PL
EN
 

Wyniki 2016

5 finałowa runda Pucharu Polski w Łucznictwie bloczkowym i barebow

[ 25-09-2016, 23:42 ]



Indywidualna Runda

Kategoria wiekowa:               OPEN                                    Konkurencja:             Łuki Bloczkowe

m.

Nazwisko i imię

Rok ur.

Nr lic.

Klub

Kwalifikacje

Finał

punkty

miejsce

1

Szeląg Filip

1999

1798

A3D TOSZEK, Boguszyce

1322

9

141

2

Pilcicki Bogusław

1970

2270

Lew Krynki

1343

3

140

3

Wojtas Jan

1966

2316

OSŁ Strzelec Legnica

1341

4

140

4

Affek Marcin

1975

1194

SŁ Marymont Warszawa

676

17

139

5

Konecki Przemysław

2002

2833

LUKS Orlki Goleszów

1301

9

144

6

Gorczyca Krzysztof

1967

808

OSŁ Strzelec Legnica

1366

1

142

7

Gomoliszek Michał

1992

686

OSŁ Strzelec Legnica

1310

9

140

8

Tokarz Wojciech

1964

2272

Piast 25 Rzeszów

1325

7

138

9

Worońko Waldemar

1959

382

KS Dolnoślązak Wrocław

1285

17

0

9

Żuk Włodzimierz

1979

2964

KS Ożarowianka Ożarów Maz.

1324

8

0

9

Gołygowski Marcin

1975

214

SŁ Marymont Warszawa

1311

9

0

9

Austyn-Gawryś Joanna

1976

120

SŁ Marymont Warszawa

1330

5

0

9

Piekarski Bogusław

1962

387

KS Dolnoślązak Wrocław

1328

6

0

9

Staniewicz Robert

1969

1827

SŁ Marymont Warszawa

1344

2

0

9

Gawryś Dariusz

1966

337

SŁ Marymont Warszawa

30

17

0

9

Bródka Jan

1960

1037

ŁKS Łucznik Żołędowo

1292

9

0

17

Szałańska Katarzyna

1992

143

OSŁ Strzelec Legnica

1312

9

0

17

Gałka Paweł

1980

2953

Lew Krynki

1288

9

0

17

Antosiewicz Marcin

1986

2074

ROKiS Radzymin

1272

17

0

17

Pogoda Agata

1994

1187

OSŁ Strzelec

1263

17

0

17

Wijas Dariusz

1986

3253

Strzała Skorków

1259

17

0

17

Sałata Tomasz

1981

2192

SŁ Marymont Warszawa

1247

17

0

17

Andruszkiewicz Władysław

1957

2494

KŁ A3D TOSZEK

1242

17

0

17

Wijas Mariusz

1976

3254

Strzała Skorków

1229

17

0

17

Bródka Błażej

1997

1640

ŁKS Łucznik Żołędowo

1137

17

0

17

Bień Krzysztof

1958

3239

Strzała Skorków

1020

17

0

17

Przybylski Łukasz

1994

1796

A3D TOSZEK, Boguszyce

1318

9

0

 

 

 

 

 

 

Kategoria wiekowa:               OPEN                        Konkurencja:              Łuki Barebow  (30 m):

m.

Nazwisko i imię

Rok ur.

Nr lic.

Klub

Kwalifikacje

Eliminacje (finał)

punkty

miejsce

wygrane

punkty

1

Gawryś Dariusz

1966

337

SŁ Marymont Warszawa

1 194

      1   

1

129

2

Kaczmarek Arkadiusz

1993

3244

Strzała Skorków

738

      2   

0

79

 


  1. A.  Wyniki kwalifikacji - INDYWIDUALNE

Kategoria:                   OPEN                        Konkurencja:              Łuki Bloczkowe (50 m)

Zawodnik

Klub

r.

lic.

Odl. 1

Odl. 2

Odl. 3

Odl. 4

 Suma

Miejsce

Gorczyca Krzysztof

OSŁ Strzelec Legnica

1967

808

347

/1

338

/5

337

/3

344

/1

      1 366   

1

Staniewicz Robert

SŁ Marymont Warszawa

1969

1827

331

/11

337

/6

340

/1

336

/3

      1 344   

2

Pilcicki Bogusław

Lew Krynki

1970

2270

338

/2

334

/9

336

/4

335

/5

      1 343   

3

Wojtas Jan

OSŁ Strzelec Legnica

1966

2316

335

/5

339

/2

329

/11

338

/2

      1 341   

4

Austyn-Gawryś Joanna

SŁ Marymont Warszawa

1976

120

333

/8

326

/16

337

/2

334

/6

      1 330   

5

Piekarski Bogusław

KS Dolnoślązak Wrocław

1962

387

332

/10

335

/7

331

/8

330

/9

      1 328   

6

Tokarz Wojciech

Piast 25 Rzeszów

1964

2272

335

/4

333

/10

332

/6

325

/12

      1 325   

7

Żuk Włodzimierz

KS Ożarowianka Ożarów Maz.

1979

2964

316

/20

339

/3

333

/5

336

/4

      1 324   

8

Szeląg Filip

A3D TOSZEK, Boguszyce

1999

1798

327

/12

329

/14

332

/7

334

/7

      1 322   

9

Przybylski Łukasz

A3D TOSZEK, Boguszyce

1994

1796

335

/6

338

/4

330

/10

315

/18

      1 318   

9

Szałańska Katarzyna

OSŁ Strzelec Legnica

1992

143

333

/7

330

/13

321

/16

328

/10

      1 312   

9

Gołygowski Marcin

SŁ Marymont Warszawa

1975

214

326

/13

323

/18

330

/9

332

/8

      1 311   

9

Gomoliszek Michał

OSŁ Strzelec Legnica

1992

686

333

/9

333

/11

329

/12

315

/19

      1 310   

9

Konecki Przemysław

LUKS Orlki Goleszów

2002

2833

319

/18

334

/8

323

/14

325

/11

      1 301   

9

Bródka Jan

ŁKS Łucznik Żołędowo

1960

1037

321

/17

333

/12

319

/19

319

/14

      1 292   

9

Gałka Paweł

Lew Krynki

1980

2953

325

/14

323

/17

324

/13

316

/16

      1 288   

9

Worońko Waldemar

KS Dolnoślązak Wrocław

1959

382

316

/19

329

/15

322

/15

318

/15

      1 285   

17

Antosiewicz Marcin

ROKiS Radzymin

1986

2074

322

/16

313

/22

321

/17

316

/17

      1 272   

17

Pogoda Agata

OSŁ Strzelec

1994

1187

313

/21

317

/20

319

/18

314

/20

      1 263   

17

Wijas Dariusz

Strzała Skorków

1986

3253

305

/24

316

/21

315

/21

323

/13

      1 259   

17

Sałata Tomasz

SŁ Marymont Warszawa

1981

2192

313

/22

307

/23

317

/20

310

/21

      1 247   

17

Andruszkiewicz Władysław

KŁ A3D TOSZEK

1957

2494

325

/15

319

/19

303

/23

295

/23

      1 242   

17

Wijas Mariusz

Strzała Skorków

1976

3254

311

/23

303

/24

311

/22

304

/22

      1 229   

17

Bródka Błażej

ŁKS Łucznik Żołędowo

1997

1640

294

/25

277

/25

292

/24

274

/24

      1 137   

17

Bień Krzysztof

Strzała Skorków

1958

3239

252

/26

252

/26

253

/25

263

/25

      1 020   

17

Affek Marcin

SŁ Marymont Warszawa

1975

1194

337

/3

339

/1

0

/26

0

/26

         676   

17

Gawryś Dariusz

SŁ Marymont Warszawa

1966

337

30

/27

0

/27

0

/27

0

/27

           30   

17

 

 

 

Kategoria:                   OPEN                        Konkurencja:              Łuki Barebow  (30 m):

Zawodnik

Klub

r.

lic.

Odl. 1

Odl. 2

Odl. 3

Odl. 4

 Suma

Miejsce

Gawryś Dariusz

SŁ Marymont Warszawa

1966

337

297

/1

308

/1

290

/1

299

/1

        1 194   

1

Kaczmarek Arkadiusz

Strzała Skorków

1993

3244

211

/2

168

/2

173

/2

186

/2

           738   

2

 

 

 

 

 


  1. B.  Wyniki kwalifikacji – INDYWIDUALNE – z sumowaniem dwóch odległości - na potrzeby systemu kwalifikacji do Kadry Narodowej

Kategoria:                  OPEN                        Konkurencja:              Łuki Bloczkowe (50 m)

Zawodnik

Klub

r.

lic.

Odl. 1+2

Odl. 3+4

Gorczyca Krzysztof

OSŁ Strzelec Legnica

1967

808

685

681

Staniewicz Robert

SŁ Marymont Warszawa

1969

1827

668

676

Pilcicki Bogusław

Lew Krynki

1970

2270

672

671

Wojtas Jan

OSŁ Strzelec Legnica

1966

2316

674

667

Austyn-Gawryś Joanna

SŁ Marymont Warszawa

1976

120

659

671

Piekarski Bogusław

KS Dolnoślązak Wrocław

1962

387

667

661

Tokarz Wojciech

Piast 25 Rzeszów

1964

2272

668

657

Żuk Włodzimierz

KS Ożarowianka Ożarów Maz.

1979

2964

655

669

Szeląg Filip

A3D TOSZEK, Boguszyce

1999

1798

656

666

Przybylski Łukasz

A3D TOSZEK, Boguszyce

1994

1796

673

645

Szałańska Katarzyna

OSŁ Strzelec Legnica

1992

143

663

649

Gołygowski Marcin

SŁ Marymont Warszawa

1975

214

649

662

Gomoliszek Michał

OSŁ Strzelec Legnica

1992

686

666

644

Konecki Przemysław

LUKS Orlki Goleszów

2002

2833

653

648

Bródka Jan

ŁKS Łucznik Żołędowo

1960

1037

654

638

Gałka Paweł

Lew Krynki

1980

2953

648

640

Worońko Waldemar

KS Dolnoślązak Wrocław

1959

382

645

640

Antosiewicz Marcin

ROKiS Radzymin

1986

2074

635

637

Pogoda Agata

OSŁ Strzelec

1994

1187

630

633

Wijas Dariusz

Strzała Skorków

1986

3253

621

638

Sałata Tomasz

SŁ Marymont Warszawa

1981

2192

620

627

Andruszkiewicz Władysław

KŁ A3D TOSZEK

1957

2494

644

598

Wijas Mariusz

Strzała Skorków

1976

3254

614

615

Bródka Błażej

ŁKS Łucznik Żołędowo

1997

1640

571

566

Bień Krzysztof

Strzała Skorków

1958

3239

504

516

Affek Marcin

SŁ Marymont Warszawa

1975

1194

676

0

Gawryś Dariusz

SŁ Marymont Warszawa

1966

337

30

0

 

 

Kategoria:                   OPEN                        Konkurencja:              Łuki Barebow  (30 m):

Zawodnik

Klub

r.

lic.

Odl. 1+2

Odl. 3+4

Gawryś Dariusz

SŁ Marymont Warszawa

1966

337

605

589

Kaczmarek Arkadiusz

Strzała Skorków

1993

3244

379

359

 

 

 

 


  1. C.  Indywidualna Runda – zestawienie szczegółowe

Kategoria:                   OPEN                        Konkurencja:              Łuki Bloczkowe

m.

zawodnik

klub

rok ur.

nr. lic.

kwalifikacje

eliminacje

wynik

miejsce

1/32

 1/16 p.

wygrane

 1/8

 1/4

 1/2

finał

1

Szeląg Filip

A3D TOSZEK, Boguszyce

1999

1798

1322

9

0

410

3

140

138

137

141

2

Pilcicki Bogusław

Lew Krynki

1970

2270

1343

3

0

286

3

142

142

147

140

3

Wojtas Jan

OSŁ Strzelec Legnica

1966

2316

1341

4

0

286

3

146

143

137

140

4

Affek Marcin

SŁ Marymont Warszawa

1975

1194

676

17

0

427

2

141

144

146

139

5

Konecki Przemysław

LUKS Orlki Goleszów

2002

2833

1301

9

0

276

2

142

138

136

144

6

Gorczyca Krzysztof

OSŁ Strzelec Legnica

1967

808

1366

1

0

289

3

144

137

141

142

7

Gomoliszek Michał

OSŁ Strzelec Legnica

1992

686

1310

9

0

284

2

139

139

138

140

8

Tokarz Wojciech

Piast 25 Rzeszów

1964

2272

1325

7

0

419

3

137

134

132

138

9

Worońko Waldemar

KS Dolnoślązak Wrocław

1959

382

1285

17

0

277

2

137

 

 

 

9

Żuk Włodzimierz

KS Ożarowianka Ożarów Maz.

1979

2964

1324

8

0

417

2

141

 

 

 

9

Gołygowski Marcin

SŁ Marymont Warszawa

1975

214

1311

9

0

275

3

136

 

 

 

9

Austyn-Gawryś Joanna

SŁ Marymont Warszawa

1976

120

1330

5

0

268

2

132

 

 

 

9

Piekarski Bogusław

KS Dolnoślązak Wrocław

1962

387

1328

6

0

416

2

138

 

 

 

9

Staniewicz Robert

SŁ Marymont Warszawa

1969

1827

1344

2

0

280

3

139

 

 

 

9

Gawryś Dariusz

SŁ Marymont Warszawa

1966

337

30

17

0

418

3

135

 

 

 

9

Bródka Jan

ŁKS Łucznik Żołędowo

1960

1037

1292

9

0

256

2

134

 

 

 

17

Szałańska Katarzyna

OSŁ Strzelec Legnica

1992

143

1312

9

0

410

1

 

 

 

 

17

Gałka Paweł

Lew Krynki

1980

2953

1288

9

0

266

1

 

 

 

 

17

Antosiewicz Marcin

ROKiS Radzymin

1986

2074

1272

17

0

268

1

 

 

 

 

17

Pogoda Agata

OSŁ Strzelec

1994

1187

1263

17

0

264

1

 

 

 

 

17

Wijas Dariusz

Strzała Skorków

1986

3253

1259

17

0

273

1

 

 

 

 

17

Sałata Tomasz

SŁ Marymont Warszawa

1981

2192

1247

17

0

263

1

 

 

 

 

17

Andruszkiewicz Władysław

KŁ A3D TOSZEK

1957

2494

1242

17

0

391

0

 

 

 

 

17

Wijas Mariusz

Strzała Skorków

1976

3254

1229

17

0

398

0

 

 

 

 

17

Bródka Błażej

ŁKS Łucznik Żołędowo

1997

1640

1137

17

0

390

1

 

 

 

 

17

Bień Krzysztof

Strzała Skorków

1958

3239

1020

17

0

301

0

 

 

 

 

17

Przybylski Łukasz

A3D TOSZEK, Boguszyce

1994

1796

1318

9

0

409

1

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria:                   OPEN                        Konkurencja:              Łuki Barebow  (30 m):

m.

Nazwisko i imię

Rok ur.

Nr lic.

Klub

Kwalifikacje

Finał
(wygrane)

punkty

miejsce

1

Gawryś Dariusz

1966

337

SŁ Marymont Warszawa

1 194

1

1

2

Kaczmarek Arkadiusz

1993

3244

Strzała Skorków

738

2

0

 

 

 


  1. D.  Indywidualna Runda – pojedynki eliminacyjne i finałowe

 

Kategoria:                   OPEN                        Konkurencja:              Łuki Bloczkowe

1/16

 

 

 

GRUPA I

punkty

wygrane

miejsce

Gorczyca Krzysztof

289

3

1

Worońko Waldemar

277

2

3

Gałka Paweł

266

1

2

 

 

 

 

GRUPA VII

punkty

wygrane

miejsce

Tokarz Wojciech

419

3

1

Przybylski Łukasz

409

1

2

Wijas Mariusz

398

0

3

Affek Marcin

427

2

4

GRUPA V

punkty

wygrane

miejsce

Austyn-Gawryś Joanna

268

2

1

Gołygowski Marcin

275

3

2

Sałata Tomasz

263

1

3

 

 

 

 

GRUPA IV

punkty

wygrane

miejsce

Wojtas Jan

286

3

1

Gomoliszek Michał

284

2

2

Wijas Dariusz

273

1

3

 

 

 

 

GRUPA III

punkty

wygrane

miejsce

Pilcicki Bogusław

286

3

2

Konecki Przemysław

276

2

1

Pogoda Agata

264

1

3

 

 

 

 

GRUPA VI

punkty

wygrane

miejsce

Piekarski Bogusław

416

2

2

Szałańska Katarzyna

410

1

3

Andruszkiewicz Władysław

391

0

4

Gawryś Dariusz

418

3

1

GRUPA VIII

punkty

wygrane

miejsce

Żuk Włodzimierz

417

2

1

Szeląg Filip

410

3

3

Bródka Błażej

390

1

4

Bień Krzysztof

301

0

2

GRUPA II

punkty

wygrane

miejsce

Staniewicz Robert

280

3

2

Bródka Jan

256

2

1

Antosiewicz Marcin

268

1

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria:                   OPEN                        Konkurencja:              Łuki Barebow  (30 m):

FINAŁ (każdy z każdym)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nr

Zawodnik / Zawodniczka

Pojedynki eliminacyjne finałowe - każdy z każdym

Podsumowanie

Miejsce

1

2

3

4

5

6

7

8

pkt.

w.

1

Gawryś Dariusz

 

 

129

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

129

1

1

2

Kaczmarek Arkadiusz

79

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

79

0

2

3

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-

-

-

4

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-

-

-

5

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-

-

-

6

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-

-

-

7

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-

-

-

8

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-

-

-

 

 


 

WYNIKI ŁĄCZNEJ KLASYFIKACJI PUCHARU POLSKI 2016

Ranking w konkurencji łuków bloczkowych open po 5 rundach:

zawodnik

klub

rok ur.

nr. lic.

 

pkt. PPŁB

 

suma

miejsce

Wojtas Jan

OSŁ Strzelec Legnica

1966

2316

1

66

1

Gorczyca Krzysztof

OSŁ Strzelec Legnica

1967

808

7

62

2

Pilcicki Bogusław

KS Lew Krynki

1970

2270

17

43

3

Staniewicz Robert

SŁ Marymont Warszawa

1969

1827

5

41

4

Szeląg Filip

A3D TOSZEK, Boguszyce

1999

1798

2

41

4

Szałańska Katarzyna

OSŁ Strzelec Legnica

1992

143

3

31

6

Dudka Adam

ICSiR Start Lublin

1981

1006

17

30

7

Kornatowski Krzysztof

GZSN "START" Gorzów Wlkp.

1969

1701

8

30

8

Kalisiak Stanisław

UKS Kalinka Szczecin

1954

1300

 

29

9

Piekarski Bogusław

KS Dolnoślązak Wrocław

1962

387

9

28

10

Żuk Włodzimierz

Ks Ożarowianka

1979

2964

9

28

11

Gomoliszek Michał

OSŁ Strzelec Legnica

1992

686

17

27

12

Szemiot Marcin

KS Dolnoślązak Wrocław

1978

386

9

23

13

Stanieczek Anna

LUKS Orlik Goleszów

1955

45

 

21

14

Antosiewicz Marcin

ROKiS Radzymin

1986

2074

4

20

15

Szkolna Maria

Lucznik Zywiec

1997

3003

 

19

16

Konecki Przemysław

LUKS Orlki Goleszów

2002

2833

33

17

17

Austyn-Gawryś Joanna

SŁ Marymont Warszawa

1976

120

17

15

18

Tokarz Wojciech

Piast 25 Rzeszów

1964

2272

17

15

19

Worońko Waldemar

KS Dolnoślązak Wrocław

1959

382

17

14

20

Affek Marcin

SŁ Marymont Warszawa

1975

1194

17

13

21

Gołygowski Marcin

SŁ Marymont Warszawa

1975

214

 

13

22

Wacławski Daniel

MKS Bobry Jelenia Góra

1969

1933

9

13

23

Bródka Jan

ŁKS Łucznik Żołędowo

1960

1037

17

12

24

Wijas Mariusz

Strzała Skorków

1976

3254

33

12

25

Gałka Paweł

KS Lew Krynki

1980

2953

17

11

26

Walada Mariusz

OSŁ Strzelec Legnica

1968

2311

9

11

27

Gawryś Dariusz

SŁ Marymont

1966

337

33

10

28

Ociepka Michał

A3D TOSZEK, Boguszyce

1992

2705

17

10

29

Pogoda Agata

OSŁ Strzelec Legnica

1994

1187

17

10

30

Przybylski Łukasz

A3D TOSZEK, Boguszyce

1994

1796

9

10

31

Bródka Błażej

ŁKS Łucznik Żołędowo

1997

1640

33

9

32

Wijas Dariusz

Strzała Skorków

1986

3253

33

9

33

Bień Krzysztof

Strzała Skorków

1958

3239

33

8

34

Andruszkiewicz Władysław

KŁ A3D TOSZEK

1957

2494

 

7

35

Madziar Witold

SŁ Marymont Warszawa

1964

340

6

7

36

Zarzycka Magdalena

MGOKiS Dobczyce

1992

775

9

7

37

Bartuzi Dorota

Start Lublin

1976

2584

33

6

38

Dietrich Jerzy

Karima Prząsław

1954

3227

 

6

39

Leśniak Renata

MGOKiS Dobczyce

1989

777

17

6

40

Łabuda Marcin

SSR START Poznan

1988

2617

 

6

41

Dzikowski Jerzy

OSŁ Strzelec Legnica

1954

147

33

5

42

Łukasik Stanisław

MGOKiS Dobczyce

1970

2999

 

5

43

Mikołajczak Barbara

UKS Sukces Gorzów

1995

603

17

5

44

Piotrowski Wojciech

Start Kielce

1980

2130

17

5

45

Sałata Tomasz

SŁ Marymont Warszawa

1981

2192

 

5

46

Czyrski Piotr

KS Dolnoślązak Wrocław

1960

383

17

4

47

Korol Stanisław

ŚKŁ REFLEX Rybnik

1999

2421

 

4

48

Kowalcze Andrzej

MGOKiS Dobczyce

1977

3162

33

4

49

Kukliński Paweł

UKS Ameoli Świebodzice

1977

2950

9

4

50

Ostrowska Paulina

OSŁ"Strzelec" Legnica

1999

2720

33

4

51

Sieńczak Bartosz

Płaszowianka Kraków

1984

3260

 

4

52

Zieliński Sebastian

nz Brzoza

1976

2312

33

4

53

Franik Roman

Grupa JURA PL Zawiercie

1972

1833

 

3

54

Antoniak Natalia

LZS Raszówka

1995

3039

33

2

55

Austyn Zbigniew

Płaszowianka Kraków

1950

117

 

2

56

Buczkowski Jeremi

OŚ AZS Poznań

1982

2983

33

2

57

Fojucik Grzegorz

LKS Łucznik Żołędowo

1963

3213

 

2

58

Fularski Jakub

MGOKiS Dobczyce

1996

2075

 

2

59

Jagielski Marek

Lew Krynki

1979

2293

 

2

60

Janicki Krzysztof

KS Leśnik Poznań

1991

796

33

2

61

Łaba Maciej

OSŁ Strzelec Legnica

1983

2273

33

2

62

Mądrzak Piotr

nz Włoszakowice

1967

2825

33

2

63

Moździerz Mirosław

nz Turów

1952

2924

33

2

64

Norkowski Grzegorz

KS Dolnoślązak Wrocław

1962

385

 

2

65

Rzeszot Dariusz

LKS Łucznik Żołędowo

1973

2309

 

2

66

Sobieraj Cezary

nz piaseczno

1963

2900

 

2

67

Stoksik Roman

UKS Ameoli Świebodzice

1973

2930

33

2

68

Szeląg Marcin

A3D TOSZEK, Boguszyce

1971

1799

33

2

69

Szymański Krzysztof

UKS Grot Ruda Śląska

1974

3203

 

2

70

Tobijański Paweł

UKS Grot Ruda Śląska

1968

2115

 

2

71

Ziółkowski Marek

KS Dolnoślązak Wrocław

1974

1808

17

2

72

Żal Michał

Karima Prząsław

2003

9/2015

 

2

73

Zestawienie wywalczonych tytułów:

  1. Wojtas Jan - Zdobywca Pucharu Polski w Łucznictwie Bloczkowym 2016
  2. Gorczyca Krzysztof - 1 Vice Zdobywca Pucharu Polski w Łucznictwie Bloczkowym 2016 
  3. Pilcicki Bogusław - 2 Vice Zdobywca Pucharu Polski w Łucznictwie Bloczkowym 2016 

Przyznano nagrody specjalne - tytuły:

  •  „Snajper PPŁB 2016” za najwyższy osiągnięty wynik 2x50m -  dla Jana Wojtasa za wynik w wysokości 698 pkt.
  • Przodownik PPŁB 2016” za najwyższą średnią wyników 2x50m z 3 startów -  dla Jana Wojtasa za 680,0 pkt.

Ranking w konkurencji łuków barebow open :

 

 

 

 

 

ranking PPB 2016

Zawodnik/Zawodniczka

Klub

rocznik

Lic.

l. startów

3*(2*30m)

Gawryś Dariusz

SŁ Marymont Warszawa

1966

337

4

       1 814   

1

Siejko Mateusz

Karima Prząsław

1988

2696

3

       1 733   

2

Zawada Filip

Karima Prząsław

1975

2547

3

       1 587   

3

Paulina Sosnowicz

Karima Prząsław

1982

2697

2

          977   

-

Białek Wojciech

NZ Bielawa

1967

2340

1

          559   

-

Żanna Stańkowska

UKS Ameoli Świebodzice

1972

2948

1

          431   

-

Kaczmarek Arkadiusz

Strzała Skorków

1993

3244

1

          379   

-

Pstrzoch Jan

KS ROKIS Radzymin

1990

260

1

          363   

-

Gołębieska Jolanta

UKS Ameoli Świebodzice

1956

3025

1

          314   

-

 

 

Zestawienie wywalczonych tytułów:

  1. Gawryś Dariusz - Zdobywca Pucharu Polski Barebow 2016
  2. Siejko Mateusz - 1 Vice Zdobywca Pucharu Polski Barebow 2016
  3. Zawada Filip - 2 Vice Zdobywca Pucharu Polski Barebow 2016

 

Przyznano nagrody specjalne - tytuły:

  • Snajper PP BAREBOW 2016” za najwyższy osiągnięty wynik na 30m -  dla Dariusza Gawrysia za wynik 605 pkt.
  • Przodownik PP BAREBOW 2016” za najwyższą średnią wyników 2x30m z 3 startów -  dla Dariusza Gawrysia za 604,7 pkt.

Międzynarodowe Zawody Halowe '24h'
Krajowe:  Radzymin (PL)
Termin:   02-03.12
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,
Międzynarodowe Zawody Mikołajkowe
Krajowe:  Kielce (PL)
Termin:   08-10.12
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,
Berlin OPEN
Zagraniczne:  Berlin (DE)
Termin:   08-10.12
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,