PL
EN

WYNIKI 2020

 1 2 3 > »

[ 21-11-2020, 06:09 ]

MEDALIŚCI HALOWYCH MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH

WILKOWICE 2020


865Aleksandra Wider- złoty medal - LKS Łucznik Żywiec

873Jakub Bąk- złoty medal - LKS Łucznik Żywiec

867Ewelina Lisiecka- srebrny medal - LKS Mazowsze Teresin

871Jakub Kultys- srebrny medal - KS Hubertus Zalesie Górne

869Kinga Tomaszewicz- brązowy medal - LKS Łucznik Żywiec

872Jakub Słuszniak- brązowy medal - KS Płaszowianka Kraków

868Maja Rakowska- brązowy medal - LKS Łucznik Żywiec

874Seweryn Janus- brązowy medal - AZS OŚ Surma Poznań

[ 11-11-2020, 16:50 ]

RANKING WYNIKOWY ZAWODNIKÓW W SEZONIE 2020

NAJLEPSI ZAWODNICY I ZAWODNICZKI W KONKURENCJI 2X70 m


839Sylwia Zyzańska I miejsce - LKS Łucznik Żywiec

856Sławomir Napłoszek I miejsce - SŁ Marymont Warszawa

854Natalia Leśniak II miejsce - LKS Łucznik Żywiec

863Marek Szafran II miejsce - KS Społem Łódź

857Magdalena Śmiałkowska III miejsce - KS Społem Łódź

859Michał Basiuras III miejsce - KS Społem Łódź


[ 9-11-2020, 09:42 ]

ZWYCIĘZCY PUCHARU POLSKI 2020.

 

Pomimo utrudnień spowodowanych pandemią odbyły się po IV rundy dla kategorii wiekowej senior – junior oraz dla juniorów młodszych.

 

Zwycięzcy w kategorii – open


839Sylwia Zyzańska I miejsce Puchar Polski - kobiety open

840Michał Basiuras I miejsce Puchar Polski - mężczyźni open

837Wioleta Myszor II miejsce Puchar Polski - kobiety open

841Ireneusz Kapusta II miejsce Puchar Polski - mężczyźni open

838Natalia Leśniak III miejsce Puchar Polski - kobiety open

842Jakub Banaszak III miejsce Puchar Polski - mężczyźni open


Pierwsza "10-tka" Pucharu Polski OPEN




Zwycięzcy w kategorii – juniorów


848Martyna Stach I miejsce Puchar Polski - juniorek

844Konrad Kupczak I miejsce Puchar Polski - juniorów

843Klaudia Płaza II miejsce Puchar Polski - juniorek

846Marek Trzópek II miejsce Puchar Polski - juniorów

845Łucja Wesołowska III miejsce Puchar Polski - juniorek

847Michał Rytlewski III miejsce Puchar Polski - juniorów
849

Zwycięzcy w kategorii – juniorów młodszych


850Klaudia Płaza I miejsce LKS Łucznik Żywiec

844Konrad Kupczak I miejsce Łucznik Żywiec

845Łucja Wesołowska II miejsce UKS Talent Wrocław

851Jakub Bąk II miejsce LKS Łucznik Żywiec

853Aleksandra Wider III miejsce LKS Łucznik Żywiec

846Marek Trzópek III miejsce SNIS Błękit Gruszowiec

[ 3-10-2020, 17:14 ]

Magdalena Śmiałkowska (łuk klasyczny) i Łukasz Przybylski (łuk bloczkowy) w finale Antalya 2020 Challange.

825

 

Znakomicie podczas pierwszych w tym roku zawodów międzynarodowych w łucznictwie spisują się Magdalena Śmiałkowska i Łukasz Przybylski. Oboje wyśmienicie strzelając pojedynki eliminacyjne awansowali do finału. Magda w pół finale pokonała znaną Włoszkę Lucille Boari, a Łukasz nareszcie pokonał odwiecznego rywala Rosjanina Antona Bulaeva.

W finale Magdalena Śmiałkowska spotka się Ceberian Sandrą z Hiszpanii a Łukasz Przybylski z zawodnikiem gospodarzy pierwszym po kwalifikacjach Cagiran Evrenem. 

Pojedynki będzie można oglądać na żywo na

https://www.youtube.com/watch?v=9K5Fqtrt3Ag

Wyniki Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży 2020 - klasyfikacja klubów i województw (bez kategorii młodzik)

[ 26-09-2020, 20:52 ]

Wyniki Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży 2020 -
klasyfikacja klubów (bez kategorii młodzik)
Miejsce
Nazwa klubu
MMP
MPJ
OOM
SUMA
1
LKS Łucznik Żywiec
142
53
58.58
253.58
2
SŁ Marymont Warszawa 
127
68
22.5
217.50
3
KS Społem Łódź
138
6
11.5
155.50
4
LKS Mazowsze Teresin
55
7
28.25
90.25
5
KS Stella Kielce
55
15
9.66
79.66
6
OŚ AZS Surma Poznań 
33
36
6
75.00
7
KS Obuwnik Prudnik
52
13
8.91
73.91
8
ULKS Zryw Dobrcz
52
14
3
69.00
9
MLKS Czarna Strzała Bytom
24
34
7.17
65.17
10
UKS Talent Wrocław
34
10
15.5
59.50
11
UKS Tramp Jarosław
29
7
21.75
57.75
12
KS Agros Zamość
18
32
50.00
13
GLKS Unia Pielgrzymka
39
39.00
14
CWKS Resovia Rzeszów
33
33.00
15
MRKS Gdańsk
22
2
4.75
28.75
16
KS Płaszowianka Kraków
19
8.5
27.50
17
SNIS Błękit Gruszowiec
17
10.5
27.50
18
KS Drukarz Warszawa 
14
4
1.75
19.75
19
UKS Grot Ruda Śląska
19
19.00
20
KS Leśnik Poznań
16
16.00
21
KSŁ Mewa Kołobrzeg 
15.58
15.58
22
SŁ Achilles Dobczyce
12
1.5
13.50
23
KS Boruta Zgierz
11
1
12.00
24
ULKS Tarcza Kolbudy
2
8
10.00
25
MLKS Dąbrovia Dąbrowa T.
1
7
8.00
26
KS Hubertus Zalesie Górne
7.5
7.50
27
LZS LKS Raszówka
6.25
6.25
28
LKS Jar Kielnarowa
5.5
5.50
29
UKS Świstrzały Białstok
4
4.00
30
UKS Piątka Zgierz
3.5
3.50
31
ŁUKS Jedlicze
3.25
3.25
32
KS Chrobry Głuchołazy
3.09
3.09
33
UKS Victoria Ściniawka Śr.
3
3.00
34
UKS 95 Wrocław
2
2.00
35
PTG Sokół Radom
1.75
1.75
36
LKS Makovia Makowisko
1.5
1.50
37
ŁTS Zamek Suski Sucha B.
1.5
1.50
38
SKS Piast 25 Rzeszów
1.5
1.50
39
UKS Sajdak Głogów MŁP.
1.5
1.50
40
ULKS Sokole Oko Zawadka
1.5
1.50
41
LKS Łucznik Żołędowo
1
1.00
42
UKS Ósemka Kraków
0.66
0.66
Wyniki Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży 2020
- klasyfikacja województw (bez kategorii młodzik)
miejsce
województwo
MMP
MPJ
OOM
suma
1
śląskie
166
87
84.75
337.75
2
mazowieckie
196
79
61.75
336.75
3
łódzkie
138
17
16.00
171.00
4
dolnosląskie
34
49
26.75
109.75
5
podkarpackie
62
7
35.00
104.00
6
wielkopolskie
49
36
6.00
91.00
7
małopolskie
49
31.16
80.16
8
świętokrzyskie
55
15
9.66
79.66
9
opolskie
52
13
12.00
77.00
10
kujawsko-pomorskie
52
14
4.00
70.00
11
pomorskie
34
4
13.75
51.75
12
lubelskie
18
32
50.00
13
zachodniopomorskie
15.58
15.58
14
podlaskie
4.00
4.00

[ 20-09-2020, 20:28 ]

Magdalena Śmiałkowska i Marek Szafran Młodzieżowymi Mistrzami Polski w łucznictwie 

 

Łodzianie podwójnymi złotymi medalistami XXXV Młodzieżowych Mistrzostw Polski w łucznictwie. Świetna passa podopiecznych trenera Zbigniewa Kowalczyka trwa. Marek Szafran i Magdalena Śmiałkowska najlepsi indywidualnie oraz w konkurencji mikst. Dodatkowo zawodnik "Społem" dołożył srebrny medal w zespole. Niespodzianką rozegranych na torach żywieckiego Łucznika jest dopiero V miejsce zawodniczki gospodarzy Sylwii Zyzańskiej, która zajmowała I miejsce po rundzie kwalifikacyjnej. Na osłodę kadrowiczka z Żywca wywalczyła wspólnie z klubowymi koleżanki złoty medal w konkurencji zespołowej. Wśród mężczyzn złoty medal wywalczyli łucznicy ze stołecznego Marymontu. 

812

Magdalena Śmiałkowska - Młodzieżowa Mistrzyni Polski w Łucznictwie

814

Marek Szafran - Młodzieżowy Mistrz Polski  w Łucznictwie


 

Klasyfikacja kobiet:

 

1. Śmiałkowska Magdalena               KS Społem Łódź

2. Maciągowska  Małgorzata             LKS Mazowsze Teresin

3. Tobolewska Anna                          ULKS Zryw Dobrcz

    Kowszyn Olimpia                           KS Obuwnik Prudnik


823

Podium w kategorii kobiet

Klasyfikacja mężczyzn:

 

1. Szafran Marek                                KS Społem Łódź

2. Ogrodowczyk Mateusz                   AZS OŚ Surma Poznań

3. Starzycki Piotr                                SŁ Marymont Warszawa

    Zalewski Michał                             SŁ Marymont Warszawa


822

Podium w kategorii mężczyzn

Klasyfikacja zespołowa kobiet:

 

1. LKS Łucznik Żywiec (Zyzańska Sylwia, Juszczuk Gloria, Grzymek Zuzanna)

2. KS Stella Kielce (Baran Aleksandra, Maciejewska Marta, Żelazna Oliwia)

3. SŁ Marymont Warszawa (Napłoszek Kamila, Zając Magdalena, Kwiecień Aleksandra)

    KS Obuwnik Prudnik (Kowszyn Olimpia, Koszańska Dominik, Apanowicz Julia, Pączek Karolina)

815

 Podium zespoły kobiet

Klasyfikacja zespołowa mężczyzn:

 

1. SŁ Marymont Warszawa (Starzycki Piotr, Zalewski Michał, Sapiej Mateusz, Byzdra Karol)

2. KS Społem Łódź (Szafran Marek, Siczek Kamil, Wilk Krzysztof, Pospiszył Piotr)

3. LKS Łucznik Żywiec (Słowik Konrad, Patryas Krystian, Kurowski Szymon)

    UKS Tramp Jarosław (Biela Jakub, Siwoń Jakub, Topolnicki Ryszard)

816

 Podium zespoły mężczyzn

Klasyfikacja w konkurencji mikst: 

 

1. KS Społem Łódź (Śmiałkowska Magdalena, Szafran Marek)

2. CWKS Resovia Rzeszów (Kocaj Marlena, Czyż Paweł)

3. ULKS Zryw Dobrcz (Tobolewska Anna, Smoliński Arkadiusz)

3. SŁ Marymont Warszawa (Napłoszek Kamila, Starzycki Piotr)

817

Podium w konkurencji mikst


 1 2 3 > »