PL
EN

Komunikaty z ostatniej chwili

Zatwierdzona przez Zarząd PZŁucz kadra narodowa PZŁucz na II półrocze 2016 roku

[ 6-07-2016, 00:46 ]



Kadra narodowa kobiet na II półrocze 2016 roku wg kategorii wiekowych   
  nazwisko i imię ur. nr.lic klub  
seniorki
1 Lipiarska - Pałka Karina 1987 401 ULKS Grot Zabierzów 1975
2 Zyzańska Sylwia 1997 1851 LKS Łucznik Żywiec 1954
3 Myszor Wioleta 1983 531 LKS Łucznik Żywiec 1946
4 Leśniak Natalia 1991 579 LKS Łucznik Żywiec 1925
5 Rząsa Joanna 1990 522 LKS Łucznik Żywiec 1890
6 Trojnar Małgorzata 1963 806 CWKS Resovia Rzeszów 1883
7 Farasiewicz Karolina 1996 1619 KS Obuwnik Prudnik 1880
8 Olszewska Milena 1984 1007 Start Gorzów Wlkp. 1875
9 Tobolewska Anna 1998 1650 ULKS Zryw Dobrcz 1873
10 Barakońska Milena 1992 221 KS Obuwnik Prudnik 1865
11 Rachwał Adriana 1991 190 GLKS Unia Pielgrzymka 1850
12 Śmiałkowska Magdalena 1997 1771 KS Społem Łódź 1849
13 Maciejewska Marta 1997 1940 KS Stella Kielce 1836
14 Ćwiklińska Zuzanna 1993 662 Hubal Białystok 1817
15 Garnik Kalina 1993 599 MRKS Gdańsk 1809
młodzieżówki
1 Jurzak Monika 1993 193 GLKS Unia Pielgrzymka 1804
2 Góral Małgorzata 1995 1303 KS Stella Kielce 1791
3 Trzebińska Adrianna 1995 649 UKS Talent Wrocław 1756
4 Wierzchowska Monika 1995 1396 GLKS Unia Pielgrzymka 1753
5 Wardak Jagoda 1995 1639 CWKS Resovia Rzeszów 1717
6 Huk Anna 1994 615 UKS Talent Wrocław 1693
7 Kalwinek Martyna 1995 655 KS Społem Łódź 1687
8 Bańkowska Sylwia 1993 1446 KS Drukarz Warszawa 1680
9 Kleszcz Klaudia 1994 850 SŁ Marymont Warszawa 1586
10 Gruszczyńska Monika 1993 20 BKS Bydgoszcz 1555
11 Gorczyca Joanna 1993 248 PTG Sokół 1544
12 Grzyśka Kinga 1995 1432 MLKS Czarna Strzała Bytom 1514
13 Pieprzyca Anna 1994 1092 MLKS Czarna Strzała Bytom 1424
14 Rakowska Sylwia 1994 998 ŁKS Łucznik Żywiec 1245
juniorki 
1 Biczak Kamila 1997 1696 KS Agros Zamość 1782
2 Chrostowska Maria 1996 1583 St. Łuczniczy Marymont W-wa 1772
3 Koszańska Dominika 1997 1856 KS Obuwnik Prudnik 1757
4 Kwiecień Aleksandra 1997 1906 St. Łuczniczy Marymont W-wa 1745
5 Szmit Klaudia 1998 1927 MLKS Czarna Strzała Bytom 1735
6 Baran Aleksandra 97 2156 Stella Kielce 1733
7 Grzymek Zuzanna 1997 1562 LKS Łucznik Żywiec 1727
8 Milas Lidia 1998 2331 MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1717
9 Zdulska Maja 1998 2364 SŁ Marymont Warszawa 1700
10 Kowszyn Olimpia 1997 1654 KS Chrobry Głuchołazy 1688
11 Maciągowska Małgorzata 1997  2125 Mazowsze Teresin 1598
12 Adamczyk Paulina 1998 2338 LKS Łucznik Żywiec 1570
13 Domańska Dominika 1997 2001 KS Agros Zamość 1533
14 Rybczyńska Anna 1997 1842 KS Piast Nowa Ruda 1532
15 Zając Magdalena 1998 3143 SŁ Marymont Warszawa 1529
16 Wysocka Dominika 1998 2186 MRKS Gdańsk 1517
17 Futyma Anna 1998 1731 UKS Talent Wrocław 1513
18 Lach Paulina 1997 1853 LKS Łucznik Żywiec 1513
19 Pyzowska Paulina 1998 1778 MRKS Gdańsk 1512
20 Pyziak Kinga 1997 2004 KS Agros Zamość 1484
juniorki młodsze
1 Juszczuk Gloria 1999 2432 ŁKS Łucznik Żywiec 1279
2 Napłoszek Kamila 1999 2279 St. Łuczniczy Marymont W-wa 1275
3 Toczek Witkoria 1999 2303 ŁKS Sagit Humniska 1273
4 Kłos - Kufel Gabriela 1999 2042 MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 1270
5 Kocaj Marlena 1999 2290 CWKS Resovia Rzeszów 1259
6 Wyciślik Justyna 2000 1888 UKS Grot Ruda Śląska 1240
7 Wacławek Sandra 1999 2027 Mewa Kołobrzeg 1204
8 Jurasz Karolina 2001 3113 LKS Łucznik Żywiec 1186
9 Ciszewska Zofia 2000 1787 MRKS Gdańsk 1181
10 Syldatk Ewelin 1999 2781 KS Mewa Kołobrzeg 1166
11 Siry Jagoda 2000 2895 UKS Tramp Jarosław 1163
12 Boniek Patrycja 1999 2401 UKS Grot Ruda Śląska 1159
13 Zając Sylwia 1999 2788 CWKS Resovia Rzeszów 1158
14 Kłyszcz Dominika 1999 2746 UKS Grot Ruda Śląska 1145
15 Borowicz Weronika 1999 2392 AZS OŚ Poznań 1144
16 Marcinkiewicz Natalia 2000 2893 UKS Tramp Jarosław 1131
17 Długoszek Wioletta 1999 2717 LKS Łucznik Żywiec 1110
18 Zemanek Berenika 2000 2987 KS Płaszowianka Kraków 1103
19 Hus Agnieszka 1999 2383 UKS Jar Kielnarowa 1101
20 Antczak Zuzanna 1999 2852 KS Społem Łódź 1098
Kadra narodowa mężczyzn na II półrocze 2016 roku wg kategorii wiekowych 
lp nazwisko i imię r.ur. nr lic. klub sportowy suma
seniorzy
1 Sierakowski Kacper 1993 329 Stow. Łuczniczy Marymont Warszawa 1999
2 Napłoszek Sławomir 1968 803 Stow. Łuczniczy Marymont Warszawa 1981
3 Marzec Paweł 1994 394 UKS Talent Wrocław 1961
4 Szafran Marek 1997 653 KS Społem Łódź 1961
7 Michalak Sławomir 1972 2713 KS Rokis Radzymin 1955
5 Helbin Kasper 1995 745 KS Obuwnik Prudnik 1945
6 Goły Damian 1988 521 LKS Łucznik Żywiec 1944
8 Ścibski Adam 1990 1498 ŁLKS Karima Prząsław 1934
9 Fałdziński Maciej 1992 91 KS Stella Kielce 1925
10 Starzycki Piotr 1998 2348 St. Łuczniczy Marymont Warszawa 1917
11 Ogrodowczyk Mateusz 1998 1959 AZS OŚ Poznań 1910
12 Marcinkiewicz Robert 1973 263 KS ROKIS Radzymin 1895
13 Kapusta Ireneusz 1976 2132 Start Kielce 1893
14 Kłębek Konrad 1998 2581 KS Obuwnik Prudnik 1893
15 Jurzak Adam 1995 205 GLKS Unia Pielgrzymka 1892
młodzieżowcy
1 Bucki Mateusz 1993 96 KS Stella Kielce 1888
2 Szkuta Daniel 1994 821 KS Stella Kielce 1845
3 Sawicki Piotr 1995 1329 Stow. Łuczniczy Marymont Warszawa 1838
4 Suchoński Michał 1994 334 Stow. Łuczniczy Marymont Warszawa 1818
5 Brążkiewicz Kamil 1995 726 ULKS Zryw Dobrcz 1801
6 Kornafel Robert 1994 945 PTG Sokół Radom 1798
7 Wójcik Rafał 1995 1281 ULKS Włoszczowice 1782
8 Wytrykus Adam 1995 1113 KS Rokis Radzymin 1778
9 Adamek Kamil 1995 1352 LKS Łucznik Żywiec 1754
0 Zwardon Kamil 1993 549 LKS Łucznik Żywiec 1745
11 Lerman Juliusz 1993 176 KS Społem Łódź 1739
12 Grec Michał 1994 395 UKS Talent Wrocław 1708
13 Malak Mateusz 1994 2891 AZS OŚ Poznań 1661
14 Gaczoł Maciej 1993 2414 KS Rokis Radzymin 1657
15 Idzi Damian 1993 225 KS Obuwnik Prudnik 1566
16 Makowski Dominik 1994 743 KS Obuwnik Prudnik 1523
17 Lach Bartłomiej 1993 552 LKS Łucznik Żywiec 1451
juniorzy
1 Banaszak Jakub 1996 1508 BKS Bydgoszcz 1891
2 Basiuras Michał 1996 1768 KS Społem Łódź 1887
3 Czyż Tomasz 1997 1908 CWKS Resovia Rzeszów 1862
4 Niedźwiedź Maciej 1997 1728 UKS Talent Wrocław 1839
5 Pietrusiński Ludwik 1996 1582 St. Łuczniczy Marymont Warszawa 1834
6 Czyż Paweł 1998 1998 CWKS Resovia Rzeszów 1833
7 Bizoń Kacper 1996 1353 ŁKS Łucznik Żywiec 1829
8 Włodarczyk Szymon 1997 2055 LKS Łucznik Żołędowo 1808
9 Biela Dariusz 1998 2029 KS Płaszowianka Kraków 1807
10 Warias Grzegorz 1998 1296 MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 1806
11 Słowik Konrad 1996 1849 LKS Łucznik Żywiec 1801
12 Zalewski Michał 1997 1904 SŁ Marymont Warszawa 1785
13 Kurowski Szymon 1998 3135 LKS Łucznik Żywiec 1765
14 Kotlarz Kajetan 1997 827 UKS Talent Wrocław 1764
15 Korbecki Paweł 1996 1250 CWKS Resovia Rzeszów 1722
17 Olczyk Radosław 1998 875 UKS Piątka Zgierz 1716
18 Smoliński Arkadiusz 1997 2407 ULKS Zryw Dobrcz 1706
19 Gucz Kacper 1998 1693 KS Agros Zamość 1702
20 Turek Mateusz 1996 1647 MLKS Czarna Strzała Bytom 1687
juniorzy młodsi
1 Kasprowski Oskar 2000 2863 LKS Łucznik Żywiec 1314
2 Matanina Jakub 1999 2470 ULKS Grot Bodzentyn 1295
3 Neścior Andrzej 2001 3092 KS Agros Zamość 1249
4 Łazowski Filip 2001 3115 LKS Łucznik Żywiec 1248
5 Szeliga Karol 1999 2528 KS Agros Zamość 1246
6 Rabski Szymon 1999 2685 GLKS Unia Pielgrzymka 1242
7 Bątkiewicz Bartłomiej 2000 1974 UKS Talent Wrocław 1233
8 Wojtala Adam 2001 3119 ŁKS Łucznik Żywiec 1230
9 Salicki Jan 1999 2023 KSŁ Mewa Kołobrzeg 1227
10 Czapczyk Michał 1999 2632 AZS OŚ Poznań 1215
11 Gospodarczyk Adrian 2000 2848 KS Boruta Zgierz 1210
12 Snarski Wiktor 1999 2343 UKS Piątka Zgierz 1204
13 Czapczyk Marcin 1999 2631 AZS OŚ Poznań 1189
14 Kasprzak Konrad 2000 2998 AZS OŚ Poznań 1188
15 Pyzowski Oskar 2000 2182 MRKS Gdańsk 1187
16 Baurowicz Kacper 1999 2758 KS Obuwnik Prudnik 1181
17 Byzdra Karol 1999 2846 SŁ Marymont Warszawa 1177
18 Bem Kamil 2000 3103 KS Społem Łódź 1176
19 Cacak Patryk 2000 2896 LKS Łucznik Żywiec 1173
20 Wiśniecki Bartłomiej 1999 3115 ŁKS Łucznik Żywiec 1173

Wykaz plików:

kn .pdf PDF DOC XLS ZIP

VII Memoriał Jana Konopczyńskiego
Krajowe:  Żołędowo (PL)
Termin:   22.09
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,