PL
EN
 

Wyniki 2016

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KLASYFIKACYJNY I LIGA KOBIET I MĘŻCZYZN - Protokół - Dąbrowa Tarnowska 17.09.2016

[ 18-09-2016, 09:00 ]



 

PZ

Nazwisko imię

r.u.

lic.

Klub/miejscowość

I

II

Razem

 

seniorzy

 

 

 

70m

70m

2x70m

1

Fałdziński Maciej

1992

91

Stella Kiece

323

316

639

2

Szkuta Daniel

1994

821

Stella Kiece

303

299

602

3

Przepióra Tomasz

1985

94

Stella Kiece

297

305

602

4

Wójcik Rafał

1995

1281

Włoszczowice

296

303

599

5

Detka Michał

1989

88

Stella Kiece

287

268

555

6

Nazim Tomasz

1992

1883

Grot Ruda Śląska

277

272

549

 

seniorki

 

 

 

70m

70m

2x70m

1

Trojnar Małgorzata

1963

806

Resovia Rzeszów

309

303

612

2

Grzyśka Kinga

1995

1432

Czarna Strzała Bytom

309

272

581

3

Wardak Jagoda

1995

1639

Resovia Rzeszów

290

279

569

4

Bańkowska Sylwia

1993

1446

Drukarz Warszawa

255

260

515

5

Pieprzyca Anna

1994

1092

Czarna Strzała Bytom

239

246

485

 

juniorzy

 

 

 

70m

70m

2x70m

1

Kirjuchin Nikita

1996

3388

Łucznik Żywiec

323

313

636

2

Siwoń Jakub

1997

1994

Tramp Jarosław

308

305

613

3

Smelcerz Michał

1996

1402

Włoszczowice

295

310

605

4

Czyż Paweł

1998

2287

Resovia Rzeszów

297

300

597

5

Turek Mateusz

1996

1647

Czarna Strzała Bytom

299

293

592

6

Patryas Dominik

1997

1846

Łucznik Żywiec

302

284

586

7

Patryas Krystian

1997

1847

Łucznik Żywiec

298

283

581

8

Topolnicki Ryszard

1999

2779

Tramp Jarosław

289

289

578

9

Łysiak Mateusz

1999

2527

Agros Zamość

294

283

577

10

Biela Dariusz

1998

2029

Płaszowianka Kraków

285

292

577

11

Matanina Jakub

1999

2470

Grot Bodzentyn

277

297

574

12

Golowko Marko

1998

3384

Łucznik Żywiec

283

288

571

13

Skowron Bartosz

1998

2330

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska

286

282

568

14

Stachyra Patryk

1998

2416

ROKIiS Radzymin

272

288

560

15

Malita Kamil

1997

2913

Resovia Rzeszów

288

269

557

16

Czyż Tomasz

1997

1908

Resovia Rzeszów

288

265

553

17

Porębski Szymon

1998

1886

Grot Ruda Śląska

283

266

549

18

Płoskonka Dawid

1999

2864

Łucznik Żywiec

274

272

546

19

Wojtyś Maciej

1999

3149

Stella Kiece

262

278

540

20

Jeznach Arkadiusz

1996

1522

ROKIiS Radzymin

255

241

496

21

Zwaroń Przemysław

1996

1854

Łucznik Żywiec

238

258

496

22

Wiśniecki Bartłomiej

1999

2750

Łucznik Żywiec

232

255

487

23

Badura Wojciech

1998

2028

Płaszowianka Kraków

246

221

467

24

Szeliga Karol

1999

2528

Agros Zamość

237

218

455

 

juniorki

 

 

 

70m

70m

2x70m

1

Wiktoria Toczek

1999

2303

Sagit Humniska

298

294

592

2

Szmit Klaudia

1998

1924

Czarna Strzała Bytom

286

286

572

3

Długoszek Wioletta

1999

2717

Łucznik Żywiec

275

272

547

4

Boniek Patrycja

1999

2401

Grot Ruda Śląska

264

280

544

5

Klyszcz Dominika

1999

2746

Grot Ruda Śląska

262

279

541

6

Zając Sylwia

1999

2788

Resovia Rzeszów

247

289

536

7

Lidia Milas

1998

2331

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska

277

258

535

8

Żelazna Oliwia

1999

2722

Stella Kiece

264

247

511

9

Biczak Kamila

1997

1698

Agros Zamość

245

258

503

10

Domańska Dominika

1997

2001

Agros Zamość

247

255

502

11

Brewczyńska Iza

1997

1999

Agros Zamość

218

251

469

12

Długoszek Marta

1996

1764

Łucznik Żywiec

242

212

454

13

Pyziak Kinga

1997

2004

Agros Zamość

219

233

452

 

juniorzy młodsi

 

 

 

60m

60m

2x60m

1

Łazowski Filip

2001

3115

Łucznik Żywiec

322

318

640

2

Trybulec Jan

2000

2464

Drukarz Warszawa

301

295

596

3

Suder Matuesz

2000

2277

Płaszowianka Kraków

291

301

592

4

Diaczuk Andrzej

2000

3381

Łucznik Żywiec

302

276

578

5

Cacak Patryk

2000

2896

Łucznik Żywiec

301

275

576

6

Borusiński Wiktor

2000

3145

Stella Kiece

294

280

574

7

Likoński Sebastian

2000

3077

Łucznik Żywiec

269

280

549

8

Nurdinof Artur

2001

 

Łucznik Żywiec

261

284

545

9

Kayser Bartosz

2000

3097

Czarna Strzała Bytom

266

273

539

10

Wojtala Adam

2001

3119

Łucznik Żywiec

267

254

521

11

Góra Zuzanna

2000

3050

Płaszowianka Kraków

244

245

489

12

Olekszyk Oskar

2000

3099

Czarna Strzała Bytom

230

234

464

13

Miernik Jakub

2000

3173

Stella Kiece

181

209

390

14

Tokarz Wojciech

2001

3102

Czarna Strzała Bytom

138

174

312

 

juniorki młodsze

 

 

 

60m

60m

2x60m

1

Jurasz Karolina

2001

3113

Łucznik Żywiec

314

306

620

2

Tulkina Sofia

1999

3396

Łucznik Żywiec

313

290

603

3

Marcinkiewicz Natalia

2000

2893

Tramp Jarosław

303

296

599

4

Wyciślik Justyna

2000

1888

Grot Ruda Śląska

286

302

588

5

Zemanek Berenika

2000

2982

Płaszowianka Kraków

264

296

560

6

Polak Julia

2001

3147

Stella Kiece

270

278

548

7

Piotrowska Patrycja

2000

2731

Sagit Humniska

249

292

541

8

Drzażdżyńśka Klaudia

2000

3095

Czarna Strzała Bytom

273

265

538

9

Mazhar Sofia

2001

3389

Łucznik Żywiec

272

255

527

10

Byk Gabriela

2000

3146

Stella Kiece

261

257

518

11

Retman Michalina

2000

3168

Drukarz Warszawa

258

246

504

12

Osuch Agata

2000

2894

Tramp Jarosław

237

264

501

13

Kozaczka Karolina

2000

3058

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska

247

215

462

14

Lazariew Nikita

2001

 

Łucznik Żywiec

210

207

417

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I Liga Kobiet i Mężczyzn – Dąbrowa Tarnowska 17.09.2016r.

 

Kobiety

1

Jurasz Karolina

2001

3113

Łucznik Żywiec

620

 

Tulkina Sofia

1999

3396

Łucznik Żywiec

603

 

Długoszek Wioletta

1999

2717

Łucznik Żywiec

547

 

Mazhar Sofia

2001

3389

Łucznik Żywiec

527

2297

             

2

Grzyśka Kinga

1995

1432

Czarna Strzała Bytom

581

 

Szmit Klaudia

1998

1924

Czarna Strzała Bytom

572

 

Drzażdżyńśka Klaudia

2000

3095

Czarna Strzała Bytom

538

 

Pieprzyca Anna

1994

1092

Czarna Strzała Bytom

485

2176

             

3

Biczak Kamila

1997

1698

Agros Zamość

503

 

Domańska Dominika

1997

2001

Agros Zamość

502

 

Brewczyńska Iza

1997

1999

Agros Zamość

469

 

Pyziak Kinga

1997

2004

Agros Zamość

452

1926

 

Mężczyźni

1

Łazowski Filip

2001

3115

Łucznik Żywiec I

640

 

Kirjuchin Nikita

1996

3388

Łucznik Żywiec I

636

 

Patryas Dominik

1997

1846

Łucznik Żywiec I

586

 

Patryas Krystian

1997

1847

Łucznik Żywiec I

581

2443

             

2

Fałdziński Maciej

1992

91

Stella Kiece

639

 

Szkuta Daniel

1994

821

Stella Kiece

602

 

Przepióra Tomasz

1985

94

Stella Kiece

602

 

Detka Michał

1989

88

Stella Kiece

555

2398

             

3

Diaczuk Andrzej

2000

3381

Łucznik Żywiec II

578

 

Cacak Patryk

2000

2896

Łucznik Żywiec II

576

 

Golowko Marko

1998

3384

Łucznik Żywiec II

571

 

Likoński Sebastian

2000

3077

Łucznik Żywiec II

549

2274

             

4

Suder Matuesz

2000

2277

Płaszowianka Kraków

592

 

Biela Dariusz

1998

2029

Płaszowianka Kraków

577

 

Badura Wojciech

1998

2028

Płaszowianka Kraków

467

 

Góra Zuzanna

2000

3050

Płaszowianka Kraków

489

2125

             

5

Płoskonka Dawid

1999

2864

Łucznik Żywiec III

546

 

Wojtala Adam

2001

3119

Łucznik Żywiec III

521

 

Zwaroń Przemysław

1996

1854

Łucznik Żywiec III

496

 

Wiśniecki Bartłomiej

1999

2750

Łucznik Żywiec III

487

2050

             

6

Turek Mateusz

1996

1647

Czarna Strzała Bytom

592

 

Kayser Bartosz

2000

3097

Czarna Strzała Bytom

539

 

Olekszyk Oskar

2000

3099

Czarna Strzała Bytom

464

 

Tokarz Wojciech

2001

3102

Czarna Strzała Bytom

312

1907


Międzynarodowe Zawody Halowe '24h'
Krajowe:  Radzymin (PL)
Termin:   02-03.12
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,
Międzynarodowe Zawody Mikołajkowe
Krajowe:  Kielce (PL)
Termin:   08-10.12
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,
Berlin OPEN
Zagraniczne:  Berlin (DE)
Termin:   08-10.12
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,