PL
EN
 

Sukcesy

[ 25-04-2017, 22:00 ]

WIOLETA MYSZOR i SŁAWOMIR NAPŁOSZEK

Najlepszymi zawodnikami w Polsce w konkurencji olimpijskiej – indywidualnej rundzie IORWA w zawodach Grand Prix 2016 na torach otwartych.

 

Zwycięzcy finałowych pojedynków IORWA:

Kobiety:

1. Myszor Wioleta – Łucznik Żywiec  - 5 razy
2. Lipiarska Pałka-Karina – Grot Zabierzów  - 2 razy
3. Leśniak Natalia – Łucznik Żywiec  - 1 raz
4. Śmiałkowska Magdalena – Społem Łódź  - 1 raz
5. Maciejewska Marta – Stella Kielce  - 1 raz

 

KOBIETY:

GP Prudnik

I runda

Lipiarska-Pałka Karina w finale z Barakońską Mileną

 

II runda

Myszor Wioleta w finale z Biczak Kamilą

     

GP Kielce

I runda

Myszor Wioleta w finale z Olszewską Mileną

 

II runda

Myszor Wioleta w finale z Lipiarską-Pałką Kariną

     

GP Kraków

I runda

Leśniak Natalia w finale z Lipiarską-Pałką Kariną

 

II runda

Myszor Wioleta w finale z Lipiarską-Pałką Kariną

     

GP Dobrcz

I runda

Myszor Wioleta w finale z Leśniak Natalią

 

II runda

Lipiarska-Pałka Karina w finale z Leśniak Natalią

     

GP Żywiec

I runda

Śmiałkowska Magdalena w finale z Farasiewicz Karoliną

 

II runda

Maciejewska Marta w finale z Śmiałkowską Magdaleną

     


285

Zwycięzcy finałowych pojedynków IORWA:

Mężczyźni:

1. Napłoszek Sławomir – Marymont Warszawa  - 5 razy
2. Fałdziński Maciej – Stella Kielce  - 2 razy
3. Szafran Marek – Społem Łódź  - 1 raz
4. Helbin Kasper – Obuwnik Prudnik  - 1 raz
5. Goły Damian – Łucznik Żywiec  - 1 raz

 

MĘŻCZYŹNI:

GP Prudnik

I runda

Szafran Marek w finale z Marcem Pawłem

 

II runda

Helbin Kasper w finale z Marcem Pawłem

     

GP Kielce

I runda

Napłoszek Sławomir w finale z Michalakiem Sławomirem

 

II runda

Napłoszek Sławomir w finale z Goły Damianem

     

GP Kraków

I runda

Napłoszek Sławomir w finale z Sierakowskim Kacprem

 

II runda

Napłoszek Sławomir w finale z Sierakowskim Kacprem

     

GP Dobrcz

I runda

Napłoszek Sławomir w finale z Jurzakiem Adamem

 

II runda

Goły Damian w finale z Sierakowskim Kacprem

     

GP Żywiec

I runda

Fałdziński Maciej w finale z Buckim Mateuszem

 

II runda

Fałdziński Maciej w finale z Goły Damian

     


286

Międzynarodowe Zawody Halowe '24h'
Krajowe:  Radzymin (PL)
Termin:   02-03.12
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,
Międzynarodowe Zawody Mikołajkowe
Krajowe:  Kielce (PL)
Termin:   08-10.12
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,
Berlin OPEN
Zagraniczne:  Berlin (DE)
Termin:   08-10.12
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,