PL
EN

Komunikaty z ostatniej chwili

Skład kadr narodowych w łucznictwie olimpijskim na I półrocze 2017 wg rankingu klubów sportowych

[ 13-10-2016, 14:34 ]



     Seniorzy  Młodzieżowcy  Juniorzy  J. młodsi  RAZEM
Lp. Nazwa klubu  K + M  K + M  K + M K + M K + M
1 Łucznik Żywiec  6 + 2 4 + 3 2 + 4 2 + 5 28
2 Marymont Warszawa  1 + 3 3 + 3 2 + 1 0 13
3 Talent Wrocław  1 + 1 1 + 1 2 + 0  1 + 4 11
4 Społem Łódź  1 + 2  1 + 0  1 + 1 1 + 2 9
5 Stella Kielce  1 + 1 2 + 2 1 + 0 0 9
6 Resovia Rzeszów  1 + 2 1 + 1 1 + 0  0 + 2 8
7 Unia Pielgrzymka  1 + 1 1 + 1 0 + 1 1 + 0 6
8 Obuwnik Prudnik  1 + 1 0 + 2 0 1 + 0 5
9 Czarna Strzała Bytom  0 2 + 1 0 1 + 1 5
10 OŚ AZS Poznań  0 + 1 0 0 + 1 1 + 1 4
11 Agros Zamość  0 0 3 + 0  0 + 1 4
12 Płaszowianka Kraków  0 0 0 + 1 2 + 1 4
13 Dąbrovia Dąbrowa T. 0 0 2 + 0 1 + 1 4
14 Mewa Kołobrzeg  0 1 + 0  2 + 1 0 4
15 Zryw Dobrcz  1 + 0  0 + 1 1 + 0  0 3
16 Tramp Jarosław  0 0 0 + 1 2 + 0  3
17 Sagit Humniska  0 0 1 + 0  1 + 0  2
18 Grot Ruda Śląska  0 0 0 + 1 1 + 0 2
19 Rokis Radzymin  0 + 1 0 + 1 0 0 2
20 Piątka Zgierz  0 2 + 0 0 0 2
21 MRKS Gdańsk  0 0 0 1 + 1 2
22 UKS Włoszczowice  0 0 + 1 0 0 + 1 2
23 Sokół Radom  0 2 + 0  0 0 2
24 Tarcza Kolbudy  0 0 0 1 + 1 2
25 Grot Zabierzów  1 + 0  0 0 0 1
26 Łucznik Żołędowo  0 0 0 + 1 0 1
27 BKS Bydgoszcz  0 0 + 1 0 0 1
28 Boruta Zgierz  0 0 0 + 1 0 1
29 Grot Bodzentyn  0 0 0 0 + 1 1
30 Drukarz Warszawa  0 0 0 0 + 1 1
31 Strzelec Legnica  0 0 0 0 + 1 1
32 Hubal Białystok  0 0 0 0 0
33 Sokole Oko Zawadka  0 0 0 0 0
34 Ożarowianka  0 0 0 0 0
35 Leśnik Poznań  0 0 0 0 0
36 Zamek Suski Sucha B. 0 0 0 0 0
37 Puszcza Supraśl  0 0 0 0 0
38 Sokół Brzoza  0 0 0 0 0
39 Piast Nowa Ruda  0 0 0 0 0
40 Viktoria Ścinawka  0 0 0 0 0
41 Bobry Jelenia Góra  0 0 0 0 0
42 Orlęta Gorzów Wlkp. 0 0 0 0 0
43 Jar Kielnarowa  0 0 0 0 0
44 Piast 25 Rzeszów  0 0 0 0 0
45 ŁKS Radom  0 0 0 0 0
46 Mazowsze Teresin  0 0 0 0 0
47 Karima Prząsław  0 0 0 0 0

osiem najlepszych Klubów Sportowych w poszczególnych kategoriach wiekowych :
Lp. Seniorzy  ilość Młodzieżowcy  ilość Juniorzy  ilość Juniorzy młodsi  ilość
1 Łucznik Żywiec  8 Łucznik Żywiec  7 Łucznik Żywiec  6 Łucznik Zywiec  7
2 Marymont Warszawa 4 Marymont Warszawa 6 Agros Zamość  3 Talent Wrocław  5
3 Społem Łódź 2 Stella Kielce  4 Marymont Warszawa 3 Społem Łódź  3
4 Resovia Rzeszów  2 Czarna Strzała  3 Mewa Kołobrzeg  3 Płaszowianka Kr. 3
5 Obuwnik Prudnik  2 Piątka Zgierz 2 Talent Wrocław  2 Stella Kielce  2
6 Unia Pielgrzymka  2 Resovia Rzeszów  2 Społem Łódź  2 OŚ AZS Poznań 2
7 Stella Kielce  2 Unia Pielgrzymka  2 Sagit Humniska  1 Czarna Strzała 2
8 Talent Wrocław  2 Talent Wrocław  2 Łucznik Żołędowo  1 Tramp Jarosław  2



VII Memoriał Jana Konopczyńskiego
Krajowe:  Żołędowo (PL)
Termin:   22.09
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,