PL
EN
 

Wyniki 2017

BILANS SEZONU HALOWEGO 2017

[ 25-04-2017, 21:10 ]





ARENA MIĘDZYNARODOWA:

 

HALOWE MISTRZOSTWA EUROPY W VITTEL/FRANCJA 8-12.03.2017R.

ZŁOTY MEDAL I TYTUŁ HALOWYCH MISTRZYŃ EUROPY W KONKURENCJI ŁUKÓW OLIMPIJSKICH:

1. WIOLETA MYSZOR – ŁUCZNIK ŻYWIEC
2. NATALIA LEŚNIAK – ŁUCZNIK ŻYWIEC
3. KAROLINA FARASIEWICZ – OBUWNIK PRUDNIK

ZŁOTY MEDAL I TYTUŁ HALOWEJ MISTRZYNI EUROPY JUNIOREK W KONKURENCJI ŁUKÓW BLOCZKOWYCH:

    MARIYA SKHOLNA – ŁUCZNIK ŻYWIEC


IV MIEJSCE HMEJ – DRUŻYNA JUNIORÓW W SKŁADZIE:

    ANDRZEJ NEŚCIOR – AGROS ZAMOŚĆ, OSKAR KASPROWSKI – ŁUCZNIK ŻYWIEC, MAREK SZAFRAN – SPOŁEM ŁÓDŹ.


IV MIEJSCE HMEJ – DRUŻYNA JUNIOREK W SKŁADZIE:

    SYLWIA ZYZAŃSKA – ŁUCZNIK ŻYWIEC, MAGDALENA ŚMIAŁKOWSKA – SPOŁEM ŁÓDŹ, ANNA TOBOLEWSKA – ZRYW DOBRCZ


V MIEJSCE INDYWIDUALNIE WŚRÓD JUNIOREK:

    SYLWIA ZYZAŃSKA


VII MIEJSCE INDYWIDUALNIE WŚRÓD SENIOREK:

    WIOLETA MYSZOR



Zawody Berlin Open – 9-11.12.2016r.

 IV m-ce/579pkt. – Natalia Leśniak

  V m-ce/571pkt. – Karolina Farasiewicz

  V m-ce/570pkt. – Sławomir Napłoszek – Marymont Warszawa


Zawody międzynarodowe – Kielce 9-11.12.2016r.

 IV miejsce – Gloria Juszczuk – Łucznik Żywiec

 IV miejsce – Ireneusz Kapusta – Start Kielce

  V miejsce – Andrzej Neścior



ARENA KRAJOWA:

Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów – Kielnarowa 18-19.02.2017r.

Mężczyźni:

  I m-ce/573pkt. – Kacper Sierakowski – Marymont Warszawa

 II m-ce/580pkt. – Sławomir Napłoszek – Marymont Warszawa

III m-ce/567pkt. – Marek Szafran – Społem Łódź

III m-ce/560pkt. – Piotr Starzycki – Marymont Warszawa


Drużynowo:

  I m-ce – Marymont Warszawa – Sławomir Napłoszek, Kacper Sierakowski, Piotr Starzycki, Ludwik Pietrusiński

 II m-ce – Talent Wrocław

III m-ce – Stella Kielce

III m-ce – Tramp Jarosław


Kobiety:

  I m-ce/560pkt. – Małgorzata Mickiewicz – Dąbrovia Dąbrowa Tarn .

 II m-ce/549pkt. – Aleksandra Baran – Stella Kielce

III m-ce/557pkt. – Gloria Juszczuk – Łucznik Żywiec

III m-ce/550pkt. – Magdalena Śmiałkowska – Społem Łódź


Drużynowo:

  I m-ce – Łucznik Żywiec I – Natalia Leśniak, Wioleta Myszor, Sylwia Zyzańska,


Joanna Rząsa

 II m-ce – Obuwnik Prudnik

III m-ce – Stella Kielce

III m-ce – Łucznik Żywiec II


Konkurencja mikst:

  I m-ce – Obuwnik Prudnik – Karolina Farasiewicz, Kasper Helbin

 II m-ce – Marymont Warszawa

III m-ce – Społem Łódź

III m-ce – Talent Wrocław


Klasyfikacja medalowa:

1 m-ce – Marymont Warszawa – 2 złote, 2 srebrne, 1 brązowy
2 m-ce – Obuwnik Prudnik – 1 złoty, 1 srebrny
3 m-ce – Łucznik Żywiec – 1 złoty, 2 brązowe
4 m-ce – Dąbrovia Dąbrowa Tarn. – 1 złoty
5 m-ce – Stella Kielce – 1 srebrny, 2 brązowe
6 m-ce – Talent Wrocław – 1 srebrny, 1 brązowy
7 m-ce – Społem Łódź – 3 brązowe
8 m-ce – Tramp Jarosław – 1 brązowy


Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców – Dobczyce 4-5.03.2017r.

Juniorzy:

  I m-ce/560pkt. – Mateusz Ogrodowczyk – AZSOŚ Poznań

 II m-ce/544pkt. – Tomasz Czyż – Resovia Rzeszów

III m-ce/548pkt. – Dominik Patryas – Łucznik Żywiec

III m-ce/538pkt. – Jan Salicki – Mewa Kołobrzeg


Drużynowo:

  I m-ce – Łucznik Żywiec – Dominik Patryas, Krystian Patryas, Szymon Kurowski, Konrad Słowik

 II m-ce – Marymont Warszawa

III m-ce – Tramp Jarosław

III m-ce – Agros Zamość


Juniorki:

  I m-ce/572pkt. – Sylwia Zyzańska – Łucznik Żywiec

 II m-ce/531pkt. – Magdalena Zając – Marymont Warszawa

III m-ce/541pkt. – Aleksandra Baran – Stella Kielce

III m-ce/524pkt. – Sandra Wacławek – Mewa Kołobrzeg


Drużynowo:

  I m-ce – Łucznik Żywiec I – Sylwia Zyzańska, Gloria Juszczuk, Zuzanna Grzymek, Paulina Lach

 II m-ce – Marymont Warszawa

III m-ce – Stella Kielce

III m-ce – Agros Zamość


Konkurencja mikst:

  I m-ce – Łucznik Żywiec I – Sylwia Zyzańska i Szymon Kurowski

 II m-ce – Marymont Warszawa

III m-ce – Łucznik Żywiec II

III m-ce – Dąbrovia Dąbrowa Tarn.

 

Młodzieżowcy

Mężczyźni:

  I m-ce/559pkt. – Marcin Czapczyk – AZSOŚ Poznań

 II m-ce/565pkt. – Jakub Banaszak – BKS Bydgoszcz

III m-ce/538pkt. – Dominik Makowski – Obuwnik Prudnik

III m-ce/571pkt. – Paweł Marzec – Talent Wrocław


Drużynowo:

 I m-ce – Obuwnik Prudnik – Dominik Makowski, Rafał Jaślar, Kasper Helbin, Wojciech Kocik

II m-ce – Marymont Warszawa

III m-ce – Talent Wrocław

III m-ce – Rokis Radzymin


Kobiety:

  I m-ce/557pkt. – Karolina Farasiewicz – Obuwnik Prudnik

 II m-ce/516pkt. – Antonina Sułowska – Marymont Warszawa

III m-ce/524pkt. – Kinga Grzyśka – Czarna Strzała Bytom

III m-ce/486pkt. – Renata Drogosz – Społem Łódź


Drużynowo:

  I m-ce – Sokół Radom – Małgorzata Pietrzyk, Eliza Benert, Maja Pawlina

 II m-ce – Społem Łódź

III m-ce – Czarna Strzała Bytom

III m-ce – Łucznik Żywiec


Konkurencja mikst:

  I m-ce – Talent Wrocław – Anna Huk, Paweł Marzec

 II m-ce – Obuwnik Prudnik

III m-ce – Społem Łódź

III m-ce – Marymont Warszawa


Klasyfikacja medalowa:

1. Łucznik-Żywiec – 4 złote, 3 brązowe
2. Obuwnik Prudnik – 2 złote, 1 srebrny, 1 brązowy
3. AZS OŚ Poznań – 2 złote
4. Talent Wrocław – 1 złoty, 2 brązowe
5. Sokół Radom – 1 złoty
6. Marymont Warszawa – 6 srebrnych, 1 brązowy
7. Społem Łódź – 1 srebrny, 2 brązowe
8. Resovia Rzeszów – 1 srebrny
9. BKS Bydgoszcz – 1 srebrny
10. Agros Zamość – 2 brązowe
11. Stella Kielce – 2 brązowe
12. Mewa Kołobrzeg – 2 brązowe
13. Czarna Strzała Bytom – 2 brązowe
14. Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska – 1 brązowy
15. Tramp Jarosław – 1 brązowy
16. Rokis Radzymin – 1 brązowy


Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów mł. – Zgierz 18-19.03.2017r.

Juniorzy młodsi:

  I m-ce/575pkt. – Andrzej Naścior – Agros Zamość

 II m-ce/540pkt. – Aleksander Chaber – RobinHood Warszawa

III m-ce/560pkt. – Oskar Kasprowski – Łucznik Żywiec

III m-ce/513pkt. – Jakub Filipowicz – Unia Pielgrzymka


Drużynowo:

  I m-ce – Łucznik Żywiec – Oskar Kasprowski, Filip Łazowski, Patryk Cacak

 II m-ce – Agros Zamość

III m-ce – Łucznik Żywiec II

III m-ce – Tramp Jarosław


Juniorki młodsze:

  I m-ce/544pkt. – Sylwia Zając – Tramp Jarosław

 II m-ce/509pkt. – Gabriela Sabadach – Unia Pielgrzymka

III m-ce/544pkt. – Zuzanna Góra – Płaszowianka Kraków

III m-ce/540pkt. – Agnieszka Świtała – Chrobry Głuchołazy


Drużynowo:

  I m-ce – Płaszowianka Kraków – Zuzanna Góra, Natalia Kaznoch, Stefania Andrzejewska, Berenika Zemanek

 II m-ce – Marymont Warszawa

III m-ce – Tramp Jarosław

III m-ce – Obuwnik Prudnik


Konkurencja mikst:

  I m-ce – Łucznik Żywiec – Karolina Jurasz, Oskar Kasprowski

 II m-ce – Agros Zamość

III m-ce – MRKS Gdańsk

III m-ce – Marymont Warszawa


Klasyfikacja medalowa:

1. Łucznik Żywiec – 2 złote, 2 brązowe
2. Agros Zamość – 1 złoty, 1 srebrny
3. Tramp Jarosław – 1 złoty, 2 brązowe
4. Płaszowianka Kraków – 1 złoty, 1 brązowy
5. Unia Pielgrzymka – 1 srebrny, 1 brązowy
6. Marymont Warszawa – 1 srebrny, 1 brązowy
7. Robin Hood Warszawa – 1 srebrny
8. Obuwnik Prudnik – 1 brązowy
9. Chrobry Głuchołazy – 1 brązowy
10. MRKS Gdańsk – 1 brązowy

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików – Głuchołazy 25-26.03.2017r.

Klasyfikacja medalowa:

1. Tramp Jarosław – 4 złote, 1 brązowy
2. MRKS Gdańsk – 2 złote, 1 srebrny
3. GLKS Unia Pielgrzymka – 1 złoty
4. Sokole Oko Zawadka – 1 złoty
5. MUKS Podkarpacie Jedlice – 2 srebrne
6. Sokół Brzoza – 1 srebrny
7. BKS Bydgoszcz – 1 srebrny
8. Grot Ruda Śląska – 1 srebrny
9. Świstrzały Białystok – 1 srebrny
10. Drukarz Warszawa – 1 srebrny
11. Płaszowianka Kraków – 2 brązowe
12. Czarna Strzała Bytom – 1 brązowy
13. Błękit Gruszowiec – 1 brązowy
14. Mazowsze Teresin – 1 brązowy
15. Talent Wrocław – 1 brązowy
16. Łucznik Żywiec – 1 brązowy

Odkryciem sezonu halowego jest klub sportowy UKS Tramp Jarosław i trener Wiesław Kutyła, którego zawodniczki i zawodnicy zdobyli medale we wszystkich kategoriach wiekowych w 4 rozegranych Halowych Mistrzostwach Polski.


Halowy Puchar Świata
Zagraniczne:  Nimes (FR)
Termin:   19-21.01
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,
Halowe Zawody Kontrolne PZŁucz
Krajowe:  Kielce (PL)
Termin:   20.01
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,
Halowe Zawody Kontrolne PZŁucz
Krajowe:  Prudnik (PL)
Termin:   03.02
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,