1904 2371
8 Kurowski Szymon LKS Łucznik Żywiec 1998 3135 2361
9 Patryas Dominik LKS Łucznik Żywiec 1997 1846 2360
10 Czapczyk Michał OŚ AZS Poznań 1999 2632 2355
11 Przybył Szymon KS Boruta Zgierz 1999 1891 2355
12 Kotlarz Kajetan  UKS Talent Wrocław 1997 827 2354
13 Patryas Krystian LKS Łucznik Żywiec 1997 1847 2349
14 Skowron Bartosz  MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 1998 2330 2348
15 Niedźwiedź Maciej  UKS Talent Wrocław 1997 1728 2331
16 Salicki Jan KSŁ Mewa Kołobrzeg 1999 2023 2316
17 Siczek Kamil  KS Spłem Łódź 1998 1468 2310
18 Matanina Jakub ULKS Grot Bodzentyn 1999 2470 2289
19 Porębski Mateusz UKS Grot Ruda Śląska 1998 1886 2288
20 Malita Kamil CWKS Resovia Rzeszów 1997 2913 2275
           
  Juniorzy młodsi        
  LP Nazwisko i imię klub rocznik lic wynik
1 Neścior Andrzej KS Agros Zamość 2001 3092 repr MEJ
2 Bątkiewicz Bartłomiej UKS Talent Wrocław 2000 1974 1942
3 Łazowski Filip LKS Łucznik Żywiec 2001 3115 1908
4 Windak Wiktor OSŁ Strzelec Legnica 2001 2719 1861
5 Kozłowski Antoni UKS Talent Wrocław 2001 1977 1854
6 Wojtala Adam LKS Łucznik Żywiec 2001 3119 1845
7 Cacak Patryk  Łucznik Żywiec 2000 2896 1797
8 Suder Matuesz Płaszowianka Kraków 2000 2277 1787
9 Koralewski Jędrzej ULKS Tarcza Kolbudy 2000 3108 1783
10 Borusiński Wiktor KS Stella Kielce 2000 3145 1767
11 Kasprzak Konrad Oś. AZS Surma Poznań 2000 2998 1756
12 Likoński Sebastian LKS "Łucznik" Żywiec 2000 3077 1725
13 Mędrzak Mateusz LKS Łucznik Żywiec 2001 3116 1722
14 Jędrzejewski Maciej UKS Talent Wrocław 2000 2265 1721
15 Zapart Filip KS Społem Łódź 2000 3106 1720
16 Bem Kamil KS Społem Łódź 2000 3103 1717
17 Trybulec Jan Drukarz Warszawa 2000 2464 1709
18 Futyma Maciej UKS "Talent" Wrocław 2000 1971 1697
19 Pyzowski Oskar MRKS Gdańsk 2000 2182 1690
20 Kobylnicki Szymon MLKS Czarna Strzała Bytom 2000 2830 1622

Wykaz plików:

KN na I półrocze 2017 PDF DOC XLS ZIP

VII Memoriał Jana Konopczyńskiego
Krajowe:  Żołędowo (PL)
Termin:   22.09
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,