Wyniki 2016

« < 2 3

Puchar Turcji - podsumowanie

[ 3-04-2016, 19:28 ]
Drużynowe zmagania kobiet, w pierwszym pojedynku nasze zawodniczki pokonały niżej sklasyfikowaną Estonię po barażu 28 do 25 pkt. W ćwierćfinale uległy drużynie Niemiec wynikiem 5:3. Drużyna męska w ćwierćfinale pokonała drużynę Niemiec wynikiem 5:3. W półfinale uległa liderowi klasyfikacji i zwycięzcy tego  turnieju, drużynie z Indii wynikiem 6:2. W walce o trzecią lokatę mężczyźni nieznacznie ulegli drużynie Francji 6:2. Indywidualnie najwyżej sklasyfikow...   [ więcej ]

Protokół I Grand Prix Polski Kadry Narodowej - Prudnik 19-20.03.2016

[ 20-03-2016, 14:29 ]
INFORMACJA SPORTOWA z ZAWODÓW GRAND PRIX KADRY w Prudniku.   Sensacje na zawodach wśród mężczyzn w konkurencji olimpijskiej IORWA:   Zwycięzcą zawodów w sobotę został młody zawodnik, niespełna 18-letni junior z klubu sportowego AZS Poznań – Mateusz Ogrodowczyk, który w finale pokonał jednego z faworytów, zawodnika Marymontu Warszawa – Sławomira Napłoszka.   Natomiast w niedzielę zwycięzcą zawodów został również junior Marek Szafran z klubu Społem Łód...   [ więcej ]

Wicemistrzynie Świata w hali - Ankara 2016

[ 6-03-2016, 19:53 ]
W niedzielę 6 marca w południe na lotnisku w Balicach wylądowała reprezentacja Polski w łucznictwie olimpijskim na czele z wicemistrzyniami Świata w hali - Ankara 2016. Ze stolicy Turcji Natalia Leśniak (Łucznik Żywiec) przywiozła srebro indywiduanie i drużynowo. W medalowym zespole strzelały Karina Lipiarska-Pałka (Grot Zabierzów) i Wioleta Myszor (Łucznik Żywiec). Na lotnisku powitał medalistki komitet złożony z działaczy na czele z Członkiem Zarządu PZł...   [ więcej ]

Dwa polskie finały w Ankarze

[ 4-03-2016, 17:25 ]
Rok olimpijski zaczął się sezonem halowym i okazał się być sukcesem naszych zawodniczek. Polskie Łuczniczki będą walczyć w dwóch finałach o złoty medal podczas rozgrywanych Halowych Mistrzostw Świata w Tureckiej Ankarze. Około 13.20 czasu polskiego. Indywidualnie z zawodniczką z Niemiec zmierzy się Natalia Leśniak z Łucznika Żywiec, natomiast drużyna naszych Pań powalczy o złoto z drużyną Kraju Kwitnącej Wiśni. Wraz z Natalią w drodze do finału pokonując ...   [ więcej ]

Polskie juniorki czwarte w Ankarze

[ 4-03-2016, 17:12 ]
Reprezentacja w składzie Sylwia Zyzańska (Łucznik Żywiec), Karolina Farasiewicz (Obuwnik Prudnik) i Magdalena Śmiałkowska (Społem Łódź) pod wodzą trenera kadry juniorów Zbigniewa Kowalczyka zajęła czwarte miejsce drużynowo. Indywidualnie Karolina Farasiewicz zajęła ósmą lokatę....   [ więcej ]

Wyniki Halowych Mistrzostw Polski juniorów i młodzieżowców - Łodygowice 2016

[ 21-02-2016, 23:09 ]
21 lutego w śląskich Łodygowicach zakończyły się dwudniowe zmagania Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i Młodziezowców na rok 2016. Wśród juniorek mistrzynią Polski została Dominika Koszańska z Obuwnika Prudnik,wśród juniorów zwyciężył Kacper Bizoń z Łucznika Żywiec,wśród młodzieżówek tryumfowała Małgorzata Góral z kieleckiej Stelli,mistrzem Polski młodzieżowców został Adam Jurzak z Unii Pielgrzmka....   [ więcej ]

Protokół 34 Halowych Mistrzostw Polski Seniorów - Zamość 2016

[ 14-02-2016, 22:51 ]
łuk olimijski - kobiety       poz Nazwisko i Imię r.u. lic. Klub kwa 1/16 1/8 1/4 1/2 FINAŁ 1. Lesniak Natalia 1991 579 LKS Łucznik Żywiec 577 7 6 6 7 6 2. Lipiarska-Pałka Karina 1987 401 ULKS Grot Zabierzów  560 6 7 7 6 2 3. Góral Małgorzata 1995 1303 KS Stella Kielce 573 7 6 7 2   3. Rachwał Adrianna 1991 190 GLKS Unia Pielgrzymka 564 6 6 6 3   5. Koszań...   [ więcej ]

Rachwał i Napłoszek wygrali pierwsze w 2016 roku zawody KN na 70 metrów

[ 16-01-2016, 12:13 ]
Adriana Rachwał (Unia Pielgrzymka) i Sławomir Napłoszek (Marymont Warszawa) wygrali zawody kadry naeodowej seniorów na olimpijskiej odległości 70 metrów w prudnickiej hali. Drugie miejsca przypadły Marku Razvan z Rumunii i Karolinie Farasiewicz (Obuwnik Prudnik). Trzecie miejsca dla Jakuba Banaszaka (BKS Bydgoszcz) i Natalii Leśniak (Łucznik Żywiec)....   [ więcej ]