PL
EN

Komunikaty z ostatniej chwili

Z pracy Zarządu Związku

[ 2-08-2016, 12:12 ]



29 lipca w Dobrczu odbyło się posiedzenie Zarządu Polskiego Związku Łuczniczego z udziałem wszystkich członków Zarządu.
Zarząd uchwalił termin Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo-Wyborczego Delegatów PZŁucz na dzień 22 października 2016 roku i uruchomił procedurę wyborczą zgodną ze Statutem PZŁucz.
Zarząd podjął również uchwałę o terminach, miejscach i pełnomocnikach Zarządu na konwencje w poszczególnych województwach, gdzie zostaną wybrani Delegaci na WZD PZŁucz na kolejna kadencję.
Zarząd PZŁucz zatwierdził jednogłośnie uchwałą nr 5/5/2016 listę 151 członków zwyczajnych Związku na dzień 29.07.2016 roku.
Biuro PZŁucz listownie poinformuje każdego członka zwyczajnego o miejscu i terminie swojej konwencji wojewódzkiej.
Członkowie statutowi Polskiego Związku Łuczniczego na dzień 29.07.2016:
Akademicki Klub Sportowy "Politechnika Wrocławska"
Beskidzkie Zrzeszenie Sportowo - Rehabilitacyjne START
Budowlany Klub Sportowy
Cywilno-Wojskowy Klub Sporowy "Resovia"
Dolnośląski  Okręgowy Zwiazek Łuczniczy  Wrocław
Gminny Ludowy Klub Sportowy "Unia"
Gorzowski Związek Sportu Niepełnosprawnych  "Start"
Górniczy Klub Sportowy "Górnik"
Harcerski Klub  Olimpijczyka
Integracyjne Centrum Sportu i Rehabilitacji "Start"
Klub  Łuczniczy  "Chrobry"
Klub Łuczniczy  A 3 D  Toszek
Klub Łuczniczy "Robin  Hood"
Klub Sportowy  "Leśnik"
Klub Sportowy  "Płaszowianka"
Klub Sportowy  "Społem"
Klub Sportowy  "Stella"
Klub Sportowy "Agros"
Klub Sportowy "Boruta"
Klub Sportowy "Drukarz"
Klub Sportowy "Hubertus"
Klub Sportowy "Obuwnik"
Klub Sportowy "Orlęta"
Klub Sportowy "Ożarowianka"
Klub Sportowy "Piast"
Klub Sportowy "ROKIS"
Klub Sportowy "Zamłynie Z.A. Kombud S.A.
Kołobrzeskie Stowarzyszenie Łucznicze  "Mewa"
Kujawsko-Pomorski  Okręgowy Zwiazek Łuczniczy Bydgoszcz
Lubelski  Okręgowy Zwiazek Łuczniczy
Ludowy Klub Sportowy  "Makovia"
Ludowy Klub Sportowy  "Mazowsze"
Ludowy Klub Sportowy  "Tempo"
Ludowy Klub Sportowy "Jar"
Ludowy Klub Sportowy "Łucznik Żywiec"
Ludowy Klub Sportowy "Łucznik"
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy   "Czerniawka"
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy  "Orlik"
Ludowy Związek Sportowy Szkolnego Koła Sportowego
Łódzki  Okręgowy Zwiazek Łuczniczy
Łucznicze towarzystwo sportowe „Zamek Suski
Łuczniczy Klub Sportowy  "Radom"
Łuczniczy Klub Sportowy  "Sagit"
Łuczniczy Klub Sportowy " X - Dziesięć"
Łuczniczy ludowy Klub Sportowy "Karima"
Łuczniczy ludowy Klub Sportowy "Olimpia"
Łuczniczy Uczniowski Klub Sportowy "Apacz"
Małopolski  Okręgowy Zwiazek Łuczniczy
Miejski Klub Sportowy "Bobry"
Miejski Klub Sportowy "Sokół"
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu
Miejsko-Ludowy Klub Sportowy "Czarna Strzała"
Miejsko-Ludowy Klub Sportowy "Dąbrovia"
Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "Okrążek"
Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "Podkarpacie"
Morski Robotniczy Klub Sportowy "Gdańsk"
Opolski  Okręgowy Zwiazek Łuczniczy
Organizacja Srodowiskowa  A Z S 
Ośrodek Sportów Łuczniczych  "Strzelec"
Ośrodek Sportu i Rekreacji "sekcja Granit"
Podkarpacki Okręgowy Związek Łuczniczy
Podlaski Okręgowy Związek Łuczniczy
Polskie Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół"
Pomorski  Okręgowy Związek Łuczniczy
Rzeszowski Okręgowy Związek Łuczniczy
Stowarzyszenie "Cysterska Winnica"
Stowarzyszenie "Łuczniczy  Marymont"
Stowarzyszenie "Młode Wilki"
Stowarzyszenie "Nasze Krotoszyce"
Stowarzyszenie "Warmińska Grupa Łucznicza"
Stowarzyszenie Ekomuzeum Wsi Dolnośląskiej
Stowarzyszenie Łucznicze "Gryf"
Stowarzyszenie na rzecz promocji "Dolnoślązak"
Stowarzyszenie Radical Culture
Stowarzyszenie Rehabilitacyjno-Sport."Szansa-Start"
Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne "RAZEM"
Szkolny Klub Sportowy "Piast  25"
Śląski  Okręgowy Związek Łuczniczy
Śląski Klub Łuczniczy "Reflex"
Świętokrzyski  Okręgowy Zwiazek Łuczniczy
TS  Compaund Club"Złota Strzała"
Uczniowski Klub Łuczniczy "Leśnik"
Uczniowski Klub Sportowy  "Oruniak"
Uczniowski Klub Sportowy  "Sajdak"
Uczniowski Klub Sportowy  "U K S -- S M S"
Uczniowski Klub Sportowy  "Warownia"
Uczniowski Klub Sportowy - Skora
Uczniowski Klub Sportowy " Orzeł"
Uczniowski Klub Sportowy "95"
Uczniowski Klub Sportowy "9-tka"
Uczniowski Klub Sportowy "Apacz"
Uczniowski Klub Sportowy "Błękitni"
Uczniowski Klub Sportowy "Diana"
Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka"
Uczniowski Klub Sportowy "Dziesiątka"
Uczniowski Klub Sportowy "Górnik"
Uczniowski Klub Sportowy "Grodzisko"
Uczniowski Klub Sportowy "GROM"
Uczniowski Klub Sportowy "Grot"
Uczniowski Klub Sportowy "Gryf" 
Uczniowski Klub Sportowy "Hubal"
Uczniowski Klub Sportowy "Iskra"
Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka"
Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka-Kórnik"
Uczniowski Klub Sportowy "Junior"
Uczniowski Klub Sportowy "Kalinka  51"
Uczniowski Klub Sportowy "Korona"
Uczniowski Klub Sportowy "Kuźnia"
Uczniowski Klub Sportowy "Morświn"
Uczniowski Klub Sportowy "Ostrzyca"
Uczniowski Klub Sportowy "Ósemka Kraków"
Uczniowski Klub Sportowy "Ósemka"
Uczniowski Klub Sportowy "Piątka"
Uczniowski Klub Sportowy "Pielgrzym"
Uczniowski Klub Sportowy "Pielgrzymek"
Uczniowski Klub Sportowy "Południe"
Uczniowski Klub Sportowy "Południe"
Uczniowski Klub Sportowy "Precyzja"
Uczniowski Klub Sportowy "Puszcza"
Uczniowski Klub Sportowy "Resovia łucznictwo"
Uczniowski Klub Sportowy "Sędzimir"
Uczniowski Klub Sportowy "Skora" 
Uczniowski Klub Sportowy "Skrzat"
Uczniowski Klub Sportowy "SMS MTB "
Uczniowski Klub Sportowy "Sokół"
Uczniowski Klub Sportowy "Sprint"
Uczniowski Klub Sportowy "Szesnastka"
Uczniowski Klub Sportowy "świstrzały"
Uczniowski Klub Sportowy "Talent"
Uczniowski Klub Sportowy "Tramp"
Uczniowski Klub Sportowy "Victoria"
Uczniowski Klub Sportowy "Wesołek"
Uczniowski Klub Sportowy "Wisłoczanka"
Uczniowski Klub Sportowy "Wojtuś
Uczniowski Klub Sportowy "Wyjdź z domu bądź aktywny"
Uczniowski Klub Sportowy "Zdrowie i aktywność"
Uczniowski Klub Sportowy Ligi Obrony Kraju "Hetman"
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy  "Grot-Bodzentyn"
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy "Grot"
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy "Kmicic"
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy "Mustang"
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy "Sokole  Oko"
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy "Tarcza"
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy "Włoszczowice"
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy "Zbójnik"
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy "Zryw"
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy "Żak  Pogoń"
Warszawsko - Mazowiecki  Okręgowy Związek Łuczniczy
Wojewódzki   Okręgowy Związek Łuczniczy  / Gdańsk/
Zachodniopomorski  Okręgowy Związek Łuczniczy
Zrzeszenie Sportu i Rehabilitacji "Start"

Konwencje wojewódzkie odbędą się w dniach od 29.08 do 7.09.2016 roku:

29.08- o godz. 10.00 Małopolska- Kraków –Płaszowianka -Jacek Trojnar

29.08. o godz.15.30 Lubelskie –Zamość –KS Agros– Leszek Stempel

29.08. o godz.18.00 Opolskie –Prudnik –KS Obuwnik– K. Kocik

30.08.- o godz. 10.00 Świętokrzyskie – Kielce –KS  Stella- l.Stempel

31.08- o godz. 10.00 Śląskie- Żywiec-LKS Łucznik –Henryk Skrzypek

31.08.-o godz. 10.00 Podkarpackie -Zarzecze k/ Jarosławia –Internat Zespołu Szkół Rolniczych –Jacek Trojnar

01.09.  o godz.18.00 Pomorskie –Gdańsk –MRKS -Henryk Pater

01.09.- o godz. 18.00  Zachodnio-Pomorskie -Szczecin – Gryf lub Kalinka- L.Stempel

02.09- o godz. 17.00  Wielkopolskie -Poznań- KS Leśnik  - K.Kocik

02.09.-godz.18.00 Zawisza Bydgoszcz ul. Gdańska 163 – H.Pater

03.09.- o godz. 16.00 Lubuskie – Gorzów Wlkp. –KS Orlęta- K.Kocik

03.09- o godz .10.00 Podlaskie –Supraśl – UKS Supraśl- J.Maciaszek

06.09. – o godz. 18.00 Dolnośląskie –Pielgrzymka, GCKiB (Gminne Centrum Kultury i Biblioteka) – K.Kocik

06.09.- o godz.17.00 Łódzkie – Wschodnia 2, Zgierz, KS „Boruta” – H.Pater

07.09. – o godz. 10.00 Mazowieckie –Radom – PTG Sokół – J.Trojnar