PL
EN

Komunikaty z ostatniej chwili

WIOLETA MYSZOR i SŁAWOMIR NAPŁOSZEK najlepszymi zawodnikami w Polsce w konkurencji olimpijskiej – indywidualnej rundzie IORWA w zawodach Grand Prix 2016 na torach otwartych po IV rundach

[ 22-08-2016, 16:35 ]



Zwycięzcy finałowych pojedynków IORWA:

Kobiety:

  1. Myszor Wioleta                    – Łucznik Żywiec – 5 razy
  2. Lipiarska - Pałka Karina        – Grot Zabierzów – 2 razy
  3. Leśniak Natalia                   – Łucznik Żywiec – 1 raz

 

            KOBIETY:                                                                         

GP Prudnik – I runda          Lipiarska-Pałka Karina w finale z Barakońską Mileną    

                        II runda          Myszor Wioleta w finale z Biczak Kamilą

 

GP Kielce -    I Runda          Myszor Wioleta w finale z Olszewską Mileną

                        II Runda         Myszor Wioleta w finale z Lipiarską-Pałką Kariną

 

GP Kraków - I Runda          Leśniak Natalia w finale z Lipiarską-Pałką Kariną

                        II Runda         Myszor Wioleta w finale z Lipiarską-Pałką Kariną   
                                                        

GP Dobrcz –    I Runda          Myszor Wioleta w finale z Leśniak Natalią

                        II Runda         Lipiarska-Pałka Karina w finale z Leśniak Natalią

 

Zwycięzcy finałowych pojedynków IORWA:

Mężczyźni:

  1. Napłoszek Sławomir            – Marymont Warszawa – 5 razy
  2. Szafran Marek                     – Społem Łódź                – 1 raz
  3. Helbin Kasper                      – Obuwnik Prudnik         – 1 raz
  4. Goły Damian                        – Łucznik Żywiec           – 1 raz 

 

MĘŻCZYŹNI:

GP Prudnik – I runda          Szafran Marek w finale z Marcem Pawłem           

                        II runda          Helbin Kasper w finale z Marcem Pawłem 

 

GP Kielce -    I Runda          Napłoszek Sławomir w finale z Michalakiem Sławomirem

                        II Runda         Napłoszek Sławomir w finale z Goły Damianem 

 

GP Kraków - I Runda          Napłoszek Sławomir w finale z Sierakowskim Kacprem

                        II Runda         Napłoszek Sławomir w finale z Sierakowskim Kacprem     
                                                           

GP Dobrcz –             I Runda          Napłoszek Sławomir w finale z Jurzakiem Adamem

                        II Runda         Goły Damian w finale z Sierakowskim Kacprem


„XXXV Memoriał Ireny Szydłowskiej”
Krajowe:  Warszawa (PL)
Termin:   23-24.06
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY XXXIII MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI W ŁUCZNICTWIE
Krajowe:  Bytom (PL)
Termin:   30.06-01.07
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Młodzieżowcy,