PL
EN

Wyniki zawodów 2021

[ 2-08-2021, 19:24 ]

Kinga Tomaszewicz i Maksymilian Osuch złotymi medalistami Mistrzostw Polski Juniorów 2021

Na torach „LKS Łucznik Żywiec” w dniach 30.07-1.08.2021 r. rozegrano LXX Mistrzostwa Polski Juniorów w Łucznictwie.Wśród juniorek triumfowała Kinga Tomaszewicz (LKS Łucznik Żywiec), która w finale pokonała Zuzannę Bączyk (SŁ Marymont Warszawa) a o zwycięstwie zadecydowała jedna strzała. Po bardzo wyrównanym pojedynku zawodniczki strzelały baraż, który zakończył się trafieniami 9:9 a strzała zawodniczki z łucznika znalazła się bliżej środka tarczy.

981

Kinga Tomaszewicz - LKS Łucznik Żywiec - złoty medal

W kategorii juniorów nie zabrakło niespodzianek w pojedynku finałowym spotkali się Maksymilian Osuch (AZS OŚ Surma Poznań) z Miłoszem Olczakiem (LKS Mazowsze Teresin). Pojedynek zakończył się wynikiem 6:4 dla łucznika z Poznania.

982

Maksymilian Osuch - AZS OŚ Surma Poznań - złoty medal

W kategorii zespołowej juniorek złoty medal wywalczyły zawodniczki z Mazowsza Teresin, które w finale pokonały zawodniczki gospodarzy 5:4.

985

Zespół juniorek LKS Mazowsze Teresin

Wśród juniorów nie zawiedli gospodarze pokonując 6:0 reprezentantów Kieleckiej Stelli.

984

Zespół juniorów - LKS Łucznik Żywiec

Gospodarze również triumfowali w mikście 6:0 z Unią Pielgrzymka.

983

Żywiecki Mikst - Filip Łazowski, Karolina Jurasz

Juniorki indywidualnie:

  1. 1.Tomaszewicz Kinga – LKS Łucznik Żywiec
  2. 2.Bączyk Zuzanna – SŁ Marymont Warszawa
  3. 3.Babiak Natalia – UKS Tramp Jarosław, Kaczmarek Natalia – KS Płaszowianka Kraków

987Podium juniorek

Juniorzy indywidualnie:

  1. 1.Osuch Maksymilian – AZS OŚ Surma Poznań
  2. 2.Olczak Miłosz – LKS Mazowsze Teresin
  3. 3.Ostasz Bartłomiej – KS Agros Zamość, Nowak Łukasz – KS Społem Łódź

986

Zespoły juniorki

  1. 1.LKS Mazowsze Teresin: Małolepsza Maria, Woźniak Iza, Rutkowska Aleksandra
  2. 2.Łucznik Żywiec II: Hankus Oliwia, Jurasz Karolina, Sawicka Anna
  3. 3.MLKS Czarna Strzała Bytom: Stach Martyna, Michalska Natalia, Krochmalska Zuzanna, KS Społem Łódź: Nowak Dominika, Skerlik Anastasiia, Lipska Wiktoria

990

Zespoły juniorzy:

  1. LKS Łucznik Żywiec: Łazowski Filip, Kupczak Konrad, Wojtala Adam
  2. KS Stella Kielce: Soboń Paweł, Dziedzic Wiktor, Gil Radosław
  3. LKS Łucznik Żywiec II: Mędrzak Mateusz, Dovgan Ostap, Hudyma Bohdan, MLKS Dąbrovia Dąbrowa T.: Szczebak Kamil, Kaliciński Wiktor, Łabuz Konrad.

991

Miksty:

  1. LKS Łucznik Żywiec: Jurasz Karolina, Łazowski Filip
  2. GLKS Unia Pielgrzymka: Kędzierska Małgorzata, Chojecki Miłosz
  3. LKS Mazowsze Teresin: Małolepsza Maria, Kryszakiewicz Krystian, UKS Talent Wrocław: Goclon Weronika, Naścior Andrzej

992


988

Zuzanna Bączyk - srebrny medal w kategorii juniorek


989

Olczak Miłosz - srebrny medal w kategorii juniorów


Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików
Krajowe:  Nowa Ruda (PL)
Termin:   13-14.11
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Młodzicy,