PL
EN
 

Wyniki 2016

Wyniki zawodów halowych w Prudniki 18.12.2016 roku

[ 18-12-2016, 15:25 ]



 

 

 

 

 

 

 

Halowe Zawody Kontrolne  Prudnik 18.12.2016

 

 

 

 

 

Seniorki

 

 

 

 

 

 

Lp

 

Nazwisko i Imię

ru.

nr lic.

Klub

Elim.

Runda

Wynik

1

 

Lipiarska - Pałka Karina

1987

401

ULKS Grot Zabierzów

573/2

Finał

6

2

 

Leśniak Natalia

1991

579

LKS Łucznik Żywiec

581/1

Finał

0

3

 

Zyzańska Sylwia

1997

1851

LKS Łucznik Żywiec

565/4

o 3m

7

4

 

Farasiewicz Karolina

1996

1619

KS Obuwnik Prudnik

571/3

o 3m

1

5

 

Rząsa Joanna

1990

522

LKS Łucznik Żywiec

555/7

1/4

3

6

 

Juszczuk Gloria

1999

2432

LKS Łucznik Żywiec

545/8

1/4

1

7

 

Tobolewska Anna

1998

1650

ULKS Zryw Dobrcz

562/5

1/4

0

8

 

Myszor Wioleta

1983

531

LKS Łucznik Żywiec

561/6

1/4

0

9

 

Barakońska Milena

1992

221

KS Obuwnik Prudnik

535/9

1/8

3

10

 

Jurzak Monika

1993

192

GLKS Unia Pielgrzymka

525/12

1/8

2

11

 

Wyciślik Justyna

2000

1888

UKS Grot Ruda Śląska

525/11

1/8

1

12

 

Wierzchowska Monika

1995

1396

GLKS Unia Pielgrzymka

513/14

1/8

1

13

 

Święcka Weronika

2001

3208

KS Obuwnik Prudnik

527/10

1/8

0

14

 

Jurasz Karolina

2001

3113

LKS Łucznik Żywiec

524/13

1/8

0

15

 

Biczak Kamila

1997

1696

KS Agros Zamość

503/15

1/8

0

16

 

Koszańska Dominika

1997

1856

KS Obuwnik Prudnik

498/16

1/8

0

17

 

Kocaj Marlena

1999

2290

CWKS Resovia Rzeszów

465/21

1/16

5

18

 

Pączek Karolina

1998

2799

KS Obuwnik Prudnik

479.20

1/16

4

19

 

Grzymek Zuzanna

1997

1562

LKS Łucznik Żywiec

428/22

1/16

4

20

 

Pyziak Kinga

1997

2004

KS Agros Zamość

380/23

1/16

4

21

 

Szuman Aleksandra

2001

3118

LKS Łucznik Żywiec

493/17

1/16

2

22

 

Długoszek Wioletta

1999

2717

LKS Łucznik Żywiec

490/18

1/16

2

23

 

Siemko Wiktoria

1999

2005

KS Agros Zamość

338/24

1/16

2

24

 

Kowszyn Olimpia

1997

1654

KŁ Chrobry Głuchołazy

483/19

1/16

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Halowe Zawody Kontrolne  Prudnik 18.12.2016

 

 

 

 

 

Seniorzy

 

 

 

 

 

 

Lp

 

Nazwisko i Imię

ru.

nr lic.

Klub

Elim.

Runda

Wynik

1

 

Marzec Paweł

1994

394

UKS Talent Wrocław

566/2

Finał

6

2

 

Kasprowski Oskar

2000

2863

LKS Łucznik Żywiec

562/4

Finał

4

3

 

Przygoda Mirosław

1959

1602

KS Płaszowianka Kraków

576/1

o 3m

6

4

 

Jurzak Adam

1995

205

GLKS Unia Pielgrzymka

565/3

o 3m

2

5

 

Szafran Marek

1997

653

KS Społem Łódź

560/5

1/4

5

6

 

Neścior Andrzej

2001

3092

KS Agros Zamość

559/6

1/4

4

7

 

Bątkiewicz Bartłomiej

2000

1974

UKS Talent Wrocław

552/7

1/4

0

8

 

Basiuras Michał

1996

1768

KS Społem Łódź

536/8

1/4

0

9

 

Łazowski Filip

2001

3115

LKS Łucznik Żywiec

530/12

1/8

4

10

 

Czyż Paweł

1998

2287

CWKS Resovia Rzeszów

480/19

1/8

4

11

 

Czyż Tomasz

1997

1908

CWKS Resovia Rzeszów

530/11

1/8

2

12

 

Cacak Patryk

2000

2896

LKS Łucznik Żywiec

512/18

1/8

2

13

 

Wojtala Adam

2001

3119

LKS Łucznik Żywiec

520/16

1/8

2

14

 

Baurowicz Kacper

1999

2758

KS Obuwnik Prudnik

526/13

1/8

1

15

 

Zarusiński Krzysztof

1979

1117

KŁ Chrobry Głuchołazy

532/9

1/8

0

16

 

Bątkiewicz Sławomir

1966

3053

UKS Talent Wrocław

531/10

1/8

0

17

 

Wiśniecki Bartłomiej

1999

2750

LKS Łucznik Żywiec

513/17

1/16

5

18

 

Kurowski Szymon

1998

3135

LKS Łucznik Żywiec

520/15

1/16

3

19

 

Kozłowski Antoni

2001

1977

UKS Talent Wrocław

526/14

1/16

2

20

 

Suchiński Damian

1998

2760

KS Obuwnik Prudnik

365/20

1/16

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przebieg pojedynków w rundach eliminacyjnych i finałowych w konk. Ind. Olimp. Runda WA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Seniorki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

m.el

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Leśniak Natalia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

32

0

 

Leśniak Natalia

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17

Szuman Aleksandra

Koszańska Dominika

0

Leśniak Natalia

 

 

 

 

 

 

 

16

Koszańska Dominika

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

Barakońska Milena

 

 

 

 

 

Leśniak Natalia

 

 

 

 

24

Siemko Wiktoria

Barakońska Milena

3

Juszczuk Gloria

 

 

 

 

 

 

 

25

0

 

Juszczuk Gloria

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

Juszczuk Gloria

6

 

 

 

1/4

 

 

 

 

 

 

 

 

5

Tobolewska Anna

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28

0

 

Tobolewska Anna

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21

Kocaj Marlena

5 T8

Jurzak Monika

2

Tobolewska Anna

 

 

 

 

 

 

 

 

12

Jurzak Monika

6T9

 

 

 

 

 

Zyzańska Sylwia

 

 

 

 

13

Jurasz Karolina

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20

Pączek Karolina

4

Jurasz Karolina

0

Zyzańska Sylwia

 

 

 

 

 

miejsca w finałach

29

0

 

Zyzańska Sylwia

6

 

 

 

 

finały o miejsca

 

 

 

 

4

Zyzańska Sylwia

6

 

 

 

 

1-2

Leśniak Natalia

 

0

 

 

1

Lipiarska - Pałka Karina

 

 

 

 

 

 

 

1-2

Lipiarska - Pałka Karina

6

 

 

2

Leśniak Natalia

 

 

 

 

 

 

 

3-4

Zyzańska Sylwia

7

 

 

3

Zyzańska Sylwia

3

Farasiewicz Karolina

6

 

 

 

 

3-4

Farasiewicz Karolina

1

 

 

4

Farasiewicz Karolina

30

0

 

Farasiewicz Karolina

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19

Kowszyn Olimpia

0

Wierzchowska Monika

1

Farasiewicz Karolina

 

 

 

 

 

 

 

 

14

Wierzchowska Monika

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

Wyciślik Justyna

6

 

 

 

 

 

Farasiewicz Karolina

 

 

 

 

 

22

Grzymek Zuzanna

4

Wyciślik Justyna

1

Myszor Wioleta

 

 

 

 

 

 

 

 

27

0

 

Myszor Wioleta

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

Myszor Wioleta

6

 

 

 

1/4

 

 

 

 

 

 

 

 

7

Rząsa Joanna

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26

#ADR!

 

Rząsa Joanna

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23

Pyziak Kinga

4

Święcka Weronika

0

Rząsa Joanna

 

 

 

 

 

 

 

 

10

Święcka Weronika

6

 

 

 

 

 

Lipiarska - Pałka Karina

 

 

 

 

15

Biczak Kamila

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18

Długoszek Wioletta

2

Biczak Kamila

0

Lipiarska - Pałka Karina

 

 

 

 

 

 

 

31

0

 

Lipiarska - Pałka Karina

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Lipiarska - Pałka Karina

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przebieg pojedynków w rundach eliminacyjnych i finałowych w konk. Ind. Olimp. Runda WA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Seniorzy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

m.el

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Przygoda Mirosław

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

32

0

 

Przygoda Mirosław

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17

Wiśniecki Bartłomiej

5 T8

Wojtala Adam

2

Przygoda Mirosław

 

 

 

 

 

 

 

16

Wojtala Adam

6 T9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

Zarusiński Krzysztof

 

 

 

 

 

Przygoda Mirosław

 

 

 

 

24

0

 

Zarusiński Krzysztof

0

Basiuras Michał

 

 

 

 

 

 

 

25

0

 

Basiuras Michał

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

Basiuras Michał

6

 

 

 

1/4

 

 

 

 

 

 

 

 

5

Szafran Marek

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28

0

 

Szafran Marek

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21

0

 

Łazowski Filip

4

Szafran Marek

 

5 T10

 

 

 

 

 

 

 

12

Łazowski Filip

 

 

 

 

 

 

Kasprowski Oskar

 

 

 

 

13

Baurowicz Kacper

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20

Suchiński Damian

0

Baurowicz Kacper

1

Kasprowski Oskar

6 T10*

 

 

 

 

 

miejsca w finałach

29

0

 

Kasprowski Oskar

7

 

 

 

 

finały o miejsca

 

 

 

 

4

Kasprowski Oskar

 

 

 

 

 

1-2

Kasprowski Oskar

 

4

 

 

1

Marzec Paweł

 

 

 

 

 

 

 

1-2

Marzec Paweł

6

 

 

2

Kasprowski Oskar

 

 

 

 

 

 

 

3-4

Przygoda Mirosław

6

 

 

3

Przygoda Mirosław

3

Jurzak Adam

6

 

 

 

 

3-4

Jurzak Adam

2

 

 

4

Jurzak Adam

30

0

 

Jurzak Adam

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19

Czyż Paweł

6

Czyż Paweł

4

Jurzak Adam

 

 

 

 

 

 

 

 

14

Kozłowski Antoni

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

Czyż Tomasz

6

 

 

 

 

 

Jurzak Adam

 

 

 

 

 

22

0

 

Czyż Tomasz

2

Neścior Andrzej

 

 

 

 

 

 

 

27

0

 

Neścior Andrzej

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

Neścior Andrzej

 

 

 

 

1/4

 

 

 

 

 

 

 

 

7

Bątkiewicz Bartłomiej

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26

0

 

Bątkiewicz Bartłomiej

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23

0

 

Bątkiewicz Sławomir

0

Bątkiewicz Bartłomiej

 

 

 

 

 

 

 

 

10

Bątkiewicz Sławomir

 

 

 

 

 

 

Marzec Paweł

 

 

 

 

15

Kurowski Szymon

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18

Cacak Patryk

7

Cacak Patryk

2

Marzec Paweł

 

 

 

 

 

 

 

 

31

0

 

Marzec Paweł

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Marzec Paweł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wyniki kwalifikacji 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

poz.

Nazwisko imię

r.u.

Klub/miejscowość

lic

I odl.

/m

II odl.

/m

Razem

/10/x

0

seniorzy - łuki klasyczne

0

0

0

0

 

0

 

 

 

1

Przygoda Mirosław

1959

KS Płaszowianka Kraków

1602

288

/1

288

/1

576

 

2

Marzec Paweł

1994

UKS Talent Wrocław

394

279

/6

287

/2

566

 

3

Jurzak Adam

1995

GLKS Unia Pielgrzymka

205

285

/2

280

/4

565

 

4

Kasprowski Oskar

2000

LKS Łucznik Żywiec

2863

277

/7

285

/3

562

 

5

Szafran Marek

1997

KS Społem Łódź

653

281

/3

279

/5

560

 

6

Neścior Andrzej

2001

KS Agros Zamość

3092

280

/4

279

/6

559

 

7

Bątkiewicz Bartłomiej

2000

UKS Talent Wrocław

1974

280

/5

272

/7

552

 

8

Basiuras Michał

1996

KS Społem Łódź

1768

274

/8

262

/13

536

 

9

Zarusiński Krzysztof

1979

KŁ Chrobry Głuchołazy

1117

268

/10

264

/12

532

 

10

Bątkiewicz Sławomir

1966

UKS Talent Wrocław

3053

259

/16

272

/8

531

 

11

Czyż Tomasz

1997

CWKS Resovia Rzeszów

1908

265

/13

265

/11

530

/21/

12

Łazowski Filip

2001

LKS Łucznik Żywiec

3115

268

/11

262

/14

530

/16/

13

Baurowicz Kacper

1999

KS Obuwnik Prudnik

2758

256

/17

270

/9

526

/18/

14

Kozłowski Antoni

2001

UKS Talent Wrocław

1977

270

/9

256

/15

526

/15/

15

Kurowski Szymon

1998

LKS Łucznik Żywiec

3135

253

/18

267

/10

520

/15/

16

Wojtala Adam

2001

LKS Łucznik Żywiec

3119

266

/12

254

/16

520

/11/

17

Wiśniecki Bartłomiej

1999

LKS Łucznik Żywiec

2750

262

/14

251

/18

513

 

18

Cacak Patryk

2000

LKS Łucznik Żywiec

2896

260

/15

252

/17

512

 

19

Czyż Paweł

1998

CWKS Resovia Rzeszów

2287

233

/19

247

/19

480

 

20

Suchiński Damian

1998

KS Obuwnik Prudnik

2760

159

/20

206

/20

365

 

0

seniorki - łuki klasyczne

0

0

0

0

 

0

 

0

 

1

Leśniak Natalia

1991

LKS Łucznik Żywiec

579

289

/1

292

/1

581

 

2

Lipiarska - Pałka Karina

1987

ULKS Grot Zabierzów

401

284

/4

289

/2

573

 

3

Farasiewicz Karolina

1996

KS Obuwnik Prudnik

1619

286

/2

285

/3

571

 

4

Zyzańska Sylwia

1997

LKS Łucznik Żywiec

1851

280

/6

285

/4

565

 

5

Tobolewska Anna

1998

ULKS Zryw Dobrcz

1650

285

/3

277

/8

562

 

6

Myszor Wioleta

1983

LKS Łucznik Żywiec

531

281

/5

280

/6

561

 

7

Rząsa Joanna

1990

LKS Łucznik Żywiec

522

271

/8

284

/5

555

 

8

Juszczuk Gloria

1999

LKS Łucznik Żywiec

2432

270

/9

275

/9

545

 

9

Barakońska Milena

1992

KS Obuwnik Prudnik

221

273

/7

262

/11

535

 

10

Święcka Weronika

2001

KS Obuwnik Prudnik

3208

263

/12

264

/10

527

 

11

Wyciślik Justyna

2000

UKS Grot Ruda Śląska

1888

248

/17

277

/7

525

/21/

12

Jurzak Monika

1993

GLKS Unia Pielgrzymka

192

269

/10

256

/14

525

/18/

13

Jurasz Karolina

2001

LKS Łucznik Żywiec

3113

265

/11

259

/12

524

 

14

Wierzchowska Monika

1995

GLKS Unia Pielgrzymka

1396

256

/15

257

/13

513

 

15

Biczak Kamila

1997

KS Agros Zamość

1696

257

/14

246

/17

503

 

16

Koszańska Dominika

1997

KS Obuwnik Prudnik

1856

259

/13

239

/21

498

 

17

Szuman Aleksandra

2001

LKS Łucznik Żywiec

3118

248

/16

245

/20

493

 

18

Długoszek Wioletta

1999

LKS Łucznik Żywiec

2717

244

/18

246

/18

490

 

19

Kowszyn Olimpia

1997

KŁ Chrobry Głuchołazy

1654

227

/20

256

/15

483

 

20

Pączek Karolina

1998

KS Obuwnik Prudnik

2799

232

/19

247

/16

479

 

21

Kocaj Marlena

1999

CWKS Resovia Rzeszów

2290

219

/21

246

/19

465

 

22

Grzymek Zuzanna

1997

LKS Łucznik Żywiec

1562

193

/22

235

/22

428

 

23

Pyziak Kinga

1997

KS Agros Zamość

2004

178

/23

202

/23

380

 

24

Siemko Wiktoria

1999

KS Agros Zamość

2005

167

/24

171

/24

338

 

 

 

 

 

 

 

 


Międzynarodowe Zawody Halowe '24h'
Krajowe:  Radzymin (PL)
Termin:   02-03.12
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,
Międzynarodowe Zawody Mikołajkowe
Krajowe:  Kielce (PL)
Termin:   08-10.12
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,
Berlin OPEN
Zagraniczne:  Berlin (DE)
Termin:   08-10.12
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,